problem ze skórą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 18:34   #1
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016

problem ze skórą


Witam. Nie wiem czy to jest dobry dział ale mam nadzieje że nie.
Otóz mam straszne problemy ze skórą tzn. strasznie mi się świeci uzywam kremu epiduo który przepisała mi dermatolog ale on nie działa na swiecącą sie skóre tylko na syfy. myje jakims żelem ze sklepu prócz tego że mi podrażnił [a miał być przeciw swieceniu sie skorze] nie ma efektu. Gdy powiedziałem o tym że mi sie świeci to nie zrobiła nic.
Myje się tym żelem rano i wieczorem ale i tak jak wstane rano skóra na twarzy mi się świeci najgorzej jest w okolicach nosa czoła i brody oO. W sumie rano nei przeszkadza gorzej jest w szkole normalnie po 3/4 lekcji cały sie swiecie jak latarnia. Juz sam nei wiem co mam robic.
Miałem nawet "przygode" ze tak mi podrażniło skóre na policzku że musiałem uzywac kremu a że był tylko póltłusty p. zmarczkom więc takiego używałem - nie powiem efekt był nawet ale to było raptem na jakieś 1-2 tygodnie a po tym znowu nawet na to nie działo. Ma ktoś jakąs rade pomoc co kupić zrobic ?
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:28   #2
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: problem ze skórą

Kup sobie do mycia twarzy delikatny żel np AA Oceanik, bibułki matujące, które zbierają sebum z twarzy . Dobry tonik, ale bezalkoholowy też się przyda, najlepiej zawierajacy kwas salicylowy. Rób sobie maseczki z glinką, ładnie matowią cerę. I nie dotykaj twarzy w ciągu dnia , brudne ręce jej nie służą. Powodzenia
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.