posklejane rzęsy- ratunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 19:24   #1
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645

posklejane rzęsy- ratunku


W zeszłym tygodniu miałam zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1. Cos chyba poszło nie tak, bo rzęsy idą w różnych kierunkach. Na dodatek są posklejane... :/ i z upływem czasu jest tylko gorzej. rzesy odpadaja... sztuczne zostaly przyklejone do chyba wszystkich moich rzes nawet malych bo nie widze zadnych poza tymi przedluzonymi- sztucznymi. Szok.Rozpacz.Zalamka.
Da się jakoś je usunąć pozostawiając moje naturalne rzęsy? wolalabym nie chodzić bez rzęs...
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:52   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: posklejane rzęsy- ratunku

Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu miałam zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1. Cos chyba poszło nie tak, bo rzęsy idą w różnych kierunkach. Na dodatek są posklejane... :/ i z upływem czasu jest tylko gorzej. rzesy odpadaja... sztuczne zostaly przyklejone do chyba wszystkich moich rzes nawet malych bo nie widze zadnych poza tymi przedluzonymi- sztucznymi. Szok.Rozpacz.Zalamka.
Da się jakoś je usunąć pozostawiając moje naturalne rzęsy? wolalabym nie chodzić bez rzęs...
Pójdź do tego salonu i powiedz że nie jesteś zadowolona z efektu, bo z resztą kto by był z takiej fuszerki był zadowolony i powinna ci babka zwrócić kasę. Chyba że robiłaś u dziewczyny typu ogłoszenie w gazecie?
Usunąć możesz natłuszczając rzęsy. Jak taka jakoś wykonania to i pewnie materiałów więc klej odlezie (oby) przy kontakcie z tłuszczem.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:06   #3
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: posklejane rzęsy- ratunku

rzesy sklejone 1:1 zejda po natluszczaniu? myslalam ze bedzie potrzebny jakis remover specjalny
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:43   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: posklejane rzęsy- ratunku

Idź do salonu i niech Ci to zdejmą. Ja raz ściągnęłam sama takie odpadające, ale schodziły mi po tygodniu po przeciągnięciu palcami. Mimo to rzęsy miałam potem dość zniszczone, więc lepiej sobie darować.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.