Co w sobie zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 15:02   #1
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Exclamation

Co w sobie zmienić?


Witajcie dziewczyny
od pewnego czasu chcę coś w sobie zmienić,ale nie wiem co Dlatego też pragnę zwrócić się do was o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0179.jpg (100,9 KB, 476 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0180.jpg (99,7 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0181.jpg (99,7 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0182.jpg (103,2 KB, 514 załadowań)
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:35   #2
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Co w sobie zmienić?

1. Zmień okulary na soczewki
2. Schudnij, lub zmień ubrania na takie, które podkreślą atuty Twojego ciała
3. Zapuść włosy! Masz bardzo ładny kolor, Twoje włosy są gładkie, więc jak będą długie, nie będziesz miała problemów z ich stylizacją.
4. Wyreguluj brwi
5. Używaj tuszu do rzęs i delikatnego błyszczyka
6. Pielęgnuj cerę, nie pal papierosów, unikaj nadmiernego opalania- masz świetną cerę, szkoda byłoby ją zniszczyć!
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:07   #3
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ile masz lat? Bo nie wiem czy Ci doradzic makijaz
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:17   #4
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez LadyMaddie Pokaż wiadomość
Ile masz lat? Bo nie wiem czy Ci doradzic makijaz
Mam już prawie 19 lat
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:53   #5
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
1. Zmień okulary na soczewki
2. Schudnij, lub zmień ubrania na takie, które podkreślą atuty Twojego ciała
Autorka raczej schudnąć nie musi bo mi wygląda na szczupłą, ale co do ubrania to się zgadzam, ta bluzka Ci nie pasuje. Masz bardzo ładną twarz, jedynie co mi się rzuca w oczy to brwi, przydałoby się wyregulować. Włosy też wydają się takie nijakie, zapuścić chociaż do ramion, na razie pokombinować z kolorem, dodać włosom objętości, wystylizować. Co do makijażu to klasyka tusz do rzęs, róż lub puder brązujący, ewentualnie kreska na górnej powiece lub jakiś cień (polecam neutralną paletkę w beżach i brązach).
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:02   #6
LittleKittyKat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Brokenpromiseland
Wiadomości: 44
Dot.: Co w sobie zmienić?

Według mnie wyglądasz na 14 lat Napewno powinnaś zmienić styl ubierania się, wybieraj rzeczy kobiece, podkreślające figurę i to co w niej lubisz, a ukrywające mankamenty. Dbaj o figurę, nawet sam taniec poprawia sylwetkę i humor Odpowiednia fryzura, radziłabym jednak zapuścić włosy. Masz bardzo ładne oczy, podkreśl je choćby maskarą, natomiast brwi wyreguluj u kosmetyczki.
LittleKittyKat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 22:04   #7
nina3595
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 58
Dot.: Co w sobie zmienić?

Ja dodam do porad dziewczyn kup sobie korektor pod oczy bo zauważam na zdjęciach cienie, poćwicz sobie makijaż i sama zobaczysz w jakim się dobrze czujesz. Jeśli masz troszkę oszczędności odwiedź dobrą kosmetyczkę i fryzjera doradzi Ci co nieco. Brwi przydało by się troszkę wycieniować i wyregulować kształt co do włosów puki nie urosną możesz pokombinować z tyłem by troszkę "nastraszyć", a z przodu nie przylizywać. Co do koloru to mi szkoda było by je niszczyć farbami ewentualnie jakaś delikatna henna lub szamponetka.
nina3595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 00:13   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co w sobie zmienić?

super, że dodałaś niewyraźne zdjęcia i zafarbowane na niebiesko. ...
dodaj najpierw normalne, dobrej jakości zdjęcie twarzą na wprost aparatu zrobione z okolo 1.5 metra w dobrym świetle to spróbujemy powiedzieć coś o kolorach i nie tylko.
wlosy do zdjęcia zaczesz do tyłu.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:32   #9
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Co w sobie zmienić?

Masz ładną cerę, oczy, regularne rysy twarzy.
Nie zgadzam się z opinią, że powinnaś schudnąć - zdjęcia na to nie wskazują.

Niezbyt widać, jakiej długości masz tak naprawdę włosy, ale fryzura jest nijaka. Wydaje mi się, że dobrze byłoby je albo zapuścić albo pokombinować u fryzjera z jakąś "zgrabną" dodającą włosom lekkości fryzurą, może również delikatną zaczesywaną na bok grzywką.

Jeśli chodzi o brwi, faktycznie przydałoby się im pomóc regulacją, ale - uwaga - delikatną, taką mało "inwazyjną". Nie rób z nich absolutnie "cienkich kreseczek".

Atuty Twojej twarzy podkreśliłby delikatny makijaż. Żadnych wielkich szaleństw, masz 19 lat i Twoim atutem jest właśnie świeżość - wystarczy błyszczyk, tusz do rzęs, może jakiś fajny bronzer/róż.

W moim przekonaniu Twoja metamorfoza powinna polegać głownie na pokombinowaniu z ubraniami i dodatkami. Żeby jednak coś doradzić, musiałabyś napisać/pokazać jakieś zdjęcia co lubisz, co Cię inspiruje, co Ci się podoba. Nie wiadomo też, czy strój na załączonych zdjęciach jest raczej przypadkowy, czy to Twoje typowe ubranie na codzień. Reasumując - więcej informacji
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:37   #10
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Co w sobie zmienić?

Prawie 19? myslalam, ze z 15 to juz jestes kobieta, a nie dziewczynka. zacznij ubierac sie kobieco, idz do kosmetyczki niech zrobi porzadek z brwiami, rozpusc wlosy, pomaluj oczy tuszem, podkres policzki rozem. to naprawde nic trudnego
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 18:49   #11
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez kagga Pokaż wiadomość
Masz ładną cerę, oczy, regularne rysy twarzy.
Nie zgadzam się z opinią, że powinnaś schudnąć - zdjęcia na to nie wskazują.

Niezbyt widać, jakiej długości masz tak naprawdę włosy, ale fryzura jest nijaka. Wydaje mi się, że dobrze byłoby je albo zapuścić albo pokombinować u fryzjera z jakąś "zgrabną" dodającą włosom lekkości fryzurą, może również delikatną zaczesywaną na bok grzywką.

Jeśli chodzi o brwi, faktycznie przydałoby się im pomóc regulacją, ale - uwaga - delikatną, taką mało "inwazyjną". Nie rób z nich absolutnie "cienkich kreseczek".

Atuty Twojej twarzy podkreśliłby delikatny makijaż. Żadnych wielkich szaleństw, masz 19 lat i Twoim atutem jest właśnie świeżość - wystarczy błyszczyk, tusz do rzęs, może jakiś fajny bronzer/róż.

W moim przekonaniu Twoja metamorfoza powinna polegać głownie na pokombinowaniu z ubraniami i dodatkami. Żeby jednak coś doradzić, musiałabyś napisać/pokazać jakieś zdjęcia co lubisz, co Cię inspiruje, co Ci się podoba. Nie wiadomo też, czy strój na załączonych zdjęciach jest raczej przypadkowy, czy to Twoje typowe ubranie na codzień. Reasumując - więcej informacji
Odpowiadając na pytanie co lubię,odpowiedź brzmi zaleznie którego dnia jednego dnia noszę spódniczkę,a drugiego tylko T-shirt i dżinsy.Mam taki mieszany styl,czyli nie jestem przywiązana do jednego ubieram się zależnie od okazji,pogody lub humoru.W mojej szafie znajdują się głównie spodnie,począwszy od dżinsów klasycznych do bardzo eleganckich spodni,choć posiadam również sukienki i spódniceSiostry mówią mi że dobrze jest mi w nich.Co do bluzek to są to głownie proste bluzki z bawełny,mam też kilka eleganckich do żakietu. Pragnę odnaleźć swój styl, ponieważ idę na studia w tym roku,a wiadomo studia,to rozpoczęcie praktycznie nowego życia.Chcę czuć się w nowym stylu swobodnie,a zarazem elegancko.
Pozdrawiam i prosze o propozycje
PS.Zdjęcia mojej osoby w lepszej jakości dodam jutro,gdy będzie lepsze światło
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 21:56   #12
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
1. Zmień okulary na soczewki
2. Schudnij, lub zmień ubrania na takie, które podkreślą atuty Twojego ciała
3. Zapuść włosy! Masz bardzo ładny kolor, Twoje włosy są gładkie, więc jak będą długie, nie będziesz miała problemów z ich stylizacją.
4. Wyreguluj brwi
5. Używaj tuszu do rzęs i delikatnego błyszczyka
6. Pielęgnuj cerę, nie pal papierosów, unikaj nadmiernego opalania- masz świetną cerę, szkoda byłoby ją zniszczyć!

zgadzam sie w 100% ja bym jesli chodzi o wlosy troche zmieniła wyprostu je do ramion ciut dłuzsze i moze lekkie pasemka ale nie przesadz z jasnym kolorem koniecznie dopasuj brwi do wlosow wlosy proste wzdluz buzi wyszczupla optycznie buzie
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 14:46   #13
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Co w sobie zmienić?

Czekamy na lepszej jakości zdjęcie cała twarz na wprost, włoski zaczesane do tyłu. Wtedy będzie można poszaleć z komputerowymi metamorfozami
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 15:07   #14
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Co w sobie zmienić?

Już dodaję zdjęcia
mam nadzieję,że są lepsze,ponieważ dysponuję tylko zdjęciami robionymi z telefonu komórkowego
Przepraszam z góry za bałagan w tle i stan moich włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0218.jpg (105,1 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219.jpg (125,6 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0220.jpg (118,8 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0221.jpg (143,2 KB, 320 załadowań)
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:20   #15
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Co w sobie zmienić?

Wyregulowanie brwi + odświeżenie fryzury (grzywka? może jakieś ciepłe refleksy?) + delikatny makijaż + prosty strój i poszaleć z dodatkami (kolczyki? bransoletka? kobiecy szal?)

Sylwetkę ładnie wydłużą buty na podwyższeniu. Nie mam na myśli jakiś niebotycznych szpilek na codzień, ale np. zgrabny kilkucentymetrowy koturn.
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:52   #16
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Co w sobie zmienić?

Dodaję propozycję makijażu i fryzur dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorek.jpg (63,9 KB, 249 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 22:14   #17
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co w sobie zmienić?

Jeśli chodzi o wygląd, to powinnaś wyregulować brwi i przestać się garbić. Na pierwszym zdjęciu byłas zgarbiona i wypadło to tak niekorzystnie, że aż niektórzy tutaj zasugerowali schudnięcie. A jak jesteś wyprostowana to wyglądasz ładnie.

Co do reszty, to możesz poeksperymentowaćz makijażem i fryzurą, ale radziłabym raczej po kolei próbować, co ci się podoba. Bo może się kiepsko skończyć, jeśli od razu pójdziesz na cłaość, nie wiedząc nawet co lubisz i w czym ci dobrze.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 00:33   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co w sobie zmienić?

o jedno zdjęcie jest super ostre, cieszę się
zrobilam Ci przyklady w PS twoich brwi.
na takich gęstych brwiach masz pole do popisu i możesz im nadać różne kształty. ja pomyślałam o dwóch.

1. grubsze od wewnętrznej strony i wznoszące się ku górze w jej środkowej części oraz cienkie na zewnętrznej...

2. mocno wydepilowane także od strony wewnętrznej (u Ciebie brwi są nisko nad okiem, co sprawia, że je przytłaczają)
najpierw sprawdź wersję 1, a jeśli Ci się nie spodoba to możesz spróbować zrobić je mocniej.

podaję przykłady: 1 montaż zawierający 4 zdjęcia to przyklady kształtu "1" oryginalna fota, a potem kazde kolejne to coraz mocniejsza depilacja.

kolejne zdjęcie to ten przyklad kształtu "2" czyli wydepilowane także od wewnętrznej strony.. zalezy co będzie Ci bardziej pasować.


mam tylko pytanie. czy Ty depilujesz brwi nad nosem, że jest między nimi dość duża odległość czy naturalnie mają taki kształt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219brwi nnnnn.jpg (126,6 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219brwi iiii.jpg (132,2 KB, 186 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 00:36   #19
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co w sobie zmienić?

i coś jeszcze. jeśli ma się trochę krzaczaste brwi od górnej strony to się tego nie depiluje (można uszkodzić sobie nerw twarzowy) tylko przycina.
obejrzyj ten film np, bardzo dobrze pokazane:
http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 00:42   #20
Antoinette1104
Przyczajenie
 
Avatar Antoinette1104
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 11
Dot.: Co w sobie zmienić?

To i ja załączam swoją wizję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219.jpg (127,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219 - kopia.jpg (88,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0219 - kopia2.jpg (85,4 KB, 154 załadowań)
Antoinette1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:08   #21
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
mam tylko pytanie. czy Ty depilujesz brwi nad nosem, że jest między nimi dość duża odległość czy naturalnie mają taki kształt?
Tak,zdarza mi się czasami powyrywać brwi nad nosem,ale one są ledwie widoczne
Przeczytałam raz że należy mierzyć długość brwi ołówkiem do skrzydełka nosa,więc staram się dostosować do tej reguły,tylko nie wiem czy dobrze mi to wychodzi
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:33   #22
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Co w sobie zmienić?

Jesteś już dorosła i czas troszkę o siebie zadbać Pierwsza i najważniejsza rzecz, o której już dziewczyny pisały!! REGULACJA BRWI. Są zdecydowanie za grube, przez co Twoja twarz dużo traci na uroku. Zobacz sobie w mojej symulacji, brwi są smuklejsze - twarz wydaje się dużo bardziej atrakcyjniejsza.
Przydałoby się coś do ujednolicenia kolorytu skóry, jakiś podkład, krem BB, czy coś co Tobie pasuje.
Oczy masz głęboko osadzone, tak że "chowają się" wewnątrz twarzy. Spróbuj tuszować rzęsy, jeśli nie robiłaś tego do tej pory. Podkreślone oczy u kobiety + wyregulowane brwi są najładniejszą ozdobą. Na metamorfozie porównawczej masz cieplejszy kolor włosów. Wydaje mi się, że ładnie to wygląda. Musisz pooglądać sobie wszystkie zdjęcie jakie Ci tu dziewczyny powrzucały i wybrać z tego coś dla siebie. Powodzenia, daj znać jakie postępy masz zamiar poczynić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TAAZ.jpg (76,6 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover.jpg.jpg (65,1 KB, 145 załadowań)
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:59   #23
marawa
Raczkowanie
 
Avatar marawa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 136
Dot.: Co w sobie zmienić?

Nie zgadzam się co do chudnięcia. Masz piękną figurę. Będzie szkoda jeżeli ją stracisz Za to na pewno musisz powyrzucać te T-shirty, są dobre dla 11 latek!

Jeżeli chodzi o ubiór, to może najpierw zainwestuj w rzeczy ponad czasowe, a później będziesz dobierać do nich to co jest aktualnie modne.
Ja tak zaczęłam i powiem Ci, że to bardzo ułatwia sprawę.

Przeczytaj i pomyśl o tym:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=7024
http://www.zeberka.pl/art.php?id=7036
http://www.zeberka.pl/art.php?id=9475
http://www.zeberka.pl/art.php?id=355

Powodzenia
__________________
Wymiana kosmetyki i inne:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1114236
marawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 21:17   #24
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co w sobie zmienić?

tak wlaśnie myślałam, że coś kombinujesz z tymi brwiami, bo są dziwnie szeroko rozstawione i zaczynają się dalej niż wewnętrzny kącik oka.... przestań je w ten sposób depilować ta metoda z ołówkiem albo się u Ciebie nie sprawdza, albo coś za mocno wyskubałaś.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:42   #25
lotosu_kwiat
Przyczajenie
 
Avatar lotosu_kwiat
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: Co w sobie zmienić?

ja na Twoim miejscu poeksperymentowałabym z makijażem - powinnaś odkreslić spojrzenie - już samo pomalowanie rzęs tuszem sprawiłaby że wyglądałabyś korzystniej. Masz bardzo ładną cerę także na codzień nie musisz się malować jednak na specjalne okazje możesz też wyprobować podkład w kolorze zblizonym do odcienia skóry. Z brawiami nie przesadź - diewczyny dobrze doradzają ale jak się nie ma wprawy trzeba bardzo ostrożnie.
No i mogłabys też coś zmienić jeśli chodzi o strój - może jakaś ładna lenia sukienka?
lotosu_kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:18   #26
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Co w sobie zmienić?

Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie rady
Na razie byłam tylko u kosmetyczki wyregulować brwi,a w lipcu,kiedy będzie przypływ gotówki,zrobię coś z włosami,tj.przefarbuję je na jakiś kolor
Mam do Was jeszcze jedno pytanie :czy możecie określić jaki mam typ sylwetki i w jakich kolorach ubrań może być mi dobrze?
Dziękuję z góry za wszystkie porady i pozdrawiam
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:16   #27
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co w sobie zmienić?

tylko nie farbuj włosów na "jakiś" kolor jak to napisałaś, to nie może być przypadkowo wybrany odcień. kolor włosów dobiera się do typu kolorystycznego, a ten najpierw trzeba określić..
mnie się wydaje, że jesteś "Soft Summer" ale dobrze będzie jeśli wypowie się kilka osób, które mają o tym jakieś pojęcie.

btw farbowanie to nie jest w Twoim przypadku jakaś konieczność ! najpierw naucz sie malować, dobierz palete kolorystyczną do typu urody, a wlosy zostaw na koniec, o ile w ogole będą tego potrzebować.
koloru i wyrazistości można sobie dodać makijażem, albo (odpowiednio dobranymi)kolorami ubrań.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

wkleisz nowe zdjęcie, po depilacji brwi? może coś podpowiem z makijażem teraz?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:20   #28
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
tylko nie farbuj włosów na "jakiś" kolor jak to napisałaś, to nie może być przypadkowo wybrany odcień. kolor włosów dobiera się do typu kolorystycznego, a ten najpierw trzeba określić..
mnie się wydaje, że jesteś "Soft Summer" ale dobrze będzie jeśli wypowie się kilka osób, które mają o tym jakieś pojęcie.

btw farbowanie to nie jest w Twoim przypadku jakaś konieczność ! najpierw naucz sie malować, dobierz palete kolorystyczną do typu urody, a wlosy zostaw na koniec, o ile w ogole będą tego potrzebować.
koloru i wyrazistości można sobie dodać makijażem, albo (odpowiednio dobranymi)kolorami ubrań.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

wkleisz nowe zdjęcie, po depilacji brwi? może coś podpowiem z makijażem teraz?
Dobrze,jutro dodam ,jak będzie lepsze światło
Wiem,że nie mogę wybierać pochopnie koloru włosów,wyraziłam się tak,ponieważ nie jestem jeszcze na nic zdecydowana.
A możesz spróbować napisać mi jakie kolory ubrań pasowałyby mi oraz jaki typ sylwetki mam?Bo nigdy nie jestem do końca zadowolona z tego co sobie kupię.
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:56   #29
SabinaPrzemysl
Raczkowanie
 
Avatar SabinaPrzemysl
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Co w sobie zmienić?

Tak jak obiecałam ,dodaję zdjęcia z wyregulowanymi brwiami
Z góry przepraszam za jakość zdjęcia,ale jest dzisiaj pochmurno i nie ma dobrego oświetlenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0222.jpg (76,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0223.jpg (107,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0224.jpg (114,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0225.jpg (97,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0231.jpg (113,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0232.jpg (113,8 KB, 81 załadowań)
SabinaPrzemysl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:20   #30
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Co w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez SabinaPrzemysl Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam ,dodaję zdjęcia z wyregulowanymi brwiami
Z góry przepraszam za jakość zdjęcia,ale jest dzisiaj pochmurno i nie ma dobrego oświetlenia
Od razu lepiej po wyregulowaniu brwi Ja radzę zapuścić włosy i grzyweczka na bok. A makijaż taki delikatny podkład,pomaluj rzęsy i błyszczyk a od razu będziesz korzystniej wyglądać.
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.