Totalna przemiana 15-latki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor włosów do mnie pasuje?
Blond 2 15,38%
Jasny Blond 0 0%
Brąz 2 15,38%
Jasny Brąz 3 23,08%
Jasny Złoty Brąz 1 7,69%
Aktualny 4 30,77%
Złoty Brąz 1 7,69%
Głosujący: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 22:09   #31
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie... Te forum nie jest mi specjalnie obce, ponieważ kiedyś zapytałam tutaj jakie są ciekawego upięcia włosów. Pewnie nikt tego nie pamięta, ale to w tej chwili nie jest ważne.

Moim dzisiejszym pytaniem a raczej prośbą jest byście pomogły mi zrobić metamorfozę mojej osoby. Poniżej wstawię moje zdjęcie by było wam łatwiej. To co chciałabym zmienić to przede wszystkim włosy. Jeszcze niedawno obiecałam sobie że nie będę robić nic z włosami. A dlaczego? Sama nie wiem. Wczoraj tak sobie rozmyślając pomyślałam że skoro są wakacje to trzeba coś ze sobą zrobić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie metamorfoza. Wiem że to rzadkie spotkać tutaj nastolatkę, która prosi o pomoc w zmianie swojego wizerunku. Mam nadzieje że to nikogo nie zniechęci do udzielenia mi rad. Ale wracając do sedna sprawy. Co do fryzury to myślałam by trochę obciąć pasma. Ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Może coś innego zaproponujecie. Jeśli ktoś mi podpowie jaki kolor włosów będzie do mnie bardziej pasował to też się ucieszę. Kolejnym punktem mojej metamorfozy jest styl ubierania. Chciałabym znać wasze zdanie. Jaki styl ubierania będzie do mnie najbardziej pasował, w czym będzie mi dobrze.

Gdyby były jakieś pytania to proszę pisać w tym temacie. Za wszystkie rady bardzo dziękuje


A oto zdjęcie: (mam nadzieje że są dość wyraziste)
http://www.images.net.pl/?di=HXB2 - w całej okazałości
http://www.images.net.pl/?di=8S3H - twarz

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------




Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Przede wszystkim pomyśl o nauce makijażu, takie naturalnego, na co dzień. Wystarczy podkład i tusz do rzęs, w. puder jeśli skóra ci się przetłuszcza.

Co do włosów, wyglądają ładnie tak jak są, a jeśłi masz ochotę na zmiany to wybierz coś, co ci się podoba, jesteś młoda, czas na eksperymenty, tylko odradzam proste grzywki - nie będa ci pasowały oraz prostowanie włosów - pracochłonne i niszczy włosy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:37   #32
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Trzymam kciuki za twoją metamorfoze też mam 15 lat
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:12   #33
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie... Te forum nie jest mi specjalnie obce, ponieważ kiedyś zapytałam tutaj jakie są ciekawego upięcia włosów. Pewnie nikt tego nie pamięta, ale to w tej chwili nie jest ważne.

Moim dzisiejszym pytaniem a raczej prośbą jest byście pomogły mi zrobić metamorfozę mojej osoby. Poniżej wstawię moje zdjęcie by było wam łatwiej. To co chciałabym zmienić to przede wszystkim włosy. Jeszcze niedawno obiecałam sobie że nie będę robić nic z włosami. A dlaczego? Sama nie wiem. Wczoraj tak sobie rozmyślając pomyślałam że skoro są wakacje to trzeba coś ze sobą zrobić. Jedną z takich rzeczy jest właśnie metamorfoza. Wiem że to rzadkie spotkać tutaj nastolatkę, która prosi o pomoc w zmianie swojego wizerunku. Mam nadzieje że to nikogo nie zniechęci do udzielenia mi rad. Ale wracając do sedna sprawy. Co do fryzury to myślałam by trochę obciąć pasma. Ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie. Może coś innego zaproponujecie. Jeśli ktoś mi podpowie jaki kolor włosów będzie do mnie bardziej pasował to też się ucieszę. Kolejnym punktem mojej metamorfozy jest styl ubierania. Chciałabym znać wasze zdanie. Jaki styl ubierania będzie do mnie najbardziej pasował, w czym będzie mi dobrze.

Gdyby były jakieś pytania to proszę pisać w tym temacie. Za wszystkie rady bardzo dziękuje


A oto zdjęcie: (mam nadzieje że są dość wyraziste)
http://www.images.net.pl/?di=HXB2 - w całej okazałości
http://www.images.net.pl/?di=8S3H - twarz

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------




Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Boski kolor włosów!!!!!! NIE FARBUJ SIĘ! Moim zdaniem diabeł tkwi w szczegółach. Na zdjęciu widzę prześliczną dziewczynę, ale z brakiem pewności siebie.
Cień do powiek (polecam jakiś filmik na YT z prostym makijażem), tusz do rzęs i błyszczyk/szminka. No i masz prześliczne włosy do upinania...
http://www.youtube.com/watch?v=zmZR-...eature=related
Ta kobieta robi genialne fryzury w prze-banalny sposób, polecam.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 18:53   #34
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Dobrze dziewczyny. Akcja z farbowaniem wznowiona XD. Czekam na odpowiedzi z kolorem jaki do mnie pasuje. Nie wiem co zrobić. Trzymać się tego koloru co teraz czy zmienić np na brąz.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 16:39   #35
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Dodałam sondę mam nadzieje że ktoś będzie głosował.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:11   #36
Caitlyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Masz przepiękne włosy!! I nie ścinaj ich jedynie same końcówki. Uwierz mi wiem co mówie, bo kiedyś miałam długie włosy, sciełam i za chiny nie chcę mi odrosnąć:<
Na twoim miejscu nie robiłabym ombre, oraz w ogóle nie farbowała włosów, a jeśli koniecznie chcesz to robić spytaj się o płukanke u fryzjera- zmywa się po kilku tygodniach i nie niszczy włosów tak jak szampoy koloryzujące a ponadto, słyszałam, że całkowicie się zmywa.
Zadbałabym natomiast o zwiększenie objętości u nasady, oraz skróciłabym delikatnie grzywke. Pozatym, może przedziałek bliżej środka głowy?

Jeśli chodzi o twarz, na zdjęciach nie widzę dokładnie, ale nienawidze gdy ktoś ma niezadbane brwi Używaj też kremu matującego i puder matujący(może mineralny) tylko na nosek. Ewentualnie tusz do rzęs/

Co do stylu ubieranie, mysle, że nikt ci nie powinien doradzać, bo co z tego skoro my ci powiemy w czym masz chodzić, skoro Ty nie będziesz tego czuła Ubieraj się we wszystko co ci się podoba i nie przejmuj się co mówią inni (z doświadczenia wiem, że w mniejszych miasteczkach jak sie przyjdzie oryginalnie ubranym, to od razu komentują za plecami). Możesz zaczerpnąć inspiracje na blogach modowych i różych stronkach, bo jest tego teraz cała masa... Pozatym polecam Ci lumpeksy i biżuterie bo, często w sklepach można kupić fajne wisiorki przecenione np na 5 zł
Caitlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:09   #37
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Rozumiem potrzebę zmian, bo sama w wieku 14-15 lat marzyłam żeby wyglądać lepiej... Ale może lepiej z tym poczekać, aż będziesz bardziej samodzielna i niezależna od zakazów rodziców. Po pierwsze pewnie znów wyjdzie, że Twoje chęci zafarbowania włosów skończą się na kategorycznym "nie" ze strony rodzicieli. A po drugie jesteś od nich uzależniona finansowo, więc na jakieś totalne zmiany na pewno pozwolić sobie nie możesz. Nie wywalą kasy, żeby na Twoje widzimisię kupic Ci nowe ciuchy, dodatki, kosmetyki itp. A wnioskuję, że kokosów w życiu nie zarabiają.
Wiem po sobie, bo żyłam głównie na kieszonkowych i ledwo starczało mi na wyjście do kina, a w kwestii wyboru czegokolwiek decydowała wtedy grubość rodzicielskiego portfela.
Dopiero jak zaczęłam sama zarabiać mogłam sobie pozwolić na pełniejszą swobodę.

W każdym razie pod wpływem impulsu nie spartacz sobie włosów. Nie oszukujmy się... grube, gęste, falowane włosy to Twój główny atut. Jeśli masz zamiar zafarować, to tylko na odcienie zbliżone do Twojego, żeby nieco pogłębic kolor. Ale też ostrożnie... Brązy mają to do siebie, że nigdy nie wychodzą według wzoru na opakowaniu. Zanim wybierzesz konkretną farbę i kolor poczytaj na necie o doświadczeniach innych dziewczyn z danym odcieniem. Ogólnie wybierałabym raczej coś z palety ciemnych blondów. Lepiej żeby najpierw wyszedł zbyt jasny niż zbyt ciemny... bo potem już trzeba kombinować z rozjaśnianiem.
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 14:04   #38
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Totalna przemiana 15-latki

Cytat:
Napisane przez Claudiaxxx Pokaż wiadomość
WITAM ! WIZAŻANKI chcialabym polecic najmodniejsze CIUSZKI swiata ! chcecie ubierac sie niepowtarzalnie ? ! zapraszam na http://www.facebook.com/pages/Rosee/420055634712265 ! TANIO ! KAZDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE ! pozdrawiam : )
reklama na wizażu jest płatna.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.