W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-06, 21:22   #1
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524

W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?


Witam Wiza¿anki Dziewczyny, dorad¼cie!
Mój naturalny kolor w³osów: szary, mysi br±zo-blond, którego nie znoszê, dlatego farbujê.
Mój obecny kolor: jak na zdjêciu. Taka jaka¶ rudo¶æ, z przeb³yskiem czerwieni, miedzi. Z tym, ¿e kompletnie ju¿ mi siê znudzi³. Potrzebujê takiego "kopa" i zastanawiam siê nad zmian± do¶æ drastyczn±, mianowicie - ciemny br±z.
Jak by to wygl±da³o? Dobra decyzja?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5..jpg (52,8 KB, 166 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg _MG_5647.jpg (59,2 KB, 115 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8f4045da07.jpg (47,2 KB, 135 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Deluxe-800-Ciemny-braz-29618-big.jpg (24,0 KB, 27 za³adowañ)
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-07, 09:54   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomo¶ci: 2 303
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

My¶lê, ¿e bêdzie bardzo kontrastowa³ z Twoj± jasn± cer±. Farba ciemny br±z czêsto na w³osach wychodzi niemal jak czerñ, wiêc efekt mo¿e byæ jeszcze bardziej kontrastowy. Je¶li masz jakie¶ problemy z cer± - wszystko siê uwidoczni. Na Twoim miejscu je¶li ju¿ wprowadza³abym zmiany to w³osy ja¶niejsze ni¿ Twoje obecnie, chyba ¿e chcesz dodaæ sobie mroku
__________________
Stokrotek90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-07, 10:39   #3
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Moim zdaniem taki ciemny kolor w³osów zupe³nie by Ci nie pasowa³ do jasniutkiej cery, no chyba, ¿e zalezy Ci na efekcie królewny ¶nie¿ki tudzie¿ lady gothik
Na Twoim miejscu, chcac zmienic kolor spróbowa³abym ewentualnie ¶redniego ciep³ego br±zu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-07, 13:43   #4
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Rozumiem. Dziêkujê za rady
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 12:45   #5
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Dziewczyny maj± racjê, ¿e ciemny br±z wychodzi jak czarny: moje naturalne w³osy maj± kolor gorzkiej, ciemnej czekolady a farbujê je na czarno- ka¿d± farb± ciemno-br±zow± osi±gam w³a¶nie efekt czerni, acz z ³adniejszym, mniej sztucznym po³yskiem. Tobie proponowa³abym co¶ z gamy br±zów, aczkolwiek ja¶niejszych. Niestety, czerwonawy po³ysk mo¿e przebijaæ, je¶li uprzednio ich nie rozja¶nisz. Moja siostra ma naturalny kolor identyczny jak ty, a na jej w³osach przepiêknie wygl±daj± kolory L'oreala, Brownie b±d¼ Mro¼ny kasztan, które dodam w za³±czniku. Poza tym, nada³abym fryzurce innego kszta³tu
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 12:50   #6
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Innego kszta³tu tj. mocniej wycieniowa³a, by zaczê³y siê naturalnie ³adniej krêciæ, a nie tylko puszyæ, jak na pierwszym zdjêciu Mam identyczny typ w³osów, dlatego mocniejsze cieniowanie potrafi zdzia³aæ cuda. Poza tym kontrast ciemniejszych w³osów z jasn± cer± jest przepiêkny! Tylko nie z czerni±, je¶li nie masz naturalnie bardzo ciemnych w³osów.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Te kolory daj± efekt pierwotnie ³adnego, ciemniejszego br±zu, stopniowo przechodz±c w ja¶niejszy, dlatego w pewnym momencie sama zobaczysz, jaki odcieñ najbardziej by ci odpowiada³ dodam, ¿e siostra ma tak¿e problemy z cer±, a nie zostaj± one podkre¶lone przez te odcienie, gdy¿ pomimo ¿e ciemniejsze, nie s± agresywne Powodzenia w wyborze odpowiedniego odcienia!
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 14:12   #7
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;35765948]Innego kszta³tu tj. mocniej wycieniowa³a, by zaczê³y siê naturalnie ³adniej krêciæ, a nie tylko puszyæ, jak na pierwszym zdjêciu Mam identyczny typ w³osów, dlatego mocniejsze cieniowanie potrafi zdzia³aæ cuda. Poza tym kontrast ciemniejszych w³osów z jasn± cer± jest przepiêkny! Tylko nie z czerni±, je¶li nie masz naturalnie bardzo ciemnych w³osów.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Te kolory daj± efekt pierwotnie ³adnego, ciemniejszego br±zu, stopniowo przechodz±c w ja¶niejszy, dlatego w pewnym momencie sama zobaczysz, jaki odcieñ najbardziej by ci odpowiada³ dodam, ¿e siostra ma tak¿e problemy z cer±, a nie zostaj± one podkre¶lone przez te odcienie, gdy¿ pomimo ¿e ciemniejsze, nie s± agresywne Powodzenia w wyborze odpowiedniego odcienia! [/QUOTE]




Kamiliah: dziêki wielkie za rady kuuurczê, z tym puszeniem siê w³osów, to mam problem od zawsze ale jako¶ nie mogê siê przekonaæ do cieniowania, bo zapuszczam je ju¿ bardzo d³ugo, a jakby nie by³o cieniowanie to podcinanie/obcinanie (obieca³am sobie, ¿e ju¿ nie bêdê skracaæ, nigdy przenigdy, bo maj± mi w koñcu urosn±æ ...).

Mi te¿ podoba siê kontrast ciemnych w³osów z blad± cer±, i to bardzo! Moja cera nie sprawia mi raczej k³opotów, rzadko kiedy miewam niedoskona³o¶ci, wiêc problemu z ich niechcianym "podkre¶leniem" chyba nie bêdzie. Na czerñ na pewno bym siê nie zdecydowa³a. Jedyny czarny kolor na w³osach, który osobi¶cie mi siê podoba, to ten "wrodzony", naturalny .
A'propos farb loreala - strasznie mi niszcz± w³osy mówiê o tych miedziano-rudych odcieniach... Ale mo¿e znajdê jaki¶ ³adny br±z innej firmy. Jeszcze raz dziêkujê
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 17:20   #8
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Cytat:
Napisane przez tamistra Poka¿ wiadomo¶æ
Kamiliah: dziêki wielkie za rady kuuurczê, z tym puszeniem siê w³osów, to mam problem od zawsze ale jako¶ nie mogê siê przekonaæ do cieniowania, bo zapuszczam je ju¿ bardzo d³ugo, a jakby nie by³o cieniowanie to podcinanie/obcinanie (obieca³am sobie, ¿e ju¿ nie bêdê skracaæ, nigdy przenigdy, bo maj± mi w koñcu urosn±æ ...).

Mi te¿ podoba siê kontrast ciemnych w³osów z blad± cer±, i to bardzo! Moja cera nie sprawia mi raczej k³opotów, rzadko kiedy miewam niedoskona³o¶ci, wiêc problemu z ich niechcianym "podkre¶leniem" chyba nie bêdzie. Na czerñ na pewno bym siê nie zdecydowa³a. Jedyny czarny kolor na w³osach, który osobi¶cie mi siê podoba, to ten "wrodzony", naturalny .
A'propos farb loreala - strasznie mi niszcz± w³osy mówiê o tych miedziano-rudych odcieniach... Ale mo¿e znajdê jaki¶ ³adny br±z innej firmy. Jeszcze raz dziêkujê

Nie musisz ich mocno podcinaæ, chodzi raczej o ich wybranie ze ¶rodka, by sta³y siê nieco l¿ejsze, i 2-3 centymetrow± ró¿nicê pomiêdzy koñcówkami Koñcówki szybko siê niszcz±, tym bardziej, gdy w³osy siêgaj± do ramion i czêsto s± rozpuszczone (poprzez mechaniczne uszkodzenia spowodowane obcieraniem o ubranie, ramiona itp). D³ugie w³osy nie zawsze s± ³adne, musz± byæ przede wszystkim ZDROWE i ³adnie podciête. By siê nie puszy³y, u¿ywam odzywki Schwarzkopf Gliss Kur, tej w czarnym opakowaniu, która przeznaczona jest do w³osów bardzo suchych, ponad to przed rozczesaniem i wysuszeniem nak³adam bardzo lekki spray z tej samej firmy, je¶li siê nie mylê, z p³ynnym jedwabiem. Suszê w³osy suszark±, dlatego potrzebuj± od¿ywienia. Podciête i ju¿ znacznie d³u¿sze (a przez lata nosi³am d³ugo¶æ podobn± do Twojej), obecnie siêgaj±ce do ³opatek, skrêcaj± siê ju¿ nie ka¿dy w swoj± stronê, a w ³adne, grube loki b±d¼ fale. Szkoda, ¿e Loreal Ci nie odpowiada, gdy¿ te kolory maj± naprawdê ¶liczne

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Wydaje mi siê, ¿e dobra fryzjerka powinna doskonale sprostaæ Twoim wymaganiom, ¶ci±æ jak najmniej, a mówi±c szczerze, Twoje w³osy a¿ prosz± siê o jak±¶ ³adn±, naturaln± formê! Na pewno ³adnie siê krêc±, gdy¿ jak pisa³am, kojarzê ten "typ" w³osów. Wystarczy cieniowanie, pamiêtanie o od¿ywieniu a na pewno bêd± piêknie siê prezentowa³y i ros³y zdrowe.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 17:28   #9
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Masz bardzo ciekawy typ urody, co widaæ szczególnie na drugim zdjêciu, a¿ prosi siê o bardziej wyrazist± i kobieca fryzurê! Poza tym widaæ, ¿e lubisz mocniejszy, bardziej rockowy styl, co niew±tpliwie bêdzie do niego pasowa³o, jak i nieco bardziej zdecydowany kolor w³osów. Pamiêtaj, jesli wybierasz br±z, zawsze zdecyduj siê na ten ja¶niejszy, gdy¿ pocz±tkowy efekt mo¿e byæ nawet kilka tonów ciemniejszy od koloru na opakowaniu. Dlatego postawi³abym ja jasny, ch³odny br±z. Mo¿e co¶ w stylu jak na zdjêciach?
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 18:31   #10
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;35772027]Masz bardzo ciekawy typ urody, co widaæ szczególnie na drugim zdjêciu, a¿ prosi siê o bardziej wyrazist± i kobieca fryzurê! Poza tym widaæ, ¿e lubisz mocniejszy, bardziej rockowy styl, co niew±tpliwie bêdzie do niego pasowa³o, jak i nieco bardziej zdecydowany kolor w³osów. Pamiêtaj, jesli wybierasz br±z, zawsze zdecyduj siê na ten ja¶niejszy, gdy¿ pocz±tkowy efekt mo¿e byæ nawet kilka tonów ciemniejszy od koloru na opakowaniu. Dlatego postawi³abym ja jasny, ch³odny br±z. Mo¿e co¶ w stylu jak na zdjêciach?[/QUOTE]



Od jakiego¶ czasu zaczê³am porz±dniej dbaæ o w³osy, na razie ³ykam belissê, i szukam od¿ywki tej "odpowiedniej" dla mnie GlissKura czarnego jeszcze nie u¿ywa³am, ale przetestujê i zobaczymy, czy uda mu siê co¶ zdzia³aæ te¿ u¿ywam tych sprayowych glisskurów z jedwabiem, mama mnie do nich przekona³a i faktycznie s± fajne. Przede wszystkim pomagaj± w rozczesywaniu (to moja zmora ).
Co do kolorków, jakie podrzuci³a¶... najbardziej chyba mi siê spodoba³ ten "cynamonowy" br±z ze schwarzkopfa... Aaaach, co¶ czujê, ¿e czeka mnie wycieczka do fryzjera ...
Dziêkujê


---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;35771798][B]


Nie musisz ich mocno podcinaæ, chodzi raczej o ich wybranie ze ¶rodka, by sta³y siê nieco l¿ejsze, i 2-3 centymetrow± ró¿nicê pomiêdzy koñcówkami Koñcówki szybko siê niszcz±, tym bardziej, gdy w³osy siêgaj± do ramion i czêsto s± rozpuszczone (poprzez mechaniczne uszkodzenia spowodowane obcieraniem o ubranie, ramiona itp). D³ugie w³osy nie zawsze s± ³adne, musz± byæ przede wszystkim ZDROWE i ³adnie podciête. By siê nie puszy³y, u¿ywam odzywki Schwarzkopf Gliss Kur, tej w czarnym opakowaniu, która przeznaczona jest do w³osów bardzo suchych, ponad to przed rozczesaniem i wysuszeniem nak³adam bardzo lekki spray z tej samej firmy, je¶li siê nie mylê, z p³ynnym jedwabiem. Suszê w³osy suszark±, dlatego potrzebuj± od¿ywienia. Podciête i ju¿ znacznie d³u¿sze (a przez lata nosi³am d³ugo¶æ podobn± do Twojej), obecnie siêgaj±ce do ³opatek, skrêcaj± siê ju¿ nie ka¿dy w swoj± stronê, a w ³adne, grube loki b±d¼ fale. Szkoda, ¿e Loreal Ci nie odpowiada, gdy¿ te kolory maj± naprawdê ¶liczne

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Wydaje mi siê, ¿e dobra fryzjerka powinna doskonale sprostaæ Twoim wymaganiom, ¶ci±æ jak najmniej, a mówi±c szczerze, Twoje w³osy a¿ prosz± siê o jak±¶ ³adn±, naturaln± formê! Na pewno ³adnie siê krêc±, gdy¿ jak pisa³am, kojarzê ten "typ" w³osów. Wystarczy cieniowanie, pamiêtanie o od¿ywieniu a na pewno bêd± piêknie siê prezentowa³y i ros³y zdrowe.[/QUOTE]

.
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-10, 09:03   #11
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: W³osy - czy ciemny br±z to dobra opcja?

Ja my¶lê, ¿e ciemny br±z Ciê po prostu zgasi... Z³y pomys³. Jasne, ¶rednie, ciep³e br±zy - tak. Albo powrót do naturalnego koloru i troszkê go ociepliæ. Nie za du¿o.
jesienna_burza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.