Seks oralny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-19, 13:02   #31
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks oralny

Ogólnie faceci w przeciwieństwie do kobiet nie są przystosowani do orgazmów wielokrotnych, więc jeśli robisz mu dobrze w przeciągu kilkunastu minut czy kilku godzin to nie ma w tym nic anormalnego, że dojście może zajmować mu dłużej, bądź może mieć na przykład orgazm na sucho czyli bez pełnego wytrysku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 17:44   #32
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Seks oralny

Co to znaczy, "jak mnie dotyka na dole i wiecie"? Ja nie wiem. Gdzie na dole, co wiemy?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 18:05   #33
Aneta Milczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 28
Dot.: Seks oralny

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Co to znaczy, "jak mnie dotyka na dole i wiecie"? Ja nie wiem. Gdzie na dole, co wiemy?
Chodzi mi o coś w rodzaju palcówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneta Milczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 19:01   #34
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Seks oralny

Czyli mówiąc wprost chodzi ci o dotykanie twojej cipki palcami, tak?
Czemu wstydzisz się siebie i mówić o swoich częściach ciała, ale loda to chcesz robić jak zawodowa mistrzyni?
Dziewczyno, wy dopiero zaczynacie a ty już szukasz uniwersalnych metod na faceta.
Może najpierw poznajcie swoje ciała wzajemnie, podotykajcie się w różne miejsca. Pocałujcie się w miejsca na ciele, gdzie jeszcze tego nie robiliście.
ODKRYWAJ I DOŚWIADCZAJ.
A co do długości oralu - może chłopak się dużo masturbuje, może robiłaś loda fajnie ale nie "za☠☠☠iście" i dlatego tak zeszło, może on woli mocniej/lżej, może to może tamto..
No pomysłów jest mnóstwo.
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 10:05   #35
witosh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: Seks oralny

Z perspektywy 30 letniego faceta napiszę Tobie dlaczego to tak długo trwało. Na 99% jestem przekonany, że Twój chłopak przed spotkanie zrobił sobie dobrze ręką aby w trakcie spotkania nie wyjść na tzw frajera co dochodzi w 3 minuty, chciał się też nacieszyć chwilą, że dziewczyna robi mu to długo

Także powiedź swojemu chłpakowi aby przed spotkaniem nie bawił się sam swoim [złe słowo]

A co do techniki to chłopak lubi jak przede wszystkim jest mokro, dużo sliny... , ma cieknąc po bokach czasami wziąc penisa dość głeboko , czasami sobie pomóc ręką wykonując ruch od podstawy penisa do grzyba.
Pamiętaj też pieścić jezykiem wędzidełko i jak robisz mu loda to tym językiem go tam stymuluj no i pamietaj, usta szeroko aby nie zarysować ząbkami bo to bardzo boli.

No i oczywiście finał w ustach...

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-04-30 o 16:28 Powód: złe słowo
witosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 08:13   #36
Aneta Milczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 28
Dot.: Seks oralny

Cytat:
Napisane przez witosh Pokaż wiadomość
Z perspektywy 30 letniego faceta napiszę Tobie dlaczego to tak długo trwało. Na 99% jestem przekonany, że Twój chłopak przed spotkanie zrobił sobie dobrze ręką aby w trakcie spotkania nie wyjść na tzw frajera co dochodzi w 3 minuty, chciał się też nacieszyć chwilą, że dziewczyna robi mu to długo

Także powiedź swojemu chłpakowi aby przed spotkaniem nie bawił się sam swoim [złe słowo]

A co do techniki to chłopak lubi jak przede wszystkim jest mokro, dużo sliny... , ma cieknąc po bokach czasami wziąc penisa dość głeboko , czasami sobie pomóc ręką wykonując ruch od podstawy penisa do grzyba.
Pamiętaj też pieścić jezykiem wędzidełko i jak robisz mu loda to tym językiem go tam stymuluj no i pamietaj, usta szeroko aby nie zarysować ząbkami bo to bardzo boli.

No i oczywiście finał w ustach...
Chodzi o to że jak pierwszy raz robiłam mu loda to on nie wiedział że do tego dojdzie, więc odpada to raczej że się masturbował żeby nie wyjść na frajera, bo robienie loda w planach nie było a nic nie wskazywało na to że jak się spotkamy to do czegoś dojdzie. Ostatnio to zrobiłam to doszedł w niecałe 2 minuty chyba, wystarczyło że wzięłam go głębiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

A i jeszcze zastanawia mnie jedno - czy jak dochodzi do wytrysku to orgazm jest zawsze czy może go nie być? Bo obawiam się że mój chłopak go nie ma. Podczas samego robienia loda mówi mi teksty typu ,,tak dobrze/ o tak" ale gdy dochodzi to wytrysku kompletnie po nim nie widać że ma orgazm czy coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneta Milczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 10:53   #37
witosh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: Seks oralny

Cytat:
Napisane przez Aneta Milczek Pokaż wiadomość
Chodzi o to że jak pierwszy raz robiłam mu loda to on nie wiedział że do tego dojdzie, więc odpada to raczej że się masturbował żeby nie wyjść na frajera, bo robienie loda w planach nie było a nic nie wskazywało na to że jak się spotkamy to do czegoś dojdzie. Ostatnio to zrobiłam to doszedł w niecałe 2 minuty chyba, wystarczyło że wzięłam go głębiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

A i jeszcze zastanawia mnie jedno - czy jak dochodzi do wytrysku to orgazm jest zawsze czy może go nie być? Bo obawiam się że mój chłopak go nie ma. Podczas samego robienia loda mówi mi teksty typu ,,tak dobrze/ o tak" ale gdy dochodzi to wytrysku kompletnie po nim nie widać że ma orgazm czy coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podejrzewam, że Twój chłopak ma około 20 lat, w tym wieku to jak ma się popęd to renata używana jest codziennie wiec on nie musiał się szykować do tego po prostu wcześniej sobie sam ulżył a później się spotkaliście i nie było to planowane

Co do wytrysku... jeśli np w ciągu dnia był już jeden wytrysk to później przy kolejnym razie już niekoniecznie musi popłynąć nasienie, może to być trochę bezbarwnej wydzieliny. Liczy się czas między jednym a drugim dojściem, jak ten interwał jest częsty to nic czasem nie wypłynie.

Są jednak symptomy które zawsze występują w trakcie orgazmu u faceta. Takie mimo wolne napęcia mięśniowe moszny pod moszną i okolicy odbytu. Te miejsce wtedy pulsują.

Nie masz się co martwić, skoro mówi, że dochodzi to tak jest, sama zreszta napisałaś, że jak wzięłaś głebiej penisa w usta to doszedł po 2 minutach czyli dobrze to robisz

Pamiętaj o moich wskazówkach to uniwersalne dla każdego faceta
witosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 11:07   #38
Aneta Milczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 28
Dot.: Seks oralny

Cytat:
Napisane przez witosh Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że Twój chłopak ma około 20 lat, w tym wieku to jak ma się popęd to renata używana jest codziennie wiec on nie musiał się szykować do tego po prostu wcześniej sobie sam ulżył a później się spotkaliście i nie było to planowane

Co do wytrysku... jeśli np w ciągu dnia był już jeden wytrysk to później przy kolejnym razie już niekoniecznie musi popłynąć nasienie, może to być trochę bezbarwnej wydzieliny. Liczy się czas między jednym a drugim dojściem, jak ten interwał jest częsty to nic czasem nie wypłynie.

Są jednak symptomy które zawsze występują w trakcie orgazmu u faceta. Takie mimo wolne napęcia mięśniowe moszny pod moszną i okolicy odbytu. Te miejsce wtedy pulsują.

Nie masz się co martwić, skoro mówi, że dochodzi to tak jest, sama zreszta napisałaś, że jak wzięłaś głebiej penisa w usta to doszedł po 2 minutach czyli dobrze to robisz

Pamiętaj o moich wskazówkach to uniwersalne dla każdego faceta
No właśnie kiedyś czytałam że nie za każdym razem jest ten orgazm mimo że dochodzi to wytrysku ale chodzi o to że po prostu nie widzę po nim że ma ten orgazm on po prostu sobie leży bez ruchu i nawet nie zauważyłam głośniejszego oddychania czy coś po prostu sobie leży i sperma wypływa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneta Milczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 11:10   #39
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks oralny

Cytat:
Napisane przez Aneta Milczek Pokaż wiadomość
No właśnie kiedyś czytałam że nie za każdym razem jest ten orgazm mimo że dochodzi to wytrysku ale chodzi o to że po prostu nie widzę po nim że ma ten orgazm on po prostu sobie leży bez ruchu i nawet nie zauważyłam głośniejszego oddychania czy coś po prostu sobie leży i sperma wypływa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie to za bardzo jesteś zafiksowana na tym, żeby koniecznie doprowadzać faceta do szczytów rozkoszy. Jak będziesz wywierać taką presję na nim i na sobie to w ogóle szybko może wam się odechcieć uprawiać jakikolwiek seks. Poza tym seks bez orgazmu też może być przyjemny. Skoro facet jest zadowolony, nie komunikuje ci, że coś jest nie tak, to nie ma co drążyć.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-01 12:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.