Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 07:27   #391
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
aha, dziewczyny, ale w moim wieku to chyba jeszcze nie jest utrata jędrności na tle hormonalnym?tylko zmniejszenie produkcji kolagenu?jak to jest?
Moim skromnym zdaniem dokładnie tak jest. Stosując tak silne preparaty możesz uzyskać poprawę ale na moment, a potem możesz sobie podrażnić skórę. moim zdaniem jedyne go możesz zrobić to to co robisz ale systematycznie każda dłuższa przerwa sprowadza Cię do punktu wyjścia.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 13:49   #392
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ostatnio zauważyłam że moja skóra pod oczami często bywa podrażniona i przesuszona.Czuję jak się ściąga .Mam cerę mieszaną,używam AD a jako nawilżacz Humektan i oliwkę HIPP.Mam wrażenie że Humektan podrażnia mi skórę po oczami. Ten przesusz występuje od ok.3 tygodni i nie wiem co mogę na to stosować.Uzywam teraz Ziaji oliwkowej ale niestety nie daje rady.Cały czas czuję ściągnietą skórę pod oczami i coraz więcej drobnych zmarszczek widzę.Doradźcie mi jakiś dobry ale niedrogi kremZ góry dziękuję.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 15:48   #393
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

OK, jestem już po mezolifcie. Niestety, pech chciał, że zabrakło tego preparatu, który chcialam, dosłownie przed moim przyjściem (fakt, że dziwne, że nie zabezpieczyli zapasów, skoro wiadomo było, że tyle babek się umówilo ). Ale nieważne, za tę samą cenę (prawie) zaoferowała mi moja lekarka surgilift, więc już nie chciało mi się czekać kilku kolejnych dni i się zdecydowałam. Dostałam prawie dwie strzykawy (normalnie jest jedna), więc dopiero wczoraj poznikały mi te malutkie grudeczki podskórne. Na razie jeszcze nie bardzo widać efekt, no może tam, gdzie miałam zmarszczki poprawa jest znaczna, ale na calej twarzy jeszcze czuję delikatne nierówności (choć już ich nie widać). Myślę, że może jutro już coś zobaczę. Normalnie, już po 3 dniach powinna się skóra wygładzić. Dam znać jutro. Sama jestem ciekawa.
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 15:53   #394
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Iwona, a używasz AD pod oczy?? A moze on po prostu migruje, tzn. przy smarowaniu kremu na twarzy, dostaje sie też do oczu.
Ja tak miałam przy początkowym stosowaniu brevoxylu, dopiero później wpadłam na to, ze niechcący wsmarowuję go sobie razem z kremem.
Na tą przesuszona juz skórę spróbuj wsmarować wit. E.
Humektan mimo tego, ze dorbze nawilża ogólnie, nie poradzi sobie na skórę pod oczami, to wyprobowałam na sobie, mimo, że nie mam przesuszonej skóry, ale za słabo działał.
Jest jeszcze krem pod oczy tłusty firmy AVA - bardzo chwalony, z tym, ze trudno go dostać. Zaraz poszukam to wkleję link.
Łatwiej dostępny jest do twarzy, może ten też by sie sprawdził.

tu link do tego pod oczy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9776
tu emulsja do twarzy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11040

Edytowane przez Yolla
Czas edycji: 2008-04-05 o 16:00 Powód: dopisek z linkami
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:51   #395
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Iwona, a używasz AD pod oczy?? A moze on po prostu migruje, tzn. przy smarowaniu kremu na twarzy, dostaje sie też do oczu.
Ja tak miałam przy początkowym stosowaniu brevoxylu, dopiero później wpadłam na to, ze niechcący wsmarowuję go sobie razem z kremem.
Na tą przesuszona juz skórę spróbuj wsmarować wit. E.
Humektan mimo tego, ze dorbze nawilża ogólnie, nie poradzi sobie na skórę pod oczami, to wyprobowałam na sobie, mimo, że nie mam przesuszonej skóry, ale za słabo działał.
Jest jeszcze krem pod oczy tłusty firmy AVA - bardzo chwalony, z tym, ze trudno go dostać. Zaraz poszukam to wkleję link.
Łatwiej dostępny jest do twarzy, może ten też by sie sprawdził.

tu link do tego pod oczy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9776
tu emulsja do twarzy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11040
Dziękuję ci za radyAD nie używam pod oczy ale może on migrowac tak jak piszesz.Szczególnie na początku używania mało zwracałam na to uwagę ,teraz jestem bardziej ostrożna. Wypróbuje tę witaminę bo kremy nic nie działają. Dzięki za link,poszukam tego kremiku
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:19   #396
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziękuję ci za radyAD nie używam pod oczy ale może on migrowac tak jak piszesz.Szczególnie na początku używania mało zwracałam na to uwagę ,teraz jestem bardziej ostrożna. Wypróbuje tę witaminę bo kremy nic nie działają. Dzięki za link,poszukam tego kremiku
Mam nadzieje, że pomogłam Pamiętam, że jak miałam taki maga przesusz, to próbowałam mnóstwa rzeczy, m.in. wszystkie FlosLeki, ale po 15 min. miałam to samo, co przed nałożeniem kremu.
Mam nadzieję, ze szybko się z tym uporasz
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 00:04   #397
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

również polecam Ci avę mustelę. jest tłusta, świetnie robi pod oczętami. ja kupuję na allegro:

http://allegro.pl/item339842141_must...oltlusty_.html

nie ma akurat tłustej wersji, ale pewnie lada dzień znów wsytawią

oraz kapsuła witaminy E pod oczęta i na to gruba warstwa Ziaji oliwkowej

Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 12:24   #398
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
również polecam Ci avę mustelę. jest tłusta, świetnie robi pod oczętami. ja kupuję na allegro:

http://allegro.pl/item339842141_must...oltlusty_.html

nie ma akurat tłustej wersji, ale pewnie lada dzień znów wsytawią

oraz kapsuła witaminy E pod oczęta i na to gruba warstwa Ziaji oliwkowej

Bardzo ci dziękuję za linkMartwiłam sie że u mnie w miasteczku nigdzie nie dostane tego kremiku.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 23:50   #399
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Hej dziewczyny! Jeszcze się tu nie wypowiadałam, ale podczytuję ten wątek regularnie Mam 34 lata, zero zmarszczek i ten sam problem co Wy: utrata jędrności skóry twarzy. Wygląda to trochę tak jakby owal twarzy zaczynał się lekko obsuwać pamiętam, jak jedna z dziewczyn radziła na ten problem mikrodermabrazję - otóż ja wałaśnie dziś byłam w gabinecie kosmetycznym na mikrodermabrazji diamentowej i efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania!!! Ten zabieg polega na peelingu naskórka, a skóra w trakcie zabiegu jest mocna "zasysana". Efektem jest wygładzenie, rozjaśnienie no i przede wszytkim ujędrnienie skóry i to widoczne na pierwszy rzut oka. Przy okazji dowiedziałam się od mojej kosmetyczki, która jest także fizjoterapeutką, że wrażenie braku jedrności często powstaje przy zastoju limfy - skóra robi wówczas wrażenie takiej napuchniętej - bardzo pomaga wówczas drenaż limfatyczny, który ja również miałam przy okazji zabiegu zrobiony.
Słowem: bardzo polecam!!! Ja w każdym razie wyglądam teraz jakby zegar cofnął mi się o jakieś 7 lat!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:27   #400
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

jaki jest koszt takiego diamentowego zabiegu, to znaczy wszystkich, bo to nie jest jeden zabieg tylko seria?

witamy na wątku
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:01   #401
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Jasne, że najlepiej zrobić sobie serię, ale ja postanowiłam po prostu powtarzać ten zabieg co miesiąc, zamiast oczyszczania Koszty zabiegu rónią się w zależności od gabinetu. Ja w moim, w Poznaniu zapłaciłam 140 zł, czyli nie mało ale z drugiej strony nie jest to fortuna. Słyszałam że w Poznaniu cena waha się w granicach ok. 200 zł, pwenie np. w Warszawie będzie więcej. Ale naprawdę polecam, i tak wychodzi dużo taniej niż przy zabiegach u dermatologa.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 21:51   #402
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziewczyny, kosmetyki AVY wyczaiłam w rossmannie
Przyzwoite ceny - wspominana emulsja kosztuje 10,50 zł, mają również kremy pod oczy i inne produkty.
Emulsja faktycznie rewelacyjna dla osób z beznadziejnym przesuszem, kiedy już nic nie skutkuje. Jest gęsta jak masło i daje prawdziwą ulgę a co najważniejsze nie zapycha i nie drazni naczynek
Doczytałam również ze działa antyoksydacyjnie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:47   #403
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziewczyny, któraś z Was pisała na wątku, że stosuje krem geometryczny Daxa. Dajcie znać, wart on coś? Na całą twarz stosujecie, czy tylko na podbródek i szyję?
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 23:02   #404
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ewla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś z Was pisała na wątku, że stosuje krem geometryczny Daxa. Dajcie znać, wart on coś? Na całą twarz stosujecie, czy tylko na podbródek i szyję?
Ja pisalam. Właśnie kończę słoiczek zakupiony dwa miesiące temu. Jestem z kremu bardzo zadowolona. Stosuję właśnie tylko na podbródek i szyję. Zaobserwowane efekty:
  • wyszczuplenie - miałam takie jedno newralgiczne miejsce, gdzie robiła mi się poduszka tłuszczowa, jest tego tłuszczyku w tym miejscu zdecydowanie mniej, a skóra bardziej zwarta i napięta, lepiej to trzyma i naprawdę w ten sposób owal jest ładniejszy
  • skóa - lepsza kondycja, elastyczność, takie zwarcie, efekt znany z kremów ujędrniających do ciała
  • ogólnie wygładzenie, nawilżenie, krem wydajny, przyjemny, moim zdaniem wart zakupu
Kupię drugi raz, ale nie wiem czy od razu, bo z kasą w kwietniu u mnie BEZNADZIEJNIE.

Poza tym chciałam pochwalić krem pod oczy Futuris tołpy. Używam od 2 tyg. Cholenik bardzo mocno ujędrnia. Skóra gładka, napięta, nawilżona, jakby zliftingowana ale bez przykrego uczucia meganaciągnięcia, którego ja nie toleruję w kremach. Polecam (jest z gatunku lekkich, bardzo!)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 00:11   #405
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

a ja mam duuuużą chwilę zwątpienia,,,,już chyba nic mi nie pomoże,,,jak się widze na zdjęciach to...po prostu skóra pdo oczami poleciała w dół, obsuneła się i ona chyba nie wróci na swoje miejsce bez skalpela

i tym akcentem życzę Wszystkim dobrej nocy.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 09:16   #406
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A mi w dół leci dolna część twarzy. Nie mam problemów ze zmarszczkami, okolice oczu wyglądają całkiem, całkiem. Problem pojawia sie gdzieś w okloicy żuchwy i pod brodą. Wcieram, wklepuję, gimnastykuję. Raz jest lepiej, raz gorzej. Teraz chyba na półeczce z kosmetykami umieszczę jeszcze jakis kremik remodelujący. Tylko na tej półeczce z wiekiem coraz więcej słoiczków i buteleczek....ech
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:09   #407
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

magda, a możesz powiedzieć co tam wcierasz w siebie?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:15   #408
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

[
Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
a ja mam duuuużą chwilę zwątpienia,,,,już chyba nic mi nie pomoże,,,jak się widze na zdjęciach to...po prostu skóra pdo oczami poleciała w dół, obsuneła się i ona chyba nie wróci na swoje miejsce bez skalpela

i tym akcentem życzę Wszystkim dobrej nocy.
Rogatka, bo wysypiać się trzeba kochanieńka, a nie do pierwszej pirzed monitorem siedzieć. A ona (ta twoja skóra pod oczami) na nic nie reaguje? Powiedz, np. jakbyś spróbowała kostek lodu, to nie obkurczy się i nic a nic nie widać poprawy? Bo jeśli skóra na coś dobrze reaguje, tzn., że jeszcze nie jest z nią źle zupełnie. Może na zimne okłady zareaguje, wtedy można sobie mrozić w lodowce jakiś kremik-żel ujędrniający i wklepywac rano i wieczorem...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:19   #409
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

wiem jestem niepoprawnym nocnym marem
ale jeśli zasypiam o 2 w nocy , a śpię do 9 rano, albo 10, czyli mam ok 7 godzin snu to też jest bardzo źle?czy może nie chodzi o długość snu tylko porę na sen?

a na skórę pod oczami lód działa w ten sposób, że zmniejsza opuchliznę, ale skóra jak jest obnizona tak jest, po prostu ona opadła w dół i zbiera się przy nosie, a przez to pod oczami powstały większe doły, mam nadzieję , że klarownie to tłumaczę
gdy sobie dosłownie trochę przy skorniach palcem podniosę do góry to jest jak być powinno, no, ale to było 3 lata temu

dobra, już nie marudzę, starośc nie radośćwidać tak mam się starzeć....
mój jedyny grzech to niedosypianie....
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 22:20   #410
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

aha, a czy długa praca przed monitorem bardzo szkodzi skórze?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:43   #411
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
wiem jestem niepoprawnym nocnym marem
ale jeśli zasypiam o 2 w nocy , a śpię do 9 rano, albo 10, czyli mam ok 7 godzin snu to też jest bardzo źle?czy może nie chodzi o długość snu tylko porę na sen?

a na skórę pod oczami lód działa w ten sposób, że zmniejsza opuchliznę, ale skóra jak jest obnizona tak jest, po prostu ona opadła w dół i zbiera się przy nosie, a przez to pod oczami powstały większe doły, mam nadzieję , że klarownie to tłumaczę
gdy sobie dosłownie trochę przy skorniach palcem podniosę do góry to jest jak być powinno, no, ale to było 3 lata temu

dobra, już nie marudzę, starośc nie radośćwidać tak mam się starzeć....
mój jedyny grzech to niedosypianie....
Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
aha, a czy długa praca przed monitorem bardzo szkodzi skórze?
Nie, no ja tylko tak, bez złośliwości. Sama jestem nocnym markiem. Myślę, że 7-8 godzin dla skóry jest optymalnie. Ale taka prawda, że promieniowanie od monitora niestety szkodzi. Wysusza itp.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 23:16   #412
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

nie, nie, masz rację, w końcu niedosypianie to jeden z grzechów głownych/

masz ładne oko ukrycior
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 23:24   #413
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
nie, nie, masz rację, w końcu niedosypianie to jeden z grzechów głownych/

masz ładne oko ukrycior
Dziękuję. Nawet dziś dostałam PW od miłej Wizażanki w tej sprawie. Aż mi głupio.

A jak się oklepywałam przed chwilą w łazience przed lustrem stwierdziłam, że jeśli masz troszkę choć kasy, wybierz się do kosmetyczki i zapytaj - czy coś się da zrobić? Bo na zabiegi nie musisz się od razu decydować, ale może kosmetyczka coś sensownego doradzi, a cena będzie podobna jak ta, którą wydajesz na kremy - cudotwórców, które nimi nie są i suplementację... Może to jakieś wyjście.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 09:04   #414
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
magda, a możesz powiedzieć co tam wcierasz w siebie?
W twarz wcieram activ c, od czasu do czasu kuracja retin-A, na dzień bioderma 50+ do skóry tłustej i mieszanej. Szyję i dekolt tratuję razem z biustem kosmetykami ujędrniającymi (obecnie perełki z clareny). Od czasu do czasu profesjonalne maseczki z alg lub płaty kolagenowe.
Zastanawiam się nad dermiką remodelującą szyję i dekolt
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:11   #415
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

chętnie sie kiedyś wybiorę do kosmteyczki, na razie jednak muszę się ratowac po domowemu
chyba łatwiej jednak walczyć ze zmarszczkami niz ze skóra, która zmieniła bez pytania położenie
miłej soboty wszystkim
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:02   #416
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witajcie dziewczyny, ale mnie tu dawno nie było, miałam i zreszta mam bardzo złe problemy życiowe i problem zmarszczek i obsuwów pod oczami zszedł na plan dalszy.....
i teraz gdy tak patrzę w lustro, po tych kilku miesi ącach ciągłych stresów i rozpaczy widzę jeszcze większy obsów i zmarszczki,

JAK U WAS????jakieś nowe patenty????????????????:r olleyes:

ja przez pół roku(wedle zaleceń kosmetyczki) używałam Redermica, ale jak widać nie zapobiegł on niczemu a może, sama nie wiem, myślę, że pognębłiły mnie stresy.

i teraz zastanawiam się nad zakupem Retin-Ox, to byłaby pierwsza moja przygoda z retinolem i tego własnie się boję, podrażnień, wysuszenia....

serdecznie Was pozdrawiam
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 07:39   #417
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
i teraz zastanawiam się nad zakupem Retin-Ox, to byłaby pierwsza moja przygoda z retinolem i tego własnie się boję, podrażnień, wysuszenia...
Na początku rzeczywiście często wystepuja podrażnienia i przesuszenie, ale da się je zminimalizować tak, aby móc normalnie codziennie wychodzic do ludzi
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:38   #418
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

o, dzięki za odpowiedz, myslę, że będziesz też wiedzieć czy można stosować retinol na skórę naczynkową????
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:26   #419
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
o, dzięki za odpowiedz, myslę, że będziesz też wiedzieć czy można stosować retinol na skórę naczynkową????
Nie wiem co tam jest w tym Retin Oxie (bo np. alkohol naczynkowm szkodzi), ale ogólnie retinoidy są polecane dokóry naczynkowej, bo pogrubiaja skórę, sprawiając, że jest ona głębiej unaczyniona, a naczynka nie są tuż pod powierzchnią skóry.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 14:51   #420
Wiosna49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

przerazajace,,mloda dziewczyna aplikuje sobie kremy dla duzo starszych osob.przyzwyczajasz w ten sposob skore do tego ze dostarczasz jej wszystkiego z zewnatrz.organizm NIE MUSI sie juz starac i produkowac rozleniwia sie ,a wam coraz trudniej jest wygladac na swoj wiek ,pozdrawiam
Wiosna49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.