puderki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-13, 19:42   #1
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62

puderki:)


1)ROZŚWIETLAJĄCY
2)BRĄZUJĄCY
Ich charakterystyka. Przeznaczenie. Zadania. Kto moze je stosować(jaka cera). Czy tylko na wybrane czesci twarzy? Wasze doswiadczenia. Ogólnie wszystko wszystko na ich temat.
Bardzo proszę.

Może jeszcze jakieś przykłady warte uwagi. Nie za drogie.

Aha. Moja cera: jasna, choć nie znowu taka najjasniejsza choc puderki to zawsze raczej te najjasniejsze, opala sie na leciutki bronzik. Opalona obecnie jestem tylko troche - nie lubie sie spalić. Mieszana, skłonna do swiecenia oraz wyprysków. Niestety. Podkłady zawsze muszą być kryjące.

Czy wobec tego pudry o które pytam nadają sie dla mnie??
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 21:24   #2
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62
Re: puderki:)

up
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 22:45   #3
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: puderki:)

hej pudry rozświetlające ( są także podkłady rozświetlające ) są stosowane aby przywrócic skorze zmęczonej, zszazalej blask Maja one w sobie delikatne drobinki dzieki czemu skora jest rozświetlona oraz promienna. Pudry rozświetlajace kładzione na buzie bez podkladu niestety lae uwydatniaja czesto wypryski Tak więc jeśli masz skórę problematyczną i skołnna do świecenia możesz używac takiego pudru ale pod pewnym warunkiem Otóż najpierw wklep w buźkę krem matujący, następnie posmaruj dobrze kryjącym podkładem i gdy już wszytskie "niespodzianki" będą zakryte spokojnie mozesz takiego pudru uzyc Nie zalecane są osobom o tłustej cerze ze wzlędu, że moga się wtedy świecic jak przysłowiowa "latarnia"
A jesli chodzi o puder brązujący to on ma za zadanie emitowac opalenizne lub też podkreślać ją Można uzywac na całą buźke lub tak jak różu do modelowania buzi Pudry brązujące mają w sobie mieniace drobinki - najczesciej do wyboru srebro/złoto w zaleznosci od typu urody. Te pudry nadają się do wszelkich cer Używa się je najlepiej na buźkę pokryta podkładem.
Teraz przejżałam KWC i w pozycjach dobrych oraz oraz tanich znalazłam pudry : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4166

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4699


mam nadzieję, że troche Ci pomogłam pozdrawiam !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.