białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-09, 12:34   #1
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944

białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać


Cześć właśnie robię remont zamówiłam drzwi - białe i myślę o kolorze ścian, fachowiec doradza mi białe wskazując, że na tym kolorze nie widać nierówności przy czym za każdy inny kolor chce dopłatę... Z jednej strony nie chcę się z nim chandryczyć i jego argumentacja ma sens z drugiej strony mam wątpliwości czy efekt będzie dobry...

Poradźcie mi proszę Wizażanki dodam jeszcze, że lokal jest mały 34 m i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju - każde z pomieszczeń ma jedno białe okno, a na podłodze w pokojach i przedpokoju jest parkiet.
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-05-09 o 13:12
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 13:31   #2
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Cześć właśnie robię remont zamówiłam drzwi - białe i myślę o kolorze ścian, fachowiec doradza mi białe wskazując, że na tym kolorze nie widać nierówności przy czym za każdy inny kolor chce dopłatę... Z jednej strony nie chcę się z nim chandryczyć i jego argumentacja ma sens z drugiej strony mam wątpliwości czy efekt będzie dobry...

Poradźcie mi proszę Wizażanki dodam jeszcze, że lokal jest mały 34 m i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju - każde z pomieszczeń ma jedno białe okno, a na podłodze w pokojach i przedpokoju jest parkiet.
Ten fachman zapewne robił ci też gładziowanie ścian, że tak się boi o nierówności? Wszystko zależy jak chcesz urządzić mieszkanie.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 16:47   #3
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Ten fachman zapewne robił ci też gładziowanie ścian, że tak się boi o nierówności? Wszystko zależy jak chcesz urządzić mieszkanie.
Na gładziowanie mnie nie stać niestety a muszę trochę odświeżyć, jeśli chodzi o styl to myślałam o PRL przełamanym na nowoczesność (mam trochę starych mebli i nie chcę się ich teraz pozbywać).
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-05-09 o 16:49
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 22:00   #4
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

fachman ma fację, że na białej ścianie mniej widać niedociągnięcia i nierówności.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 07:07   #5
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
fachman ma fację, że na białej ścianie mniej widać niedociągnięcia i nierówności.
A jak myślisz białe ściany pasują do białych drzwi?
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 07:55   #6
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
A jak myślisz białe ściany pasują do białych drzwi?
kwestia gustu co się komu podoba , ale większość dekoratorów powie Ci, że takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzenie

ja mam białe ściany i drewniane drzwi. uważam po czasie, że lepiej by wyglądały białe, ale mojemu TŻ bardziej się podoba tak jak jest.
U znajomych mają białe ściany i drzwi i sprawia to wrażenie takiej "czystej przestrzeni" jeśli mogę to tak nazwać.

poza tym łatwiej będzie dopasować drzwi do ścian, bo do parkietu będzie to prawie niemożliwe.
__________________

Edytowane przez Malinki13
Czas edycji: 2017-05-10 o 07:59
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 07:58   #7
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Malinki13 Pokaż wiadomość
kwestia gustu co się komu podoba , ale większość dekoratorów powie Ci, że takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzenie

ja mam białe ściany i drewniane drzwi. uważam po czasie, że lepiej by wyglądały białe, ale mojemu TŻ bardziej się podoba tak jak jest.
U znajomych mają białe ściany i drzwi i sprawia to wrażenie takiej "czystej przestrzeni" jeśli mogę to tak nazwać.

Myślisz, że nie powoduje to zbyt zimnego efektu końcowego? Bo trochę się tego boje.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 08:00   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
A jak myślisz białe ściany pasują do białych drzwi?
Biel również może mieć wiele odsłon i odcieni tak naprawdę - w sensie bieli ze wzorników farb. Możesz wybrać biel lekko zabarwioną szarością.

Zamierzasz w tym lokalu (mieszkanie?) zabawić dłużej?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 08:07   #9
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Myślisz, że nie powoduje to zbyt zimnego efektu końcowego? Bo trochę się tego boje.
w takim wypadku masz WOLNĄ rękę na szaleństwa z dodatkami. Ramki, obrazki, zdjęcia, meble, materiały w dowolnym kolorze. Jeśli fajnie to połączysz to wydaje mi się, że tak zimno nie będzie.
Popatrz na to kategorią jasnego i dużego pomieszczenia a nie zimnego.
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 08:33   #10
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Malinki13 Pokaż wiadomość
w takim wypadku masz WOLNĄ rękę na szaleństwa z dodatkami. Ramki, obrazki, zdjęcia, meble, materiały w dowolnym kolorze. Jeśli fajnie to połączysz to wydaje mi się, że tak zimno nie będzie.
Popatrz na to kategorią jasnego i dużego pomieszczenia a nie zimnego.
Na pewno parkiet to ociepli optycznie plus część mebli będzie drewnianych. Z dodatkami nie wiem na ile mogę poszaleć bo będzie to głównie miejsce mojej pracy i będę tam przyjmować klientów.


Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Biel również może mieć wiele odsłon i odcieni tak naprawdę - w sensie bieli ze wzorników farb. Możesz wybrać biel lekko zabarwioną szarością.

Zamierzasz w tym lokalu (mieszkanie?) zabawić dłużej?
Farbę kupił fachowiec i nie za bardzo miałam wpływ na odcień.

Tak planuję tam pracować i przyjmować gości następne kilka lat.
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-05-10 o 08:36
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 09:36   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
(...)
Farbę kupił fachowiec i nie za bardzo miałam wpływ na odcień.
(...)
Czemu tak? Brak czasu? Wiesz przynajmniej jaka marka tej farby?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 09:45   #12
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czemu tak? Brak czasu? Wiesz przynajmniej jaka marka tej farby?
Nie za bardo mogę się dogadać z tym fachowcem, on bardzo wydziwia a ja już nie mam siły z nim walczyć o wszystko. Śnieżka w 10 litrowych puszkach, podobno jest dobrze kryjąca i o ile pamiętam jest zmywalna. Będę tam dzisiaj to zrobię zdjęcie puszki.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 11:26   #13
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Nie za bardo mogę się dogadać z tym fachowcem, on bardzo wydziwia a ja już nie mam siły z nim walczyć o wszystko. Śnieżka w 10 litrowych puszkach, podobno jest dobrze kryjąca i o ile pamiętam jest zmywalna. Będę tam dzisiaj to zrobię zdjęcie puszki.
Pamiętaj, że to Ty gościowi płacisz i to Ty masz prawo wydziwiać, a nie on. Lepiej się teraz zainteresuj sposobem, w jaki facet wykonuje Ci remont, bo potem może być za późno na poprawki i pozostaniesz z niedoróbkami, które albo będziesz musiała zaakceptować, albo płacić po raz drugi za ich poprawę, jednocześnie szarpiąc się z tym fachowcem o obniżenie ceny/jakieś odszkodowanie.

Moim zdaniem białe drzwi mogą fajnie z białymi ścianami się zgrać, a pomieszczenie można łatwo ocieplić nie tylko kolorem innych elementów mieszkania, ale także fakturą mebli lub rodzajem materiałów, z których wykonane będą dodatki.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:16   #14
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Na gładziowanie mnie nie stać niestety a muszę trochę odświeżyć, jeśli chodzi o styl to myślałam o PRL przełamanym na nowoczesność (mam trochę starych mebli i nie chcę się ich teraz pozbywać).
Skoro nie ma gładzi to rzeczywiście nierówności na białych ścianach będą się mniej rzucac w oczy (co nie oznacza że nei będzie ich wcale widać).
Mnie osobiście białe ściany+białe drzwi się podobają, zawsze możesz jako ozdobę położyć np. tapetę lub cegłę. Jak dodasz do tego meble i dodatki w cieplejszych odcieniach na pewno nie będzie tam zimno. Nie wiem jaką masz dokładnie tę śnieżkę ale ja mam większość ścian pomalowaną śnieżką satynową i jestem zadowolona.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 13:57   #15
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czemu tak? Brak czasu? Wiesz przynajmniej jaka marka tej farby?
Taka ta farba, wiecie coś o niej?

Byłam tam dzisiaj i może nawet ten biały nie będzie wyglądał źle... Na załączonym zdjęciu ściany są jeszcze niepomalowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170510_141559.jpg (71,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170510_135904.jpg (46,9 KB, 50 załadowań)
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-05-10 o 13:58
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 15:00   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Taka ta farba, wiecie coś o niej?

Byłam tam dzisiaj i może nawet ten biały nie będzie wyglądał źle... Na załączonym zdjęciu ściany są jeszcze niepomalowane.
Dobrze, że nie jakiś dekoral. Spoko, ta farba obleci, jeżeli gość nie będzie jej rozcieńczał i położy uczciwie z dwie warstwy. Oczywiście jak wyschnie, to wtedy od razu sprawdź gdzie wyszły jakieś niedoróbki, kamyczki itd. Zawsze coś się trafi. Mi mój fachman (a mam naprawdę fajnego) poprawiał sam po sobie w kilku miejscach.

To takiej ilości bieli będą pasowały "ocieplające" pomieszczenie dodatki. Wprowadziłabym również trochę drewna.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-10 o 15:02
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 07:13   #17
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie jakiś dekoral. Spoko, ta farba obleci, jeżeli gość nie będzie jej rozcieńczał i położy uczciwie z dwie warstwy. Oczywiście jak wyschnie, to wtedy od razu sprawdź gdzie wyszły jakieś niedoróbki, kamyczki itd. Zawsze coś się trafi. Mi mój fachman (a mam naprawdę fajnego) poprawiał sam po sobie w kilku miejscach.

To takiej ilości bieli będą pasowały "ocieplające" pomieszczenie dodatki. Wprowadziłabym również trochę drewna.

Bardzo dziękuję - inna sprawa, że znaleźć nie zmanierowanego fachowca to jak wygrać szóstkę w totka
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 17:21   #18
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Z farb mogę polecić Magnata.

Jeśli chodzi o fachmana to pamiętajcie, że nie wszyscy są tacy jak z programu Usterka, ale oni też wymagają uczciwej zapłaty. Często niestety sami sobie jesteśmy winni chcąc za wszelką cenę zaoszczędzić.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 21:57   #19
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Z farb mogę polecić Magnata.

Jeśli chodzi o fachmana to pamiętajcie, że nie wszyscy są tacy jak z programu Usterka, ale oni też wymagają uczciwej zapłaty. Często niestety sami sobie jesteśmy winni chcąc za wszelką cenę zaoszczędzić.
Jasne ale ja też chcę być traktowana uczciwie - jak się umówił, że pracuje to nie powinien brać innych robót, chodzić do pracy jak i kiedy mu się podoba, zmieniać ceny w trakcie (dwukrotnie za każdym razem o 2 tysiące) pod groźbą zostawienia rozgrzebanej roboty, jęczeć cały czas jaki jest biedny i zmęczony, pomimo pisemnej umowy upierać się, że się na coś nie umawialiśmy chociaż się umawialiśmy, wykonywać nie zleconych robót bez pytania, mówić, że kolega chce sobie zabrać stare meble a potem wyceniać ich demontaż i wyniesienie przez kolegę, na dodatek nie widzi powodu aby rozliczyć się z podatku i wystawić paragon - ale ja się nie chcę szarpać, ja po prostu chcę mieć zrobiony remont a to dobry fachowiec, ale zmanierowany

Sorki za of top
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2017-05-12 o 22:44
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 10:49   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Jasne ale ja też chcę być traktowana uczciwie - jak się umówił, że pracuje to nie powinien brać innych robót, chodzić do pracy jak i kiedy mu się podoba, zmieniać ceny w trakcie (dwukrotnie za każdym razem o 2 tysiące) pod groźbą zostawienia rozgrzebanej roboty, jęczeć cały czas jaki jest biedny i zmęczony, pomimo pisemnej umowy upierać się, że się na coś nie umawialiśmy chociaż się umawialiśmy, wykonywać nie zleconych robót bez pytania, mówić, że kolega chce sobie zabrać stare meble a potem wyceniać ich demontaż i wyniesienie przez kolegę, na dodatek nie widzi powodu aby rozliczyć się z podatku i wystawić paragon - ale ja się nie chcę szarpać, ja po prostu chcę mieć zrobiony remont a to dobry fachowiec, ale zmanierowany
Współczuję. To nie jest fachowiec. To, że robi w miarę dobrze, nie świadczy o jego fachowości. Za to podwyższenie ceny, powinien Ci te ściany idealnie przygotować, a nie tak, że tylko biała farba będzie na nich dobrze wyglądać. Na pocieszenie dodam, że przy pierwszym remoncie też mieliśmy z takimi pseudo-fachowcami do czynienia i "nie chcieliśmy się szarpać". Teraz potrafimy się odezwać i wyegzekwować warunki umowy. Na przyszłość polecam jednak wzięcie firmy od lat istniejącej na rynku - wbrew pozorom wychodzi taniej (za łazienkę "prywaciarz" nie rozliczający się z niczego z wielkim westchnieniem chciał od nas 7-8 tysięcy za robociznę, a i tak przebąkiwał, że może będzie więcej; firma wzięła 6200 bez robienia łaski).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 16:56   #21
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Współczuję. To nie jest fachowiec. To, że robi w miarę dobrze, nie świadczy o jego fachowości. Za to podwyższenie ceny, powinien Ci te ściany idealnie przygotować, a nie tak, że tylko biała farba będzie na nich dobrze wyglądać. Na pocieszenie dodam, że przy pierwszym remoncie też mieliśmy z takimi pseudo-fachowcami do czynienia i "nie chcieliśmy się szarpać". Teraz potrafimy się odezwać i wyegzekwować warunki umowy. Na przyszłość polecam jednak wzięcie firmy od lat istniejącej na rynku - wbrew pozorom wychodzi taniej (za łazienkę "prywaciarz" nie rozliczający się z niczego z wielkim westchnieniem chciał od nas 7-8 tysięcy za robociznę, a i tak przebąkiwał, że może będzie więcej; firma wzięła 6200 bez robienia łaski).
Następnym razem poszukam normalnej firmy wystawiającej fakturę jeśli chodzi o mojego fachowca to dziś mi powiedział, że umowa jego zdaniem nie obejmuje założenia klamek na drzwi
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 20:30   #22
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Wiadomo, że takie rzeczy się zdarzają. Moim zdaniem warto się w pewnym zakresie uczyć samodzielnie wykonywać proste remonty domowe. Ale materiały budowlane, szczególnie na początek takiej przygody, potrzebne są wysokiej jakości. To nie ulega wątpliwości.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 22:02   #23
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Już jest po remoncie i powiem Wam, że białe drzwi + białe ściany + parkiet = dobry efekt
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 18:25   #24
Brenka8500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 16
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Ja tez mam podobnie w mieszkaniu i bardzo mi się takie rozwiązanie podoba.
Brenka8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 14:01   #25
halinkahalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

a nie sądzicie, że to monotnne trochę? Moze należałoby przełomać to innym kolorem, np. jakąś szarością delikatną?
halinkahalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 08:17   #26
caladlaciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 20
Dot.: białe drzwi i białe ściany - czy to może dobrze wyglądać

Jeżeli miałoby to pomieszczenie stać totalnie puste to tak średnio by to się prezentowało, ale chyba raczej nie ma takich minimalistów, którzy nie mają na ścianach nawet jednego kwiatka itp. Więc takie połączenie jak najbardziej ok. U nas w salonie od początku były białe ściany i białe drzwi w salonie. Wiszące na ścianach rośliny pnące fajnie przełamywały tą wszechogarniającą biel. Potem pojawił się pomysł zmiany wyglądu ścian - na dwóch pojawił się mur, na tylnej most fototapeta na całą ścianę, a ściana na przeciwko drzwi pozostała biała i to też bardzo ładnie się prezentowało. Wszystko kwestia gustu. Jeżeli tylko wszystkie ściany nie są gołe + podłoga nie będzie biała i nie dorzucisz do tego białych drzwi to jak najbardziej taka aranżacja może być udana.
caladlaciebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 09:17:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.