O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 13:54   #3031
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Aluś, Tobie też przyjemności na ten weekend!!! Żeby pogoda dopisała i żebyście mogli wyjechać w góry
Buziaki





Aż mi wstyd z powodu tych bransoletek
Myślałam, że już jesteś w lesie Dzisiaj wyjeżdżacie?
Ooo, fryzjer Planujesz jakąś diametralną zmianę?
Jutro o 7 jedziemy masakra
A co do fryzurki, to chyba je ciachnę chociaż zawsze tak mówię, a potem podcinam tylko
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:00   #3032
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Jutro o 7 jedziemy masakra
A co do fryzurki, to chyba je ciachnę chociaż zawsze tak mówię, a potem podcinam tylko

My o 5:00 wyjeżdżamy Nie wiem, czy czasami Piotrek nie będzie musiał mnie z łóżkiem do samochodu doczepić, bo mogę się tak wcześnie nie podnieść
Też muszę się wybrać do fryzjera, żeby tył mocniej podciąć, bo teraz za bardzo ten efekt dłuższego przodu nie jest widoczny

Dobra, uciekam po mamę A później po mięcho na grilla
Nie wiem, czy jeszcze dzisiaj zajrzę, więc już teraz życzę Wam słonecznego długiego weekendu!!! Żebyście sobie odpoczęły
Buziaki
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:05   #3033
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

I zostałam sama

Ja tobie i Wam też życzę suuuuuper weekendu!!
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 19:09   #3034
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Ja jak zwykle spóźniona ale mimo wszystko życze wszystkim udanego weekendziku i żeby wszystkie wasze wyjazdy były baaaardzo udane
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 16:40   #3035
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Hej
widzę,że nikogo nie ma-bo wszystkie na wyjazdach albo na imprezach
Ja do 14 leczyłam kaca wczoraj poszliśmy ze znajomymi najpierw na piwko, potem do takiego klubu-troszkę się poruszałam,ale duuuużo wypiłam-ale było sympatycznie bardzo.
Musieliśmy z R. odreagować trochę stresy wszelakie (ja np. wczoraj dowiedziałam się,że nie dostałam się do pracy-a byłam na 2etapach-test i rozmowa- i całkiem dobrze mi poszło i byłam dobrej myśli i wogóle)....
Dziś wieczorem idę do kumpeli na rocznicę rozwodu-znaczy wypijemy sobie po drinku, obejrzymy film i poplotkujemy.

Moja Mama wczoraj pojechała do siostry do Wrocławia, Brat z córką i żoną do Warszawy-a my w domu, bo R. nie mógł nawet wziąć urlopu na 2-go :/
Ale nic to-na miejscu też można miło spędzić czas-a dziś wieczorem przyjedzie teściu.Jutro chcemy kumpla zaprosić na obiad, a potem pojedziemy do teściów-chyba...

Co do ślubu, to nie oglądałam, bo 10-14:30 robiłam te kadry w tym ośrodku co Wam kiedyś mówiłam-koniec miesiąca, to trzeba było wszystko pozliczać-nadgodziny, nowe umowy itp...

Kate wyglądała ślicznie-a welon na twarzy to pewni ich tradycja, jako,że Pan Młody, ma dopiero po zaślubinach go zdjąć z głowy wybranki.
Suknia śliczna skromna, tradycyjna,ale słodko urzekająca.
William chciał na pewno się obejrzeć,ale to ślub królewski i nie można tak pewnie zrobić.
Co do stania po lewej stronie-może tak samo jak obrączki noszą na lewej-i ruch mają lewostronny
Intercyzę musiała podpisać-bo urodzi następców tronu i musiała się z tym liczyć,a że po rozwodzie nie będzie mieszkać w pałacu, to chyba normalne.
To jest rodzina królewska i mają swoje reguły i tyle.

Miłego długiego weekendu-idę włosy umyć i się ogarnąć, bo nie wyglądam zjawiskowo
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 22:04   #3036
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
Hej
widzę,że nikogo nie ma-bo wszystkie na wyjazdach albo na imprezach
Ja do 14 leczyłam kaca wczoraj poszliśmy ze znajomymi najpierw na piwko, potem do takiego klubu-troszkę się poruszałam,ale duuuużo wypiłam-ale było sympatycznie bardzo.
Musieliśmy z R. odreagować trochę stresy wszelakie (ja np. wczoraj dowiedziałam się,że nie dostałam się do pracy-a byłam na 2etapach-test i rozmowa- i całkiem dobrze mi poszło i byłam dobrej myśli i wogóle)....
Dziś wieczorem idę do kumpeli na rocznicę rozwodu-znaczy wypijemy sobie po drinku, obejrzymy film i poplotkujemy.

Moja Mama wczoraj pojechała do siostry do Wrocławia, Brat z córką i żoną do Warszawy-a my w domu, bo R. nie mógł nawet wziąć urlopu na 2-go :/
Ale nic to-na miejscu też można miło spędzić czas-a dziś wieczorem przyjedzie teściu.Jutro chcemy kumpla zaprosić na obiad, a potem pojedziemy do teściów-chyba...

Co do ślubu, to nie oglądałam, bo 10-14:30 robiłam te kadry w tym ośrodku co Wam kiedyś mówiłam-koniec miesiąca, to trzeba było wszystko pozliczać-nadgodziny, nowe umowy itp...

Kate wyglądała ślicznie-a welon na twarzy to pewni ich tradycja, jako,że Pan Młody, ma dopiero po zaślubinach go zdjąć z głowy wybranki.
Suknia śliczna skromna, tradycyjna,ale słodko urzekająca.
William chciał na pewno się obejrzeć,ale to ślub królewski i nie można tak pewnie zrobić.
Co do stania po lewej stronie-może tak samo jak obrączki noszą na lewej-i ruch mają lewostronny
Intercyzę musiała podpisać-bo urodzi następców tronu i musiała się z tym liczyć,a że po rozwodzie nie będzie mieszkać w pałacu, to chyba normalne.
To jest rodzina królewska i mają swoje reguły i tyle.

Miłego długiego weekendu-idę włosy umyć i się ogarnąć, bo nie wyglądam zjawiskowo
Przykro mi Aga że się nie udało z tą pracą mam nadzieję że następnym razem się powiedzie, tylko nie rezygnuj i szukaj dalej, trzymam kciuki
Fajnie że sobie tak pobalowałaś, czasami bardzo dobrze jest się tak zresetować
Nam się trochę plany pomieszały, mieliśmy być dziś na imieninach u teścia, ale teściowa sie rozchorowała i poprosiła żebyśmy w poniedziałek przyszli bo nie była w stanie nic przygotować... dlatego dziś spędziliśmy wieczór sami, mąż z drinek a ja z winkiem i obejrzeliśmy turystę. Jutro pewnie na jakiś spacerek się wybierzemy, a w poniedziałek bede musiała iść sama na te imieniny bo mąż wróci z pracy koło 21
No ale cóż siła wyższa.
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:05   #3037
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Nie pojechaliśmy, bo pogoda tragiczna. Ciągle ulewy i burze ale i tak milutko spędzamy sobie czas i delektujemy się błogim lenistwem
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 11:39   #3038
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Nie pojechaliśmy, bo pogoda tragiczna. Ciągle ulewy i burze ale i tak milutko spędzamy sobie czas i delektujemy się błogim lenistwem
uuuu no to szkoda
u mnie z pogodą nie jest aż tak źle, od samego rana świeci słonko i jest 17 stopni, ale wieje mocno, niestety taki zimny wiatr.
My właśnie zjedliśmy obiadek i zaraz ruszamy w plenerek na spacerek
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:22   #3039
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

No a Ja wreszcie jestem w domku wrocilismy dzis po 17 i mam chwilke zeby wejsc na forum
Zaczne od samego rana wczoraj bylysmy ze szwagierka i tesciowa na czesaniu i malowaniu bardzo fajnie nas wyszykowaly Slub byl o 15 niestety zaczelo padac zaraz przed samym slubem i niestety nie udaly im sie planowane zyczenia pod kosciolem szkoda troche, ze tak wyszlo no ale nie ma sie wplywu na pogode Zyczenia byly juz na sali i wtedy wyszlo tez slonko. Pani Mloda wygladala bardzo ladnie miala sliczny bukiet z tulipankow Na weselu gral zespol nie przepadam osobiscie wole jak jest DJ ale wiadomo kazdy woli cos innego Mimo tego, ze gral zespol to i tak sie dobrze bawilismy Bylismy w domku o 4 tzn u mojej mamy pospalismy do 10 potem po 12 zjedlismy obiadek i jeszcze sie polozylismy jakos nas tak zmoglo no i po 16 sie wreszcie zebralismy.
Jutro zapraszamy do nas tesciow i szwagierke z mezem na grilla takze szykuje sie imprezka wszyscy maja wolne oprocz szwagierki ale pracuje do 15 30 a i tak sie spotkamy popoludniu wiec idealnie, wtorek wolny wiec mozna sobie posiedziec do woli Trzeba jutro skoczyc na jakies zakupy, ogarnac troche mieszkanko no i przyszykowac sie na przyjscie gosci.
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 08:14   #3040
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III



Jestem cała poobijana po tym weekendzie! mam nawet guza z siniakiem na kręgosłupie
Pogoda nie była najgorsze, ale strasznie wiało
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 08:30   #3041
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość


Jestem cała poobijana po tym weekendzie! mam nawet guza z siniakiem na kręgosłupie
Pogoda nie była najgorsze, ale strasznie wiało
To coś ty wyprawiała w tym lesie hmmm ??

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Esterko fajnie że się wybawiłaś na tym weselu A powiedz mi jak możesz co dawaliście w prezencie ślubnym? Kasiorkę czy coś kupiliście? My za m-c do mojej przyjaciółki idziemy i właśnie mam dylemat... my od niej dostaliśmy zestaw obiadowy (i się cieszyłam z niego bo przynajmniej na nowe mieszkanko miałam problem talerzy z głowy) Wogóle nie wiem czy wypada znajomym też kase w prezencie dawac czy lepiej jakiś prezent. Oni póki co będa z rodzicami mieszkać i mają w planach się budować, działkę już mają. Więc i pieniązki się przydadzą na budowę ale jakieś zaopatrzenie do domku też, bo wiem jak to jest jak się idzie na swoje.. wszystko trzeba kupić. Myślałam o zestawie jakiś porządnych garnków... ale sama nie wiem
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 11:31   #3042
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Czesc wszystkim
Ja wlasnie wrocilam z zakupow wszystko kupione na grilla teraz tylko ogarnac mieszkanko i po 16 maja przyjechac
U mnie dzis slonecznie ale strasznie zimny wiatr
Mam nadzieje, ze wszystkie milo spedzacie ten dlugi weekendzik

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
To coś ty wyprawiała w tym lesie hmmm ??

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Esterko fajnie że się wybawiłaś na tym weselu A powiedz mi jak możesz co dawaliście w prezencie ślubnym? Kasiorkę czy coś kupiliście? My za m-c do mojej przyjaciółki idziemy i właśnie mam dylemat... my od niej dostaliśmy zestaw obiadowy (i się cieszyłam z niego bo przynajmniej na nowe mieszkanko miałam problem talerzy z głowy) Wogóle nie wiem czy wypada znajomym też kase w prezencie dawac czy lepiej jakiś prezent. Oni póki co będa z rodzicami mieszkać i mają w planach się budować, działkę już mają. Więc i pieniązki się przydadzą na budowę ale jakieś zaopatrzenie do domku też, bo wiem jak to jest jak się idzie na swoje.. wszystko trzeba kupić. Myślałam o zestawie jakiś porządnych garnków... ale sama nie wiem
Andzela jasne, ze moge powiedziec My sie pytalismy w prost bo oni wlasnie urzadzaja sie w swoim mieszkaniu i stwierdzili, ze wola kase jesli nam to obojetne takze dla nas to nawet bylo lepiej Ja z wlasnego doswiadczenia wiem,ze lepiej samemu kupowac to co sie chce miec w mieszkanku kazdy ma inny gust i mozna czasem nie trafic no chyba, ze mlodzi maja liste prezentow wtedy to co innego raz bylam na takim slubie. To jak juz wolisz moze tez zapytaj wprost jesli to bliska przyjaciolka to chyba sie nie pogniewa
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:39   #3043
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Andzela jasne, ze moge powiedziec My sie pytalismy w prost bo oni wlasnie urzadzaja sie w swoim mieszkaniu i stwierdzili, ze wola kase jesli nam to obojetne takze dla nas to nawet bylo lepiej Ja z wlasnego doswiadczenia wiem,ze lepiej samemu kupowac to co sie chce miec w mieszkanku kazdy ma inny gust i mozna czasem nie trafic no chyba, ze mlodzi maja liste prezentow wtedy to co innego raz bylam na takim slubie. To jak juz wolisz moze tez zapytaj wprost jesli to bliska przyjaciolka to chyba sie nie pogniewa
No problem w tym że już pytaliśmy co wolą i odpowiedzieli że wszystko im jedno, my mówiliśmy tak samo i ja byłam zadowolona bo wszystkie prezenty które dostaliśmy przydały się na nowym mieszkanku. Jak się człowiek wprowadza na swoje to ta kasa ucieka tak szybko... bo tyle by się chciało kupić.. do domku jest tyle rzeczy potrzebnych..

U mnie dziś też chłodny wiatr i pomimo że słońce się pojawia zza chmur to jest zimno. Ja mam właśnie pieke murzynka, a wieczorem ide do teścia na imieniny, a jakoś wybitnie nie mam ochoty
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:58   #3044
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No a Ja wreszcie jestem w domku wrocilismy dzis po 17 i mam chwilke zeby wejsc na forum
Zaczne od samego rana wczoraj bylysmy ze szwagierka i tesciowa na czesaniu i malowaniu bardzo fajnie nas wyszykowaly Slub byl o 15 niestety zaczelo padac zaraz przed samym slubem i niestety nie udaly im sie planowane zyczenia pod kosciolem szkoda troche, ze tak wyszlo no ale nie ma sie wplywu na pogode Zyczenia byly juz na sali i wtedy wyszlo tez slonko. Pani Mloda wygladala bardzo ladnie miala sliczny bukiet z tulipankow Na weselu gral zespol nie przepadam osobiscie wole jak jest DJ ale wiadomo kazdy woli cos innego Mimo tego, ze gral zespol to i tak sie dobrze bawilismy Bylismy w domku o 4 tzn u mojej mamy pospalismy do 10 potem po 12 zjedlismy obiadek i jeszcze sie polozylismy jakos nas tak zmoglo no i po 16 sie wreszcie zebralismy.
Jutro zapraszamy do nas tesciow i szwagierke z mezem na grilla takze szykuje sie imprezka wszyscy maja wolne oprocz szwagierki ale pracuje do 15 30 a i tak sie spotkamy popoludniu wiec idealnie, wtorek wolny wiec mozna sobie posiedziec do woli Trzeba jutro skoczyc na jakies zakupy, ogarnac troche mieszkanko no i przyszykowac sie na przyjscie gosci.
Cześć Dziewczynki
Esti-no to fajnie,że tak pobalowaliście

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
To coś ty wyprawiała w tym lesie hmmm ??

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Esterko fajnie że się wybawiłaś na tym weselu A powiedz mi jak możesz co dawaliście w prezencie ślubnym? Kasiorkę czy coś kupiliście? My za m-c do mojej przyjaciółki idziemy i właśnie mam dylemat... my od niej dostaliśmy zestaw obiadowy (i się cieszyłam z niego bo przynajmniej na nowe mieszkanko miałam problem talerzy z głowy) Wogóle nie wiem czy wypada znajomym też kase w prezencie dawac czy lepiej jakiś prezent. Oni póki co będa z rodzicami mieszkać i mają w planach się budować, działkę już mają. Więc i pieniązki się przydadzą na budowę ale jakieś zaopatrzenie do domku też, bo wiem jak to jest jak się idzie na swoje.. wszystko trzeba kupić. Myślałam o zestawie jakiś porządnych garnków... ale sama nie wiem
Ja to samo pomyślałam-co tam Madzia wyrabiała,że się poobijała
Angie-ja znajomym ( w sumie na czterech weselach jak byliśmy), to dawaliśmy kasę-z każdym najpierw gadaliśmy czy coś chcą konkretnego,czy wolą pieniążki-i padło na pieniążki
Także najpierw może wybadaj sytuację-zawsze można dać kasę i kupić coś na pamiątkę,albo jakąś np. patelnię fajną....
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:04   #3045
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

W Porzeczu (tam gdzie byliśmy) mają też husky, które uwielbiają zaprzęgi itp itd... no to wzięliśmy taki wózek (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i najpierw pociągnęliśmy się samochodem siedzenia są zrobione z drewna i tak sobie obiłam i kręgosłup, że masakra potem pieski nas po lesie ciągnęły, więc dodatkowo się obiłam
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:05   #3046
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

ja się dziś do 18 nudzić będę
Mąż w pracy, Mama na wyjazdach, kumpela pojechała z córką na zakupy (co prawda proponowała,żebym jechała z nimi-ale kiedyś już byłam-i powiedziałam sobie,że nigdy więcej!)...
Podjadę tylko do Mamy kwiatki podlać i jakieś zakupy zrobię do domku na dziś i jutro...
u Teściów wczoraj byliśmy z dwie godzinki-bo Teściu przyjechał,ale zmęczeni wszyscy byli-on podróżą,rodzina oczekiwaniem,a ja jeszcze dostałam takiego bólu brzucha,że przeszedł mi dopiero do 2 godzinach (po nospie, potem ibuprom potem następny-maskara)

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
W Porzeczu (tam gdzie byliśmy) mają też husky, które uwielbiają zaprzęgi itp itd... no to wzięliśmy taki wózek (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) i najpierw pociągnęliśmy się samochodem siedzenia są zrobione z drewna i tak sobie obiłam i kręgosłup, że masakra potem pieski nas po lesie ciągnęły, więc dodatkowo się obiłam
tak to bywa jak się uprawia sporty ekstremalne
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:06   #3047
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
No problem w tym że już pytaliśmy co wolą i odpowiedzieli że wszystko im jedno, my mówiliśmy tak samo i ja byłam zadowolona bo wszystkie prezenty które dostaliśmy przydały się na nowym mieszkanku. Jak się człowiek wprowadza na swoje to ta kasa ucieka tak szybko... bo tyle by się chciało kupić.. do domku jest tyle rzeczy potrzebnych..

U mnie dziś też chłodny wiatr i pomimo że słońce się pojawia zza chmur to jest zimno. Ja mam właśnie pieke murzynka, a wieczorem ide do teścia na imieniny, a jakoś wybitnie nie mam ochoty
Wiesz to zmienia postac rzeczy jesli im jest to obojetne szkoda, ze nie chca sie okreslic ja bym dala jednak kase gdybym byla na twoim miejscu tzn jesli dokladnie nie wiesz co im jest potrzebne to bym nie ryzykowala ale to juz musisz sobie przemyslec i zdecydowac ja tylko pisze moje zdanie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:07   #3048
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
ja się dziś do 18 nudzić będę
Mąż w pracy, Mama na wyjazdach, kumpela pojechała z córką na zakupy (co prawda proponowała,żebym jechała z nimi-ale kiedyś już byłam-i powiedziałam sobie,że nigdy więcej!)...
Podjadę tylko do Mamy kwiatki podlać i jakieś zakupy zrobię do domku na dziś i jutro...
u Teściów wczoraj byliśmy z dwie godzinki-bo Teściu przyjechał,ale zmęczeni wszyscy byli-on podróżą,rodzina oczekiwaniem,a ja jeszcze dostałam takiego bólu brzucha,że przeszedł mi dopiero do 2 godzinach (po nospie, potem ibuprom potem następny-maskara)

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------


tak to bywa jak się uprawia sporty ekstremalne
teraz nie mogę się opierać jak siadam
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:12   #3049
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
teraz nie mogę się opierać jak siadam

a mąż masażu pupci nie zrobił? a to nie dobry
a tak poważnie to wsmaruj sobie jakąś maść przeciwbólowo-przeciwobrzękową.
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 12:15   #3050
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

oj Madzia niezle poszaleliście pewnie niezla zabawa była, szkoda że musisz teraz tak cierpieć
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:15   #3051
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość

a mąż masażu pupci nie zrobił? a to nie dobry
a tak poważnie to wsmaruj sobie jakąś maść przeciwbólowo-przeciwobrzękową.
Męża brak chyba posmaruje sobie dzisiaj czymś to, ale centralnie na kręgu mam guza
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:16   #3052
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wiesz to zmienia postac rzeczy jesli im jest to obojetne szkoda, ze nie chca sie okreslic ja bym dala jednak kase gdybym byla na twoim miejscu tzn jesli dokladnie nie wiesz co im jest potrzebne to bym nie ryzykowala ale to juz musisz sobie przemyslec i zdecydowac ja tylko pisze moje zdanie
No jeszcze będe myśleć, ale dzięki dzięki
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:33   #3053
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Męża brak chyba posmaruje sobie dzisiaj czymś to, ale centralnie na kręgu mam guza
nie czepiamy się nomenklatury
ale serdecznie współczuję...
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:36   #3054
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_aa Pokaż wiadomość
nie czepiamy się nomenklatury
ale serdecznie współczuję...
Ja cię proszę... bez takich trudnych słów, kiedy ja ledwo co żyję

Na dodatek kiepsko się czuję :/ chyba mam gorączkę
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"

Edytowane przez meg22
Czas edycji: 2011-05-02 o 12:37
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 13:05   #3055
Tygrysek_aa
Zadomowienie
 
Avatar Tygrysek_aa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: K-g
Wiadomości: 1 312
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Ja cię proszę... bez takich trudnych słów, kiedy ja ledwo co żyję

Na dodatek kiepsko się czuję :/ chyba mam gorączkę
to się załatwiłaś bidulka


Ja znikam-muszę kilka rzeczy na mieście załatwić
papa
__________________

"Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł zaczyna."

(Heinrich Heine)

Edytowane przez Tygrysek_aa
Czas edycji: 2011-05-02 o 13:19
Tygrysek_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:09   #3056
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

ale dziś u mnie paskudna pogoda pada, wieje i jest mega zimno, tylko 7 stopni!!!! grrrr a mieliśmy na grilla do rodziców na działeczke jechać, posiedzieć na słoneczku i jak tylko się obudziłam i spojrzałam za okno to już wiedziałam że nic z tego a u Was też tak brzydko?
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:25   #3057
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
ale dziś u mnie paskudna pogoda pada, wieje i jest mega zimno, tylko 7 stopni!!!! grrrr a mieliśmy na grilla do rodziców na działeczke jechać, posiedzieć na słoneczku i jak tylko się obudziłam i spojrzałam za okno to już wiedziałam że nic z tego a u Was też tak brzydko?
Oj tak u mnie jest identycznie zaczelo padac w nocy i leje caly czas Nie przeszkadza mi to bardzo bo nie mamy zadnych planow wrecz przeciwnie to moze dobrze bo cos mnie chyba rozklada wiec caly dzien leze w lozku
Za to wczorajszy grill udal sie bardzo rodzinka pojechala dopiero po 24 Bylismy nawet na spacerku nad woda mimo ze bylo chlodno na szczescie tylko na chwilke tak zeby odejsc od stolu bo caly czas sie cos grillowalo obiadlam sie jak bąk Ogolem bylo bardzo fajnie czemu tak szybko zlecialy te wolne dni ale mi sie nie chce jutro isc do pracy sie czlowiek rozleniwia jak ma tyle wolnego

Przykro mi, ze nici z waszego wyjscia nie dopisala pogoda w tym roku na majowke z reszta to chyba ktorys z kolei rok jak jest tak chlodno i brzydko

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

U mnie wlasnie wyspie snieg masakra u nas wszystko jest mozliwe
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:17   #3058
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Oj tak u mnie jest identycznie zaczelo padac w nocy i leje caly czas Nie przeszkadza mi to bardzo bo nie mamy zadnych planow wrecz przeciwnie to moze dobrze bo cos mnie chyba rozklada wiec caly dzien leze w lozku
Za to wczorajszy grill udal sie bardzo rodzinka pojechala dopiero po 24 Bylismy nawet na spacerku nad woda mimo ze bylo chlodno na szczescie tylko na chwilke tak zeby odejsc od stolu bo caly czas sie cos grillowalo obiadlam sie jak bąk Ogolem bylo bardzo fajnie czemu tak szybko zlecialy te wolne dni ale mi sie nie chce jutro isc do pracy sie czlowiek rozleniwia jak ma tyle wolnego

Przykro mi, ze nici z waszego wyjscia nie dopisala pogoda w tym roku na majowke z reszta to chyba ktorys z kolei rok jak jest tak chlodno i brzydko

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

U mnie wlasnie wyspie snieg masakra u nas wszystko jest mozliwe
Uuuu to niedobrze że cosik cie rozkłada mam nadzieje że jak dzis poleżysz to wszystko przejdzie bokiem. No właśnie widzialam w tv jak pokazuja te drogi w okolicach jeleniej góry zasypane śniegiem, masakra, kto by pomyślał jadąc na majówkę że ma jechać jeszcze na zimowych oponach
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:25   #3059
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

Jak te wolne dni szybko minęły Aż mi się nie chce wierzyć, że jutro już do roboty trzeba iść Ale na szczęście tylko 3 dni...

Generalnie te dni minęły nam na spotkaniach ze znajomymi, imprezach i błogim lenistwie. Muszę przyznać, że odpoczęłam i naładowałam akumulatory
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:33   #3060
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: O pierscionkach z automatu, wiezy Eiffel'a i innych sprawach... Część III

ja chyba za bardzo nie odpoczęłam ale tylko 3 dni do pracy i wolne ale będę musiała uczyć się na poniedziałkowy egzamin
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.