Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-21, 08:07   #271
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Ach, czyli wciąż, problemem jest babcia a nie matka. No cóż.


Generalnie Autorka siedzi w branży, a uważa że tak po prostu zorganizuje ubezwłasnowolnienie - acha.



Dla mnie troll, niestety.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2020-02-21 o 08:32
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 08:25   #272
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

W sumie to wiedziałam, że to się tak skończy.
W sensie autorka nagle wróci szczęśliwa, że jednak wszystko się udało. Toksyczna matka, która do tej pory wymuszała na niej co chciała, cudownie ulegnie argumentom córki, która nagle stanie się asertywna w stosunku do matki
I choć matka pierwotnie nie chciała się zgodzić nawet na opiekunkę na kilka godzin, to teraz nagle zmieniła zdanie i się zgodziła na ośrodek.
Ba nawet wpadli na cudowny pomysł że ubezwłasnowolnią zdrową psychicznie babkę.
I wujek nagle się poczuł do obowiązku wzięcia udziału w podejmowaniu decyzji.
Istna sielanka
Cudowna rodzina, która potrafi nagle się zjednoczyć żeby udu .. pić biedną babkę.

Ale żeby nie było, nie wierzę w tę historię do końca. Historia może i mieć miejsce ale nie dokładnie tak jak opisuje ją autorka.
A sama autorka jest dla mnie zaburzona psychicznie.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 08:53   #273
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Kto wpadł na ten genialny pomysł? Jeszcze przedwczoraj twierdziłaś, że opiekunka, to najlepsza opcja. Przecież babcia nie wymaga stałej opieki, a matka z wujkiem w przypadku dochodzącej opiekunki mogliby babci w oczy spojrzeć.

Matce wydawało się upokarzające mycie babci przez obcą osobą, a teraz chce ją ubezwłasnowolnić i na siłę umieścić w ośrodku i to już upokarzające dla niej nie jest? Ciekawe, ciekawe...
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:08   #274
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

I to jeszcze nie w domu opieki, tylko w dps

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:15   #275
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ale Ty cytujesz mojego posta - czy zdanie wyrwane z kontekstu - który odnosił się do dyskusji odbywającej się post wcześnie.

Ty może nie widzisz skrajności, ale ja widzę.



Jak na moje, to jesteś trollem, bo nie wierzę, że ktoś odczuwałby autentyczną radość, że ktoś zostanie oddany do ośrodka wbrew swojej woli.

A jeśli nie - wątpię, żeby sąd wydał taki wyrok. I gorąco trzymam kciuki, żeby babcia spisała testament i nie dała ani grosza.



Nie martwcie się, babcia może nawet odejść z tego stresu - i będzie po problemie.
(Zawsze się zastanawiałam, jakim trzeba być człowiekiem, żeby czekać na cudzą śmierć).

Znałam takiego wnuczka, co wykończył swoją babcię, która dożyła 90-parę lat. Łasił się na mieszkanko, więc ją umieścił w ośrodku (choć radziła sobie sama). Zmarła chyba w ciągu tygodnia.
Odniosę się tylko do zdania "czasem sie zastanawiam jakim trzeba być człowiekiem aby czekać na kogoś śmierć"

Hmm, w podejściu czarno-białym pewnie złym człowiekiem, ale w nornalnym świecie to naprawdę nie jest czarno-białe i czasem są takie sytuacje, takie problemy, wykończenie psychiczne, że ja nie mam prawa oceniać i się zastanawiać bo żeby to robić musiałabym wejść w skórę tej osoby.

I nie, nie piszę tu o Autorce, bo do niej mam mieszane uczucia. Na pewno są nieprzepracowane problemy a po prostu wyciszone na dany moment. W tej rodzinie nikt święty nie jest.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:28   #276
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
No ale Ty cytujesz mojego posta - czy zdanie wyrwane z kontekstu - który odnosił się do dyskusji odbywającej się post wcześnie.

Ty może nie widzisz skrajności, ale ja widzę.
Po prostu przesadzasz z tymi swoimi wywodami. Autorka może nie znosić babki jak każdej dowolnej osoby i widzieć w niej same wady. Jej ludzkie prawo. Chamsko to wszystko brzmi ale cóż. Tak samo wygląda obgadywanie, a jak wiesz w społeczeństwie ta przywara ma się nieźle.



Pisanie o tym tryliarda postów to bezsens po prostu bo powinna byc na tyle obiektywna żeby mieć wywalone; na zasadzie żyj i daj żyć innym. Jeśli matka nie chce swojej mamy u siebie w domu, syn (wuj) to samo, i siostra autorki to z jakiej bani autorka akurat ''by musiała''. Szczególnie że babcia ma gdzie mieszkać, całkiem ogarnia, to rodzina się łasi na jej kwadrat. Nawet matka na tą chwilę ma miejsce, jest pokój w którym ojciec ma majsterkownię. Mógłby ją zrobić w mieszkaniu babci i nawet nie musieliby zamieniać chat.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 10:15   #277
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Po prostu przesadzasz z tymi swoimi wywodami. Autorka może nie znosić babki jak każdej dowolnej osoby i widzieć w niej same wady. Jej ludzkie prawo. Chamsko to wszystko brzmi ale cóż. Tak samo wygląda obgadywanie, a jak wiesz w społeczeństwie ta przywara ma się nieźle.
Pisanie o tym tryliarda postów to bezsens po prostu bo powinna byc na tyle obiektywna żeby mieć wywalone; na zasadzie żyj i daj żyć innym. Jeśli matka nie chce swojej mamy u siebie w domu, syn (wuj) to samo, i siostra autorki to z jakiej bani autorka akurat ''by musiała''. Szczególnie że babcia ma gdzie mieszkać, całkiem ogarnia, to rodzina się łasi na jej kwadrat. Nawet matka na tą chwilę ma miejsce, jest pokój w którym ojciec ma majsterkownię. Mógłby ją zrobić w mieszkaniu babci i nawet nie musieliby zamieniać chat.
Hmm?
W kolejnym temacie masz problem z przyjęciem do wiadomości, że ktoś może mieć swoją opinię i piszesz trochę tonem nauczycielki.

Nie masz monopolu na prawdę objawioną.

Przyjmuję do wiadomości Twoje zdanie, ale nadal mam swoje.

I nikt nie pisze, że Autorka ma wziąć babcię. To chyba powinno być napisane drukowanymi literami w tytule wątku.
A wywody pisujesz czasem dłuższe niż ja. Dla mnie forum to forma rozrywki, mogę pisać, co mi się podoba, o ile nie łamię regulaminu. Ostatnią dyskusję z Tobą odpuściłam, bo już miałam dosyć - i nie chcę rozpoczynać kolejnej.
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Odniosę się tylko do zdania "czasem sie zastanawiam jakim trzeba być człowiekiem aby czekać na kogoś śmierć"

Hmm, w podejściu czarno-białym pewnie złym człowiekiem, ale w nornalnym świecie to naprawdę nie jest czarno-białe i czasem są takie sytuacje, takie problemy, wykończenie psychiczne, że ja nie mam prawa oceniać i się zastanawiać bo żeby to robić musiałabym wejść w skórę tej osoby.

I nie, nie piszę tu o Autorce, bo do niej mam mieszane uczucia. Na pewno są nieprzepracowane problemy a po prostu wyciszone na dany moment. W tej rodzinie nikt święty nie jest.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Uważam, że czasami lepiej, jak ktoś odejdzie, niż ma się męczyć w długiej, nieuleczalnej chorobie. Sama widziałam na własne oczy, jaka taka opieka jest wykańczająca.

Ale osobiście czuję niesmak, jak ktoś wyczekuje na cudzą śmierć, żeby dostać mieszkanie bądź inny spadek.
I oczywiście zgadzam się z Tobą, że nie wszystko jest czarno-białe. Myślę, że jakby ktoś zabił mi rodzinę, to życzyłabym tej osobie być może śmierci, nie wiem, trudno mi sobie wyobrazić swój stan umysłu w takim położeniu. Ale krewnemu, za którym średnio przepadam? Nie.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-02-21 o 10:23
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 12:13   #278
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
W sumie to wiedziałam, że to się tak skończy.
W sensie autorka nagle wróci szczęśliwa, że jednak wszystko się udało. Toksyczna matka, która do tej pory wymuszała na niej co chciała, cudownie ulegnie argumentom córki, która nagle stanie się asertywna w stosunku do matki
I choć matka pierwotnie nie chciała się zgodzić nawet na opiekunkę na kilka godzin, to teraz nagle zmieniła zdanie i się zgodziła na ośrodek.
Ba nawet wpadli na cudowny pomysł że ubezwłasnowolnią zdrową psychicznie babkę.
I wujek nagle się poczuł do obowiązku wzięcia udziału w podejmowaniu decyzji.
Istna sielanka
Cudowna rodzina, która potrafi nagle się zjednoczyć żeby udu .. pić biedną babkę.

Ale żeby nie było, nie wierzę w tę historię do końca. Historia może i mieć miejsce ale nie dokładnie tak jak opisuje ją autorka.
A sama autorka jest dla mnie zaburzona psychicznie.


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Niestety, dla mnie też. I wydaje mi się, że wątek jest prawdziwy, ale już dopisane zakończenie to bujda, żeby tylko ludzie przestali jej udowadniać, że ma zaburzony obraz relacji z matką.
(I może napiszę drukowanymi literami, żeby nie było - TEŻ NIE JESTEM ZA TYM ŻEBY BRAĆ BABCIĘ DO SIEBIE. Ale to, co niby ustaliliście, to jest kosmos).
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 12:25   #279
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez polnamalwa Pokaż wiadomość
Przede mną - podjęłam się tego, bo jako jedyna z mojej rodziny potrafię - jeszcze sprawa o ubezwłasnowolnienie, wyznaczenie opiekuna i potem o umieszczenie w domu pomocy społecznej, bo niestety - babcia się nie zgadza na ośrodek. Niczego więcej ode mnie nie chcą, tylko udziału w tych dwóch postępowaniach.
Ale brednie.
Nie masz o tym zielonego pojęcia.
Ubezwłasnowolnienie
DPS

I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 12:29   #280
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

A to swoją drogą, że nikogo nie przyjmą do dps bo jest stary i czasem zdarzy mu się zesikac. Dps to miejsce dla naprawdę osób w ciężkim stanie, których rodziny nie stać na dom opieki, bądź samotne, bez rodziny, chore,

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 12:29   #281
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość

Ale to, co niby ustaliliście, to jest kosmos).
Tym bardziej, że tu ludzie różnie radzili ale nikomu taki pomysł nawet do łba nie przyszedł.

A autorka wydaje mi się napisała tak już dla jaj.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 12:31   #282
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

W sumie, jeśli w tych wypocinach jest cień prawdy, to babka głupia nie jest.
Na DPS czeka się w kolejce i tak od razu się go nie załatwi, więc posiedzi jeszcze rodzince na głowie.
Bo prywatne domy seniora czekają na mieszkańców.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:02   #283
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Czasem jest tak, że ktoś poczuje ulgę, kiedy umrze bardzo chora osoba. Pamiętam moją prababkę z paskudnym Alzheimerem, która zrobiła się agresywna, a do tego smarowała się własnymi odchodami. Opiekowała się nią babcia i myślę, że jednak kamień spadł jej z serca, kiedy było po wszystkim. Bo taka opieka potrafi wykończyć, tak jak i widok bliskiej osoby, którą choroba tak zmieniła i która nawet Cię nie poznaje. Niemniej przy tych wszystkich negatywnych uczuciach chyba każda dorosła i myśląca osoba ma świadomość, że tu wszyscy są ofiarami i nikt nie dostał Alzheimera złośliwie. Poza tym jest to zupełnie inna sytuacja niż kiedy ktoś po prostu próbuje się pozbyć problemu albo czeka na spadek. Tam już trudno znaleźć zrozumienie dla zwykłego sępa.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:23   #284
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Czytam wątek od początku ale finał mnie totalnie zaskoczył nagle matka zmieniła podejście, - "hmm wstydzę się zatrudnić opiekunkę do matki ale może ja ubezwłasnowolnimy i umieścimy w DPS ? a cała rodzina nagle OK!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:49   #285
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 14:04   #286
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Czasem jest tak, że ktoś poczuje ulgę, kiedy umrze bardzo chora osoba. Pamiętam moją prababkę z paskudnym Alzheimerem, która zrobiła się agresywna, a do tego smarowała się własnymi odchodami. Opiekowała się nią babcia i myślę, że jednak kamień spadł jej z serca, kiedy było po wszystkim. Bo taka opieka potrafi wykończyć, tak jak i widok bliskiej osoby, którą choroba tak zmieniła i która nawet Cię nie poznaje. Niemniej przy tych wszystkich negatywnych uczuciach chyba każda dorosła i myśląca osoba ma świadomość, że tu wszyscy są ofiarami i nikt nie dostał Alzheimera złośliwie. Poza tym jest to zupełnie inna sytuacja niż kiedy ktoś po prostu próbuje się pozbyć problemu albo czeka na spadek. Tam już trudno znaleźć zrozumienie dla zwykłego sępa.
No tutaj oczywiście masz rację.
Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeśli to do mnie, to ja nikogo do niczego nie nakłaniam.

Sama mam parę osób w rodzinie, za którymi nie przepadam, jedną, której nie cierpię, i ich unikam, po prostu.
A jakby ktoś zapytał, czy ich wezmę pod swój dach, to chyba śmiałabym się przez 10 minut.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 15:26   #287
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Hmm?
W kolejnym temacie masz problem z przyjęciem do wiadomości, że ktoś może mieć swoją opinię i piszesz trochę tonem nauczycielki.

Nie masz monopolu na prawdę objawioną.

Przyjmuję do wiadomości Twoje zdanie, ale nadal mam swoje.

I nikt nie pisze, że Autorka ma wziąć babcię. To chyba powinno być napisane drukowanymi literami w tytule wątku.
A wywody pisujesz czasem dłuższe niż ja. Dla mnie forum to forma rozrywki, mogę pisać, co mi się podoba, o ile nie łamię regulaminu. Ostatnią dyskusję z Tobą odpuściłam, bo już miałam dosyć - i nie chcę rozpoczynać kolejnej.
To Ty jesteś mentorką moralizatorką która strofuje i poucza co nalezy odczuwać i co to znaczy właściwie postępować. Wyluzuj.
Mnie antypatia autorki do jakiejś tam konkretnej osoby nie przeszkadza. Ani jej mało serdeczne teksty. Przeszkadza mi to że ją hejtuje w 158 eseju a nic sobie kobita nie zasłużyła (to że ktoś krytykuje twoje tipsiaczki albo opaleniznę to się nadaje na dąsy w wieku gimnazjalnym ) na niekończące się wiadra pomyj. Po prostu, nie pasują do siebie, , inne planety, tyle.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-02-21 o 15:28
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 16:49   #288
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Dopóki babcia się nie zgadza na umieszczenie w dps to nawet ubezwłasnowolnienie jej nie pomoże. Bo zgodnie z prawem chyba od 2018r. nawet osoba ubezwłasnowolniona może zakwestionować swój pobyt w dps. I wtedy sprawa w sądzie przed wami.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 17:12   #289
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Ubezwłasnowolnienie całkowite (art. 13 Kodeksu cywilnego) możliwe jest wtedy, gdy łącznie spełnione są dwa warunki:

osoba ukończyła lat 13 oraz

jeżeli wskutek choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych, w szczególności pijaństwa lub narkomanii, nie jest w stanie kierować swym postępowaniem.

Nie każda zatem poważna dolegliwość zdrowotna uzasadnia ubezwłasnowolnienie całkowite. Co więcej, sama choroba (niedorozwój, zaburzenie psychiczne) nie jest wystarczające, aby doszło do ubezwłasnowolnienia. Musi temu jeszcze towarzyszyć powiązana z tymi przyczynami niemożność kierowania swoim postępowaniem przez osobę fizyczną. Przez pojęcie “niemożność” rozumie się brak świadomego kontaktu z otoczeniem oraz brak możliwości intelektualnej oceny swojego zachowania i wywołanych w nim następstw.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 17:31   #290
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Teraz to chyba Cię autorko wodze fantazji poniosły za daleko.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 18:01   #291
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Autorko, napiszesz coś odnośnie tego, co mówią dziewczyny? Jak zamierzasz to ogarnąć? Znasz się na takich przepisach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 18:04   #292
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To Ty jesteś mentorką moralizatorką która strofuje i poucza co nalezy odczuwać i co to znaczy właściwie postępować. Wyluzuj.
Mnie antypatia autorki do jakiejś tam konkretnej osoby nie przeszkadza. Ani jej mało serdeczne teksty. Przeszkadza mi to że ją hejtuje w 158 eseju a nic sobie kobita nie zasłużyła (to że ktoś krytykuje twoje tipsiaczki albo opaleniznę to się nadaje na dąsy w wieku gimnazjalnym ) na niekończące się wiadra pomyj. Po prostu, nie pasują do siebie, , inne planety, tyle.
Nie, nie mam zamiaru wyluzować i w pewnych tematach będę "moralizować", choć dla mnie to oznacza po prostu wyrażenie swojej opinii, ale możesz odbierać moje wypowiedzi wedle swoich upodobań.
A mnie przeszkadza całokształt, a przede wszystkim to, co Ty wytknęłaś. Bo krytyka koloru paznokci to nie argument, żeby kimś pogardzić.

Na szczęście wątek jest zapewne wyssany z palca.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 18:44   #293
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Końcówka tego wątku jest raczej zmyślona. Autorka wyraźnie spanikowała, że nie wszyscy jej poklaskują, i chciała pokazać, że wcale nie ma problemu, a tak naprawdę to super życie i o co nam w ogóle chodzi. To jest w sumie dość zabawne, bo przecież to anonimowe forum, po kiego grzyba się aż tak unosić i przejmować opiniami osób, które w prawdziwym życiu nawet nie mają możliwości cię rozpoznać?
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 23:16   #294
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Autorka wątku obraziła inteligencję wszystkich tu zgromadzonych.
Przecież z tego jej ostatniego posta na kilometr widać, że to zmyślona historyjka. Co za brednie. Uhm, na pewno uwierzymy w to, że nagle mamusia ochoczo przyklasnęła na taki pomysł i zmieniła front w mgnieniu oka.
Nie z nami takie numery A Ty dalej sobie wypieraj rzeczywistość i uciekaj od prawdy, Twoja sprawa
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 08:09   #295
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Mama powinna opiekować się swoją mamą i nie wymagać od Ciebie takiego poświęcenia.
Jednak, swoją drogą, smutne to -koty stawiane wyżej od członka rodziny.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 08:51   #296
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mama powinna opiekować się swoją mamą i nie wymagać od Ciebie takiego poświęcenia.
Jednak, swoją drogą, smutne to -koty stawiane wyżej od członka rodziny.
Kłótnia kto będzie ratował z pożaru swojego psa/kota a nie obce bombelki za 3,2,1

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 10:28   #297
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mama powinna opiekować się swoją mamą i nie wymagać od Ciebie takiego poświęcenia.
Jednak, swoją drogą, smutne to -koty stawiane wyżej od członka rodziny.
A koty finalnie nie są członkami rodziny?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:02   #298
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
A koty finalnie nie są członkami rodziny?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dla golgie nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:27   #299
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dla golgie nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Daruj sobie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 08:27   #300
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Mama chce, żebyśmy wzięli do siebie babcię

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mama powinna opiekować się swoją mamą i nie wymagać od Ciebie takiego poświęcenia.
Jednak, swoją drogą, smutne to -koty stawiane wyżej od członka rodziny.
Dla Ciebie smutne, dla kogoś innego normalne.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-24 18:03:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.