jest ktos z Leeds/Anglia? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 16:46   #421
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Najlepsza strona,to chyba Indeed.co.uk bo przeszukuje dużo stron www. Na Fb jest forum Manchesterowcy Bazar, tam dużo ludzie może by Ci coś poradzili. leeds nie jest tak daleko, ktoś może mieć info.
Ja juz od dłuższego czasu pracuje w jednym miejscu wiec nie wiem nic więcej sorki.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Edytowane przez Athii
Czas edycji: 2014-06-03 o 16:48
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:44   #422
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Gryzelda znalazłaś pracę w Leeds?
Ja od kilku dni jestem w Leeds i właśnie szukam pracy. Pracujesz przez agencję?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:16   #423
arletqa467
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Witam dziewczyny!
Mieszkam w Leeds od niedawna (od 1 kwietnia dokładnie), przeprowadziłam się z moim TŻ z Isle of Man. Niestety, zaraz maj a ja nadal bez pracy, wysyłam Cv, aplikuję na rzeczy, w których mam doświadczenie, ale nie wiem co się dzieje, że nie ma odzewu. Na początku roznosiłam po hotelach, restauracjach, sklepach ale każdy mówił - tylko online. Siedze, wysyłam online i nic.
Czy jest ktoś, kto mógłby polecieć dobrą agencje pracy, w której przyjmują na hotel/restaurację, a nawet sprzątanie wchodzi w grę?
Miesiąc siedze i nic, pomału zaczynam się zastanawiać czy nie wracać, skoro tak źle tutaj z pracą..
arletqa467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 18:31   #424
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Hej,
Dziewczyny czy mogłabym was prosić o opinię, o pomoc?
Mam 26 lat, wraz z lubym planujemy przeprowadzkę do Anglii. Miejsce naszego pobytu jest zależne od jego pracy ale możemy decydować pomiędzy miastami w północnej części. Chyba, że nam z góry narzucą jeżeli pomogą nam w przeprowadzce ale możemy też naciskać na wybrane przez nas miejsce jeżeli nam się spodoba.
Miejsca w których działa jego firma to: Bradford, Wakefield, Sheffield, Nottingham, Liverpool, Hull, Leeds, Chester, Bridlington, Lincoln, Manchester, Warrington, Halifax, Newcastle.
Nigdy nie byliśmy w Anglii, nie znamy tych miejsc, nie wiemy czego się spodziewać. Przeglądałam właśnie internet z opisem tych miast i we wszystkich rankingach oczywiście pojawiają się te największe miasta jak Liverpool, Manchester, Leeds.
Czy miałaby któraś z was ochotę i czas żeby powiedzieć mi kilka słów o podanych wyżej miejscach? Może się orientujecie, może mieszkacie w Leeds albo w okolicy. Piszę w tym wątku bo Leeds mi się naprawdę spodobało.
Ja sama nie liczę na to że będę pracować w swoim zawodzie kiedy zamieszkam w Anglii bo z moim językiem nie jest najlepiej. Angielski na poziomie B2, i boję się bardzo akcentu ludzi mieszkających na północy. Z zawodu jestem projektantem graficznym.

Kiedy będę już na miejscu, to również bardzo chętnie się spotkam
Pozdrawiam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 22:19   #425
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

jak jest z pracą w Leeds? Czy w miarę łatwo jest znaleźć coś w fabryce, na produkcji itp?

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Hej,
Dziewczyny czy mogłabym was prosić o opinię, o pomoc?
Mam 26 lat, wraz z lubym planujemy przeprowadzkę do Anglii. Miejsce naszego pobytu jest zależne od jego pracy ale możemy decydować pomiędzy miastami w północnej części. Chyba, że nam z góry narzucą jeżeli pomogą nam w przeprowadzce ale możemy też naciskać na wybrane przez nas miejsce jeżeli nam się spodoba.
Miejsca w których działa jego firma to: Bradford, Wakefield, Sheffield, Nottingham, Liverpool, Hull, Leeds, Chester, Bridlington, Lincoln, Manchester, Warrington, Halifax, Newcastle.
Nigdy nie byliśmy w Anglii, nie znamy tych miejsc, nie wiemy czego się spodziewać. Przeglądałam właśnie internet z opisem tych miast i we wszystkich rankingach oczywiście pojawiają się te największe miasta jak Liverpool, Manchester, Leeds.
Czy miałaby któraś z was ochotę i czas żeby powiedzieć mi kilka słów o podanych wyżej miejscach? Może się orientujecie, może mieszkacie w Leeds albo w okolicy. Piszę w tym wątku bo Leeds mi się naprawdę spodobało.
Ja sama nie liczę na to że będę pracować w swoim zawodzie kiedy zamieszkam w Anglii bo z moim językiem nie jest najlepiej. Angielski na poziomie B2, i boję się bardzo akcentu ludzi mieszkających na północy. Z zawodu jestem projektantem graficznym.

Kiedy będę już na miejscu, to również bardzo chętnie się spotkam
Pozdrawiam
angielski B2 to chyba dobry poziom? Ja jestem na B1(powiedzmy) ale liczę, że będąc już w Anglii zapiszę się na kurs i podciągnę.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 16:19   #426
Yennefer219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 70
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Czy miałaby któraś z was ochotę i czas żeby powiedzieć mi kilka słów o podanych wyżej miejscach? Może się orientujecie, może mieszkacie w Leeds albo w okolicy. Piszę w tym wątku bo Leeds mi się naprawdę spodobało.
Kiedy będę już na miejscu, to również bardzo chętnie się spotkam
Pozdrawiam
Hej! Ja mieszkam w Leeds od kilku miesiecy i bardzo sobie chwale miasto nie jest moze jakies wyjatkowo piekne (dla mnie skrzyzowanie Katowic z Warszawa), ale dobrze sie tu czuje i jest co robic. Jesli chodzi o prace, moim zdaniem jest jej sporo i ani ja, ani moi znajomi nie mieli problemow ze znalezieniem (zazwyczaj zajmowalo nam to do 2-3 tygodni), bo miasto jest duze z mnostwem firm wszelkiego rodzaju. Przy przeprowadzce nalezy jednak pamietac, ze niektorych dzielnic nalezy unikac (Harehills, Beeston itp).

Aha, i ja tez sie pisze na jakies wizazowe spotkanie
Yennefer219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 13:15   #427
arletqa467
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez Yennefer219 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o prace, moim zdaniem jest jej sporo i ani ja, ani moi znajomi nie mieli problemow ze znalezieniem (zazwyczaj zajmowalo nam to do 2-3 tygodni), bo miasto jest duze z mnostwem firm wszelkiego rodzaju. Przy przeprowadzce nalezy jednak pamietac, ze niektorych dzielnic nalezy unikac (Harehills, Beeston itp).
To ciekawe, bo ja szukam od początku kwietnia i znaleźć nie mogę. Mam poprawione CV (wcześniej wysyłałam ze zdjęciem..), wysyłam na oferty w których mam doświadczenie i wykształcenie, ale niestety rzadko kto się odzywa. Nie wiem czym to jest spowodowane.
Już rozmyślam, czy jednak nie wrócić do Polski, skoro prawie 2 MIESIĄCE tu jestem i nic.
arletqa467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 10:19   #428
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez Yennefer219 Pokaż wiadomość
Hej! Ja mieszkam w Leeds od kilku miesiecy i bardzo sobie chwale miasto nie jest moze jakies wyjatkowo piekne (dla mnie skrzyzowanie Katowic z Warszawa), ale dobrze sie tu czuje i jest co robic. Jesli chodzi o prace, moim zdaniem jest jej sporo i ani ja, ani moi znajomi nie mieli problemow ze znalezieniem (zazwyczaj zajmowalo nam to do 2-3 tygodni), bo miasto jest duze z mnostwem firm wszelkiego rodzaju. Przy przeprowadzce nalezy jednak pamietac, ze niektorych dzielnic nalezy unikac (Harehills, Beeston itp).

Aha, i ja tez sie pisze na jakies wizazowe spotkanie
popieram, miasto się buduje, nowe firmy się otwierają i trzeba się wyjątkowo postarać, żeby jakiejkolwiek pracy nie znaleźć. Także na start Leeds wydaje się być dobrym pomysłem, choć ja nie mogę się doczekać, żeby się stąd wynieść.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 17:01   #429
Yennefer219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 70
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez arletqa467 Pokaż wiadomość
To ciekawe, bo ja szukam od początku kwietnia i znaleźć nie mogę. Mam poprawione CV (wcześniej wysyłałam ze zdjęciem..), wysyłam na oferty w których mam doświadczenie i wykształcenie, ale niestety rzadko kto się odzywa. Nie wiem czym to jest spowodowane.
Już rozmyślam, czy jednak nie wrócić do Polski, skoro prawie 2 MIESIĄCE tu jestem i nic.
A CV masz w formacie angielskim czy polskim, w sensie masz key skills, personal profile itp? Rejestrowalas sie w agencjach?
Yennefer219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 18:22   #430
ladydill93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

jest tu jakas samotna duszyczka jak ja ? mam w uk tylko faceta poza tym niezbyt duzo ludzi znam...
ladydill93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:25   #431
solekv
Raczkowanie
 
Avatar solekv
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 115
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Nie wiem Jak szukasz pracy 2 miesiace z doswiadczeniem i jej nie masz Ja wysylalam CV przed przyjazdem (dokladnie miesiac przed), 0 doswiadczenia, dostalam zaproszenie na 3 interview, w pierwszy dzien po przyjezdzie poszlam i dostalam prace. Jedyne na co czekalam, to NIN.

Ja rowniez w Leeds od konca maja.
solekv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 19:36   #432
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Halo !
Podbijam wątek
Jest tutaj nadal ktoś z Leeds?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 17:17   #433
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: jest ktos z Leeds/Anglia?

Cytat:
Napisane przez Tarta Pokaż wiadomość
Halo !
Podbijam wątek
Jest tutaj nadal ktoś z Leeds?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej. Tez jestem ciekawa czy wątek nadal żyje, bo w maju przeprowadzam się z Londynu w okolice Leeds.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-29 18:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.