Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-27, 19:32   #4501
Olax118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 5
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No jak dla mnie jakość Zoevy i Hudy są w ogóle nie do porównania. Mam taką zoevową paletkę z odcieniami taupe głównie, w opakowaniu śliczne kolory, 10 własnie. Ale na oczach albo zeswatchowane na ręce widzę tylko 3 kolory: biały, bladoróżowy, a reszta to buroszare, prawie bez różnicy, po które sięgnę. Więc na pewno nie skuszę się na więcej, bo to bez sensu. A szkoda, bo teoretycznie mają fajne zestawienia kolorów, niezłe ceny itp.
Co do opinii o Hudzie - ja nie wiem, na co tu można narzekać, jeśli się wie, że te metaliki to tylko palcem/ na mokro się nakłada. Pigmentacja obłędna, a kolory chyba najpiękniejsze na świecie, jeśli do twarzy Ci w ciepłych odcieniach. A mam porównanie, bo szuflada zapchana paletami z wielu marek - i to po Hudy paletki sięgam cały czas, jak dla mnie nie ma lepszych. No ale ja jestem w nich zakochana, więc na pewno nieobiektywna
Co do rozmiarów - nie, jest większa niż pudełko od zapałek, raczej jak 3 pudełka. Mała, zgrabna, taka w sam raz na wyjazdy, ale cieni nie ma wcale tak mało w niej - oszczędzili na miejscu umieszczając cienie bardzo ciasno, prawie bez przerw. No i Smoky ma przepiękne złoto i srebro, poza ślicznymi brązami i beżami w błysku i w macie. W sumie ja dla tych dwóch cieni ją głównie nabyłam, prześliczne są, jak płynny metal.
Odnośnie Zoevy to z własnego doświadczenia się nie wypowiem, bo szczerze mówiąc nie miałam jej nigdy, nawet nie miałam okazji dotknąć u kogoś znajomego. Właśnie osobiście czuje się lepiej w ciepłych, dlatego też tak patrzyłam na tą Hudę.. I kolorki mnie zachwyciły. Z tych małym miałam zamiar kupić mauve obsession, no urzekła mnie po prostu. O, z rozmiarem to miłe zaskoczenie. Ciesze się, że jest taka podróżna, bo już zaczyna mi brakować miejsca na to wszystko Myślę, że zrobię tak, że jeżeli ta paletka Hudy wróci to ją zakupie, ale jednak jak nie to spróbuje z tą Zoevą. Akurat jestem osobą, która lubi się przekonywać na własnej skórze Bardzo dziękuje za pomoc
Olax118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:32   #4502
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No i Smoky ma przepiękne złoto i srebro, poza ślicznymi brązami i beżami w błysku i w macie. W sumie ja dla tych dwóch cieni ją głównie nabyłam, prześliczne są, jak płynny metal.
Ten srebrny dzisiaj nosiłam znowu na oku - ja go wprost jest kapitalny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:38   #4503
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten srebrny dzisiaj nosiłam znowu na oku - ja go wprost jest kapitalny
To był mój kolor na środek powieki na Wigilię, też napatrzeć się nie mogłam sama na siebie z zachwytu . Złoty piękny już w sumie miałam, z Shu Uemury, ale inny, cieplejszy odcień, sypki pigment, no i w ogóle... po co ja się oszukuję . Prawda jest taka, że jakość i kolorystyka Hudy trafiają idealnie w moje potrzeby, fajna jest też sama Huda Kattan jako osoba/ inspirująca kobieta-twórca firmy/ blogerka/ piękna kobieta/itp itd. Zwyczajnie ją lubię.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:47   #4504
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:50   #4505
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
To był mój kolor na środek powieki na Wigilię, też napatrzeć się nie mogłam sama na siebie z zachwytu . Złoty piękny już w sumie miałam, z Shu Uemury, ale inny, cieplejszy odcień, sypki pigment, no i w ogóle... po co ja się oszukuję . Prawda jest taka, że jakość i kolorystyka Hudy trafiają idealnie w moje potrzeby, fajna jest też sama Huda Kattan jako osoba/ inspirująca kobieta-twórca firmy/ blogerka/ piękna kobieta/itp itd. Zwyczajnie ją lubię.
Dokładnie tak go mam dzisiaj - na srodku, a po bokach brazy i robi woow!!
Wiec rozumiem Twoj zachwyt
Do mnie tez trafiaja, chociaż z butelkowego zielonego cienia z Electric do tej pory nie moge doprać pedzelka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:06   #4506
Leneczka1977
Raczkowanie
 
Avatar Leneczka1977
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 338
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Czy 25 % zniżki stacjonarne też obowiązuje?
__________________
Instagram https://www.instagram.com/anmaja76/
Leneczka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:06   #4507
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No ok., delikatny makijaż bardzo często sama robię, doceniam więc i subtelne, stonowane barwy. Ale jednak spodziewam się, że jak kupuję paletkę z dziesięcioma cieniami to mam do wyboru serio 10, a nie trzy. Próbowałam na różnych bazach i cały czas ten sam, niezadowalający efekt. Może inne lepsze, nie znam pozostałych paletek Zoevy, ale chwilowo się zraziłam.
Co do narzekań na Hudę - ja też trochę o nich czytałam, wiem, że niektórzy marudzą np. na nakładanie (pędzlem! ) metalików i osypywanie, ale potem sama kupiłam (dwie duże i jedną małą, póki co) i poużywałam. Nie mam z nimi absolutnie żadnych problemów, dają ogromne możliwości zupełnie różnych "looków" - od subtelnych beży, przez brzoskwinki, rudości, ciepłe brązy, po zwariowane lśniące czerwienie, fiolety, bordo. A jeszcze jak do tego dołożysz te duochromy czy metaliki, nawet jako mały akcencik, jeeeeeej . No super zabawa, od dawnych macowych czasów dawno mnie już tak makijaż oka nie cieszył. Ale oczywiście - co kto lubi...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 20:15   #4508
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A klikałas Olu rożswietlacze Huda w końcu?
Ja jestem mega z zimowej zadowolona, ze myslalam nad Pink Sands też, ale ostatecznie nie zdecydowałam sie, bo ilez mozna miec rozswietlaczy
Rozświetlaczom na razie się oparłam
Myślałam wprawdzie albo o zimowym zestawie albo Pink Sands, ale ostatecznie wciąż nie podjęłam decyzji.

Cytat:
Napisane przez Olax118 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie czy te wyprzedane rzeczy w Sephorze wrócą w trakcie tej promocji? Chciałam zakupić paletkę Hudy, ale jest niedostępna i zastanawiam się czy pocieszać się czymś innym czy jednak uzupełnią asortyment i poczekać...
Mogą wrócić, trzeba zaglądać.
Mnie się parę razy udało upolować rzeczy, które zniknęły ze strony i na chwilę wróciły.
Zresztą jeszcze wczoraj Desert Dusk miała status "zapas wyczerpany", co wg moich obserwacji oznacza jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo powrotu niż "chwilowo niedostępny" , a jednak dziś udało mi się ją kupić.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:19   #4509
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rozświetlaczom na razie się oparłam
Myślałam wprawdzie albo o zimowym zestawie albo Pink Sands, ale ostatecznie wciąż nie podjęłam decyzji.
Ja sie tak "kopalam" ze soba z tymi rozswietlaczami dobry kawałek czasu W koncu uległam winter i nie zaluję Pink Sands i tak dokupie kiedys, jestem tego pewna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:24   #4510
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie tak "kopalam" ze soba z tymi rozswietlaczami dobry kawałek czasu W koncu uległam winter i nie zaluję Pink Sands i tak dokupie kiedys, jestem tego pewna
To ja odwrotnie - dorwałam Pink Sands, bo stchórzyłam przed tym fioletowym rozświetlaczem w Winter . Jak Ci się go nosi? Używasz? Pomijasz?
Aaaa, nie pisz tu nic dobrego o Electric, bo się jeszcze skuszę i kliknę, kurczę! Kusicielko Ty niedobra!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:29   #4511
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Podzielam opinię co do Zoevy En Taupe. Niby fajne, dość uniwersalne i neutralne odcienie, ale na oku kolory zlewają się w jedną burą plamę. Mam tę paletę od co najmniej dwóch lat i używam sporadycznie.

Huda to zupełnie inna bajka. Wprawdzie do jej cieni, wg mnie, trzeba mieć nieco wprawy, bo mocna pigmentacja wymaga dokładnego rozcierania i lekkiej ręki, ale zestawienie do porównania Hudy i Zoevy nie jest właściwe, bo to zupełnie inna liga.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 20:30   #4512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
To ja odwrotnie - dorwałam Pink Sands, bo stchórzyłam przed tym fioletowym rozświetlaczem w Winter . Jak Ci się go nosi? Używasz? Pomijasz?
Aaaa, nie pisz tu nic dobrego o Electric, bo się jeszcze skuszę i kliknę, kurczę! Kusicielko Ty niedobra!
Tez miałam poczatkowo Pink Sands wziać, ale niepotrzebnie sie obawiałam Winter i tego niebieskiego, bojest mega najbardziej go lubie z całej palety własnie Dzisiaj mialam na sobie nawet. Zoltego sie tez obawiałam, ze bedzie za zolty, ale nie!

Nie planowałam zadnej Obsession malej a skonczyłam z wszystkimi czterema, takze ten tego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:33   #4513
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie tak "kopalam" ze soba z tymi rozswietlaczami dobry kawałek czasu W koncu uległam winter i nie zaluję Pink Sands i tak dokupie kiedys, jestem tego pewna
Ja się Winter boję . Ten żółty odcień mnie przeraża, a i fiolet/lila mnie onieśmiela .
Gdybym mogła przetestować w stacjonarce, pewnie byłoby mi łatwiej podjąć decyzję.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:34   #4514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się Winter boję . Ten żółty odcień mnie przeraża, a i fiolet/lila mnie onieśmiela .
Gdybym mogła przetestować w stacjonarce, pewnie byłoby mi łatwiej podjąć decyzję.
Tez sie bałam - pisałam wyzej Najadzie I zoltego i niebieskiego, ale oba okazały sie niegrozne, a zolty straszy tylko w panie na szczescie
Stacjo jest - u nas w kato byl tester
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:35   #4515
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:38   #4516
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się Winter boję . Ten żółty odcień mnie przeraża, a i fiolet/lila mnie onieśmiela .
Gdybym mogła przetestować w stacjonarce, pewnie byłoby mi łatwiej podjąć decyzję.
A Wy wiecie, że moja siostra była ostatnio w Dubaju, i nic się nie pochwaliła przed? No żesz, mogła mi wszystkie moje braczki z Hudy potestować i przywieźć, ech...
Ale już ją w święta zdążyłam zarazić hudaszaleństwem i jest nadzieja, że następnym razem coś upoluje . Sama się poważnie zastanawiam, gdzie by tu pojechać, żeby pomacać resztę. Co za beznadziejna polityka z tą dostępnością online tylko. W ogóle nie rozumiem, czemu to ma służyć. Przecież nie ściągają dla nas po jednym kosmetyku na zamówienie, tylko pewnie mają całość w magazynie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:41   #4517
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez sie bałam - pisałam wyzej Najadzie I zoltego i niebieskiego, ale oba okazały sie niegrozne, a zolty straszy tylko w panie na szczescie
Stacjo jest - u nas w kato byl tester
We Wrocku też widziałam, w Magnolii. Niestety jak byłam tam ze 3 tygodnie temu, to nie miałam czasu nawet na pomacanie
No nic, jeszcze chwilę pomyślę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:45   #4518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
We Wrocku też widziałam, w Magnolii. Niestety jak byłam tam ze 3 tygodnie temu, to nie miałam czasu nawet na pomacanie
No nic, jeszcze chwilę pomyślę
A ja Ci powiem, ze ten tester winter to mi babka wciskała, jak jakies 2 weeki temu czy cos kolo tego kupowałam cos stacjo, z grzecznosci wziełam w łapkę, zamoczyłam palec w kremowym, skrzywiłam sie i powiedziałam, ze nie moja kolorystyka
A po paru dniach klikałam w ciemno plujac sobie w brode, ze nie zmacałam całej - cała ja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:45   #4519
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
We Wrocku też widziałam, w Magnolii. Niestety jak byłam tam ze 3 tygodnie temu, to nie miałam czasu nawet na pomacanie
No nic, jeszcze chwilę pomyślę
Ja słyszałam, że się objawia znienacka tu i tam, w Waw ponoć w Złotych Tarasach coś tam rzucali z Hudy. Na tej samej zasadzie ponoć (bez zapowiedzi i osobnego regału, tylko wrzucają znienacka przy kasach) była w PL już szminka Rihanny pierwsza przez moment, z Fenty. Ktoś widział? Potwierdzi? Ależ nam budują napięcie...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 20:51   #4520
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A Wy wiecie, że moja siostra była ostatnio w Dubaju, i nic się nie pochwaliła przed? No żesz, mogła mi wszystkie moje braczki z Hudy potestować i przywieźć, ech...
Ale już ją w święta zdążyłam zarazić hudaszaleństwem i jest nadzieja, że następnym razem coś upoluje . Sama się poważnie zastanawiam, gdzie by tu pojechać, żeby pomacać resztę. Co za beznadziejna polityka z tą dostępnością online tylko. W ogóle nie rozumiem, czemu to ma służyć. Przecież nie ściągają dla nas po jednym kosmetyku na zamówienie, tylko pewnie mają całość w magazynie.
Fakt, dziwna polityka z tym brakiem testerów. Mając jednak na względzie dotychczasową praktykę jakoś nie jestem zaskoczona - u nas nic nie może być normalne.

Siostrę sporwadziłaś już na Hudowe manowce, będziesz mieć pożytek

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem, ze ten tester winter to mi babka wciskała, jak jakies 2 weeki temu czy cos kolo tego kupowałam cos stacjo, z grzecznosci wziełam w łapkę, zamoczyłam palec w kremowym, skrzywiłam sie i powiedziałam, ze nie moja kolorystyka
A po paru dniach klikałam w ciemno plujac sobie w brode, ze nie zmacałam całej - cała ja
Ciągle tak mam. Już mnie to męczy

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że się objawia znienacka tu i tam, w Waw ponoć w Złotych Tarasach coś tam rzucali z Hudy. Na tej samej zasadzie ponoć (bez zapowiedzi i osobnego regału, tylko wrzucają znienacka przy kasach) była w PL już szminka Rihanny pierwsza przez moment, z Fenty. Ktoś widział? Potwierdzi? Ależ nam budują napięcie...
We Wrocku nic innego z Hudy nie było (przynajmniej jak ja tam byłam), tylko ta paleta rozświetlaczy wciśnięta gdzieś obok szafy Becci.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 21:01   #4521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ciągle tak mam. Już mnie to męczy
Dobrze mieć kogoś w takiej samej niedoli
Ze męczące to tez fakt, najgorsze ze nie uczę sie na błedach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 21:05   #4522
pieczara0701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Macie może jakieś przecieki czy Anastasia wejdzie do Polski w najbliższym czasie?
pieczara0701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 21:30   #4523
Bulkanietarta
Raczkowanie
 
Avatar Bulkanietarta
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 47
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pieczara0701 Pokaż wiadomość
Macie może jakieś przecieki czy Anastasia wejdzie do Polski w najbliższym czasie?


Póki co, to szanse bliskie zera


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bulkanietarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 21:40   #4524
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

kurczę blade, byłam dzisiaj w 4 Sephorach, bo kończy mi się podkład YSL Touche Eclat Le Teint i okazało się, że nigdzie nie ma koloru BD20; wróciłam do domu i zaczęłam szukać w internecie i też nie znalazłam, czyżby już nie robili tego odcienia? jestem lekko zaniepokojona, bo akurat ten odcień mi idealnie pasuje, ale niestety nigdzie go nie mogę znaleźć; jest dostępny jedynie kolor BD25, muszę jutro sprawdzić, czy to podobny odcień do BD20 czy jednak ciemniejszy, czy może ten sam, tylko zastąpił ten poprzedni; może gdzieś u was ten odcień jest jeszcze dostępny?

Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 23:27   #4525
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam takie samo zdanie co do cieni.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No ok., delikatny makijaż bardzo często sama robię, doceniam więc i subtelne, stonowane barwy. Ale jednak spodziewam się, że jak kupuję paletkę z dziesięcioma cieniami to mam do wyboru serio 10, a nie trzy. Próbowałam na różnych bazach i cały czas ten sam, niezadowalający efekt. Może inne lepsze, nie znam pozostałych paletek Zoevy, ale chwilowo się zraziłam.
Co do narzekań na Hudę - ja też trochę o nich czytałam, wiem, że niektórzy marudzą np. na nakładanie (pędzlem! ) metalików i osypywanie, ale potem sama kupiłam (dwie duże i jedną małą, póki co) i poużywałam. Nie mam z nimi absolutnie żadnych problemów, dają ogromne możliwości zupełnie różnych "looków" - od subtelnych beży, przez brzoskwinki, rudości, ciepłe brązy, po zwariowane lśniące czerwienie, fiolety, bordo. A jeszcze jak do tego dołożysz te duochromy czy metaliki, nawet jako mały akcencik, jeeeeeej . No super zabawa, od dawnych macowych czasów dawno mnie już tak makijaż oka nie cieszył. Ale oczywiście - co kto lubi...
Zoeva En Taupe po prostu taka jest, szaro bura to je cecha nie wada. Ja lubię po nią sięgać jak nie chcę czegoś co się bardzo odznacza na oku. Fakt cienie nie mają dużej pigmentacji, są stonowane, do bardzo stonowanych makijaży
U Hudy kolory są bardziej wyraziste, więc trudno tu porównywać ich cienie. Zresztą Zoeva ma różne palety, ale też jedni bardzo chwalą inni uważają za przereklamowane.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Podzielam opinię co do Zoevy En Taupe. Niby fajne, dość uniwersalne i neutralne odcienie, ale na oku kolory zlewają się w jedną burą plamę. Mam tę paletę od co najmniej dwóch lat i używam sporadycznie.

Huda to zupełnie inna bajka. Wprawdzie do jej cieni, wg mnie, trzeba mieć nieco wprawy, bo mocna pigmentacja wymaga dokładnego rozcierania i lekkiej ręki, ale zestawienie do porównania Hudy i Zoevy nie jest właściwe, bo to zupełnie inna liga.
Zgadzam się, że nie ma sensu ich porównywać, Zoeva jest bardziej dla każdego, a Huda dla miłośniczek zabawy kolorem

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że się objawia znienacka tu i tam, w Waw ponoć w Złotych Tarasach coś tam rzucali z Hudy. Na tej samej zasadzie ponoć (bez zapowiedzi i osobnego regału, tylko wrzucają znienacka przy kasach) była w PL już szminka Rihanny pierwsza przez moment, z Fenty. Ktoś widział? Potwierdzi? Ależ nam budują napięcie...
W Wawie to chyba większa szansa, że coś rzucą niż w innych miastach. Ja jestem ciekawa podkładu Fenty, Hudy zresztą też. Fenty podobno dobry do tłustej skóry.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 23:32   #4526
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 07:15   #4527
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrze mieć kogoś w takiej samej niedoli
Ze męczące to tez fakt, najgorsze ze nie uczę sie na błedach
Dokładnie tak mam , niestety

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To Ci wróci
Mówię to ja, stara pudernica.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 08:48   #4528
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
kurczę blade, byłam dzisiaj w 4 Sephorach, bo kończy mi się podkład YSL Touche Eclat Le Teint i okazało się, że nigdzie nie ma koloru BD20; wróciłam do domu i zaczęłam szukać w internecie i też nie znalazłam, czyżby już nie robili tego odcienia? jestem lekko zaniepokojona, bo akurat ten odcień mi idealnie pasuje, ale niestety nigdzie go nie mogę znaleźć; jest dostępny jedynie kolor BD25, muszę jutro sprawdzić, czy to podobny odcień do BD20 czy jednak ciemniejszy, czy może ten sam, tylko zastąpił ten poprzedni; może gdzieś u was ten odcień jest jeszcze dostępny?

Widziałam BD20 jak byłam w Toruniu w Copernicusie tuż przed świętami, na wątku chyba była jakaś torunianka Jeśli nie używałaś jeszcze nowej wersji to polecam wypróbować na żywo przed zakupem, kolory mocno się zmieniły.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 08:54   #4529
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
kurczę blade, byłam dzisiaj w 4 Sephorach, bo kończy mi się podkład YSL Touche Eclat Le Teint i okazało się, że nigdzie nie ma koloru BD20; wróciłam do domu i zaczęłam szukać w internecie i też nie znalazłam, czyżby już nie robili tego odcienia? jestem lekko zaniepokojona, bo akurat ten odcień mi idealnie pasuje, ale niestety nigdzie go nie mogę znaleźć; jest dostępny jedynie kolor BD25, muszę jutro sprawdzić, czy to podobny odcień do BD20 czy jednak ciemniejszy, czy może ten sam, tylko zastąpił ten poprzedni; może gdzieś u was ten odcień jest jeszcze dostępny?

mogę Ci sprawdzić w Reducie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 10:30   #4530
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Pod postem na fb niektórzy piszą, że udało im się kupić Kat z rabatem, ponoć rano wchodził.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.