Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 20:40   #61
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Monka masło mroziłam bo kupiłam przecenione i termin ważności się kończył więc wrzuciłam do zamrażarki bo miałam kilka sztuk i było mi potrzebne więc rozmrażałam ,nie rozpuściło się bo później je przełozyłam do miski i co chwila zaglądałam czy już miękkie a z mięsem to samo się robi jak za długo że takie ugotowane

Podam wam może linki do innych blogów gdzie są fajne odchudzone przepisy może któraś skorzysta http://lepszysmak.wordpress.com/
http://smak-zdrowia.blogspot.com/
http://funandtaste.blogspot.com/
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:41   #62
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Witam,witam....coś o platformie wibracyjnej wyczytałam....opiszesz wrażenia?Działa na kalafior na udach?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:32   #63
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Monka masło mroziłam bo kupiłam przecenione i termin ważności się kończył więc wrzuciłam do zamrażarki bo miałam kilka sztuk i było mi potrzebne więc rozmrażałam ,nie rozpuściło się bo później je przełozyłam do miski i co chwila zaglądałam czy już miękkie a z mięsem to samo się robi jak za długo że takie ugotowane

Podam wam może linki do innych blogów gdzie są fajne odchudzone przepisy może któraś skorzysta http://lepszysmak.wordpress.com/
http://smak-zdrowia.blogspot.com/
http://funandtaste.blogspot.com/
Ja tak z serem bialym ostatnio zrobilam ( przedwczoraj chyba ), dzien przed data waznosci wsadzilam do zarazalnika , mialam pierogi robic a mi sie nie chcialo i nie mialam czasu, wiec w nastepnym tyg zrobie . Ja odmrazam w lodowce dzien wczesniej, nie mam raczej takich akcji naglych zeby z mikrofali szybko skorzystac i zrazilo mnie walsnie to mieso, zle robilam .

Zapisalam sobie linki , oj bede wertowac , jak mmi cos smakuje to odrazu do worda wrzucam i drukuje w segregator w kuchni i to jest taka moja dietetyczna ksiazka kucharska .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 06:40   #64
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

ja owsianke nastawiam w mikrofali na 2 min. wyłaczam dolewam wiecej wody i na 3min znow
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:26   #65
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Ania kibicuję ofcors
Chliptaj codziennie zieloną herbatęOczywiście niesłodzoną.
Jak dasz radę(smak starej,zagrzybiałej piwnicy)to pij też czerwoną herbatę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:42   #66
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ania kibicuję ofcors
Chliptaj codziennie zieloną herbatęOczywiście niesłodzoną.
Jak dasz radę(smak starej,zagrzybiałej piwnicy)to pij też czerwoną herbatę
czerwona jest pyszna

polecam szczególnie liściastą z BioActiv, działa rewelacyjnie
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:28   #67
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez emilka773 Pokaż wiadomość
czerwona jest pyszna

polecam szczególnie liściastą z BioActiv, działa rewelacyjnie
Ja wielbię ponad wszystko zielonąCzerwona ma specyficzny smak zapach
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 11:48   #68
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

ja kupiłam wczoraj zielona z malinami lisciasta z bio active uwielbiam ją.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:45   #69
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Witam,witam....coś o platformie wibracyjnej wyczytałam....opiszesz wrażenia?Działa na kalafior na udach?
No właśnie bardzo dobrze działa od tego chyba jest przede wszystkim bo na odchudzanie to raczej nie ma co liczyć

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ania kibicuję ofcors
Chliptaj codziennie zieloną herbatęOczywiście niesłodzoną.
Jak dasz radę(smak starej,zagrzybiałej piwnicy)to pij też czerwoną herbatę
Czerwoną kiedy piłam niestety ona wypłukuje magnez i miałam po niej skurcze w łydkach . ale zielona to myślę rewelacyjny pomysł

Już wiem co mnie wczoraj dopadło , wirus przedszkolny mała przytargała , skończyło się wczoraj przytuleniem muszelki i gorączką .
Okazało się że u Oli kilka osób miał taką jednodniówkę . Moje dzieciaki się nie załapały na szczęście , pewnie szczepionka na rota troszkę pomogła .
Także dziś jedzeniowstręt miałam , kanapka rano , jogurt wypiłam , kilka łyżek zupy , szklanka soku i na kolację dwa tosty .
Mam nadzieję że jutro już będzie dobrze .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:00   #70
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Niesamowite,że dorwałaś taką platformę w Biedronce za grosze w sumie....zazdroszczę
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:50   #71
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Niesamowite,że dorwałaś taką platformę w Biedronce za grosze w sumie....zazdroszczę
Na poczatku kosztowałam 249 zł , potem je przecenili na 100 zł i to nie tylko u nas bo koleżanka z mojego mamusiowego wątku też nabyła za tyle
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 22:11   #72
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Na poczatku kosztowałam 249 zł , potem je przecenili na 100 zł i to nie tylko u nas bo koleżanka z mojego mamusiowego wątku też nabyła za tyle
ale przecena! super!!!

ciekawe jak efekty po dłuższym stosowaniu
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 19:21   #73
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
ale przecena! super!!!

ciekawe jak efekty po dłuższym stosowaniu
Zobaczymy mam nadzieję że pomoże mi się to pozbyć celulitu

dziś już się czuję normalnie
Na śniadanko była kanapka , rosołek na obiad , warzywa gotowane z rosołku tyż zjadłam , na kolację też kanapka , w dzień jeszcze banan i jabłuszko .
Jakoś dziś poszło bez słodyczowej przekąski , choć w sumie jak tak się źle czułam to też nie jadłam . W ramach treningu pojechałam na zakupy
Jak to zwykle bywa siatka dla dziecka nic dla siebie , pewnie też to znacie
Po tabletkach nadal kop jest , ciekawe tylko czy jak się je kiedyś odstawi czy organizm nie klapnie i się nie będzie tej kofeiny domagał
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 19:31   #74
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Ania a jakie Ty te kanapki tam wsuwasz ? pełnoziarniste mam nadzieję albo grahamy bo białe to zapychacze kich tylko
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 19:34   #75
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ania a jakie Ty te kanapki tam wsuwasz ? pełnoziarniste mam nadzieję albo grahamy bo białe to zapychacze kich tylko
W ogóle białe mało wartościowe-o ile w ogóle
Ale trzeba też pamietać kupując ciemne pieczywo,żeby to nie było ciemne z nazwy czyli tylko barwione
Trzeba czytać skład nawet na chlebie:z jakiej mąki itp.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 19:41   #76
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

To prawda ,prawdziwe ciemne pieczywo czyli na mące pełnoziarnistej ma kolor szarawy taki brzydki "brudny" a te pozostałe udające ciemne są barwione słodem i są z białej mąki.Idealnie byłoby mieć wgląd w środek chleba a nie zawsze jest to możliwe.
Z resztą o ile pamiętam Ania sama piecze więc może sobie skomponować odpowiednie.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 20:04   #77
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
To prawda ,prawdziwe ciemne pieczywo czyli na mące pełnoziarnistej ma kolor szarawy taki brzydki "brudny" a te pozostałe udające ciemne są barwione słodem i są z białej mąki.Idealnie byłoby mieć wgląd w środek chleba a nie zawsze jest to możliwe.
Z resztą o ile pamiętam Ania sama piecze więc może sobie skomponować odpowiednie.

Jeszcze do tego nie wszystkie chleby mają metki ze składem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 20:16   #78
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Albo napiszą tylko mąka pszenna ,żytnia a nie piszą już jaki typ. a to różnica przecież ,ogólnie oszukują nas z każdej strony trzeba być czujnym
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 21:08   #79
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Ja to powiem wam że różnie jem nie raz jest to ciemne pieczywo a nie raz zapodam sobie kajzereczke a co zależy na co mam ochotę .
W domu raczej ciemne chleby robimy i takie z ziarnami np z dynią .
Kupuję w dobrej piekarni i tam panie składy na pamieć znają i mówią co jest w czego czasem w ramach oszustwa kupuję ciemną kajzerkę
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 19:00   #80
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Dzisiejszy dzień był poświęcony jeździe na mopie
Ale ogarnęłam kuchnię , kilka okien i z dzieciakami dzień spędziłam .
Tz wybył na tydzień na szkolenie więc zostaję sama .

z jedzonka :
Kanapka na śniadanko .
Jabłuszko, zupa na obiad, kanapka z jajkiem na kolacje .
W sumie nie miałam kiedy jeść
z dzieciakami na spacerku byłam i tak sobie dzionek przeleciał .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:11   #81
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Ania , bardzo malo jesz ,
-jestes glodna?
-nie masz ssania?
-niechce ci sie po tych tabletkach jesc?
-a wczesniej jak nie bralas tych tabletek to jadlas tak samo czy wiecej? -Wazylas sie?
-masz juz jakis spadek wagi?

Mnie cos teraz brzuch boli, jakby mi cos siadlo ale nie wiem co, czy to od jedzenia czy od tabletek .

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Albo napiszą tylko mąka pszenna ,żytnia a nie piszą już jaki typ. a to różnica przecież ,ogólnie oszukują nas z każdej strony trzeba być czujnym
a jaki typ jest dobry? mozesz napisac przy kazdej mace ? zebym mniej wiecej wiedziala , ja na to nigdy nie patrzylam biore co jest pod reka. Tylko na ceny aptrze zeby na niska nie byla .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:47   #82
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomysły , muszę sprzedać Tztowi bo u nas w domu to on gotuje dla mnie do pracy również .

No właśnie ja nie umiem tak żeby wcale nie jeść słodyczy nawet jedego cukiereczka ale coś muszę przegryźć

dziś były ćwiczenia , ale tylko na platformie wibracyjnej . Na nic innego w tygodniu to ja czasu nie mam .
Wszystko jest biegiem prawie , do tego wyszykowanie rano siebie i dwójki dzieci to też nie lada wyzwanie .
Dziecieki oczywiście skutecznie utrudniają mi podstawowe czynności
Jak np myję zęby to Olka chce siku . Jak siedzę na kiblu to ona chce pić itd . oczywiście tłumaczę że trzeba zaczekać , ale te co mają dzieciaki same wiedzą jak to nie raz jest .
boszzzz coraz bardziej boję się posiadać drugie dziecko z jednym mam przeboje a przy dwójce to chyba wezmę sobie panią do pomocy

Ania trzymam kciukasy za twoją wagę, bacznie obserwuję i próbuję zmotywować swoje dupsko
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:05   #83
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ania , bardzo malo jesz ,
-jestes glodna?
-nie masz ssania?
-niechce ci sie po tych tabletkach jesc?
-a wczesniej jak nie bralas tych tabletek to jadlas tak samo czy wiecej? -Wazylas sie?
-masz juz jakis spadek wagi?

Mnie cos teraz brzuch boli, jakby mi cos siadlo ale nie wiem co, czy to od jedzenia czy od tabletek .

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------



a jaki typ jest dobry? mozesz napisac przy kazdej mace ? zebym mniej wiecej wiedziala , ja na to nigdy nie patrzylam biore co jest pod reka. Tylko na ceny aptrze zeby na niska nie byla .
Monka no właśnie chce mi się jeść w porze w jakich zwykle jadłam ale zauważyłam że najadam się mniejszą porcją . Nie raz się napychałam jak prosiak zawsze też był obiad potem było słodkie obowiązkowo i to wcale nie miało co do wagi to teraz ( ważę się rano ) zwykle jest 73.1 - wachania oczywiście raz w jedną raz w drugą stronę , raz nawet rano pokazało 72.9 a zwykle ważyłam 74-75 kg . wiem że na razie to pewnie woda ale i tak się cieszę no i kop po tabletkach jest nadal . zwykle na wiosę to mi się na początku nic nie chciało , a teraz całyt dzień mogę coś robić . dziś to nie wiem czy 20 min przez cały dzień na tyłku przesiedziałam ale chyba nie .

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
boszzzz coraz bardziej boję się posiadać drugie dziecko z jednym mam przeboje a przy dwójce to chyba wezmę sobie panią do pomocy

Ania trzymam kciukasy za twoją wagę, bacznie obserwuję i próbuję zmotywować swoje dupsko
Minka może trzeba sobie drugie jak odchudzacz dorobić
wiesz u mnie mała różnica więc 2 małych ,a jak jesdno starsze to chyba bardziej temu młodszemu coś pomoże jak potrzeba . z drugiej strony moje się całkiem fajne bawią .

Oglądałyście dziś DDTVN ? wypowiadał się jakiś facet na temat biegania i powiedział że biegać ( to pewnie i ćwiczyć ) powinno się na czczo , bo wtedy spala się tłuszcz a nie to żarcie co się zjadło wcześniej . pierwszy raz coś takiego słyszę .

Libra Ty ekspert
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:12   #84
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Monka im wyższy numer przy mące to mąka z grubszego przemiału czyli zdrowsza

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Oglądałyście dziś DDTVN ? wypowiadał się jakiś facet na temat biegania i powiedział że biegać ( to pewnie i ćwiczyć ) powinno się na czczo , bo wtedy spala się tłuszcz a nie to żarcie co się zjadło wcześniej . pierwszy raz coś takiego słyszę .

Libra Ty ekspert
no coś takiego nie powiem kiedyś próbowałam wstawać wcześniej i wypijałam szklankę wody i szłam biegać ,ale to była masakra ,ja się wlokłam a nie biegłam ,totalnie siły nie miałam ,w głowie mi się kręciło, mdliło mnie.
Ja osobiscie absolutnie się z tym nie zgodzę.
Należę do osób które jedzą śniadanie ,pierwsze co rano jak wstanę to do lodówki od razu muszę coś do gęby wsadzić bo inaczej nie da rady.
Ale są osoby które nie jedzą śniadania i jakoś funkcjonują to może i biegać mogą na czczo
Jak mam isć na badania jakieś na czczo to dla mnie wielki problem jest.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:28   #85
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Libra no właśnie porażka jakaś jak dla mnie , tym bardziej że po ćwiczeniach organizm nadal spala
ja też zawsze miałam problem żeby iść na badanie krwi , a ćwiczyć bez jedzenia śniadanie to podstawa
Nigdy też bez śniadania z domu nie wyjdę
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 22:04   #86
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość

Minka może trzeba sobie drugie jak odchudzacz dorobić
wiesz u mnie mała różnica więc 2 małych ,a jak jesdno starsze to chyba bardziej temu młodszemu coś pomoże jak potrzeba . z drugiej strony moje się całkiem fajne bawią .

Oglądałyście dziś DDTVN ? wypowiadał się jakiś facet na temat biegania i powiedział że biegać ( to pewnie i ćwiczyć ) powinno się na czczo , bo wtedy spala się tłuszcz a nie to żarcie co się zjadło wcześniej . pierwszy raz coś takiego słyszę .

Libra Ty ekspert
co do dzieciaków to w sumie każda opcja jest dobra, choć u mnie już różnica 3 lata minimum ehhhh to odchudzać się czy dzieci robić

co do biegania to tez to właśnie słyszałam i się zastanawiam, bo wcześniej mi się wydawało, że na czczo to sie mięśnie pali

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Monka im wyższy numer przy mące to mąka z grubszego przemiału czyli zdrowsza

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


no coś takiego nie powiem kiedyś próbowałam wstawać wcześniej i wypijałam szklankę wody i szłam biegać ,ale to była masakra ,ja się wlokłam a nie biegłam ,totalnie siły nie miałam ,w głowie mi się kręciło, mdliło mnie.
Ja osobiscie absolutnie się z tym nie zgodzę.
Należę do osób które jedzą śniadanie ,pierwsze co rano jak wstanę to do lodówki od razu muszę coś do gęby wsadzić bo inaczej nie da rady.
Ale są osoby które nie jedzą śniadania i jakoś funkcjonują to może i biegać mogą na czczo
Jak mam isć na badania jakieś na czczo to dla mnie wielki problem jest.
mam to samo nawet jak jestem spóźniona to zjeść i umalować się muszę, chociaż odrobinkę
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 22:05   #87
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

oczywiscie ze trening przed sniadaniem !
nie powinno sie cwiczyc od razu po jedzeniu wiec jak myslicie wszyscy cwicza ktorzy nie moga wieczorem? rano dzien dobry trening kapiel i lekkie sniadanie
tak to przyjac ze na 9:00 do pracy, to trzeba wyjsc o 8:30 wiec ok 8:00 zjesc sniadanie, wiec o 7:30 sie wykapac (zakladajac ze kapiel, malowanie i ubieranie zajmuje pol godziny z mozliwoscia dokonczenia po sniadaniu) wiec godzinny trening od 6:30 czyli o 6 trzeba zjesc tabletke
a jak najpierw sniadanie
to o 9:00 trzeba byc w pracy czyli o 8:30 wyjsc czyli o 8:00 skonczyc prysznic, czyli ok 7:00 zaczac trening.. jakas godzine po jedzeniu wiec sniadanie jakos o 6..a to jeszcze trzeba wstac zeby wziac tabletke wczesniej.. nie no totalnie nie fajnie bo to po 5 trzeba wstac i jeszcze od sniadania do cwiczenia bezczynnie siedziec.


pomijajac nawet te czasowe rozbieżności - od dawna wiem ze trening przed sniadaniem jest lepszy i efektowny i jest to udowodnione naukowo
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2012-03-11 o 22:07
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 22:21   #88
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
co do dzieciaków to w sumie każda opcja jest dobra, choć u mnie już różnica 3 lata minimum ehhhh to odchudzać się czy dzieci robić

co do biegania to tez to właśnie słyszałam i się zastanawiam, bo wcześniej mi się wydawało, że na czczo to sie mięśnie pali



mam to samo nawet jak jestem spóźniona to zjeść i umalować się muszę, chociaż odrobinkę
Wiesz tylko ta druga ciąża nie fajna jak to wiele razy pisałam drugie to powinni DHlem przysyłać



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
oczywiscie ze trening przed sniadaniem !
nie powinno sie cwiczyc od razu po jedzeniu wiec jak myslicie wszyscy cwicza ktorzy nie moga wieczorem? rano dzien dobry trening kapiel i lekkie sniadanie
tak to przyjac ze na 9:00 do pracy, to trzeba wyjsc o 8:30 wiec ok 8:00 zjesc sniadanie, wiec o 7:30 sie wykapac (zakladajac ze kapiel, malowanie i ubieranie zajmuje pol godziny z mozliwoscia dokonczenia po sniadaniu) wiec godzinny trening od 6:30 czyli o 6 trzeba zjesc tabletke
a jak najpierw sniadanie
to o 9:00 trzeba byc w pracy czyli o 8:30 wyjsc czyli o 8:00 skonczyc prysznic, czyli ok 7:00 zaczac trening.. jakas godzine po jedzeniu wiec sniadanie jakos o 6..a to jeszcze trzeba wstac zeby wziac tabletke wczesniej.. nie no totalnie nie fajnie bo to po 5 trzeba wstac i jeszcze od sniadania do cwiczenia bezczynnie siedziec.


pomijajac nawet te czasowe rozbieżności - od dawna wiem ze trening przed sniadaniem jest lepszy i efektowny i jest to udowodnione naukowo
Kurde chyba dobrze że nie mam tego dylematu kiedy to śniadanie i kiedy z rana ćwiczyć . Ja to ćwiczę ubranie dzieci na czas . tak więc wstaje jest 7 , jem tabletkę . Ubieram się , myję , budze dzieci je ubieram . Potem jemy razem dzieciaki szybkie płatki , ja kanapka plus kawa i o 8 to już tylko przeciąg po nas w domu zostaje
Ale ja to lubię się wyspać i rano chyba bym się do wstania w celu ćwiczeń nie zmusiła
także wszystkim ćwiczącym z rana pokłony składam

Ale ja wiem skąd to moje lenistwo bo ja nigdy ćwiczyć nie musiałam dopiero dwie ciąże dały mi w tyłek taka prawda . nigdy leniem nie byłam zawsze jakieś rolki rower , pływanie ale robiłam to dla przyjemności zawsze a nigdy z myślą o wadze . ale były to czasy że się ważyło 62 kg i żarło ile chciało i co chciało .
Ale cóż młodszym się nie jest , dzieci się ma , to i na wodę już trzeba nawet uważać
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 23:48   #89
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
oczywiscie ze trening przed sniadaniem !


pomijajac nawet te czasowe rozbieżności - od dawna wiem ze trening przed sniadaniem jest lepszy i efektowny i jest to udowodnione naukowo
Myslisz sie. Nie ma jednoznacznej odpowiedzni ze trening bez sniadania jest najlepszy. Bo jest wiele sprecznych teori. Nie ma nigdzie udokumentowanego tego ze trening przed sniadaniem pozwoli spalic wiecej kalori. Idac twoim tokiem myslenia , trening po poludniu czy wieczorem bylby totalna klapa bo juz cos w siebie wrzucilismy przez dzien.

Najistotniejsze jest tutaj to , jak dlugo ma trwa trening, jaki posilek jest przed treningiem , czas miedzy poslkiem a treningiem oraz pora dnia. Nie kazdy cwiczy z rana .
Jezeli cwiczysz wieczorem to musisz zadbac o to ,zeby glowy posilek byl 3-4 godziny przed.
Trening po poludniu powinien odbyc sie godzine po sporzyciu , tak zby dostarczyc energi ale nie zamulic.
Po lekkim sniadaniu trening powinien odbyc po 20-30 min , najlepiesza byla by 1 godzina, ale wiadomo o co chodzi.
Jezeli jest to godzina to mozna zarzucic jakis owoc, albo batonik sniadaniowy, wypic szklanke mleka , soku.
Jezeli mamy tylko 20-30 min przed treningiem to najlepiej zjesc owoc ktory zawiera duzo wody, melon, pomarancza, brzoskwinia jablko, winogrona I to wystarczy.

Jezeli trening jest ponizej godzinny powinnismy zjesc cos w stylu platki sniadaniowe krompka chleba , czyli wysokie w wegle a malo tluszczu, zas jezeli trening trwa glozej niz godzina, cos w rodzaju banan , jogurt.

Kazdy jest inny i jezeli ktos musi cos zjesc przed treningiem to tego trzea sie trzymac, najwazniejszy jest wybor, co zjesc i zeby nie cwiczyc z pelnym bruchem.

Ja jak juz biegam ( tylko rano) to biegam na pusty zladek, ale tylko z tego powodu bo jestem typem bezsniadaniowca. Od jakiegos czasu zmuszam sie do sniadania bo wprowadzam zasade 4-5posilkow . Zazwyczaj z rana jem jajecznice . Ale jest to min 1h do poltora . Jak mam mniej czasu to jem jablko .

To tak w skrocie hehehe bo tego materialu naprawde jest duzo. I kazdy ma swoje 3 grosze do wrzucenia.

To co wyrzej opisalam jest przytoczone z roznych zrodel.

WLASNIE ZE NIE JEST UDOWODNIONE .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-11 o 23:51
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 06:14   #90
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Walka która toczy się w głowie , bitwa na talerzu :)

Witam. Przeczytalam wszystko

Aniu u mnie niestety waga tylko leci jak zrezygnuje z chleba :/.Nawet jedna kanapka dziennie i waga stoi.
Po piciu drozdzy (chyba)nie mam nuz wogle ochoty na slodkie.wczorej nawet nie zjadlam kosteczki mojej ulubionej czekolady .
Platformy uzywam jako rozgrzewki przed bieganiem,tutaj super sie sprawdza,no i"kalafior"znika
Przybieganiu na czczo lepiej jakchce sie schudnac,ale misie po prostu slaborobi,druga sprawa ze przewaznie biegam pozno wieczorem to ladny post bym miala
moze hulahop w domu uzywaj

Ja z mikroweli to np jajeczka lubie.wbijam do miski 2szt,na to w kosteczke chuda szynke jeden plasterek,i szczypiorek.troszke soli.i na 1,5min.ale ten czas u kazdego inaczej,trzeba samemu sprawdzic.czasami tez pomidora dorzuce.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.