szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-27, 20:09   #91
Natalia291116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki w Poznaniu lub jego okolicach

Hej , jeśli nadal szukasz to chętnie Poznam, jestem z Poznania , mam 29lat i dwójkę dzieci
Natalia291116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 01:10   #92
ollala36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 6
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Cześć, odezwij się 😉 wydaje mi się, ze mamy wspólne zainteresowania 😄
ollala36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-06, 01:11   #93
ollala36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 6
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Napisz do mnie, bo nie wiem jak to się robi na tym portalu 🤣 😄
ollala36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 20:13   #94
Wosia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Impreza - Poznań!

Hejka,

nie mam z kim wyjść w ten weekend. Jestem z Poznania! Może ktoś jest chętny by wyjść na imprezę/piwo w piątek lub sobotę? 28.01/29.01!
Wosia97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-08, 03:38   #95
airaddne
Zza krzaka
 
Avatar airaddne
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Impreza - Poznań!

O, szkoda, że dopiero teraz odkopałam... :c
__________________
"Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"



.
airaddne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-08, 03:42   #96
airaddne
Zza krzaka
 
Avatar airaddne
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Hej! Ja bardzo chętnie... Mam 26 lat, jeśli to ważne
__________________
"Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"



.
airaddne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 08:17   #97
malinka19948
Przyczajenie
 
Avatar malinka19948
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki w Poznaniu lub jego okolicach

Hej jeśli jeszcze aktualne albo ktoś też szuka to zapraszam na pv. Kończę w tym roku 28 lat i chętnie się spotkam na kawę lub spacer
malinka19948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-19, 08:17   #98
maaaartyna94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam koleżanki w Poznaniu lub jego okolicach

Hej ! Mam na imię Martyna, jestem w tym samym wieku Interesuje się oczywiście kosmetykami modą, podróżami, kinematografia, także psychologią. Jestem w Poznaniu od roku i również szukam koleżanki z którą mogłabym wyjść na spacer, kawę/piwo pogadać o życiu itd. Jeśli chciałabyś się poznać, napisz
maaaartyna94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 19:14   #99
AshinAir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam koleżanki w Poznaniu lub jego okolicach

Hej!
Jestem z Poznania, 30 lat, z chęcią pogadam, umówię się na spacer, kawę, wino, zakupy. Może któraś też szuka koleżanki, piszcie priv
AshinAir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 11:17   #100
sternya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 16
Dot.: Szukam koleżanki w Poznaniu lub jego okolicach

Cytat:
Napisane przez AshinAir Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem z Poznania, 30 lat, z chęcią pogadam, umówię się na spacer, kawę, wino, zakupy. Może któraś też szuka koleżanki, piszcie priv
Hej odezwij się jeśli nadal szukasz nowej znajomosci
sternya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 13:14   #101
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Cześć! Szukam koleżanki po 30-stce, z którą mogłabym nawiązać fajną, dłuższą relację.
Wyjść na spacer, do kina, na koncert, na rynek, czy po prostu spotkać się i pogadać.

Coś o mnie: mam 36 lat, jestem typem introwertyczki z sarkastycznym poczuciem humoru.
Wolę spotkania w małym gronie niż wyjścia w dużej grupie.
Mam duszę humanistki, lubię prowadzić długie, mniej lub bardziej filozoficzne rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kocham książki, kino, dobre seriale, podróże. Trochę piszę i fotografuję.
Nie mam dzieci, za to mam kota (sztuk: jeden, jak na razie).

Jeśli czujesz, że znajdziemy wspólny temat, napisz tu albo na priv.
Na pewno odpiszę

Edytowane przez Selene _
Czas edycji: 2022-06-30 o 17:51 Powód: dopisek
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-30, 23:27   #102
indepediente00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 3
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Cześć. Mimo, iż nie pasuję do Twojego opisu (mam 27 lat), odważyłam się napisać. Również jestem introwertyczką i posiadaczką kota!
indepediente00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 14:24   #103
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Cytat:
Napisane przez indepediente00 Pokaż wiadomość
Cześć. Mimo, iż nie pasuję do Twojego opisu (mam 27 lat), odważyłam się napisać. Również jestem introwertyczką i posiadaczką kota!

Napisałam PW.
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-27, 15:50   #104
Idylla
Raczkowanie
 
Avatar Idylla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 46
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Dziewczyny!



Kto nadal chętny na spotkanie? Przebywam w Pile i Włocławku, mam 28 lat w tygodniu pracuje we Włocławku natomiast w przyszłym roku przenoszę się na stałe do rodzinnego miasta Piły .Chętnie się spotkam na drinka, kawę, może jakiś wypad za miasto?



Napiszcie do mnie na priv bo w sumie też nie wiem jak tutaj obsługiwać się na tym portalu 😅
__________________

Idylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 18:28   #105
patii95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Hej, z tej strony Patrycja, mam 27 lat.

Może miałabyś ochotę się poznać,?

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Hej, z tej strony Patrycja. Mieszkam w Poznaniu, mam 27 lat.

Może miałabyś ochotę się poznać?
patii95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 08:54   #106
sternya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 16
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Cześć bardzo chętnie. To moj mail: retslana@wp.pl
sternya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 02:24   #107
OnaCzyliJa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 1
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Cześć, czy ktoś nadal szuka znajomości w Poznaniu? W tym roku mam 40 lat. Nie mam dzieci. Grono znajomych z różnych przyczyn wykruszyło się. Lubię oglądać filmy, seriale, dużo czytam. Może jest ktoś chętny żeby pogadać, poznać się. Jeśli tak proszę o wiadomość 🙂

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:07 ----------

Mój adres e-mail onaczylija2@gmail.com
OnaCzyliJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 19:32   #108
FlowerPowerxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 3
Szukam koleżanek z Poznania

Cześć dziewczyny, jak wyżej, szukam koleżanek lub nawet jednej! z Poznania lub okolic niestety tak poukładało się w moim życiu, że brakuje mi damskiego towarzystwa. W latach szkolnych miałam sporo koleżanek i nie miałam problemu z tworzeniem relacji, natomiast po zamieszkaniu w Poznaniu jakby wszystko się zmieniło, miałam jedna wieloletnią przyjaciółke, z którą relacja się całkowicie rozpadła, częściowo przeze mnie a częściowo chyba przez to że nigdy nie była prawdziwa przyjaciółka, natomiast ja z powodu relacji z nią nie czułam potrzeby nawiązywania innych bliskich relacji z dziewczynami. To się zmieniło, pracuje nad sobą i nad byciem otwartym dla innych, ale niestety nie przynosi efektów. Zaczynam mieć już myśli że coś jest ze mną nie tak, że może jestem jakaś dziwna, albo za dużo gadam, albo że jestem nudna i ogólnie wiele czarnych myśli. Nigdy tak się nie postrzegałam ale straciłam już cała pewność siebie i powoli przestaje wierzyć że będę kiedyś w grupie fajnych z dziewczyn z którymi będę mogła pójść na tance, spacer , do kina czy gdziekolwiek. Czuję się samotna. Mam 27 lat, kończę studia i pracuje w korpo, ze swoim chłopakiem jestem już kilka lat , niestety jego koledzy nie mają dziewczyn, a ja nie mam gdzie takowych poznać (w pracy też nie ponieważ pracuje zdalnie). Myślałam czy nie zapisać się na jakieś tańce czy może jakiś kurs czegokolwiek żeby poznać kogoś fajnego ale jestem nieśmiała pod tym względem i mam wrażenie że jak ktoś już ma grupę koleżanek to nie chca mieć w niej następnej. Tym bardziej że łączą ich już wspólne wspomnienia, a bycie "nowym" sprawia że jest się też "ostatnim". Lubię robić w sumie wszystko, jeździć na rolkach, spacerować, siedziec w domu i oglądać seriale, lubię szydelowac,haftować - dopiero się uczę :p malować, robić świeczki i w sumie wszystko co jest związane z DIY. Lubię też robić zakupy hahha chociaż ostatnimi czasy robie to przez internet bo mam kumpeli z którą mogłabym pójść na shopping i kawę. Muzyka też odpowiada mi każda, ale najbliżej sercu jest rock lat 60-70, więc the Beatles, led zeppelin, the Doors, ACDC, kiss i wiele innych. No i uwielbiam Harrego Pottera (ciągle pielęgnuje swoje wewnętrzne dziecko ) jestem trochę gaduła ale też potrafię słuchać (mam znajomą która mówi więcej i szybciej ode mnie i daje rade siedzieć cicho ) Mam ogromną nadzieję, że znajdzie się ktoś z podobnym problemem i poszukuje relacji pozdrawiam cieplutko!
FlowerPowerxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-15, 21:30   #109
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Szukam koleżanek z Poznania

Cytat:
Napisane przez FlowerPowerxxx Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jak wyżej, szukam koleżanek lub nawet jednej! z Poznania lub okolic niestety tak poukładało się w moim życiu, że brakuje mi damskiego towarzystwa. W latach szkolnych miałam sporo koleżanek i nie miałam problemu z tworzeniem relacji, natomiast po zamieszkaniu w Poznaniu jakby wszystko się zmieniło, miałam jedna wieloletnią przyjaciółke, z którą relacja się całkowicie rozpadła, częściowo przeze mnie a częściowo chyba przez to że nigdy nie była prawdziwa przyjaciółka, natomiast ja z powodu relacji z nią nie czułam potrzeby nawiązywania innych bliskich relacji z dziewczynami. To się zmieniło, pracuje nad sobą i nad byciem otwartym dla innych, ale niestety nie przynosi efektów. Zaczynam mieć już myśli że coś jest ze mną nie tak, że może jestem jakaś dziwna, albo za dużo gadam, albo że jestem nudna i ogólnie wiele czarnych myśli. Nigdy tak się nie postrzegałam ale straciłam już cała pewność siebie i powoli przestaje wierzyć że będę kiedyś w grupie fajnych z dziewczyn z którymi będę mogła pójść na tance, spacer , do kina czy gdziekolwiek. Czuję się samotna. Mam 27 lat, kończę studia i pracuje w korpo, ze swoim chłopakiem jestem już kilka lat , niestety jego koledzy nie mają dziewczyn, a ja nie mam gdzie takowych poznać (w pracy też nie ponieważ pracuje zdalnie). Myślałam czy nie zapisać się na jakieś tańce czy może jakiś kurs czegokolwiek żeby poznać kogoś fajnego ale jestem nieśmiała pod tym względem i mam wrażenie że jak ktoś już ma grupę koleżanek to nie chca mieć w niej następnej. Tym bardziej że łączą ich już wspólne wspomnienia, a bycie "nowym" sprawia że jest się też "ostatnim". Lubię robić w sumie wszystko, jeździć na rolkach, spacerować, siedziec w domu i oglądać seriale, lubię szydelowac,haftować - dopiero się uczę :p malować, robić świeczki i w sumie wszystko co jest związane z DIY. Lubię też robić zakupy hahha chociaż ostatnimi czasy robie to przez internet bo mam kumpeli z którą mogłabym pójść na shopping i kawę. Muzyka też odpowiada mi każda, ale najbliżej sercu jest rock lat 60-70, więc the Beatles, led zeppelin, the Doors, ACDC, kiss i wiele innych. No i uwielbiam Harrego Pottera (ciągle pielęgnuje swoje wewnętrzne dziecko ) jestem trochę gaduła ale też potrafię słuchać (mam znajomą która mówi więcej i szybciej ode mnie i daje rade siedzieć cicho ) Mam ogromną nadzieję, że znajdzie się ktoś z podobnym problemem i poszukuje relacji pozdrawiam cieplutko!
Hej, zapraszam
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-16, 10:37   #110
FlowerPowerxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 3
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Hej Ewelina, odpisałaś na mój post więc kontaktuje się ) chętnie poznam się bliżej, może popiszemy na mailu? Mój to flower.therapy.x@gmail.co m ☺️ może mi napisz kilka słów o sobie, ja już trochę napisałam w poście i odpowiem na wszelkie pytania 😂 pozdrawiam Daria

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

O kurcze widze że to była odpowiedź z 2017 roku i na post kogoś innego! Sorki jeszcze nie jestem obeznana w forach 😂
FlowerPowerxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 08:28   #111
ollala36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 6
Poznań i okolice

Cześć 😃

Chętnie poznam koleżankę z Poznania lub okolic, by czasem gdzieś wspólnie wyjść lub porozmawiać. Przez ostatnie trzy lata trochę się odizolowałam od ludzi ze względu na pracę, w 80% online 🥺

Mam 25 lat, mieszkam z partnerem i psem.

Interesuję się psychologią, modą, ogrodnictwem, kosmetykami, gotowaniem, wnętrzami i trochę medycyną 🙂

Nie lubię imprezowania i ludzi z nałogami.



Jeśli zechcesz napisz do mnie 😉
ollala36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-07, 19:15   #112
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Poznań i okolice

Cytat:
Napisane przez Aleera20 Pokaż wiadomość
Hej, zapraszam
Cytat:
Napisane przez FlowerPowerxxx Pokaż wiadomość
Hej Ewelina, odpisałaś na mój post więc kontaktuje się ) chętnie poznam się bliżej, może popiszemy na mailu? Mój to flower.therapy.x@gmail.co m może mi napisz kilka słów o sobie, ja już trochę napisałam w poście i odpowiem na wszelkie pytania pozdrawiam Daria

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

O kurcze widze że to była odpowiedź z 2017 roku i na post kogoś innego! Sorki jeszcze nie jestem obeznana w forach
Cytat:
Napisane przez ollala36 Pokaż wiadomość
Cześć

Chętnie poznam koleżankę z Poznania lub okolic, by czasem gdzieś wspólnie wyjść lub porozmawiać. Przez ostatnie trzy lata trochę się odizolowałam od ludzi ze względu na pracę, w 80% online 🥺

Mam 25 lat, mieszkam z partnerem i psem.

Interesuję się psychologią, modą, ogrodnictwem, kosmetykami, gotowaniem, wnętrzami i trochę medycyną

Nie lubię imprezowania i ludzi z nałogami.



Jeśli zechcesz napisz do mnie
Hej dziewczyny . Zaglądacie tu jeszcze? Może jakaś noworoczna kawka?

Ja mam 28 lat i też na drodze różnych wydarzeń zakończyła się moja największa przyjaźń.
Jako introwertyk ładuję baterie w samotności przy książce lub serialu, ale lubię wychodzić do ludzi i spędzać z nimi czas.
Pracuję zdalnie, chodzę na aqua fitness i indoor cycling, od czasu do czasu mam różne zajawki - dieta, moda, gotowanie, pieczenie, zdrowie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 13:11   #113
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Hej, zapraszam na priv
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 23:30   #114
Stella900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 1
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Szukam koleżanki z czasem przyjaciółki żeby się spotkać, porozmawiać przy kawce, wyjść na kolacje,do pubu,kina czasem na imprezke ( obojętnie chodzi o miło spędzony czas).

Mam 33 lata. Mieszkam w Poznaniu.

Mój email: stella90.stella@interia.p l

Pozdrawiam.
Stella900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-19, 19:49   #115
lettuce96
Przyczajenie
 
Avatar lettuce96
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 15
Dot.: szukam koleżanki/przyjaciółki z Poznania

Hejka, mieszkam w Krakowie, 27 lat. Z chęcią poznam kogoś w realu na pogaduchy przy kawie albo nawet znajomość przez internet. Mogę godzinami gadać o filmach, serialach, muzyce czy grach, ale z chęcią pogadam też o bardziej życiowych sprawach od serca jakby co
__________________
Into the forever and beautiful sky

lettuce96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-19 20:49:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.