Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 17:09   #4801
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No niby tak,ale juz pisalam wczesniej,ze kupilam go pare tygodni temu,uzylam ze 2 razy i zapomnialam o nim .
A dwa dni temu go znalazlam i doszlam do wniosku,ze lepiej by bylo przelozyc cienie do pietnastek,ktore uzywam codziennie.
Ale jednak zostana depotowane dopiero ,jak na Youtubie zrobia filmik instruktazowy
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:24   #4802
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja natknęłam się raz na polską wersję - jakiś medyczny niestrawny termin
nie wiem, czy nie jakiś "kanał łzowy"
Kanaliki łzowe to co innego niż waterline.Przydałoby się znaleźć jakiś polskie odpowiednik rzeczywiście
Dapotujecie i macie back to mac a ja kurcze zanim zbiorę te 6 opakować to miną miliony lat świetlnych.Eh
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-10-05 o 18:25
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:29   #4803
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Matko i córko!!! Toż Ty trzy szmineczki masz uziemione w tych opakowaniach!!! Jak chcesz to Ciocia Kasia może przyjechać i Ci pomóc depotować - ja to lubię
O to jak będzie jakieś spotkanie i będziemy miały warunki to mi zrobisz instruktaż bo ja mam 2 lewe ręce do prac ręcznych
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:46   #4804
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O to jak będzie jakieś spotkanie i będziemy miały warunki to mi zrobisz instruktaż bo ja mam 2 lewe ręce do prac ręcznych
no obowiązkowo! ostanio jak depotowałam to nawet kilka zdjęć zrobiłam, ale sama nie wiem czy to komuś coś pomoże... zdjęcia to zdjęcia jednak:/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:16   #4805
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wykończenie Lipglassów! Gdzie znajdę taką informację
Na stronie MACa niby przy błyszczykach pokazuje jakieś "frosty", ale coś tego podejrzanie mało - no i teoretycznie to wychodzi że jest wykończenie "frost" i ... brak wykończenia? Na opakowaniach nie ma - tak jak na szminkach.

Potrzebna mi bardzo taka informacja, bo zauważyłam, że niektóre Lipglassy są bardziej denerwujące od innych - tak oblepiają dziwnie usta, a inne są z kolei delikatniejsze - niemal jak balsamy do ust. W niektórych jest więcej drobinek (na granicy tandety), jedne są bardziej napigmentowane itd...

Wiem jakie mi odpowiadają, ale wolałabym mieć pewność, mimo testu sklepowego (bo to po jednym razie można się pomylić), że uniknę nielubianego wykończenia.



A tak w ogóle, to chyba się przerzucę z błyszczyków na szminki
Cały weekend nosiłam Violettę (wieczorami głównie ) i przeżyłam jakieś olśnienie - coś jakby założyć pierwszy raz szpilki, czy długą suknię
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:23   #4806
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kanaliki łzowe to co innego niż waterline.Przydałoby się znaleźć jakiś polskie odpowiednik rzeczywiście
Dapotujecie i macie back to mac a ja kurcze zanim zbiorę te 6 opakować to miną miliony lat świetlnych.Eh
waterline to po polsku brzeg powieki, (niktorzy dodaja wewnetrzny hmmm ale zewnetrznego nie ma ) dolnej

no dziewczyny czego nie krzyczalyscie ze uk w czwartek ?
tylko wspominalyscie a na moje niesmiale zapytanie cisza
dzisiaj wpadlam z zapytaniem po pracy i dostalam info ze w czwartek a dziewczyny ktora mi powiedziala wtorek nie bylo

Kajol ja tez ostatnio nabylam moje pierwsze 2 szminki nie MACowe ale UD bardzo fajne i tez mam takie odczucia
i z tego powodu choc nie mialam w planach na pewno sie przyjrze tej Toxic Tale w czwartek
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:51   #4807
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
waterline to po polsku brzeg powieki, (niktorzy dodaja wewnetrzny hmmm ale zewnetrznego nie ma ) dolnej

no dziewczyny czego nie krzyczalyscie ze uk w czwartek ?
tylko wspominalyscie a na moje niesmiale zapytanie cisza
dzisiaj wpadlam z zapytaniem po pracy i dostalam info ze w czwartek a dziewczyny ktora mi powiedziala wtorek nie bylo

Kajol ja tez ostatnio nabylam moje pierwsze 2 szminki nie MACowe ale UD bardzo fajne i tez mam takie odczucia
i z tego powodu choc nie mialam w planach na pewno sie przyjrze tej Toxic Tale w czwartek
Nie krzyczalysmy, bo nie wiedzialysmy
To byly tylko spekulacje i ja dopiero chyba w piatek dowiedzialam sie , ze kolekcja bedzie w czwartek ( o czym wspominalam kilka stron temu). A online weszlo w poniedzialek.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 00:57   #4808
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie załapałem się na cień zielono-granatowy z Disney'a

Zegnam się z wami na pare dni zobaczymy co ciekawego jest w MAC w Pradze ciekawe jaką znizkę mają
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:35   #4809
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mój mąż idzie po Maczki z kolekcji VV w piątek (bo dopiero dostaną tą kolekcje) Panie już go znają i mają mu odłożyć . A ja to dostane dopiero w grudniu

A to moja lista życzeń:
- błyczczyk Strange Potion
- cień mneralny She Who Dares
- Pigment Push The Edge no i
- Greasepaint Stick French Quarter
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:44   #4810
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to chyba się przerzucę z błyszczyków na szminki
Cały weekend nosiłam Violettę (wieczorami głównie ) i przeżyłam jakieś olśnienie - coś jakby założyć pierwszy raz szpilki, czy długą suknię
rozumiem, co masz na myśli. Ja kiedyś używałam tylko jasnych lakierów do paznokci aż raz pomalowałam na czerwono i od tej pory to mój niemal znak rozpoznawczy aczkolwiek teraz musze trochę przyhamować, bo coś mi ostatnio i paznkokcie i włosy szwankują, więc jak ktoś zna bardzo dobre odżywki, suplementy to prosze o info na PW
z lipglassami Ci zbyt nie pomogę, bo jakoś częściej sięgałam po dazzleglassy. Zresztą nigdy też wcześniej nie zwracałam uwagi na wykończenie błyszczola, tylko jeśli po poMACaniu w sklepie efekt był fajny, to brałam. Nie żebym krakała, ale uważaj-jak raz ulegniesz szminkom, to może być Ci ciezko wrócić do błyszczyków
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:22   #4811
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nie załapałem się na cień zielono-granatowy z Disney'a

Zegnam się z wami na pare dni zobaczymy co ciekawego jest w MAC w Pradze ciekawe jaką znizkę mają
Miłych łupów
Jak już będziesz miał podkłady, to daj znać, jakie konkretnie wziąłeś odcienie
Ależ zazdroszczę Ci tej Pragi. Sama bym tam chętnie skoczyła (nawet nie na zakupy)
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 09:47   #4812
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nie załapałem się na cień zielono-granatowy z Disney'a

Zegnam się z wami na pare dni zobaczymy co ciekawego jest w MAC w Pradze ciekawe jaką znizkę mają
Kamilu, wiesz, może być że jezcze się w którymś sklepie załapiesz!
nie wpomnę już że na ebayu za chwilkę będą pewnie po 50 funtów... :/ to mni wnerwia, jak ludzie wykupują kolekcje specjalnie żeby je z premedytacją wystawić za 3 razy tyle na aukcjach.... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:43   #4813
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Moje slicznosci dzis dotarly ekspresowo.
Szkoda tylko, ze juz jestem wypindrowana, bo nie moge sie doczekac az wyprobuje
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:47   #4814
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Wykończenie Lipglassów! Gdzie znajdę taką informację
znalazłam - w sumie głupio tam może odpowiadać samej sobie, ale jeszcze może kogoś zainteresuje ta informacja:

http://maccollections.temptalia.com/...ola&q=lipglass

Temptalia jak zwykle niezastąpiona. No i wychodzi na to, ze raczej nie ma zbyt wielu wykończeń Lipglassów - 90% to frost (czasem jakiś cream albo glitter)

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Nie żebym krakała, ale uważaj-jak raz ulegniesz szminkom, to może być Ci ciezko wrócić do błyszczyków
Obawiam się, że na tym się skończy
a niechętna byłam do szminek, jeśli już to tylko Lustre, ew. Creamsheen ale bardzo delikatnie wklepany tylko (zresztą Lustre też tylko lekko wklepywałam )
a teraz zastanawiam się co ja zrobię z tyloma błyszczykami, a nowe kolekcje przeglądam pod kątem szminek - w Tartan już 2 sobie upatrzyłam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:54   #4815
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
znalazłam - w sumie głupio tam może odpowiadać samej sobie, ale jeszcze może kogoś zainteresuje ta informacja:

http://maccollections.temptalia.com/...ola&q=lipglass

Temptalia jak zwykle niezastąpiona. No i wychodzi na to, ze raczej nie ma zbyt wielu wykończeń Lipglassów - 90% to frost (czasem jakiś cream albo glitter)
czemu głupio, na pewno się przyda!
chociaż ja akurat jeśli chodzi o wykończenia błyszczyków jestem jakaś nieprzekonana... Jedyne co to Lustreglassy mają takie glitterowe wykończenie, niefajne... Jutro w świetle dziennym się przyjrzę, mam 5 lipglassów, przyjrzę się ich wykończeniu - przeprowadzę małe śledztwo
Cytat:
Obawiam się, że na tym się skończy
a niechętna byłam do szminek, jeśli już to tylko Lustre, ew. Creamsheen ale bardzo delikatnie wklepany tylko (zresztą Lustre też tylko lekko wklepywałam )
a teraz zastanawiam się co ja zrobię z tyloma błyszczykami, a nowe kolekcje przeglądam pod kątem szminek - w Tartan już 2 sobie upatrzyłam
ja też zaczęłąm od Lustrzaków Satynki też są spoko ja czekam na więcej zdjęć z tej kolekcji! i pozostałych świątecznych póki co się nie nagrzewam za bardzo... jedyne co to z kitu któregoś mnie interesuje paint pot Fresco Rose ale nie wiem czy będę brała cały zestaw dla jednego PP.... choć nigdy nie wiadomo - wszystkie wiemy co MAC robi z ludźmi...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:45   #4816
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczynki gdzie mogę kupić pędzelek MAC (109)
mieszkając w Polsce, w mieście w którym nie ma stoiska MAC ?
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:58   #4817
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Moje slicznosci dzis dotarly ekspresowo.
Szkoda tylko, ze juz jestem wypindrowana, bo nie moge sie doczekac az wyprobuje
jutro tez jest dzien szczesciaro

ehhh a ja jutro pracuje dluzej i z obawy ze do 6 pm wykupia mi jablko poprosilam "Ktosia" aby w przerwie wyskoczyla i mi nabyla bo pracuje 5 min od MACA

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
znalazłam - w sumie głupio tam może odpowiadać samej sobie, ale jeszcze może kogoś zainteresuje ta informacja:

http://maccollections.temptalia.com/...ola&q=lipglass

Temptalia jak zwykle niezastąpiona. No i wychodzi na to, ze raczej nie ma zbyt wielu wykończeń Lipglassów - 90% to frost (czasem jakiś cream albo glitter)
nic a nic, nie glupio
to normalne ze czlowiek pyta, a jak nie uzyskuje odp to szuka az znajdzie
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:43   #4818
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
jutro tez jest dzien szczesciaro

ehhh a ja jutro pracuje dluzej i z obawy ze do 6 pm wykupia mi jablko poprosilam "Ktosia" aby w przerwie wyskoczyla i mi nabyla bo pracuje 5 min od MACA

Nie wytrzymalam i pomizialam sie jednak Her Own Device to naprawde jeden z lepiej trafionych kosmetykow w ostatnim czasie. Pojechalam po calej buzi i slicznie wyrownal mi kolor skóry
A jablko ma dosc zdecydowany kolor, wiec trzeba miec do niego lekka reke. Ale kolorek jest sliczny
Jeszcze nie probowalam tego magicznego puderku, zastanawiam sie jaki pedzel sie do niego nada
Jakies sugestie?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:56   #4819
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam i pomizialam sie jednak Her Own Device to naprawde jeden z lepiej trafionych kosmetykow w ostatnim czasie. Pojechalam po calej buzi i slicznie wyrownal mi kolor skóry
A jablko ma dosc zdecydowany kolor, wiec trzeba miec do niego lekka reke. Ale kolorek jest sliczny
Jeszcze nie probowalam tego magicznego puderku, zastanawiam sie jaki pedzel sie do niego nada
Jakies sugestie?
ooo oooo super - też wzięłam HOD! Mam nadzieję że nie będzie za ciemny dla mnie tylko że właśnie wyrówna koloryt!
MCLP myślę że będę nakładała dużym pędzlem do pudru (ja akurat mam z Inglota)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 22:06   #4820
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam i pomizialam sie jednak Her Own Device to naprawde jeden z lepiej trafionych kosmetykow w ostatnim czasie. Pojechalam po calej buzi i slicznie wyrownal mi kolor skóry
A jablko ma dosc zdecydowany kolor, wiec trzeba miec do niego lekka reke. Ale kolorek jest sliczny
Jeszcze nie probowalam tego magicznego puderku, zastanawiam sie jaki pedzel sie do niego nada
Jakies sugestie?
165 albo coś podobnego co używasz do rozświetlacza. Dużym Inglotem też możesz ale delikatnie przy stosowaniu na całej twarzy bo wyraźnie rozświetla... ale efekt przy nakładaniu genialny

Na całą twarz to może delikatnie dużym skunksem.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2010-10-06 o 22:10
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 23:11   #4821
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzisiaj dostałam moje słodkości nowe, mój mąż zobaczył wyciąg z bankomatu (uroki wspólnego konta ) i spytał czy jeszcze będę tak długo. Stwierdziłam, że w listopadzie jeszcze będzie duża kolekcja, a on na to, że później w grudniu, styczniu itd, bo tak mówię co miesiąc. Tzn ten miesiąc był bardzo rozrzutny na MACa, no ale cóż...
Moja paczuszka, na razie tylko wygląd ogólny, bo jakiś złośliwy wirus mnie dopadł i nie miałam siły na swatch'e, a tak bardzo bardzo chciałabym się nimi pomalować. Bite of an apple idealnie by komponował się z moim czerwonym od kataru nosem
Ogólnie to zadowolona... BARDZO. Zobacze jutro jak wszystko się prezentuje na ustach, twarzy i rękach (swatch)
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 05:39   #4822
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
waterline to po polsku brzeg powieki, (niktorzy dodaja wewnetrzny hmmm ale zewnetrznego nie ma ) dolnej
Tak,to bardzo zgrabnie brzmi

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam moje słodkości nowe, mój mąż zobaczył wyciąg z bankomatu (uroki wspólnego konta ) i spytał czy jeszcze będę tak długo. Stwierdziłam, że w listopadzie jeszcze będzie duża kolekcja, a on na to, że później w grudniu, styczniu itd, bo tak mówię co miesiąc. Tzn ten miesiąc był bardzo rozrzutny na MACa, no ale cóż...
Moja paczuszka, na razie tylko wygląd ogólny, bo jakiś złośliwy wirus mnie dopadł i nie miałam siły na swatch'e, a tak bardzo bardzo chciałabym się nimi pomalować. Bite of an apple idealnie by komponował się z moim czerwonym od kataru nosem
Ogólnie to zadowolona... BARDZO. Zobacze jutro jak wszystko się prezentuje na ustach, twarzy i rękach (swatch)
Mniam

Dziewczyny,czy Patina jest podobna mocno do Woodwinked?Dałoby radę Patina na całą i Woodwinked w zgięciu czy za mało się różnią?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 08:49   #4823
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy Patina jest podobna mocno do Woodwinked?Dałoby radę Patina na całą i Woodwinked w zgięciu czy za mało się różnią?
Podpinam się pod pytanie, bo sama jestem ciekawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:17   #4824
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy Patina jest podobna mocno do Woodwinked?Dałoby radę Patina na całą i Woodwinked w zgięciu czy za mało się różnią?
Wedlug mnie te kolory wogole nie sa do siebie podobne
Ja nalozylabym raczej Woodwinked na cala ruchoma powieke,a w zalamaniu Patine,ale ja czasami dziwnie nakladam i mieszam te cienie ze soba
Twoj pomysl napewno wart jest wyprobowania

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Ciekawa jestem co Wy dziewczyny i chopaki na to,zeby zaczac wklejac swoje makijaze stworzone tylko kosmetykami MACa .Chodzi mi glownie o makijaz oczu.
Wstawic zdjecie,podpisac np. na cala powieke to : ....,w zalamaniu to:'....,liner taki;......
Do calosci dobralam(lem) roz: taki....Mysle,ze wystarczyloby zdjecie samych oczu.
Sama z checia podpatrzylabym jak ktos inny dobiera kolory,co ze soba laczy itd.
Kazdej (mu) z nas ,by sie napewno cos takiego przydalo
Mozna by bylo tutaj wklejac,albo zalozyc inny watek.
Wiem,ze jest watek swoczowy,ale chodzi mi o makijaze ,a nie pokazywanie kolorkow
Powiedzcie co Wy na to?
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:33   #4825
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Wedlug mnie te kolory wogole nie sa do siebie podobne
Ja nalozylabym raczej Woodwinked na cala ruchoma powieke,a w zalamaniu Patine,ale ja czasami dziwnie nakladam i mieszam te cienie ze soba
Twoj pomysl napewno wart jest wyprobowania

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Ciekawa jestem co Wy dziewczyny i chopaki na to,zeby zaczac wklejac swoje makijaze stworzone tylko kosmetykami MACa .Chodzi mi glownie o makijaz oczu.
Wstawic zdjecie,podpisac np. na cala powieke to : ....,w zalamaniu to:'....,liner taki;......
Do calosci dobralam(lem) roz: taki....Mysle,ze wystarczyloby zdjecie samych oczu.
Sama z checia podpatrzylabym jak ktos inny dobiera kolory,co ze soba laczy itd.
Kazdej (mu) z nas ,by sie napewno cos takiego przydalo
Mozna by bylo tutaj wklejac,albo zalozyc inny watek.
Wiem,ze jest watek swoczowy,ale chodzi mi o makijaze ,a nie pokazywanie kolorkow
Powiedzcie co Wy na to?
Juz jest jeden taki wątek -"makijażowo-paletkowo-plotkowy" z tym, ze tam można wstawiac makijaże zrobione różnymi markami. Ale w sumie można i utworzyć taki tylko do makijaży maca, tylko nie jestem do końca przekonana czy tworzenie kolejnego - podobnego wątku ma sens.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:42   #4826
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem co Wy dziewczyny i chopaki na to,zeby zaczac wklejac swoje makijaze stworzone tylko kosmetykami MACa .Chodzi mi glownie o makijaz oczu.
Wstawic zdjecie,podpisac np. na cala powieke to : ....,w zalamaniu to:'....,liner taki;......
Do calosci dobralam(lem) roz: taki....Mysle,ze wystarczyloby zdjecie samych oczu.
Sama z checia podpatrzylabym jak ktos inny dobiera kolory,co ze soba laczy itd.
Kazdej (mu) z nas ,by sie napewno cos takiego przydalo
Mozna by bylo tutaj wklejac,albo zalozyc inny watek.
Wiem,ze jest watek swoczowy,ale chodzi mi o makijaze ,a nie pokazywanie kolorkow
Powiedzcie co Wy na to?
w swatchowym jak najbardziej wklejałyśmy i wklejamy makijaże, może dużo rzadziej niż swatche ale nie każdy umie/lubi się prezentować ale kwestia już była poruszana i doszłyśmy do wniosku że swatchowy to będzie najlepsze miejsce na to... w końcu makijaż oka to też swatch, tyle że "na oku"
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 10:53   #4827
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w swatchowym jak najbardziej wklejałyśmy i wklejamy makijaże, może dużo rzadziej niż swatche ale nie każdy umie/lubi się prezentować ale kwestia już była poruszana i doszłyśmy do wniosku że swatchowy to będzie najlepsze miejsce na to... w końcu makijaż oka to też swatch, tyle że "na oku"
No wlasnie zalezy mi tylko na makijazach MACowskich
To dziewczyny,wklejamy makijaze na swatchowym
Tylko nie smiejemy sie z techniki,itp.
Chodzi o laczenie kolorkow,itd.
Ja dzis lub jutro wkleje swoj pierwszy,tylko musze go stworzyc
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:44   #4828
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Laseczki, mam pytanie tzw. techniczne: Czy Knight Divine jest bardziej szary, czy bardziej czarny na oku i czy pasuje zmiksowany z cieniem Shale?? A moze lepiej z Digit zamiast Shale?
I jeszcze jedno pytanie: Naked Lunch jaki ma kolorek i na jakie odcienie się mieni? I który jest ciemniejszy - Digit czy Crystal?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-10-07 o 16:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:46   #4829
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laseczki, mam pytanie tzw. techniczne: Czy Knight Divine jest bardziej szary, czy bardziej czarny na oku i czy pasuje zmiksowany z cieniem Shale?? A moze lepiej z Digit zamiast Shale?
z Shale bardzo pasuje - zwłaszcza przy brązowych oczach.
Ja bym do nie nazwała ani czarnym ani szarym, to coś pomiędzy, taki grafit.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
czemu głupio, na pewno się przyda!
chociaż ja akurat jeśli chodzi o wykończenia błyszczyków jestem jakaś nieprzekonana... Jedyne co to Lustreglassy mają takie glitterowe wykończenie, niefajne... Jutro w świetle dziennym się przyjrzę, mam 5 lipglassów, przyjrzę się ich wykończeniu - przeprowadzę małe śledztwo
ja najpierw na naszym poczciwym wizażu - w recenzjach się natknęłam na takie stwierdzenia o wykończeniu Lipglassów i że to robi różnicę a że zauważyłam, że mi też jedne bardziej pasuję, a inne mniej to zaczęłam drążyć, ale... okazało się, że zarówno te moje ulubione (wszystkie 3 pastelowe z Liberty of London, takie delikatnie kremowe ), jak i te za którymi nie przepadam (Strawberry Blonde z BBR - drobinek napakowali tam tyle co do Lustreglass) są frost... Zostaje tylko testowanie na ustach w sklepie i decydowanie nie w pierwszym odruchu
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 21:15   #4830
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny, czy któraś używa MAC Harmony?
Chciałam spytać jak sprawują się Macowe bronzery lub róże.
Szczególnie, czy łatwo się rozprowadzają i jaka jest ich trwałość?
Pozdrawiam! ;-)
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.