Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 20:05   #661
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O jak fajnie, wyjście na niedzielę
U mnie nie ma wypisów w weekend, mam nadzieję, że następnego tu nie spędzę

W brzuchu pewnie teraz więcej miejsca niż potrzeba, stąd luzy. Wróci szybko do normy

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Wyjście jest możliwe, tylko później po wypis trzeba podjechać no, najlepiej urodzić na początku tygodnia i zdążyć wyjść przed weekendem. Chociaż nie da się ukryć, ja już miałam w nosie to, chciałam po prostu urodzić

No, właśnie się śmiałam z tż, że ciekawe ile będę ważyć na wyjście. Powoli wróce do normy i będę mogła swoje normalne ubrania nosić i w domu będę spać na brzuchu, jaaa!! I zgagi nie mam.. Oli nie oddam, ale cudownie jest nie być w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 21:29   #662
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Też nie mogę się doczekać, żeby założyć ciuchy sprzed ciąży... Wiem, że nie od razu we wszystko wejdę, no ale bliżej niż dalej. I będę mogła kupić sobie jakiegoś ciucha ze sklepu, który będzie śliczny i w modzie, a nie oszczędnie z olx z rozciąganym pasem Na pewno nie będę patrzeć na cenę, należy mi się! Pytanie, czy będę miała możliwość, czas i chęci na chodzenie po sklepach

Napiszcie mamy, jak wam się żyje z maluszkami

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 21:54   #663
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Też nie mogę się doczekać, żeby założyć ciuchy sprzed ciąży... Wiem, że nie od razu we wszystko wejdę, no ale bliżej niż dalej. I będę mogła kupić sobie jakiegoś ciucha ze sklepu, który będzie śliczny i w modzie, a nie oszczędnie z olx z rozciąganym pasem Na pewno nie będę patrzeć na cenę, należy mi się! Pytanie, czy będę miała możliwość, czas i chęci na chodzenie po sklepach

Napiszcie mamy, jak wam się żyje z maluszkami

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Tez tak myslalam

Po wyjsciu ze szpitala zostalo mi extra 16 kg! Teraz tydzien pozniej mamy + 13 na liczniku wiec dluga droga

Uda, brzuch, talia to nie mohe cialo. Nawet kurtka sie nie zapina

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 22:00   #664
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Tez tak myslalam

Po wyjsciu ze szpitala zostalo mi extra 16 kg! Teraz tydzien pozniej mamy + 13 na liczniku wiec dluga droga

Uda, brzuch, talia to nie mohe cialo. Nawet kurtka sie nie zapina

Sent from my E5823 using Tapatalk
O kurde... No ja przytyłam 15 kg, więc tyle mi nie zostanie wiem, że może być ciężko wrócić do wagi sprzed ciąży, tym bardziej, że przed ciąża właśnie ładnie schudłam, no ale w jakiś stary ciuch wejść muszę...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 22:30   #665
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O kurde... No ja przytyłam 15 kg, więc tyle mi nie zostanie wiem, że może być ciężko wrócić do wagi sprzed ciąży, tym bardziej, że przed ciąża właśnie ładnie schudłam, no ale w jakiś stary ciuch wejść muszę...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ja wchodze w czapke
Majtki staniki za male
Jeansy nie ma opcji
Koszule ciasne w biuscie
Leginsy jeszcze ujdzie ale po domu bo do ludzi to zbyt naciagniete sa
Mam nadzieje bez diety schudne jeszcze re 6-7 kg no a reszta to juz trzeba bedzie sie postarac podejrzewam
Tyle dobrego ze jakos nie jem teraz duzo takze licze ze bedzie z czasem ok

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 06:25   #666
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja w jeansy przeciazowe też jeszcze nie wchodzę, ale z kszd dniem coś tam mnie ubywa, więc będzie dobrze. Choć inna sprawa, że teraz sobie z mężem dogadzamy jedzeniowo hehe ale trzeba to ukrócić!
A, buty musiałam wyjść sobie kupić, bo za ciasne byly moje, a w czymś trzeba chodzić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 11:49   #667
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Wiem co przeżywasz. Ale zobacz, nawet u mnie zaczęło się samo I ja nie miałam rozwarcia! I ty się doczekasz )

Jutro mała ma badania na sepse i czy moje antybiotyki sprzed 3 tygodni nie zrobiły krzywdy. Jeśli będzie ok to wychodzimy

Czy to normalne, że teraz tak mi wszystko w brzuchu jeździ? Wnioskuję, że pomalutku wszystko wraca na swoje miejsce. Szczególnie jelita..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie prawie 2 tyg po porodzie wszystko w miarę wraca do normy ale jak coś zjem to i tak słyszę warczenie w brzuchu ale ladnie schodzi jeszcze kilka dni i powinien wrócić do stanu sprzed ciąży. I pierwszy tydzień mega bolał mnie kręgosłup pewnie wszystko musiało wrócić na swoje miejsce.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Mi waga leci z dnia na dzień i obawiam się że szybko mi wszystko zejdzie do wagi sprzed ciąży i skończy się pokarm bo byłam strasznie zasuszona i wątpię żeby organizm dał radę z laktacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 19:55   #668
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Od 7:26 mój synek jest na świecie
Waga 4150 g, 57 cm. Urodzony dzięki cc - źle ułożył główkę w kanale rodnym, a w połączeniu z jej dużym rozmiarem było spore ryzyko zaklinowania.

Zaczęło się o dziwo samo Ale od początku: zgłosiłam się do szpitala tydzień po tp. Przyjęli mnie, zbadali i czekaliśmy... Liczyłam na jakieś wspomagacze porodowe, ale lekarze czekali na to, aż akcja sama się rozkręci. Przeleżałam czwartek, piątek i prawie całą sobotę na patologii ciąży. O 23:07 w sobotę poczułam wyraźny skurcz. Po jakimś czasie następny podobny. Patrzę na telefon, a to 10 min minęło. I kolejny po 10 min. O północy położne badają tętno płodu, więc powiedziałam wtedy o skurczach. Podłączyła mnie pod ktg, rysowały się skurcze. Potem badanie: rozwarcie na 4 cm, jedziemy na porodowke. Tam najpierw spacerowalam, potem leżałam pod ktg. I wtedy poprosiłam o znieczulenie, bo skurcze dawały mi w kość. Udało się z zzo i już po 5 min niesamowita ulga! Normalnie żartowałam z mężem, nawet się zdrzemnelam, położna mówiła żebym zbierała w ten sposób siły. No ale po 2h znieczulenie przestało działać, dostałam druga dawkę i było inaczej: skurcze były krociutkie, ale bolały nieźle. Do przeżycia. I w ten oto sposób dotarłam ok. 7:00 rano do rozwarcia 10 cm, wody odeszły gdzieś przy 8 cm. Zaczynałam czuć parte, gdy położna mnie zbadala i miała niewyrazna mine. Poszła po lekarza, okazało się, że mały jest bardzo wysoko, na dodatek chce się rodzić na baczność, wyprostowal główkę zamiast przyciągnąć ja do siebie. Dodatkowo ta główka jest duża... Z racji, że historię z poprzednimi ciążami mam nieciekawa, nie chcieli ryzykować losu tej ciąży. Trafiłam na stół. Po kilku minutach zobaczyłam synka

Zdrowiutki, choć będą mu jeszcze badać cukier, bo przyczyna jego wymiarów jest wciąż nieznana. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, a jemu po prostu trafiła się taka uroda

Edit: Dzień później okazało się, że mały ma zapalenie płuc, wdrożono antybiotyk i zabrano go na neonatologię, a ja trafiłam na inny oddział, leżeliśmy oddzielnie Chodziłam do niego go karmić. Wyszliśmy ze szpitala jak był zupełnie zdrowy, spędziłam tam równo 2 tygodnie.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2019-10-16 o 13:07
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:04   #669
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Gratulacje Viva! Kciuki za synka i dużo radości z rodzicielstwa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:15   #670
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva gratulacje!!!!!! Szybkiego powrotu do formy i zdrówka dla Was

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:37   #671
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva gratulacje!
Dużo zdrówka dla Was i oby wszystko układało się jak najlepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 08:39   #672
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva ogromne gratulacje dużo zdrówka dla Was!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:33   #673
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva gratuluję!!!!!!! Cieszę się bardzo z Waszego szczęścia!

Moja niunia nadal w brzuszku TP na 21.09 ale ta chyba czeka na tą zime....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:54   #674
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Bardzo dziękuję i proszę o kciuki, bo mały został właśnie zabrany na patologie noworodka, wysokie crp, nic więcej nie wiadomo.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:27   #675
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Wiem co przeżywasz. Ale zobacz, nawet u mnie zaczęło się samo I ja nie miałam rozwarcia! I ty się doczekasz )

Jutro mała ma badania na sepse i czy moje antybiotyki sprzed 3 tygodni nie zrobiły krzywdy. Jeśli będzie ok to wychodzimy

Czy to normalne, że teraz tak mi wszystko w brzuchu jeździ? Wnioskuję, że pomalutku wszystko wraca na swoje miejsce. Szczególnie jelita..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie okropnie wszystko jezdzilo. Kazde wstanie to ogromny bol bo czulam jak dosłownie wnetrznosci mi sie przelewaja i nie wymyślam. Po prostu czulam jak mi tam wszystko lata z miejsca na miejsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Wyjście jest możliwe, tylko później po wypis trzeba podjechać no, najlepiej urodzić na początku tygodnia i zdążyć wyjść przed weekendem. Chociaż nie da się ukryć, ja już miałam w nosie to, chciałam po prostu urodzić

No, właśnie się śmiałam z tż, że ciekawe ile będę ważyć na wyjście. Powoli wróce do normy i będę mogła swoje normalne ubrania nosić i w domu będę spać na brzuchu, jaaa!! I zgagi nie mam.. Oli nie oddam, ale cudownie jest nie być w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi po porodzie zeszlo od razu 10kg, potem w ciągu kolejnych 2 tygodni kolejne 10. Na brzuchu spalam pierwszy raz wczoraj. Cudownie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:28   #676
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję i proszę o kciuki, bo mały został właśnie zabrany na patologie noworodka, wysokie crp, nic więcej nie wiadomo.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:29   #677
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mi mimo, ze zostalo 2 kg to w stare ubrania nie wchodze. Nadal chodze w ciążowych leginsach, w jeansy nie wchodze. Bluzki za krotkie, musialam kupić kilka sztuk. Za to majtki za duze 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:30   #678
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva, gratulacje!
Mój mały też miał wysokie crp, spadło mu samo po kilku dniach. Z pierwszym synem też tak samo było.

Ja tu mało piszę, ale u nas wszystko oki. Mały to kopia egzemplarza starszego brata. Tylko śpi, je, robi kupki. Nie płacze. Daje odpocząć. Aktualnie śpi na brzuszku, pupcia w górze i radośnie uwalnia bączki Korzystam z tego czasu, bo te spanie wiadomo, wkrótce zastąpi ciekawość świata. Starszy w przedszkolu, stary w delegacji, obiad mam z wczoraj. Można leżeć

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:31   #679
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Od 7:26 mój synek jest na świecie
Waga 4150 g, 57 cm. Urodzony dzięki cc - źle ułożył główkę w kanale rodnym, a w połączeniu z jej dużym rozmiarem było spore ryzyko zaklinowania.

Zaczęło się o dziwo samo o 23:07 w sobotę poczułam wyraźny skurcz. Po jakimś czasie następny podobny. Patrzę na telefon, a to 10 min minęło. I kolejny po 10 min. O północy badają tętno, więc powiedziałam wtedy położnej o skurczach. Podłączyła mnie pod ktg, rysowały się skurcze. Potem badanie: rozwarcie na 4 cm, jedziemy na porodowke. Tam najpierw spacerowalam, potem leżałam pod ktg. I wtedy poprosiłam o znieczulenie, bo skurcze dawały mi w kość. Udało się z zzo i już po 5 min niesamowita ulga! Normalnie żartowałam z mężem, nawet się zdrzemnelam, położna mówiła żebym zbierała w ten sposób siły. No ale po 2h znieczulenie przestało działać, dostałam druga dawkę i było inaczej: skurcze były krociutkie, ale bolały nieźle. Do przeżycia. I w ten oto sposób dotarłam ok. 7:00 rano do rozwarcia 10 cm, wody odeszły gdzieś przy 8 cm. Zaczynałam czuć parte, gdy położna mnie zbadala i miała niewyrazna mine. Poszła po lekarza, okazało się, że mały jest bardzo wysoko, na dodatek chce się rodzić na baczność, wyprostowal główkę zamiast przyciągnąć ja do siebie. Dodatkowo ta główka jest duża... Z racji, że historię z poprzednimi ciążami mam nieciekawa, nie chcieli ryzykować losu tej ciąży. Trafiłam na stół. Po kilku minutach zobaczyłam synka

Zdrowiutki, choć będą mu jeszcze badać cukier, bo przyczyna jego wymiarów jest wciąż nieznana. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, a jemu po prostu trafiła się taka uroda

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Gratulacje !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 13:49   #680
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mi sie nic w brzuchu nie przelewa ale totalnie nie kontrokuje oddwania moczy i gazow tz jak slyszy to pyta kto to maly czy ja

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:58   #681
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva91 gratuluję!

My od wczoraj w domu. Maluch jak narazie grzeczny i oby tak zostało ja też już w miarę ruchliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:05   #682
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mi sie nic w brzuchu nie przelewa ale totalnie nie kontrokuje oddwania moczy i gazow tz jak slyszy to pyta kto to maly czy ja

Sent from my E5823 using Tapatalk
Niestety też tak miałam balam się czy nie mam uszkodzonego pęcherza ale 2 tygodnie po porodzie już wszystko wraca do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:19   #683
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja w jeansy przeciazowe też jeszcze nie wchodzę, ale z kszd dniem coś tam mnie ubywa, więc będzie dobrze. Choć inna sprawa, że teraz sobie z mężem dogadzamy jedzeniowo hehe ale trzeba to ukrócić!
A, buty musiałam wyjść sobie kupić, bo za ciasne byly moje, a w czymś trzeba chodzić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się w ogóle jeść nie chce, nie mam apetytu.
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Od 7:26 mój synek jest na świecie
Waga 4150 g, 57 cm. Urodzony dzięki cc - źle ułożył główkę w kanale rodnym, a w połączeniu z jej dużym rozmiarem było spore ryzyko zaklinowania.

Zaczęło się o dziwo samo o 23:07 w sobotę poczułam wyraźny skurcz. Po jakimś czasie następny podobny. Patrzę na telefon, a to 10 min minęło. I kolejny po 10 min. O północy badają tętno, więc powiedziałam wtedy położnej o skurczach. Podłączyła mnie pod ktg, rysowały się skurcze. Potem badanie: rozwarcie na 4 cm, jedziemy na porodowke. Tam najpierw spacerowalam, potem leżałam pod ktg. I wtedy poprosiłam o znieczulenie, bo skurcze dawały mi w kość. Udało się z zzo i już po 5 min niesamowita ulga! Normalnie żartowałam z mężem, nawet się zdrzemnelam, położna mówiła żebym zbierała w ten sposób siły. No ale po 2h znieczulenie przestało działać, dostałam druga dawkę i było inaczej: skurcze były krociutkie, ale bolały nieźle. Do przeżycia. I w ten oto sposób dotarłam ok. 7:00 rano do rozwarcia 10 cm, wody odeszły gdzieś przy 8 cm. Zaczynałam czuć parte, gdy położna mnie zbadala i miała niewyrazna mine. Poszła po lekarza, okazało się, że mały jest bardzo wysoko, na dodatek chce się rodzić na baczność, wyprostowal główkę zamiast przyciągnąć ja do siebie. Dodatkowo ta główka jest duża... Z racji, że historię z poprzednimi ciążami mam nieciekawa, nie chcieli ryzykować losu tej ciąży. Trafiłam na stół. Po kilku minutach zobaczyłam synka

Zdrowiutki, choć będą mu jeszcze badać cukier, bo przyczyna jego wymiarów jest wciąż nieznana. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, a jemu po prostu trafiła się taka uroda

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! Doczekałaś się
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję i proszę o kciuki, bo mały został właśnie zabrany na patologie noworodka, wysokie crp, nic więcej nie wiadomo.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Kciuki!
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mi sie nic w brzuchu nie przelewa ale totalnie nie kontrokuje oddwania moczy i gazow tz jak slyszy to pyta kto to maly czy ja

Sent from my E5823 using Tapatalk
Przepraszam, ale nie mogę się śmiać, bo mnie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:40   #684
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Dziękuję

My szybko nie wyjdziemy, mały dostaje antybiotyk.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:41   #685
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Niestety też tak miałam balam się czy nie mam uszkodzonego pęcherza ale 2 tygodnie po porodzie już wszystko wraca do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje mi tez przejdzie Za kilka dni

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:48   #686
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale nie mogę się śmiać, bo mnie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, tak bardzo wiem o czym mówisz.

Za to u mnie brzuch się rusza. Normalnie jak drugie dziecko. Już pomijam, że przykładam dłoń do brzucha z nadzieją na kopniaczki


Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 17:50   #687
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O rany, tak bardzo wiem o czym mówisz.

Za to u mnie brzuch się rusza. Normalnie jak drugie dziecko. Już pomijam, że przykładam dłoń do brzucha z nadzieją na kopniaczki


Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ja tez sie non stop glaszcze po sadelku



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:05   #688
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję i proszę o kciuki, bo mały został właśnie zabrany na patologie noworodka, wysokie crp, nic więcej nie wiadomo.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Viva, tak bardzo się cieszę, że synuś już z Wami! Trzymam mocno kciuki, żeby ominęły Was wszelkie komplikacje
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:28   #689
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O rany, tak bardzo wiem o czym mówisz.

Za to u mnie brzuch się rusza. Normalnie jak drugie dziecko. Już pomijam, że przykładam dłoń do brzucha z nadzieją na kopniaczki


Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ja tak miałam w pierwszych dwóch dobach po porodzie, normalnie czułam lekkie ruchy i zastanawiałam się nad swoim zdrowiem psychicznym na szczęście ustało

Jak u Was? Mnie się trafiła cycoholiczka, wisi/ je 24h/dobe i nieodkładalna ale kocham ją niesamowicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 03:57   #690
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja właśnie idę do synka. Z powodu infekcji jest na innym oddziale

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.