Moja tajemnicza choroba - nie mogę normalnie funkcjonować - potrzebuję pomocy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-20, 10:51   #61
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Moja tajemnicza choroba - nie mogę normalnie funkcjonować - potrzebuję pomocy!

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Na 99% jest to nerwica (być może współistnieją też inne choroby). Natychmiast psychiatra i wzmocnienie układu nerwowego.

Nerwica jest silnie powiązana z funkcjonowaniem tarczycy. Chora tarczyca nasila objawy psychiczne, kondycja psychiczna rzutuje na stan tarczycy. Takie błędne koło.
Skąd wiesz, że na 99% widziałaś wyniki pozostałych badań? Masz ukończoną medycynę? Zbadałaś Autorkę. Trochę pokory.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Moon_Flower Pokaż wiadomość
Na pewno zostanie wykonana diagnostyka pod kątem nerwicy, jednak w tym momencie muszę skupić się na rzeczach ważniejszych, strasznie niskim ciśnieniu oraz wadze, gdyż dramatycznie leci w dół, dziś rano wykazywała 46 kg, wczoraj wystąpiły silne bóle brzucha a moje oczy i skóra twarzy są wręcz o kolorze kukurydzy. Nie mam wysokiej gorączki, ale po prostu cierpie, nie moge normalnie zyc. Choroba zamknęła mnie w domu, znajomi powoli odchodza... Byłam normalnym człowiekiem, fotografowałam, działałam, wychodzilam do ludzi, znajomych na spotkania a teraz nic już nie mogę, każdy w tej sytuacji załamał by sie, gdyby ciągle to czuł... Psychiatra to mi jest potrzebny by jakoś przetrwac to cholerstwo, każdy ciągle mówi "to z tarczycy" a gdy sie idzie do endokrynologow i mówi o tym, to i tak wizyta trwa 10 minut wypisują eutyrox/letrox i nic wiecej nie mówią każą iść do domu, psychiatra mi nie pomoze na spadki ciśnienia, żółtaczke czy spadek wagi........brak mi już do tego wszystkiego siły.
Może kluczem jest znalezienie dobrego endokrynologa? Próbowałaś dotrzeć do kogoś, kto pracuje w szpitalu na endokrynologii? Tam mają różne przypadki i najwięcej doświadczenia
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:00   #62
aloeVera96
Przyczajenie
 
Avatar aloeVera96
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 15
Dot.: Moja tajemnicza choroba - nie mogę normalnie funkcjonować - potrzebuję pomocy!

hej. przepraszam może gdzieś to było ale nie mam za bardzo czasu dokładnie przeczytać wszystkiego.

Czytałaś może o chorobie Crohna-Leśniowskiego?

Ciężka choroba autoimmunologiczna, ale biorąc leki i stosując diete jest niźle. Mam kolezankę z tą dolegliwością. Robi dziennie magisterkę z farmacji ( czyli ciężki kierunek) i daje radę.

Poczytaj o tej chorobie.

Zdrowia
__________________
Cytat:
"carpe diem"
aloeVera96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-28 15:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.