Jaka jest szansa na ciąże ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 17:15   #1
dorotaqwerty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Smile

Jaka jest szansa na ciąże ?


Witam.
Zastanawia mnie myśl że jest to możliwe abym była w ciąży.
Od prawie 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne bez 7dniowej przerwy. Przez miesiączka zauważyłam u siebie dziwny mlecznobiały śluz . Nie widziałam go nigdy u siebie. Następnie przyszła miesiączka w terminie jednak była bardzo skąpa trwała może jedynie 48h. 2 Kolejne dni to można powiedzieć plamienie raz o kolorze jasno czarownym wręcz rożnowym a raz brązowym. Czy może to być plamienie implantacyjne ? Dodam że często chodzę do toalety i na pewno nie jest to przez zapalenie pęcherza ponieważ nie odczuwam bólu przy oddawaniu moczu. Jestem bardzo senna , mam wzmożony apetyt oraz pojawiły mi się żyłki na piersiach i uczucia mdłości. Jaka jest szansa ze jestem w ciąży ? robiłam 1 test ale to jeszcze przed terminem miesiączki 2 dni oraz przed plamieniem. Zamierzam w poniedziałek zrobic kolejny test . Czy wy tak miałyście ? chodzi mi o to plamienie , czytalam ze takie krawienie moze do 3 miesiąca ciązy wystepować w terminie @
dorotaqwerty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:22   #2
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Jeśli regularnie bierzesz tabletki, żadnej nie pominęłaś i nie stosujesz innych leków, które mogą powodowac zneutralizowanie działania tabletek (leki uspokajające, dziurawiec itp.) to raczej nie jesteś w żadnej ciąży, tylko sobie coś wkręcasz.
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:24   #3
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

1. Są dwa osobne wątki wyłącznie o tej tematyce.
2. Żadna miesiączka tylko krwawienie z odstawienia.
3. Krwawienie wyglada wręcz wzorowo i przyszło idealnie w terminie, to co to za paranoja?
4. Krwawienie implantacyjne to przewaznie jedynie kropelka krwi. Nie więcej a już na pewno nie tyle.
5. Nie jesteś w ciąży
6. TO BZDURA. NIE MOZNA MIEC MIESIACZKI PODCZAS CIAZY. TO BIOLOGICZNIE NIEMOZLIWE
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:25   #4
dorotaqwerty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

przez ponad 2 miesiace brałam " Zincas forte" może on mial na wpływ skutecznosc tabletek. co prawda nie pominełam zadnej lecz nie raz łykałam je pozniej niz powinnam
dorotaqwerty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:26   #5
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Miesiączki nie można miec w czasie ciąży, ale można miec plamienia, które niektóre dziewczyny biorą za miesiączkę.
W każdym bądź razie mdłości?? To już bys musiała byc w co najmniej 7-8 tygodniu!
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:30   #6
dorotaqwerty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

problem w tym ze nie jestem do końca pewna czy to była miesiączka . Zawsze mam obfita przez 5-7 dni , a teraz byla bardzo skąpa trwala nie wiecej niz 48h . Czytalam ze krawienie implantacyjne trwa do 3 dni.
dorotaqwerty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:32   #7
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Wątpię aby ten lek miał wpływ na skutecznosc tabletek, ale nie znam jego składu. W każdym bądź razie to co opisujesz to raczej nie są objawy ciąży. Miałaś normalne plamienie, poza tym mdłości się pojawiają z reguły na początku 3 miesiąca ciąży, więc Twój wcześniejszy test by coś wykazał...

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dorotaqwerty123 Pokaż wiadomość
problem w tym ze nie jestem do końca pewna czy to była miesiączka . Zawsze mam obfita przez 5-7 dni , a teraz byla bardzo skąpa trwala nie wiecej niz 48h . Czytalam ze krawienie implantacyjne trwa do 3 dni.
Skoro bierzesz tabletki anty to to nie była miesiączka tylko plamienie, ale nie ciążowe, tylko takie, które się ma jak się bierze tabletki:P
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 17:35   #8
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

To nie czytaj tych dziwnych stron czy poradnikow, serio. Czytalas ulotke tego leku? Jest tam wzmianka o antykoncepcji? Dlaczego nie zrobilas testu? Dlaczego nie krwawienie z odstawienia (BO TO NIE MIESIACZKA NAUVZ SIE WRESZCIE) skoro przyszło idealnie w terminie? Krwawienie nie zawsze trwa idealnie tyle samo.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:45   #9
dorotaqwerty123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Krwawnie z odstawie wystepuje miedzy 2 a 4 dniem miedzy opakowaniami. Nawet jeśli nie ma przerwy miedzy nimi? Rzekoma miesiączka nigdy nie widziałam u siebie jasno czerowej wydzieliny jakby rożowej tylko na papierze .. na wkładce nic nie było. .
dorotaqwerty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:05   #10
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Tylko, ze różowa wydzielina nie jest żadnym objawem ciąży. Jak się tak stresujesz to idź do apteki i zrób następny test, ale szanse na ciążę bardzo marne.
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:08   #11
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Nie. Występuje po ostatnim skonczonym blistrze jesli robisz przerwy. Jesli nie robisz przerw, krwawienie i tak może się pojawić. Dlaczego nie pójdziesz po test? Nie mamy szklanej kuli, a widzę, że racjonalne argumenty Cię nie przekonują.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 18:51   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Cytat:
Napisane przez dorotaqwerty123 Pokaż wiadomość
problem w tym ze nie jestem do końca pewna czy to była miesiączka . Zawsze mam obfita przez 5-7 dni , a teraz byla bardzo skąpa trwala nie wiecej niz 48h . Czytalam ze krawienie implantacyjne trwa do 3 dni.
borze, zamiast ********* od rzeczy poczytaj o działaniu tabletek. jak możesz mieć obfite krwawienie po tabletkach?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:53   #13
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Cytat:
Napisane przez dorotaqwerty123 Pokaż wiadomość
Witam.
Zastanawia mnie myśl że jest to możliwe abym była w ciąży.
Od prawie 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne bez 7dniowej przerwy. Przez miesiączka zauważyłam u siebie dziwny mlecznobiały śluz . Nie widziałam go nigdy u siebie. Następnie przyszła miesiączka w terminie jednak była bardzo skąpa trwała może jedynie 48h. 2 Kolejne dni to można powiedzieć plamienie raz o kolorze jasno czarownym wręcz rożnowym a raz brązowym. Czy może to być plamienie implantacyjne ? Dodam że często chodzę do toalety i na pewno nie jest to przez zapalenie pęcherza ponieważ nie odczuwam bólu przy oddawaniu moczu. Jestem bardzo senna , mam wzmożony apetyt oraz pojawiły mi się żyłki na piersiach i uczucia mdłości. Jaka jest szansa ze jestem w ciąży ? robiłam 1 test ale to jeszcze przed terminem miesiączki 2 dni oraz przed plamieniem. Zamierzam w poniedziałek zrobic kolejny test . Czy wy tak miałyście ? chodzi mi o to plamienie , czytalam ze takie krawienie moze do 3 miesiąca ciązy wystepować w terminie @
dziewczyno,

jesli reczywisciebralas tabletki regularnie a Twoje '''czasem pozniej'' to opoznienie do 12 h i to rzeczywiscie okazyjne a nie codzienne to w ciazy nie jestes,
natomiast nie zrobilas madrze biorac 4 miesiace tabletki bez przerwy - te przerwy robi sie nie bez powodu, nie robiac ich zaburzasz w penien sposob naturalny cykl ,ktory powinien wystapic, i to wg mnie powoduje u Ciebie te krwawienia- takze zacznij robic normalne przerwy a zabaczysz, ze sie unormuje- i serio zrob to dla swojego dobra bo jasne,ze czasem mozna wziac jedno opakowanie po drugim ale to norma byc nie powinna

tak jest z tabletkami,ze jak sie np robi malo inteligentne miesieczne przerwy albo ich braki to potem sa krwawienia w niespodziewnych momentach (ja kiedys po takiej bezsensownej miesiecznej przerwie krwawilam caly miesiac-niby nieduzo ale jednak)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 09:16   #14
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Jaka jest szansa na ciąże ?

Cytat:
Napisane przez dorotaqwerty123 Pokaż wiadomość
Witam.
Zastanawia mnie myśl że jest to możliwe abym była w ciąży.
Od prawie 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne bez 7dniowej przerwy. Przez miesiączka zauważyłam u siebie dziwny mlecznobiały śluz . Nie widziałam go nigdy u siebie. Następnie przyszła miesiączka w terminie jednak była bardzo skąpa trwała może jedynie 48h. 2 Kolejne dni to można powiedzieć plamienie raz o kolorze jasno czarownym wręcz rożnowym a raz brązowym. Czy może to być plamienie implantacyjne ? Dodam że często chodzę do toalety i na pewno nie jest to przez zapalenie pęcherza ponieważ nie odczuwam bólu przy oddawaniu moczu. Jestem bardzo senna , mam wzmożony apetyt oraz pojawiły mi się żyłki na piersiach i uczucia mdłości. Jaka jest szansa ze jestem w ciąży ? robiłam 1 test ale to jeszcze przed terminem miesiączki 2 dni oraz przed plamieniem. Zamierzam w poniedziałek zrobic kolejny test . Czy wy tak miałyście ? chodzi mi o to plamienie , czytalam ze takie krawienie moze do 3 miesiąca ciązy wystepować w terminie @
Po pierwsze nie powinnaś uprawiać seksu, będąc tak nieodpowiedzialną osobą. Zażywanie tabletek to nie łykanie cukierków. Można jednorazowo pominąć przerwę jeżeli mamy ważny powód, ale notoryczne pomijanie to objaw skrajnej nieodpowiedzialności i działanie na szkodę własnego organizmu. Zwyczajna ignorancja, albo głupota.
I mam nadzieję, że nie jesteś w ciąży. Dziecko to wielka odpowiedzialność.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2014-08-22 o 09:30
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 10:16:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.