Blond :) Uda się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 14:22   #1
izza2204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10

Blond :) Uda się?


Witam piękne panie Ostatnio zachciało mi się być blondynką tylko nie wiem czy to się uda:P 4 miesiące temu farbowałam włosy szamponem koloryzującym na jasny brąz. Po 3 miesiącach stwierdziłam , że chce mieć bląd więc kupiłam znów szampon koloryzujący i pofarbowałam niestety wyszły rudawe , a tylko na odrostach (których prawie nie widać) wyszedł ładny blond. Aby nie być ruda wróciłam za pomocą szamponetki do jasnego brązu. Aby uniknąc znów pomyłki postanowiłam pójść do fryzjera , ale boje się tego , że znów wyjdą rude a tylko odrosty będą blond Jak myślicie fryzjer podoła wyzwaniu ?
izza2204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 15:36   #2
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: Blond :) Uda się?

skoro idziesz do fryzjera (mam nadzieje, ze nie takiego osiedlowego ), to juz wszystkiego sie od niego dowiesz. powinien wiedziec, co zrobic, zeby nie byly rudawe. ale moze byc tez tak, ze zaproponuje ci dekoloryzacje, bo innego sposobu nie bedzie, wiec raz, ze bedzie drozej, a dwa, ze wlosy zniszczone... najlepiej by bylo, zebys odczekala troche, az kolor wyblaknie i wtedy albo sama poprobowala, albo poszla do fryzjera
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.