Co mam robić?? help :(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 08:42   #1
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Unhappy

Co mam robić?? help :(:(


mam dluuugie idealnie proste wlosy ale jak wiadomo kobieta lubi sie zmieniac zazhciałam miec krecone nawijałam wlosy na wszystko co mozna na lokowke na papailoty, termoloki przy tym uzywałam najmocniejszych srodkow pianek, woskow, zelow lakierow itp a efekt?- po niecalych 2 godzinach wlosy znow byly idealnie poste i sa okropnie zniszczone zostało tylko niespełna 1/3 grubosci woich wlosow myslałam nad zrobieniem trwałej ale moja siostra to zrobila i efekty byl taki ze musiała sobie wlosy doczepiac :/ kochane dziewczyny znacie moze w jaki sposob moglabym otrzymac loki na dlogo i bez ich niszczenia??
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:36   #2
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

mam również proste włosy i kiedyś wpadłam na piekielny pomysł zrobienia trwałej na początku wyglądało dobrze ale potem jak wiadomo trwała zaczyna sie rozsypywać i juz wtedy tak ładnie nie jest. Odradzam wiec trwałą jeśli masz tak jak ja ciężkie i grube włosy. Potem jak juz znów miałam proste włosy robiłam dobierane warkocze (2-3 zależy czasem nawet 4) na noc na lekko wilgotnych wlosach i nakładałam na te warkocze troszke pianki. Rano rozplatasz warkocze, układasz ładnie i troszke na pianke i efekt murowny, wygląda super. Dodam ze wszystkim podobał sie ten efekt na moich włosach a kolega wspomina do dziś
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:51   #3
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

tak probowałam juz tak byly bardzo ladne fale tylko bardzo szybko mi sie je wyprostowały
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:52   #4
bernis
Przyczajenie
 
Avatar bernis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

Jeśli warkoczyki nie pomagają to chyba musisz się pogodzić z brakiem loków a docenić swoje piekne PROSTE włosy...... i może jakieś orginalne ścięcie.... Też jestem posiadaczką prostych włosów niechętnie poddających się wszelkim zabiegom na poskręcanie, ale nie męczę ich na siłę, postanowiłam się ściąć, znalazłam fajną fryzurę. Znajomi mówią że jest świetna i dużo lepiej wyglądam niż w tych długich włosach. Nie musisz też ścinać całych włosów znajdź fryzurę w której bedzie ci wygodnie, praktycznie, a jednocześnie pieknie!!
bernis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:05   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

witam w klubie moje naturalne włoski sa proste jak durty i podobnie jak w Twoim przypadku jak je nakręcałam na wałeczki czy lokówki to po zdjęciu zaraz wszystko się prostowało mogłam spać całą noc w wałkach a ranpo po zdjęciu były zakręcone może przez 5 min.
też sobie zrobiłam trwałą w liceum i wyglądałam jak pudelek , mimo, że miałam długie włosy
od studiów znów mam proste włoski - i powiem Ci, że super sie teraz w nich czuję, doceniam ich zalety - jakie mam włoski widzisz na avatarku

musisz po prostu pogodzić się z takimi włosami jak masz (ja tak zrobiłam), zrobić sobie najwyżej jakis super kolorek, a jak Ty będziesz z nich zadowlona to od razu Ci się spodobają
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:13   #6
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

a masz moze gdzies pod raczka fryzurke jaka sobie zrobiłas heh w sumie moze to i dobry pomosył na scięcie bo moja mamusia miala takie samow wloski jak ja jak sie sciała zaczeły jej sie lokowac same ale szkoda toroche mi ich hehe ale cóz trzeba cieszyć sie z tego co sie ma
dziekuje dziewczynki
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:33   #7
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

no cóż jeśli te warkoczyki nie pomagaja to tak ja mówia dziewczyny zaakceptuj proste włoski tylko je jakos fajnie wystrzęp ślicznie wygladaja takie "niegrzeczne" ciecia własnie na prostych włoskach odradzam stanowczo trwałą wiec niech Cie nawet nie kusi!! ja mam bardzo podatne włosy na wszelkie układania - nawet fryzjerka jak mi słuszy włoski na szczotke (bez pianki) to wygladają jak u innych po modelowaniu moze wiec dlatego tak mi długo sie te włoski trzymały po owych warkoczykach
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 11:46   #8
bernis
Przyczajenie
 
Avatar bernis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Co mam robić?? help :(:(

Dałam moje zdjęcie na avatarka, bo jestem na forum od niedawna i zamierzam się dopiero nauczyć je wklejać, jak to zrobię wrzucę na forum troszkę większe więc przepraszam za marną jakość ale może będzie coś widać Pozdrawiam
bernis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.