Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 15:24   #31
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Witam
Ja zrobiłam kolorem głeboki szatyn kolorek wyszedł ładny a ze kładłam go na ciemne włoski to wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu,ale najwazniejsze dla mnie było to,że włoski po tej farbie były bardzo gladkie co przy farbach innych dobrych firm mi się nie zdarzyło i to bez odżywki wyglądały tak jakbym jakąs zastosowała.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:00   #32
CIV-CIV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 65
Dot.: Garnier 100% color

Ja mam ogólne pytanie do użytkowników stosujących jakiekolwiek farby... a z naciskiem na Grnier Color Nautrals- czy niszczy włosy, czy beda wypadac, czy się "spiera"?

A poniżej daje link do mojego problemu prosze zerknijcie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110980
CIV-CIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 19:53   #33
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Czy któraś z Was używała farby Garnier 100% color w odcieniu jasny opalizujący blond? Będę bardzo wdzięczna za spostrzeżenia na jej temat, bo mam zamiar ją kupić, ale obawiam się czy nie wyjdzie mi zbyt ciemny odcień?
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:11   #34
Michitka_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dokładam się jak robił ktoś numerem 823 jasnym opalizujacym blondem??
Michitka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:29   #35
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Uzywalam dwa razy juz odcien dark golden brown 433 i jestem zadowolona, kolor wyszedl taki czekoladowy jak chcialam. W trakcie zmywania moje wlosy nadal maja odcien brazu a nie jakis rudawo brazowy. Zastanawia mnie tylko dlaczego w polskich farbach nie ma odzywki? Ja mialam odzywke w tubce starczyla mi na 3 razy. Uzywam tej farby www.garnier100color.com/us/ to chyba ta sama o ktorej piszecie?
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:44   #36
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziewczyny, no mnie ta farba też zainteresowała . Może jest tu jakaś typowa "zima"? Szukam jakiegoś ładnego chłodnego brązu. Możecie polecić jakiś nr farby? W tej chwili większość moich włosów jest koloru czarnego (którego mam serdecznie dosyć ), ale mam kilka cm odrostu (ni to fiolet, no to rudy... ) i baaaardzo mi zależy, żeby w końcu uzyskać jakiś ładny brąz bez odcienia rudego i też, żeby nie wyszedł czarny (bo stopniowo chcę się go pozbywać). Moje naturalne włosy (no jakieś 0,5 cm od skóry ) są koloru brązowego, ze wskazaniem na ciemny brąz. Możecie coś doradzić???
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:46   #37
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez Mona27
Wczoraj wypróbowałam odcień - ciemny szatyn i powiem jedno - włosy wyszły czarne. Dla mnie to nie problem bo od jakiegoś czasu mam ten kolor.Nie wyobrażam sobie natomiast jak wyjdzie - błękitna czerń Farba przy nakładaniu odstraszyła mnie swoim zapachem - okropieństwo-chyba nawet palette miała lepszy zapach. Zaletą jest to że nie pozostawia śladów na skórze, dosyć dobrze się spłukuje po farbowaniu i nie farbuje ręcznika. Kolor jest ładny i włoski się błyszczą. Natomiast minus to brak odżywki
Mam identyczne odczucia!!! Oraz czarne włosy po użyciu nr 300 (ciemny szatyn). Mam nadzieję, że kolor spierze sie do ciemnego brązu za jakiś czas . Tarba strasznie capi, no i niszczy włosy. Potwierdzam to, że dobrze się spłukuje oraz nie brudzi ręcznika. Ogólnie mam mieszane uczucia.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 18:11   #38
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Właśnie mam na głowie 401-głeboki szatyn i mam nadzieję że nie będzię to kolor ciepły aż się boję myc głowe. Wole już prawie czarny od jakiegokolwiek ciepłego odcienia, mam nadzieje że będzie dobrze
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:34   #39
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

No to czekam na efekt . Bo ten kolorek też mnie kusi i mam nadzieję, że nie wyjdzie czarny... A jaki jest Twój naturalny kolor (lub kolor na jaki nakładałaś farbę)? Trzymam kciuki
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:40   #40
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Garnier 100% color

Cytat:
Napisane przez CIV-CIV
Ja mam ogólne pytanie do użytkowników stosujących jakiekolwiek farby... a z naciskiem na Grnier Color Nautrals- czy niszczy włosy, czy beda wypadac, czy się "spiera"?

A poniżej daje link do mojego problemu prosze zerknijcie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110980
Ja z farb Garnier Color Naturals jestem bardzo zadowolona. Stosuję już naprawdę długo i jak dla mnie są najlepsze. Nie niszczą włosów (przynajmniej moich ), jeśli się spierają, to stopniowo. Także jeśli chodzi o mnie to są dobre, no i cena jest przystępna.
A link nie chce mi się odpalić... :-(
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:15   #41
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez Michitka_86
Dokładam się jak robił ktoś numerem 823 jasnym opalizujacym blondem??



Ja robiłam tym kolorem...i powiem szczerze, ze w sumie wyszedł kolor bardziej rudy niz blond...w zasadzie nastawiałam sie , bo to raczej odcień ciepły...ale w słońcu włosy sa jano rude... generalnie farba wydajna, mam długie włosy i starczyło na luzie... ale teraz juz wybiorę coś z odcieni zimnych a nie ciepłych....bo to wszystkie ciepłe blondy to wychodzą rude niestety....
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 21:18   #42
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez illuminar
Właśnie mam na głowie 401-głeboki szatyn i mam nadzieję że nie będzię to kolor ciepły aż się boję myc głowe. Wole już prawie czarny od jakiegokolwiek ciepłego odcienia, mam nadzieje że będzie dobrze
Czekam na opinię jak poszło Mam identyczny problem... Mam nadzieję, ze wszystko wyszło tak jak chciałaś
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:43   #43
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Wyszedł bardzo, bardzo ciemny brąz niemal czarny ale raczej naprawde baaardzo ciemny brąz (jutro wrzuce kilka fotek). Wczesniej miałam średni brąz.
Włosy rzeczywiście bardzo ładnie lśnia, generalnie nie mam problemów z włosami wiec nie wiem czy bardzo niszczy włosy. Na szczęście nie wyszedł kolor ciepły choć w sztucznym świetle (żółtym) daja jakby ciepły blask ale dla mnie jest w porządku. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z efektu
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:28   #44
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Małe pytanko czy farby garniera mają tez jakies utleniacze??
Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:50   #45
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ta farba jest straszna!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!:/
Zrobilam sobie blond miedziano-zlocisty na jasnych braz...a kolor mi wyszedl ciemno-wisniowy..
i mimo,ze wywalilam 2 farby Brillance ciemny braz na glowe to tego gowna nie pokrylo....:/przepraszam za wyrazenie,ale inaczej nie mozna..nie nalezy sie....

NIE POLECAM!:/
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 21:25   #46
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ja mam wrażenie, że na blond włosach zawsze mozna się obawiać niezamierzonego efektu, na ciemnych kolosalnej różnicy nie ma, cieszę sie, ze jestem brunetką
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:49   #47
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: Garnier 100% color

Ufarbowałam sobie włosy odcieniem "ciemny szatyn". Dodam,że naturalnie jestem szatynką, ale od 4 lat nałogowo nakładałam jasny balejaż i byłam blondynką, więc po zmyciu farbki przeżyłam szok. Kolor okazał się być dużo ciemniejszy niż na opakowaniu ( na palecie w sklepie nie mogłam sprawdzić, bo jeszcze do nich paleta nie doszła, bo to nowość)...No i jestem przerażona. Wolę siebie jako blondynkę...Dam włosom odpocząć i niebawem wybieram się na balejaż.
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:55   #48
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: Garnier 100% color

Zapomniałam dodać,że ogólnie farba nie jest zła- nie śmierdzi tak jak inne, cena przystępna-chociaż na moje włosy wywaliłam dwa opakowania....Ale co do pielęgnacji jest taka sama jak inne-nie ma się co oszukiwać-każda farba niszczy włosy...Mam jeszcze bardziej poniszczone, bo po tygodniu od nałożenia "ciemnego szatynu" garnier color 100% nałożyłam Ferie L'oreal-formuła rozjaśniająca do włosów ciemnych-złoty brąz. Jednakże Feria nie dała zbytnio rady, pozostawiła jedynie złoto-brązową poświatę na moich prawie czarnych włosach. W słońcu nie jest tak źle, ale w pomieszczeniu włosy są ciemne.
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:07   #49
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez Asiula1
Ja robiłam tym kolorem...i powiem szczerze, ze w sumie wyszedł kolor bardziej rudy niz blond...w zasadzie nastawiałam sie , bo to raczej odcień ciepły...ale w słońcu włosy sa jano rude... generalnie farba wydajna, mam długie włosy i starczyło na luzie... ale teraz juz wybiorę coś z odcieni zimnych a nie ciepłych....bo to wszystkie ciepłe blondy to wychodzą rude niestety....
rude? o nie, a tak się nastawiałam na kupno tego odcienia myślałam że w najgorszym przypadku może wyjść ciemny blond zamiast jasnego. Nie wiem jeszcze co zrobię, może kupię jedno opakowanie, pomaluję pasemko i zobaczę czy u mnie też wyjdzie nieciekawie, najwyżej resztę wyrzucę. wolę to niż pomalować sobie całe włosy... A możesz mi napisać na jaki kolor kładłaś ten jasny opalizujący blond?
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 12:11   #50
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Moja siostra zrobiła sobie taki ładny ( na opakowaniu ) blondzik- jeden z najjaśniejszych. Wyszły jej rude! koszmarne po prostu. Wcześniej miała baleyage proteinowym rozjaśniaczem- po nim pasemka były ładne. Farba, no niestety niebardzo.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:13   #51
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ma ktos zdęcia ciemnych odciemi?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 22:24   #52
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

( przepraszam Gosiak ze dopiero teraz odpisuje) przedtem mialam kolorek ciemny blond ( dokladnie nazywal sie "blond" - garniere colors ) wygladal tak jak na focie nr 1 wyszedla tak jak na focie nr 2. jednak odrosty są troszke ciemniejsze, ale ja z natury mam kolor wlosów ciemny brąz. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (14,4 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 198.jpg (10,8 KB, 291 załadowań)
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 19:35   #53
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dzięki Pinksnickers! Rozjaśniła ci włoski ta nowa farba Garnier i wcale nie wyszły rude, jak pisały inne Wizażanki. Widocznie jest to sprawa indywidualna i zależy od struktury włosa, poprzedniego koloru itd. Nie wiem jeszcze czy zaryzykuję jej kupno, ale jestem ci wdzięczna za zdjęcia . Pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 21:08   #54
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

no problemo
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:30   #55
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziewczyny po tym co pisałyście o szatynach z tej farby, to jednak się na nią nie zdecydowałam. Bałam się, że kolejny raz wyjdą mi czarne włosy. Ale mam za to głowie Garnier Nutrisse krem, kolor nr 50 (moka jasny szatyn). Sama jestem ciekawa co to wyjdzie... Przed farbowaniem moje włosy wyglądały mało interesująco . 1 cm naturalnych (ciemny brąz z siwymi ), około 4 cm spranego fioletu i reszta włosów (do ramion) czarnych. No i teraz czekam na efekt . Wieczorkiem napiszę co z tego wyszło
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:55   #56
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Użyłam tej farby juz jakiś czas temu (odcień bodajże opalizujący szatyn) i tak jak się spodziewałam były prawie czarne... ale nie dziwię się ponieważ po wcześniejszym farbowaniu palette (wrrr) były chyba jeszcze ciemniejsze. Za to ładnie się błyszczały i pachniały
Po jakimś czasie oczywiście chciałam mieć z powrotem mój ciemny brązik i użyłam głębokiego machoniowego brązu (bodajże). No minimalnie mi się rozjaśnił ten czarny ale na odrostach wyszedł jak zwykle rudawy.
Ale już znalazłam sposób na moje włoski: użyłam najpier farby rozjasniającej l'oreala feria flash beige brown, co nie rozjaśniło włosów do koloru takiego jak na opakowaniu ale nabtrały ładnego brązowego blasku. Teraz odrosty farbuję szamponem z welli ciemny brąz.
W końcu szampon to szampon, i tak się spłucze a nie jest czarny, poza tym nie chcę już więcej niszczyć włosów farbami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d8_1_b.JPG (23,2 KB, 110 załadowań)
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:01   #57
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Kolorek wyszedł dosyć ładny, ale... Podejrzewam, że przez ten fiolet, wyszedł to ciepły brąz, a ja nastawiłam się na chłodny. Oczywiście czarnych nie chwycił, ale nawet na to nie liczyłam. No i na szczęście nie jest to czarny kolor. Dołączam zdjęcia, może coś tam da się zobaczyć .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0003.JPG (7,2 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC_0004.JPG (7,0 KB, 1660 załadowań)
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 12:57   #58
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Dot.: Garnier 100% color

Kurcze zastanowilo mnie to ze wielu tu osobom wyszly kolory duzo ciemniejsze niz na opakowaniau i wersji zamierzonej, bo mi np peirwszy raz wyszlo cos zblizonego do opakowania. Tzn mialam wlosy koloru no jasny braz tkai, jakies myszowate, ale po farbie color naturals, i pofarbowalam na opalizujacy szatyn, z andzieja ze wyjda pewne jeszcze duzo ciemniejsze, a wyszedl wlasnie tkai opalizujacy szatyn, i to nawte dosyc zimny odcien.. O trwalosci sie jeszcze nie wypowiem, bo na razie jest 3 dni po farbowaniu Ale sie ladnie blyszcza jak an razie
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 20:04   #59
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dzisiaj mam za soba 1 farbowanie 100% color. Robilam pierwszym odcieniem z palety. superrozjasniajacy blond. Wyszlo niezle! dobrze rozjasnia, z tym ze trzymalam farbe nie 45, a 55 minut :P najpierw nalozylam na odrosty, po 40 minutach na wszystkie wlosy. Uzyje pare razy Regenala i mysle ze bedzie jeszcze lepiej. WLosy sie blyszcza i raczej nie zniszczyly sie.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 20:34   #60
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez pinksnickers
( przepraszam Gosiak ze dopiero teraz odpisuje) przedtem mialam kolorek ciemny blond ( dokladnie nazywal sie "blond" - garniere colors ) wygladal tak jak na focie nr 1 wyszedla tak jak na focie nr 2. jednak odrosty są troszke ciemniejsze, ale ja z natury mam kolor wlosów ciemny brąz. pozdrawiam
Pinksnickers czy ta zmiana koloru obyła się bez dekoloryzacji? Mam obecnie taki kolor włosów jak na 1 fotce i jestem bardzo ciekawa czy mi tez się to uda
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.