Duży nos, okrągła twarz ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 22:13   #1
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Question

Duży nos, okrągła twarz ;/


Hej!
Chciałabym zmienić fryzurę, ale kompletnie nie wiem na jaką ;/
Mam duży nos, małe oczy, pełne usta i okrągła twarz i bardzo chciałabym, żeby choć trochę odwrócić uwagę od mojego nieszczęsnego nosku ;/ Może znacie jakieś ciekawe fryzury (prosiłabym o zdjęcia jeśli to możliwe) ?
Niestety, nie mam możliwości załączenia mojego zdjęcia
Czytałam już inne posty i jednym słowem jestem pod wrażeniem jak Wasze rady mogą wpłynąć na na zmianę wyglądu
Dlatego bardzo proszę o rady
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:40   #2
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Wydaje mi sie, ze masywna grzywka na cale czolo odwroci uwage od nosa. Takie grzywki sprawiaja, ze oczy sa bardziej wyeksponowane i przyciagaja uwage.
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:50   #3
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

I przykłady fryzurek. Ostatnie zdjecie moje, dla przykladu (tez nie mam zgrabniutkiego noska )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (32,4 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beata-4.jpg (12,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beata-5.jpg (10,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sexiduze.jpg (21,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 103.jpg (12,5 KB, 451 załadowań)
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:35   #4
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Jannet21 masz śliczne oczy i w ogóle śliczna jesteś. A fryzurka rewelacyjnie Ci pasuje. W życiu bym nie powiedziała, że masz duży nos.
Mam ten sam problem jak Lady_B_ ale chyba grzywka zupełnie mi nie pasuje, w dodatku mam falujące, nesforme włosy ktore odstają we wszystkie strony (staram się prostować) i nie wiem jak dałabym sobie radę z grzywką.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 23:01   #5
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Hej! Dzieki za wszystkie Wasz opinie W sob ide chyba do fryzjera. Jak bede miala nowa fryzurke i mozliwosc wstawienia zdjecia, to Wam pokaze
Pozdrowienia
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 08:48   #6
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Eti_

Dziękuję Znalazłam w internecie taką oto radę:

"Jeżeli masz problemy z dużym nosem, możesz skrócić go optycznie, nosząc fryzury o dowolnej długości z burzą loków na głowie. Unikaj gładkich fryzur, włosów długich i prostych albo bardzo krótkich."

http://szkola.net/drukuj/?id=3080

No i wiadomo makijaż..jaśniejszy puder na boki, ciemniejszy na środek nosa..działa cuda
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 10:59   #7
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Jannet21 ciekawy link tylko czy oby na pewno to racja. Mnie się wydaje, że jednak w gładkich mi lepiej. Załączam zdjęcie.

Edytowane przez Eti_
Czas edycji: 2007-10-03 o 08:56
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 18:22   #8
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Witam Po przeczytaniu Twojego postu wyobrazilam sobie nieatrakcyjna dziewczyne z dziwna, nieproporcjonalna twarza... Jednak po zobaczeniu zdjatka od razu moje pierwsze wyobrazenie leglo w gruzach Jestes naprawde ladna kobietka a nosek jest normalny i szczegolnie nie rzuca sie w oczy Moja rada jest taka ; sprobuj powolutku wyzbyc sie tego nieuzasanionego kompleksu i usmiechaj sie szeroko co do zmiany wizerunku proponuje wyregulowac troszke brewki i pomalowac na ciemniejszy kolor, maluj rowniez wyraznie oczy oczy aby byly bardziej pogodne Mozesz pomyslec tez o delikatnym rozu na policzkach, ktory optycznie nada rysy Twojej, jak sama sadzisz "okraglej twarzy". 3maj sie cieplutko, buzka
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 20:29   #9
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Lady_b się chyba nie gniewa, że jej się wciełam do wątku.

SailoorMoon to chyba do mnie tak?
No więc bardzo Cię dziękuję za te miłe słowa i za bezcenne rady.
Z brewkami nie za bardzo umiem sobie poradzić. Tzn.staram się je regulować u kosmetyczki albo sama, ale one takie są zawsze zmierzwione że nie wyglądają dobrze. Nie wiem czy je lakierem potraktować czy co żeby się trzymały równo?
Oczy dopiero uczę się malować dobrze, podpatruje na MM, bo dziewczyny tam wyglądają ślicznie. Jak na razie średnio mi wychodzi, zwłaszcza, że często mi się wydaje, że je "przerysowałam" czyli że zbyt je widać i zmywam. Poza tym to trochę pracochłonne a ja mam małe "bobo" w domu. które pochłania mnóstwo czasu.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 20:40   #10
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Eti_, oczywiscie, ze sie nie gniewam :P
A jesli chodzi o loki... To wydaje mi sie, ze mi by jednak nie pasowaly ;/ Ja tez mam, tak jak Eti_ proste wlosy, znaczy sie troszke sie podrecaja na koncach czasami, ale raczej proste... Oj ,sama juz nie wiem... Ale dziekuje wszystkim za rady Moze cos wymysle do jutra...
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 09:57   #11
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Eti_!!!

Cóż Ty chcesz od swojego noska?? Ahh wiesz my dziewczyny chyba same sobie wynajdujemy kompleksy Twój nosek jest jak najbardziej ok. Masz sliczne rysy twarzy, mozesz je ladnie podkreslic makjażem A wiesz, ze w kreconych wloskach tez Cie widze Taka burza slodkich lokow, tylko nie za drobnych i do tego uwodzicielsko podkreslone oczy Albo wlosy a'la Katarzyna Bujakiewicz z serialu Magda M lub a'la Fergie

Ps. Eti masz racje z grzywka. W takiej na cale czolo Cie nie widze Mhm hmm ale moze taka na bok..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fergie3.jpg (19,1 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fergie_1.jpg (15,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mariola.jpg (35,2 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candiefergie11.jpg (62,1 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez jannet21
Czas edycji: 2007-09-29 o 15:54
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 21:00   #12
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Jannet21 dzięki za pocieszające słowa, może masz racje, ale wiesz...odpowiednie światło, makijaż, właśnie fryzura...to wszystko dużo zmienia.

Co do fryzur... ach zachwyciłam się tą fryzurka Bujakiewicz, ale ciekawe jak ona jest zrobiona? Jak zeskanuje stare zdjęcie to wkleje jak kiedyś wyglądałam w dłuższych i kręconych właśnie. Tylko teraz po tych prostowaniach i w ogóle to chyba nie da się powrócić do tego co było.

Edytowane przez Eti_
Czas edycji: 2007-10-03 o 08:54
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 21:11   #13
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Red face Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Hej! To ja w sob byłam u fryzjera i tak szczerze to jestem średnio zadowolona... ;/ Na pewno mam lepiej wycieniowane włosy niż przedtem miałam, ale jestem za to obcięta na chłopaka i mam grzywkę pocieniowaną tak na skos... Teraz używam nafty kosmetycznej, żółtka jajka i olejku rycynowego, żeby mi włosy odrosły Bo 10 marca 2008 mam ważny wyjazd, i chciałabym, żeby mi włosy odrosły tak do ramion (bo wtedy będę miała taka fajną fryzurkę, bo teraz właśnie mam fajnie wycieniowane włosy) Ciekawa tylko jestem, czy mi odrosną...
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 22:37   #14
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Eti_ fryzurka bujakiewicz to nic innego jak włosy pociągnięte przyrządem zwanym falownica Ja tez jestem zakochana w tych lokach, ogladajac magde m patrzylam tylko na fryzury ahh

Odpowiednie światło, fryzura, makijaż dużo zmienia..masz racje.

Edytowane przez jannet21
Czas edycji: 2007-10-03 o 09:14
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 22:40   #15
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Cytat:
Napisane przez lady_B_ Pokaż wiadomość
Hej! To ja w sob byłam u fryzjera i tak szczerze to jestem średnio zadowolona... ;/ Na pewno mam lepiej wycieniowane włosy niż przedtem miałam, ale jestem za to obcięta na chłopaka i mam grzywkę pocieniowaną tak na skos... Teraz używam nafty kosmetycznej, żółtka jajka i olejku rycynowego, żeby mi włosy odrosły Bo 10 marca 2008 mam ważny wyjazd, i chciałabym, żeby mi włosy odrosły tak do ramion (bo wtedy będę miała taka fajną fryzurkę, bo teraz właśnie mam fajnie wycieniowane włosy) Ciekawa tylko jestem, czy mi odrosną...
Do marca jest jeszcze troche czasu, wiec napewno cos urosna Z taka cieniowana grzyweczka pamietaj ze trzeba sie czesto zglaszac do fryzjera bo pozniej efekt juz nie ten sam niestety
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 17:34   #16
lady_B_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Duży nos, okrągła twarz ;/

Wiem, niestety wiem... ;/
A włosy to mi w sumie muszą urosnąć nawet do końca lutego, bo na początku marca mam ten wyjazd... Mam nadzieje, że do ramion będę miała ;/ Właśnie jutro wybieram się po BELISSĘ do sklepu Zobaczymy co z tego wyjdzie..
lady_B_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.