Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 17:29   #2191
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Flirt& Tease jest różem z drobinkami w śliwkowym właśnie odcieniu. Dodatkowo lekko opalizuje na różowo odrobinę co daje na skórze bardzo ciekawy efekt.
Dzięki brzmi kusząco... (na moje nieszczęście )

... a orientuje się ktoś może, czy on jest kolorystycznie podobny do Dirty Plum? (pomijając wykończenie)
Cytat:
Napisane przez gaga66 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny bylabym wdzieczna za pomoc mam pytania dotyczace dwoch produktow:

1. Studio fix fluid - czy jest on wg was dobrym podkladem i czy ktos moze zna jego cene w salonie w krakowie?a moze inny fluid lepszy jak dotad uzywalam revlona 180 ale chcialabym wyprobowac Maca.

2. Prep & Prime Skin Refined Zone - czy jest w krakowie, jak dziala i w jakiej cenie

Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
tak jak dziewczyny już wcześniej pisały... Fix jest całkiem sympatyczny, nieźle kryje, ma przyjemną konsystencję, jest dosyć trwały jednak przy dłuższym stosowaniu trochę wysuszył mi skórę (przy mojej mieszanej odczułam to głównie na policzkach), no i niestety ma tendencje do zapychania. Koszt to około 115-120 zł - nie pamiętam dokładnie + pompka, która nie jest dołączona do fluidu.
Osobiście bardziej lubię Studio Sculpt, ale ile osób, tyle różnych opinii, więc jeśli mieszkasz w pobliżu, któregoś ze sklepów najlepiej podejść, poprosić o próbkę i przekonać się samej
__________________
Bifröst
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:49   #2192
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamil, w Wawie sprawdzałeś, że strada jest?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:09   #2193
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga66 Pokaż wiadomość
1. Studio fix fluid - czy jest on wg was dobrym podkladem i czy ktos moze zna jego cene w salonie w krakowie?a moze inny fluid lepszy jak dotad uzywalam revlona 180 ale chcialabym wyprobowac Maca.
ja ze SF jestem bardzo zadowolona, krycie ma podobne do Revlona, mojej osobistej skóry nie wysusza ani nie zapycha, nie ciemnieje na twarzy i dodatkową zaleta jest jasny odcień

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ha! mi właśnie zawsze wpada w zieleń (i to taką niezdrową) - w kontakcie z moimi powiekami chyba niestety, bo roztarta na ręce to rzeczywiście cudeńko.
a to musi być indywidualne - a dajesz jakąś bazę na powiekę? bazę pod cienie, przypudrowujesz? może trzeba ujednolicić kolor powieki?

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość



No właśnie, z tymi kolorami to dużo zależy od skóry, dlatego ja teraz (niestety po kilku wpadkach w ciemno, bo tyle pozytywnych komentarzy itp) wolę przetestować wszystko na sobie (na szczęście w MACu jest to możliwe )- tak naprawdę to jest podobnie jak z perfumami
o dokładnie! na jednym ślicznie pachną a na innym zamieniają się w śmierdzioszka...
Cytat:
A Strada nie wiem ile kosztuje, chyba tyle co wszystkie róże zwykłe (nie wiem czy maja wkłady, możliwe, że tak). Będę dziś tamtędy przechodzić to mogę zapytać.
Aha, i słyszałam, że Stradę nie tyle wycofują, co przenoszą do PRO tylko.

Kamilu - to w świetle tych informacji ja się "wszczymam" (nie bijcie, urzekła mnie wymowa pań ogłaszających wstrzymane pociągi na dworcu pkp). Poczekam, może przy okazji czerwca...

Cytat:
Napisane przez Bifrost Pokaż wiadomość


tak jak dziewczyny już wcześniej pisały... Fix jest całkiem sympatyczny, nieźle kryje, ma przyjemną konsystencję, jest dosyć trwały jednak przy dłuższym stosowaniu trochę wysuszył mi skórę (przy mojej mieszanej odczułam to głównie na policzkach), no i niestety ma tendencje do zapychania. Koszt to około 115-120 zł - nie pamiętam dokładnie + pompka, która nie jest dołączona do fluidu.
Osobiście bardziej lubię Studio Sculpt, ale ile osób, tyle różnych opinii, więc jeśli mieszkasz w pobliżu, któregoś ze sklepów najlepiej podejść, poprosić o próbkę i przekonać się samej
ja sądzę że to nie tendencje podkładu tylko tendencje skóry. moja nie ma takich i dobrze reaguje na wszystko. Wysypuje mnie zawsze przed @ i ostatnio po minerałach ale to ponoć normalna reakcja skóry. A właśnie, a nie może być czasem tak, że w TYCH nieodpowiednich dniach coś testujecie i wydaje się jakby to była wina podkładu a w rzeczywistości to hormony? kto wie?
Zgadzam się z info co do próbki - najlepiej tak zrobić... Ja się własnie niestety w ten sposób przekonałam, że Studio Sculpt mnie wysusza niemiłosiernie... co skóra to inna reakcja...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:41   #2194
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja sądzę że to nie tendencje podkładu tylko tendencje skóry. moja nie ma takich i dobrze reaguje na wszystko. Wysypuje mnie zawsze przed @ i ostatnio po minerałach ale to ponoć normalna reakcja skóry. A właśnie, a nie może być czasem tak, że w TYCH nieodpowiednich dniach coś testujecie i wydaje się jakby to była wina podkładu a w rzeczywistości to hormony? kto wie?
Zgadzam się z info co do próbki - najlepiej tak zrobić... Ja się własnie niestety w ten sposób przekonałam, że Studio Sculpt mnie wysusza niemiłosiernie... co skóra to inna reakcja...
no fakt, nie uściśliłam, więc szybko się poprawiam - na mojej skórze ma tendencje do zapychania
U mnie to raczej nie była kwestia burzy hormonów, bo używałam go regularnie przez dwa miesiące i o ile na początku byłam bardzo zadowolona, to potem już niekoniecznie. Później robiłam jeszcze pare podejść, ale efekt był podobny. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście, skóre mam dosyć wrażliwą i jej indywidualna reakcja nie musi być wcale powtarzalna, więc najlepiej testować i wyrabiać sobie własne zdanie
__________________
Bifröst
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:54   #2195
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Bifrost Pokaż wiadomość
no fakt, nie uściśliłam, więc szybko się poprawiam - na mojej skórze ma tendencje do zapychania
U mnie to raczej nie była kwestia burzy hormonów, bo używałam go regularnie przez dwa miesiące i o ile na początku byłam bardzo zadowolona, to potem już niekoniecznie. Później robiłam jeszcze pare podejść, ale efekt był podobny. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście, skóre mam dosyć wrażliwą i jej indywidualna reakcja nie musi być wcale powtarzalna, więc najlepiej testować i wyrabiać sobie własne zdanie
oj nie nie, nie zrozum mnie źle, a nic nie zarzucam...
tylko to była taka luźna sugestia, bo ja na przykład jakbym coś tylko wypróbowała w tym okresie i by mnie wysypało to nie pomyślałabym w pierwszej chwili o przyczynie innej niż zapychąjcy kosmetyk ale jak mówisz że testowałaś długo no to jedno na drugie nie ma wpływu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:12   #2196
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dostałam dzisiaj Sweet Sienne... mega odsypkę (Aniu ) i już nie muszę oszczędzać tego co miałam. Matko jaki ten pigment jest piękny W końcu znalazłam coś a la brąz co nie robi ze mnie chorej osoby

A do Dziewczyn które mają newsletter na Temptalii zasubskrybowany... no głupio się chwalić , ale Christine wybrała moją osobę na Featured Reader'a w kwietniu Aż mi się miło zrobiło
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:37   #2197
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj Sweet Sienne... mega odsypkę (Aniu ) i już nie muszę oszczędzać tego co miałam. Matko jaki ten pigment jest piękny W końcu znalazłam coś a la brąz co nie robi ze mnie chorej osoby

A do Dziewczyn które mają newsletter na Temptalii zasubskrybowany... no głupio się chwalić , ale Christine wybrała moją osobę na Featured Reader'a w kwietniu Aż mi się miło zrobiło

gratulejszyn to co tam robisz?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 19:49   #2198
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

W sumie to odpowiedziałam na kilka pytań które były w pierwszym pre-newsletterze i jak widać moje odpowiedzi się spodobały http://www.temptalia.com/newsletter/004.html
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:55   #2199
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Myszołapka, wow gratuluje
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:52   #2200
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oj nie nie, nie zrozum mnie źle, a nic nie zarzucam...
tylko to była taka luźna sugestia, bo ja na przykład jakbym coś tylko wypróbowała w tym okresie i by mnie wysypało to nie pomyślałabym w pierwszej chwili o przyczynie innej niż zapychąjcy kosmetyk ale jak mówisz że testowałaś długo no to jedno na drugie nie ma wpływu
no ja Cię bynajmniej nie podejrzewałam
rozwinęłam, bo rzeczywiście mogłam niechcący wprowadzić w błąd

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A do Dziewczyn które mają newsletter na Temptalii zasubskrybowany... no głupio się chwalić , ale Christine wybrała moją osobę na Featured Reader'a w kwietniu Aż mi się miło zrobiło
ale super gratulacje!

a tak przy okazji... widziałam dzisiaj na żywo błyszczyk just add colour - bardzo ciekawy, niejednoznaczny kolor... taki różowo-czerwono-malinowy(?) genialnie komponuje się z kobaltem (w ubiorze rzecz jasna). Jakoś umknęła wcześniej mi ta kolekcja,a tu taka perła!
__________________
Bifröst
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 00:04   #2201
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam Was dziewczyny.
Od niedawna jestem,narazie mala, "Mac-o holiczka"
Moja przygoda zaczela sie od pigmentow kupionych na allegro,teraz kupuje cienie,a ze mieszkam w miescie,gdzie sa sklepy firmowe ,mam to ulatwione
Ale mam do Was pytanie,poniewaz nie za bardzo jeszcze znam sie na pigmentach,oraz na rozpoznawaniu ich oryginalnosci,pytam Was.
Czy moze ktoras z Was kupowala na allegro pigmenty od "Bebe40" ,lub od "prozakupy"?
I jest w stanie stwierdzic ,czy oni maja oryginaly?
Kupilam od nich odsypki,ale nie znam sie na oryginalach
Co do "dominiki-wrobel" ,to juz czytalam ,ze ma oryginalne pigmenty.
Bylam w Macu,ale oni tam mieli 4 pigmenty na krzyz i niestety nie moglam sprawdzic swoich odsypek:-(
Bardzo prosze o odpowiedz.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 08:55   #2202
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny.
Od niedawna jestem,narazie mala, "Mac-o holiczka"
Moja przygoda zaczela sie od pigmentow kupionych na allegro,teraz kupuje cienie,a ze mieszkam w miescie,gdzie sa sklepy firmowe ,mam to ulatwione
Ale mam do Was pytanie,poniewaz nie za bardzo jeszcze znam sie na pigmentach,oraz na rozpoznawaniu ich oryginalnosci,pytam Was.
Czy moze ktoras z Was kupowala na allegro pigmenty od "Bebe40" ,lub od "prozakupy"?
I jest w stanie stwierdzic ,czy oni maja oryginaly?
Kupilam od nich odsypki,ale nie znam sie na oryginalach
Co do "dominiki-wrobel" ,to juz czytalam ,ze ma oryginalne pigmenty.
Bylam w Macu,ale oni tam mieli 4 pigmenty na krzyz i niestety nie moglam sprawdzic swoich odsypek:-(
Bardzo prosze o odpowiedz.
wszystkich polecanych sprzedawców znajdziesz w pierwszym poście
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:13   #2203
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj Sweet Sienne... mega odsypkę (Aniu ) i już nie muszę oszczędzać tego co miałam. Matko jaki ten pigment jest piękny W końcu znalazłam coś a la brąz co nie robi ze mnie chorej osoby

A do Dziewczyn które mają newsletter na Temptalii zasubskrybowany... no głupio się chwalić , ale Christine wybrała moją osobę na Featured Reader'a w kwietniu Aż mi się miło zrobiło
Ciesze się i gratuluje
Ja szczerze powiem jak kupowałam pierwsze odsypki chciałam kolor Subtle, ale się skończył, więc wziełam Sweet siennę. Jak przyszła paka stwierdziłam co to takie bure?? po nałożeniu na rękę a później oko zakochałam się na zabój. Nie ma dla mnie piękniejszego pigmentu jak Sienka ( dużo później dostałam w łapki subtle, który mnie totalnie rozczarował )

no i gratuluję

na pw odpiszę w później, bo mam średnio teraz na to czas przepraszam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:15   #2204
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Marti Pieknie dziekuje za pake Dotarla cala i zdrowa ze wspaniala zawartoscia
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:26   #2205
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dla wszystkich z nadzieją wyczekujących pigmentów w kolekcjach - kolekcji Alice&Olivia z trzema pigmaczami, w tym turkusowym, na który miałam chrapkę, w Polsce i Europie nie będzie. Jest tylko dla Japonii, Korei i USA. I jak tu lubić MACa?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:20   #2206
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to musi być indywidualne - a dajesz jakąś bazę na powiekę? bazę pod cienie, przypudrowujesz? może trzeba ujednolicić kolor powieki?
eh, próbowałam bazy, podkład, puder, duraline, żel ze świetlikiem Flos-leku i inne cienie i nic - super wygląda tylko przez 10 minut. Nie chciało mi się tak męczyć i kombinować, jest tyle innych kolorów - dobrze, że to tylko odsypka była.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W sumie to odpowiedziałam na kilka pytań które były w pierwszym pre-newsletterze i jak widać moje odpowiedzi się spodobały http://www.temptalia.com/newsletter/004.html
Gratulacje
A na czym polega ta funkcja Featured Reader? Brzmi jakoś odpowiedzialnie - jak nazwy stanowisk z polsko-zagranicznych koncernów



Strada
kosztuje 87 i kolejna pani mi potwierdziła, że będzie przeniesiona do PRO.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2010-04-13 o 14:22
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:39   #2207
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość



Strada
kosztuje 87 i kolejna pani mi potwierdziła, że będzie przeniesiona do PRO.


Dziękuje za info
ojej MAC się coraz bardziej ceni w PL
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2010-04-13 o 14:40
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:39   #2208
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ciesze się i gratuluje
Ja szczerze powiem jak kupowałam pierwsze odsypki chciałam kolor Subtle, ale się skończył, więc wziełam Sweet siennę. Jak przyszła paka stwierdziłam co to takie bure?? po nałożeniu na rękę a później oko zakochałam się na zabój. Nie ma dla mnie piękniejszego pigmentu jak Sienka ( dużo później dostałam w łapki subtle, który mnie totalnie rozczarował )

no i gratuluję

na pw odpiszę w później, bo mam średnio teraz na to czas przepraszam
A ja, o dziwo, rozmiłowana w fioletach i granatach nie przypuszczałam, że mi się tak spodoba

Ok, nie ma pośpiechu

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dla wszystkich z nadzieją wyczekujących pigmentów w kolekcjach - kolekcji Alice&Olivia z trzema pigmaczami, w tym turkusowym, na który miałam chrapkę, w Polsce i Europie nie będzie. Jest tylko dla Japonii, Korei i USA. I jak tu lubić MACa?
Jak zawsze.... Mam nadzieję, że pigmenty będa niewarte tego żeby kombinować i sprowadzac z Zachodu, tudzież ze Wschodu

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Gratulacje
A na czym polega ta funkcja Featured Reader? Brzmi jakoś odpowiedzialnie - jak nazwy stanowisk z polsko-zagranicznych koncernów
A właściwie to na polski tłumacząc Czytelniczka miesiąca, moje odpowiedzi na pytania z ankiety i zdjęcie, taka krótka notka A taka praca jako współpracownik Temptalii była by chyba moja wymarzoną Chociaż to bardziej podpada pod kategorię hobby

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Strada kosztuje 87 i kolejna pani mi potwierdziła, że będzie przeniesiona do PRO.
Świetnie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:43   #2209
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dla wszystkich z nadzieją wyczekujących pigmentów w kolekcjach - kolekcji Alice&Olivia z trzema pigmaczami, w tym turkusowym, na który miałam chrapkę, w Polsce i Europie nie będzie. Jest tylko dla Japonii, Korei i USA. I jak tu lubić MACa?
czemu mnie to nie dziwi... ehhh bez sensu. Nie dośc że ceny u nas jak z kosmosu to jeszcze odrębne kolekcje robią dla całego świata tylko nie dla nas,... czemu w zasadzie? beznadzieja...

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje za info
ojej MAC się coraz bardziej ceni w PL
może robimy wokół nich za dużo szumu...? może zamknijmy wątek. Jak będą widzieli że ucichło to może pójdą po rozum do głowy... napędzamy im tu handel na tym naszym wateczku...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 17:05   #2210
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hej dziewczyny!

Mam do was pytanie. Czy kosmetyki MAC'a w Anglii są tańsze czy cena jest taka sama jak tych w Polsce?
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:49   #2211
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

w Anglii sa tansze. Mozesz sobie porownac na stronie internetowej z cenami w Polsce.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:54   #2212
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Mam do was pytanie. Czy kosmetyki MAC'a w Anglii są tańsze czy cena jest taka sama jak tych w Polsce?
w tym momencie korzystniej jest robić zakupy w Anglii, ale oczywiście wszystko zależy od kursu funta
wszystkie ceny znajdziesz na angielskiej stronie MACa http://www.maccosmetics.co.uk/ dla porównania ceny najnowszej kolekcji w Polsce - http://www.groszki.pl/groszki/1,9594...of_London.html
__________________
Bifröst
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:58   #2213
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Jak zawsze.... Mam nadzieję, że pigmenty będa niewarte tego żeby kombinować i sprowadzac z Zachodu, tudzież ze Wschodu



A właściwie to na polski tłumacząc Czytelniczka miesiąca, moje odpowiedzi na pytania z ankiety i zdjęcie, taka krótka notka A taka praca jako współpracownik Temptalii była by chyba moja wymarzoną Chociaż to bardziej podpada pod kategorię hobby
Zobaczymy...
Super sprawa z tą Temptalią

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
czemu mnie to nie dziwi... ehhh bez sensu. Nie dośc że ceny u nas jak z kosmosu to jeszcze odrębne kolekcje robią dla całego świata tylko nie dla nas,... czemu w zasadzie? beznadzieja...


może robimy wokół nich za dużo szumu...? może zamknijmy wątek. Jak będą widzieli że ucichło to może pójdą po rozum do głowy... napędzamy im tu handel na tym naszym wateczku...
Szkoda gadać... a jakieś Dame Edny to sprowadzili... Wkurzające...

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Mam do was pytanie. Czy kosmetyki MAC'a w Anglii są tańsze czy cena jest taka sama jak tych w Polsce?
Ceny są niższe niż w Anglii, była o tym mowa na poprzedniej stronie wątku
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:58   #2214
Bifrost
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

o nie zauważyłam Twojej odp AllThatGlitters. sorry
__________________
Bifröst
Bifrost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:17   #2215
MissKookie
Przyczajenie
 
Avatar MissKookie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
GG do MissKookie
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziękuję
__________________
MissKookie
MissKookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:15   #2216
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Marti Pieknie dziekuje za pake Dotarla cala i zdrowa ze wspaniala zawartoscia
super

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dla wszystkich z nadzieją wyczekujących pigmentów w kolekcjach - kolekcji Alice&Olivia z trzema pigmaczami, w tym turkusowym, na który miałam chrapkę, w Polsce i Europie nie będzie. Jest tylko dla Japonii, Korei i USA. I jak tu lubić MACa?
chyba żartujesz nawet UK olali
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:24   #2217
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
super


chyba żartujesz nawet UK olali
Ale to nie tylko MAC tak robi. Wiele marek ma takie specjalne zamówienia z Azji. Guerlain chyba co roku robi dla nich specjalną wersję Meteorytów (nawiasem mówiąc o wiele ładniejszą od tych ogólnodostępnych), i Bourjois też dla nich tylko wprowadziło kiedyś biały puder.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:29   #2218
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dla wszystkich z nadzieją wyczekujących pigmentów w kolekcjach - kolekcji Alice&Olivia z trzema pigmaczami, w tym turkusowym, na który miałam chrapkę, w Polsce i Europie nie będzie. Jest tylko dla Japonii, Korei i USA. I jak tu lubić MACa?
czemu olali Europę??

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ale to nie tylko MAC tak robi. Wiele marek ma takie specjalne zamówienia z Azji. Guerlain chyba co roku robi dla nich specjalną wersję Meteorytów (nawiasem mówiąc o wiele ładniejszą od tych ogólnodostępnych), i Bourjois też dla nich tylko wprowadziło kiedyś biały puder.
Prężny i rozwijający się rynek zbytu ma swoje prawa

Myszołapko gratuluję

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-04-13 o 19:35
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:54   #2219
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ale to nie tylko MAC tak robi. Wiele marek ma takie specjalne zamówienia z Azji. Guerlain chyba co roku robi dla nich specjalną wersję Meteorytów (nawiasem mówiąc o wiele ładniejszą od tych ogólnodostępnych), i Bourjois też dla nich tylko wprowadziło kiedyś biały puder.
I czasem tak jest, że kolekcja jest w USA i w jakimś azjatyckim kraju. Pewnie mają niezły zbyt w tamtych rejonach.

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
czemu olali Europę??


Prężny i rozwijający się rynek zbytu ma swoje prawa
Niestety nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Ale my też byliśmy uprzywilejowani - dość wspomnieć kolekcję Euristocrats, która u nas była regularna, u amerykanów limitowana i dopiero niedawno weszła do regularów. Taka wizja MACa... Co nie znaczy, że mi się podoba
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:03   #2220
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
wszystkich polecanych sprzedawców znajdziesz w pierwszym poście
Kochana wiem
Czytalam,ale o tych sprzedawcach ,ktorych wymienilam,nie widzialam adnotacji.
Moze ktoras z dziewczyn cos wie na ich temat?
"prozakupy", oraz" Bebe40"
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.