Pieguski.... łaczmy sie :-) !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 18:00   #31
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Cytat:
Napisane przez Olusia
Heja pieguski! Ja mam 16 lat i chyba przechodze etap kiedy denerwoją mnie moje piegi mam je na nosku i policzkach jest ich nieduzo w porownaniu z wami ale nie lubie ich!! Kolezanki mowią mi ze dodają mi uroku ze są bardzo słodkie i z chcęcią by tez chciały miec. A ja staram się ich pozbyc. Myslę ze z nimi jestem mniej atrakcyjna... Czy to minie?? Moze kiedys polubie moje piegi... Pozdrawiam wszystkie pieguski ,
Mysle,ze z czasm minie Ci ta niechec do piegow ! Ja bedac w Twoim wieku tez nienawidzilam swoich piegow... ale teraz to sie zmienilo

Wydaje mi sie ze dziewczyny z piegami sa bardziej atrakcyjne wyjatkowe takie inne,ciekawe .... hehe

Pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:23   #32
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Cytat:
Napisane przez Olusia
Heja pieguski! Ja mam 16 lat i chyba przechodze etap kiedy denerwoją mnie moje piegi mam je na nosku i policzkach jest ich nieduzo w porownaniu z wami ale nie lubie ich!! Kolezanki mowią mi ze dodają mi uroku ze są bardzo słodkie i z chcęcią by tez chciały miec. A ja staram się ich pozbyc. Myslę ze z nimi jestem mniej atrakcyjna... Czy to minie?? Moze kiedys polubie moje piegi... Pozdrawiam wszystkie pieguski ,
Ja mam tak samo, mimo że mam 27 lat. Tak jak pisałam wcześniej, nie podobają mi się moje (na szczęście nieliczne już) piegi i gdy byłam nastolatką, walczyłam z nimi. Może to wynika z tego, że nikt nigdy mi nie powiedział, że piegi mu się podobają, a sama uważałam, że będąc zimowym typem urody, takowe mi nie pasują. Też uważałam, że jestem z nimi mniej atrakcyjna, choć w ogóle kilkanaście lat temu byłam wobec siebie b. krytyczna i nie tylko piegi mi przeszkadzały. Z wiekiem stają się u mnie bledsze i coraz mniej liczne. Znikają pod lekkim makijażem. Zauważyłam, że z biegiem lat coraz bardziej akceptuję swój wygląd (obecnie w jakichś 90% ). Możliwe, że również Ty polubisz swoje piegi.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:06   #33
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

czesc Dziewczyny
ja również mam piegi na nosie i policzkach, ale z wiekiem jakoś staja sie one jaśniejsze. Kiedyś strasznie ich nie lubiłam, ale Teraz jak nakładnam podkład to wyglądaja inaczej niz kiedys i bardzo mi sie podobają.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:28   #34
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Ja również dopisuję się do "klubu" mam cała twarz w piegach i jakoś mi one nie przeszkadzają... kiedyś co prawda nie mogłam na siebie patrzeć. Z czasem jednak pogodziłam się z tym jak wyglądam i że w tym cały mój urok W dodatku mój TŻ kocha każdego najmnijeszego piega na moim ciele
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 01:13   #35
isia_88
Przyczajenie
 
Avatar isia_88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Ja tez ja tez jestem taka jak wyCaly nosek mam zaznaczony piegami nie jest ich duzo ale sa widoczne ale za to na ramionkach mam ich cale mnostwo i nawet mi sie to podoba jest takie slodziasne...a kto twierdzi ze piegi sa be ten sie nie zna :P
isia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:03   #36
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

I ja też jestem piegus Kiedy byłam dzieckiem maiałam ich więcje,teraz zostały na nosie i na policzkach w strefie podocznej ;-) nigdy nie były dla mnie problemem ,po prostu moje piegi i ja Kiedy się opalę wyglądaja naprawdę fajnie
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:20   #37
evka26
Raczkowanie
 
Avatar evka26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
GG do evka26
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Melduje sie kolejna pieguska. Ja mam piegi wszędzie na twarzy, na rękach, nogach itd. Jak byłam nastolatka to strasznie cierpiałam z tego powodu. Mama mi mowiła że rownież miała piegi jak miała naście lat ale jak wkroczyła w wiek 20-paru lat to jej znikły. Więc miałam nadzieję ze tez pozbede sie tych plamek no ale cóż jestem juz po 20 i niestety piegi nadal mam (. No ale co zrobie - nic i pogodziałm się z tym-jestem jaka jestem. TYlko najbardziej denerwują mnie piegi nad ustami bo są najbadziej widoczne latem :/ Niestety nie mam fotek ale jak najbdziej dołączam do waszego grona. Pozdrawiam.
__________________
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"
A. Schweitzer



evka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 19:30   #38
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Dziekuje dziewczyny za wpisy

Pozdrawiam wszystkie pieguski !!!
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 20:31   #39
Witch86
Raczkowanie
 
Avatar Witch86
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 52
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

I ja mam Całe szczescie ze tylko na buzi- nie lubie ich (chyba)
Witch86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:21   #40
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Witajcie piegusy!!
Mam piegi i kocham swoje piegi - na nosie, policzkach i ramionach
Akurat najlepiej widoczne są na fotce, której też używam jako avatar: załączam większą wersję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my_face_with_skew_tooth__D_by_Justyce.jpg (22,8 KB, 134 załadowań)
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:53   #41
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Sa jeszcze jakies pieguski ??? Serdecznie zapraszam !!!
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 19:27   #42
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

W takim razie ja również wpisuję się do klubu Biedronek Trochę nos i ramiona (tu ich nie lubię niestety)
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:18   #43
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Witam wszystkie pieguski
Dolaczam sie..co prawda nie mam ich duzo ale sa na nosku i troche policzkach..najbardziej widoczne latem..kiedys nie zbyt mi sie podobaly ale teraz uwazam ze jednak dodaja uroku Pieguski sa the best
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 10:14   #44
magi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 16
GG do magi01
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

ja obecnie zaakaceptowalam moje piegi, a wieku dojrzewania, naprawde ich nienawidzilam, nieraz plakalam z ich powodu. uzywalam kremow wybielajacych, ale prawda jest taka ze to za przeproszeniem g... daje. trzeba je pokochac i juz. pewnie kazda nastolatka nie lubi swoich piegow, ale nadejdzie taki dzien, ze kazda je zaakceptuje, tak jak ja, ciesze sie, ze je mam, przynajmniej nie jestesm przecietna, tylo mam cos, co mnie odroznia od innych biezpiegowcow. a chlopaki lubia piegi
pozdrawiam wszytskie pieguskowate
magi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 10:26   #45
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Mało tego - dla facetów piegi na jasnej skórze (oczywiście, wiadomo, nie w nadmiarze, nie tworzące plam) są całkiem sexy
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:25   #46
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Justyce zgadzam sie z Toba w 100 % ;-)
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:44   #47
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

powiem jedno:

PIEGUSKI, JESTEŚCIE PIĘKNE!!!!
Uwieeeeelbiam piegi niestety sama mam ich tylko 3 latem wystawiam się na słońce i wtedy ich liczba wzrasta do ok. 10

Zabraniam Wam wybielania piegów Chyba stworzę Stowarzyszenie Ochrony Piegów
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:12   #48
naxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 40
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Ja takze naleze do pieguskow .
I dobrze mi z tym

Edytowane przez naxx
Czas edycji: 2006-06-20 o 19:11
naxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:15   #49
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Nareszcie mamy sloneczko a razem ze sloneczkiem nasze ukoszna pieguski
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 12:34   #50
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Jej jak tak patrzę na te Wasze foty to Wy macie tyle tych piegów co wcale Troszke na nosie i policzkach, ledwo jest to zauważalne i muszę przyznać ze takie dodają uroku, napewno. Ale te co ja mam to wątpie, sa na całej twarzy, jest ich mnóstwo, są dni kiedy ich nie cierpie i jak patrze w lustro to mi się wszystkiego odechciewa, ale są tesz dni kiedy nie zwracam na nie uwagi (to można nazwać akceptacją, bo raczej nie powiem że lubie te swoje piegi :/ )
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:14   #51
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Cytat:
Napisane przez justyce
Mało tego - dla facetów piegi na jasnej skórze (oczywiście, wiadomo, nie w nadmiarze, nie tworzące plam) są całkiem sexy
Ehh mi chyba nikt nigdy nie powiedział że piegi są ładne. Przynajmniej nikt spoza rodziny... Ale mam ich niewiele patrząc na niektóre z was. Czasami mam przez nie doła, czasami nie mogę się na nie napatrzeć
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:29   #52
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Zgłasza się kolejny piegusek Mam piegi na całej buzi, troszkę na ramionach. Walczę filtrami o wciąż białe ręce, plecy, dekolt W mojej rodzince piegi są chyba dziedziczne
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:26   #53
linijka
Rozeznanie
 
Avatar linijka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 833
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Witam Biedronki Też mam masę piegów i jakoś się już do ich przyzwyczaiłam, choć nie było łatwo. Walczyłam z nimi jako nastolatka, traktowałam różnymi kremami a nawet nacierałam twarz porzeczkami
Teraz jestem w ciąży i moje piegi pozlewały się tworząc brzydkie plamy, ale mam nadzieję, że potem wszystko wróci do normy
Pozdrawiam
linijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 22:47   #54
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

mysle,ze wszystko wroci do normy
Pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 20:59   #55
ona eRAPe
BAN stały
 
Avatar ona eRAPe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 43
GG do ona eRAPe
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

ja mam troszeczke piegow na nosku i policzkach i bardzo dobrze sie z nimi czuje pzdr dla piegusek
ona eRAPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:30   #56
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

ja równiez jestem piegusem, mam ich pełno na nosku i policzkach, a takie większe plecach, niewiem czy pieprzyki liczą się jako piegi ale ostatnio czytałam artykuł na temat znamion wszelkiego rodzaju, umiescili tam notkę mówiąca o tym że osoby które mają powyżej 50 znamion czytaj piepzyków, sa o wiele bardziej narazone na choroby skóry, troche sie uśmiałam ponieważ ja posiadam ponad 50 na jednej ręce

pozdrawiam wszystkie wdzięczne pieguski
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 18:46   #57
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Witam Was wszyskie pieguski....no ja tez (niestety) musze sie przyznac ze należę do Waszego grona!!..mam 21 lat i piegi są ze mna praktycznie od zawsze mam ich..(tak mysle)..dosc sporo ale nie umie sie siebie obiektywnie ocenic!!..kilka lat temu poprostu ich nie znosilam!! robilam wszystko zeby sie ich pozbyc...(jak policze ile kasy na to wydalam..to juz mnie glowa boli..w kazdym razie w podstawowce np nie malowalam sie za bardzo ale kiedys podkradlam mamie beazujacy puder i sie wypackalam na dyskoteke...chyba nie musze mowic jaki byl efekt..hehe...bylo kilka upokozen zwiazanych z proba zamaskowania ich i chyba tak naprawde ie warto!!!!! bo one na prawde nie znikną!!!..niestety!!!..a le taka prawda..teraz juz jestem dorosla..(mozna tak powiedziec)...i mmusze sie przyznac ze nadal trudno jest mi wyjsc..chociaz bez lekkiego makijazu..hehe po prostu czuje sie w nim lepiej...atrakcyjniej...a le oczywiscie wiele bym dala zeby miec piekna brzoskwiniowa cere bez makijazu..no ale cos..trzeba sie pogodzic z tym co jest..a przyznam ze u facetow raczej powodzenie mam...chociaz obecnie jestem sama hehe..no to tyle..troszke sie rozpisalam..moglabym jeszcze cosik dodac ale to by byla juz przesada..pozdrawiam Was wszystkie...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 13:47   #58
Kari26
Raczkowanie
 
Avatar Kari26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Cytat:
Napisane przez hałas
ja równiez jestem piegusem, mam ich pełno na nosku i policzkach, a takie większe plecach, niewiem czy pieprzyki liczą się jako piegi ale ostatnio czytałam artykuł na temat znamion wszelkiego rodzaju, umiescili tam notkę mówiąca o tym że osoby które mają powyżej 50 znamion czytaj piepzyków, sa o wiele bardziej narazone na choroby skóry, troche sie uśmiałam ponieważ ja posiadam ponad 50 na jednej ręce

pozdrawiam wszystkie wdzięczne pieguski
Melduje sie nastepna piguska
Ja mam ich cale mnostwo-plecy, dekolt, ramiona i pod kolanami, nietypowo bo na twarzy brak. Robia mi sie one i powiekszaja po opalaniu i zastanawiam sie czy to jest zdrowe tak sie wystawiac na promieniowanie majac takie zmiany barwnikowe,
halas napisala ''ostatnio czytałam artykuł na temat znamion wszelkiego rodzaju, umiescili tam notkę mówiąca o tym że osoby które mają powyżej 50 znamion czytaj piepzyków, sa o wiele bardziej narazone na choroby skóry, troche sie uśmiałam ponieważ ja posiadam ponad 50 na jednej ręce '',
ja bym jednak tak lekko nie podchodzila do tej kwestii, jestem na doktoracie na akademii medycznej i zajmuje sie czerniakiem i troche sie o tym naczytalam i naogladalam stad moje zastanawianie sie zwlaszcza ze uwielbiam slonce. A poza tym moje tez lacza sie w plamki i mam wrazenie ze jak bede stara to zmini mi sie karnacja z jasnej na brazowa i bede jednym wielkim piegiem
W sumie to je lubie, sa troche jak tatuaz a moj TŻ mowi ze sa bardzo intrygujace, ale ja sie czasem zastanawiam jaky to bylo miec taki idealnie intrygujacy gladki dekolt i plecy...
__________________
Kari26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 20:30   #59
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

Ja tez niestety mam te piegi... kiedyś chciałam sie ich pozbyć, ale z czasem się już do nich przyzwyczaiłam, a wiec powiększam wasze grono piegusków...
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 20:44   #60
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: Pieguski.... łaczmy sie :-) !!!

tak sobie czytam Wasze posty i tak sobie myślę: jesli ma się kilka piegów tu i ówdzie to nie przeczę - penie wygląda to dziewczęco, naturalnie, sexy itd ale jesli ma się ich mnóstwo na całym ciele to...ech....niestety ja tak mam . W przeciwieństwie do Was usłyszałam "kilka" brzydkich uwag pod adresem moich piegów i za każdym razem jest mi bardzo przykro. Latem mam ochotę ubrać się w kombinezon. Naprawdę. Moje piegi zlewają się w nieestetyczne plamy, zaczęłam używać balsamów brązujących i samoopalaczy - jest lepiej - z pewnością ale jest też żółty odcień tej opalenizny. Jestem raczej ładną dziewczyną ale te piegi (tzn taka nadmierna ilość) jest dla mnie wielkim kompleksem
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.