Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-16, 17:54   #3331
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Super, dziękuję dziewczyny

Właśnie się zastanawiałam nad tymi spodniami, odzież sportową szybkoschnącą mam, tyle dobrego.



@beatiska mogłabyś polecić jakieś konkretne buty żebym wiedziała czego szukać? Muszę przyznać, że wolałabym zmieścić się w max 400 zł
A jakie trasy planujesz? Coś cięższego, czy raczej łatwego. Ja na swój całkowicie pierwszy wyjazd w Tatry kupiłam buty z Decathlonu, najtańsze trekingowe. Potem się wkręciłam i już kupiłam porządne. Mam La sportiva (chyba boulder?) za ok. 370 zł na promocji. Mam je już prawie 5 lat i są niezniszczalne chyba. Są super, ale dosyć twarde, choć letnie, to chodzę w nich też zima i super sprawdzają się na raczki. Teraz jakbym miała kupować, to interesujące są Scarpy Mojito. Ciekawe są też Mamuty, ale dla mnie były za wąskie.

Ale jeśli nie planujesz Orlej Perci, Świnicy, czy Rysów, to wydaje mi się, że takie Decatlonowe dadzą radę. Jak planujesz jednak na dłużej je mieć, bo jesteś pewna, że to nie jedyny raz, to od razu kup lepsze.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2021-05-16 o 17:55
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 17:55   #3332
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Super, dziękuję dziewczyny
Właśnie się zastanawiałam nad tymi spodniami, odzież sportową szybkoschnącą mam, tyle dobrego.

@beatiska mogłabyś polecić jakieś konkretne buty żebym wiedziała czego szukać? Muszę przyznać, że wolałabym zmieścić się w max 400 zł

A jakie masz te zimowe buty?
Moim zdaniem lepiej w trase wziasc takie sprawdzone i wyprobowane. Nowe moga obetrzec.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 17:58   #3333
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma taka pościel (kołdrę i poszewkę ) oraz ręczniki jak w hotelach i może coś polecić?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie tak jak wyżej, są na allegro pod nazwą 'z adamaszku'. Charakterystyczna biała w błyszczące paski.

Ręczniki wprost hotelowe to nie namierzyłam, zwykle jak oglądałam w hotelu to jeśli miały metkę to były lokalnie tworzone. Ale to co jest podobne, to ręczniki z tk Maxx ponad 550 gęstości tylko są drogie i tanio - z action seria hotel royal.
Mój ostatni hit, dostajesz trzy w cenie tego z tkmaxx , tak samo grube, mięciutkie i wchłanialne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 18:20   #3334
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Pościel można na allegro znaleźć. Szukać pod hotelowa biała. Nie polecę konkretnego sprzedawcy, bo już nie pamiętam. Ale z tego co pamiętam to poszewki na poduszki mniejsze są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A polecasz taka pościel ? Mam kłótnie z tz. Bo ja mam taka z ikea. I ciagle się zbija, wyłazi z poszewki. Momentami śpimy jakby pod sama poszewka. No i myślimy o hotelowej poszewce i kołdrze, bo jak byliśmy w hotelu to konkretne byly


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 18:23   #3335
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88707090]Idę za panią, za którą się ciągnie ogon pięknych perfum. Podeszłybyście i się zapytały co to za perfumy, czy glupio tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Zgubiłam prawdopodobnie ładowarkę do mi band 3. Teraz się zastanawiam, żeby może kupić nowszego. Macie te nowe i polecacie któregoś konkretnego?

Drugie pytanie: chce wypłacić większą kwotę z banku pekao. Jest za to jakaś opłata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
większe kwoty często trzeba zamówić wcześniej (dzień, dwa), opłaty to chyba zależy od rodzaju konta więc musisz spr w tabeli opłat

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Blender ręczny, mikser

Chcę kupić blender ręczny, bo stary mi się spalił. Równocześnie potrzebowałabym też lepszego miksera (obecnie mam taki tani, 'zastępczy' z marketu, który służy mi 2 lata, ale już dogorywa i szybko się nagrzewa).
Czy lepiej kupić oba te sprzęty osobno? Czy ktoś może używa i poleca mikser, który w zestawie ma dołączoną 'stopę blendującą'? Albo w drugą stronę, blender ręczny z dołączonymi końcówkami do miksowania?
mam mikser z blenderem, ale nadaje się tylko do miękkich rzeczy (bo miksery ręzne mają mają moc najczęściej ok 300W), z tanich blenderów polecam zesatw z lidla za jakieś 80zł (600 albo 700W)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 18:23   #3336
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak wyżej, są na allegro pod nazwą 'z adamaszku'. Charakterystyczna biała w błyszczące paski.

Ręczniki wprost hotelowe to nie namierzyłam, zwykle jak oglądałam w hotelu to jeśli miały metkę to były lokalnie tworzone. Ale to co jest podobne, to ręczniki z tk Maxx ponad 550 gęstości tylko są drogie i tanio - z action seria hotel royal.
Mój ostatni hit, dostajesz trzy w cenie tego z tkmaxx , tak samo grube, mięciutkie i wchłanialne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki. Bede szukać. U mnie nie ma tego sklepu. Czyli musi być bawełna 550g.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:01   #3337
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-16, 19:09   #3338
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie polecam tego kultowego od 4 szpaków. Wiem, ze włos się musi przyzwyczaić, ale u mnie to była tona łupieżu. Za to polecam herbs&hydro konopie i mango. Czasem mogę umyć bez odżywki włosy są gładkie. I skóra czysta. Mam wydokoporowate


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:11   #3339
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja kupiłam niedawno szampon w kostce 4szpaki, właśnie za sprawą pozytywnych opinii w internecie i jestem z niego zadowolona. Bardzo przyjemny w użyciu i ma ładny cytrusowy zapach.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:19   #3340
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Super, dziękuję dziewczyny
Właśnie się zastanawiałam nad tymi spodniami, odzież sportową szybkoschnącą mam, tyle dobrego.

@beatiska mogłabyś polecić jakieś konkretne buty żebym wiedziała czego szukać? Muszę przyznać, że wolałabym zmieścić się w max 400 zł
Jeśli mogę się wtrącić to pole am markę Elbrus w Matresie i Head. Mamy trekingi i krótkie i wysokie i według nas są super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
A polecasz taka pościel ? Mam kłótnie z tz. Bo ja mam taka z ikea. I ciagle się zbija, wyłazi z poszewki. Momentami śpimy jakby pod sama poszewka. No i myślimy o hotelowej poszewce i kołdrze, bo jak byliśmy w hotelu to konkretne byly


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja uwielbiam. Ikea u mnie się nie sprawdziła, cienka i szybko się spierała. Hotelowe mam już że 3 lata. Uwielbiam za gładkość (nie cierpię kory), no i biel nieskazitelną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:22   #3341
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
na pewno dla mnie są dużo wygodniejsze niż te w butelce . Konkretnych nie polecę, bo dla mnie włosy myją wszystkie Zresztą ja i tak przed myciem uzywam peelingów, więc może to też doczyszcza skalp
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-16, 19:32   #3342
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niespecjalnie. Są za słabo zróżnicowane, żeby pasowały mojej tłustej, ale jednocześnie skłonnej do łupieżu i przesuszania się skóry głowy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:55   #3343
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się wtrącić to pole am markę Elbrus w Matresie i Head. Mamy trekingi i krótkie i wysokie i według nas są super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Ja uwielbiam. Ikea u mnie się nie sprawdziła, cienka i szybko się spierała. Hotelowe mam już że 3 lata. Uwielbiam za gładkość (nie cierpię kory), no i biel nieskazitelną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O te biel się martwię. No, ale spróbuje. Bo grozi nam rozwód ;p jak byłam sama, to ta ikea super mi się sprawdzała. Teraz to tz wszystko skopuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 19:59   #3344
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Sprawują mi się bardzo dobrze, miałam z 4szpaki i SoapSzop (wersja Yen). Włosy są gładkie, miękkie, błyszczące, długo są świeże (dłużej niż po zwykłych szamponach), odbite od nasady. Dla mnie same plusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:03   #3345
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:06   #3346
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Używałam takiego żółtego od Biovene, dostępnego w Rossmannie i nie jestem zadowolona. Na pojedyncze mycie czy dwa ujdzie, ale na dłuższą metę włosy są po nim niefajne, robią się tępe i źle się układają. Dla mnie raczej na podróż w celu ograniczenia płynów w bagażu, na co dzień nie mogłabym go używać.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:07   #3347
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Ja mam posciel linvosges. Nie wiem jednak czy jest dostepna w Polsce.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:13   #3348
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Blender ręczny, mikser

Chcę kupić blender ręczny, bo stary mi się spalił. Równocześnie potrzebowałabym też lepszego miksera (obecnie mam taki tani, 'zastępczy' z marketu, który służy mi 2 lata, ale już dogorywa i szybko się nagrzewa).
Czy lepiej kupić oba te sprzęty osobno? Czy ktoś może używa i poleca mikser, który w zestawie ma dołączoną 'stopę blendującą'? Albo w drugą stronę, blender ręczny z dołączonymi końcówkami do miksowania?
Mam blender z mikserem - nie polecam, zdecydowanie lepiej kupić osobno.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 20:27   #3349
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Spieniam je przesuwajac kostka po mokrych wlosach 2-3 razy, duzo lepiej tak mi sie uzywa niz kiedy spieniam w dloniach. Mam wrazenie, ze w ten sposob kostka jest tez bardziej wydajna.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-16, 20:30   #3350
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Spieniam je przesuwajac kostka po mokrych wlosach 2-3 razy, duzo lepiej tak mi sie uzywa niz kiedy spieniam w dloniach. Mam wrazenie, ze w ten sposob kostka jest tez bardziej wydajna.
Tak samo Ja używam takiego: https://image.ceneostatic.pl/data/pr...wokado-85g.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 21:08   #3351
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Czy ktoś posiada poduszkę do spania na brzuchu? Warto?
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 21:09   #3352
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Lidlowe szampony w kostce są fajne i tanie w porównaniu do innych. Moim zdaniem łatwiej je spienić niż tak zachwalaną kostkę Dove.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 21:42   #3353
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Używałam tylko Lidlowego z szałwia i kostki dove (w różnych wariantach). Obie kostki się u mnie sprawdzają ale ten lidlowy szampon jest znacznie wydajniejszy, używam go od stycznia dwa razy w tygodniu i mam jeszcze co najmniej pół kostki
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 21:44   #3354
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Lidlowe szampony w kostce są fajne i tanie w porównaniu do innych. Moim zdaniem łatwiej je spienić niż tak zachwalaną kostkę Dove.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo słyszałam od mamy.
Ona ma wrażliwą skórę głowy, skłonną do łupieżu i się jej te szampony sprawdzają.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 00:33   #3355
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Blender ręczny, mikser

Chcę kupić blender ręczny, bo stary mi się spalił. Równocześnie potrzebowałabym też lepszego miksera (obecnie mam taki tani, 'zastępczy' z marketu, który służy mi 2 lata, ale już dogorywa i szybko się nagrzewa).
Czy lepiej kupić oba te sprzęty osobno? Czy ktoś może używa i poleca mikser, który w zestawie ma dołączoną 'stopę blendującą'? Albo w drugą stronę, blender ręczny z dołączonymi końcówkami do miksowania?
Polecę osławioną "żyrafę" Braun Multiquick - mocny blender, którym zrobisz w kuchni niemal wszystko: masła orzechowe, pesto, smoothie, granitę, mleko roślinne, ciasto kruche, ale też na pierogi i drożdżowe, etc. Ma też końcówkę do ubijania jajek, śmietany. I tak naprawdę nie potrzebujemy miksera ręcznego (no chyba, że do ucierania masła na jakieś kremy - to wtedy faktycznie mikser potrzebny). Moja mama sporo piecze i ma niezniszczalny mikser Bosch - to fajna opcja, bo można wybrać model z końcówką miksującą i pojemniczkiem do siekania. Trzeba się zastanowić z jakich funkcji będzie się korzystać najczęściej. Ja wybieram blender, bo on niejako sprzyja zdrowemu odżywianiu

Wysłane z mojego Moto C Plus przy użyciu Tapatalka
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 09:00   #3356
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Chcę odesłać buty kupione na eobuwie paczkomatem. W co spakować karton z butami? Niestety w domu wyrzucili mi tę folię, w której był zapakowany karton.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 09:01   #3357
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Chcę odesłać buty kupione na eobuwie paczkomatem. W co spakować karton z butami? Niestety w domu wyrzucili mi tę folię, w której był zapakowany karton.
zapakuj w worek na śmieci i dobrze obklej taśmą
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 09:10   #3358
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Wyjazd do Gruzji na własną rękę
Myślimy z koleżankami o takim wyjeździe. Od osób, które były słyszałam, że nie ma tam transportu publicznego, są ogromne odległości, nie jest jakoś bardzo bezpiecznie i jak jechać to raczej z wycieczką (do wielu miejsc w górach trudno dotrzeć bez zorganizowanej wycieczki).

Macie doświadczenia? Chodzi o wyjazd 3-5 kobiet ok.35 lat, nie jakiś hardkorowy survival.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 09:12   #3359
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 09:14   #3360
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 60

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kombinezon (taki na wyjście do ludzi) i body. Czy te ubrania są jakoś przecięte, ze można normalnie skorzystać z wc np czy trzeba się rozbierać jak ze stroju do pływania ? Sorry za głupie pytanie, ale zastanawia mnie to.


Czy ktoś ma taka pościel (kołdrę i poszewkę ) oraz ręczniki jak w hotelach i może coś polecić?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Body mają zwykle rozcięcie i są na zatrzaski, przy kombinezonie nie spotkałam się z czymś takim, trzeba się rozbierać. Można się przyzwyczaić, ale na piwko w plenerze nie polecam



Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Chcę odesłać buty kupione na eobuwie paczkomatem. W co spakować karton z butami? Niestety w domu wyrzucili mi tę folię, w której był zapakowany karton.

W jakąś reklamówkę
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-08 14:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.