leczenie cieni pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 17:35   #1
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161

leczenie cieni pod oczami


Witam dziewczynki mam do Was prosbe mam straszne cienie pod oczami. Zadne kremy mi nie pomagaja nie wazne czy sie wyspie czy nie. Myslalam ze moze sa jakies tabletki czy jakis inny sposob. Mam tez bardzo opuchniete oczy i zimne oklady ogorkiem czy hernbata nie pomagaja. Wielkie dzieki za pomoc
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:38   #2
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: leczenie cieni pod oczami

hej a jak funkcjonuja twoje nerki robiłas sobie badania?
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 12:26   #3
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Z nerkami nie mam zadnych problemow. Ja od zawsze mialam problemy z cieniami pod oczami ale teraz to jest beznadzienie. Znajomi sie mnie pyatja czy chora jestm czy wogole cos spalam albo czy cos pilam.
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:24   #4
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: leczenie cieni pod oczami

no ale robiłas sobie badania??? a może poprostu taka twoja uroda pzdr
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 13:18   #5
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Jesli masz same cienie to podobno dobry na to jest zabieg z restylane vital, jakis nowy srodek do mezoterapii chyba, na baziekwasu hialuronowego. Niestety chyba wychodzi drogo, bo trzeba go często powtarzać.
Jednak bardzo często to nie są same cienie, a brak tkanki tłuszczowej w obrebie powiek dolnych, tworzy się tam dołek i załamanie światła potęguje efekt cienia, wtedy dobrze sprawdzają się wypełniacze typu Restylane, Surgiderm, Bioalkamid, jednak też się w większości wchłaniają, a te stałe niosą ryzyko że jesli nie zaakceptujesz nowego wyglądu to to tak zostanie i nie ruszysz tego już!
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:11   #6
shantiah
Przyczajenie
 
Avatar shantiah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Jesli masz same cienie to podobno dobry na to jest zabieg z restylane vital, jakis nowy srodek do mezoterapii chyba, na baziekwasu hialuronowego. Niestety chyba wychodzi drogo, bo trzeba go często powtarzać.
Jednak bardzo często to nie są same cienie, a brak tkanki tłuszczowej w obrebie powiek dolnych, tworzy się tam dołek i załamanie światła potęguje efekt cienia, wtedy dobrze sprawdzają się wypełniacze typu Restylane, Surgiderm, Bioalkamid, jednak też się w większości wchłaniają, a te stałe niosą ryzyko że jesli nie zaakceptujesz nowego wyglądu to to tak zostanie i nie ruszysz tego już!
O! to ja mam właśnie taki dołek i od kiedy pamiętam cienie pod oczami
Kiedyś dermatolog mi powiedział, że taka moja uroda i nic się z tym nie da zrobić, ale to było parę latek temu. Teraz widzę, że coś się pojawia, tylko że zabieg mnie nie dotyczy bo mam te dołki i brak tłuszczu jedynie wypełniacze. No mówię wam dziewczyny jak się spojrzę w lusterku na profil mojej twarzy to mam taki dołek pod okiem a niżej zgrubienie i to wygląda jak bym wróciła z jakiejś popijawy i tak codziennie. Maskuję oczywiście podkładem i korektorkiem ale nie wiele pomaga. Zawsze wyglądam na zmęczoną a mam 22 latka.
Ciekawe jak bym wyglądała po tym stałym wypełnieniu? Może któraś z was dziewczynki miała coś podobnego?
shantiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:21   #7
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Tak miałam,
wg mnie jest lepiej, bo wygląda się na wypoczętą. Tylko że niestety u mnie było mocno unaczynione i fatalne sińce długo schodzą ( te od ostrzykiwania)
Ale to musi ocenić lekarz, ja mam surgiderm, sądziłam że bedzie restylan np Perlane ( tyle dobrego słyszałam ) ale decyzje podjeła Pani Dr, więc się dostosowałam.
płaci się za 1 ml preparatu. Niestety tanio to to nie jest.
Pozdrawiam
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 13:53   #8
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: leczenie cieni pod oczami

abigail-a gdzie robilas? i na jak dlugo utrzmuje sie efekt? moze zalaczylabys fotki przed i po-samych oczkow chociaz ja mam ochote jjuz jakis czas na taki zabieg.Ale boje sie powiklan..
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:34   #9
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Cool Dot.: leczenie cieni pod oczami

siema ja tez mam problemy z cieniami wszyscy sie ze mnie smieja bo jestem blada i fioletowe duze cienie pod oczami wyobrazcie to sobie... nosze okulary uzywam korektora ale nie na dlugo dziala juz mi sie ryczec chce nie wiem co mam robic uzywam zelu arnikowego bo tak go wszyscy wychwalali... do jakiego lekarza powinnam isc? dermatologa? z tymi cieniami borykam sie od zawsze ale teraz sa jeszcze bardziej widoczne a z wiekiem podobno bedzie coraz gorzej... prosze pomozcie bo juz nie iwem co mam robic a na takie drogie zabiegi nie mam kasy. mam 16 lat wiec podejrzewam ze zaden lekarz by sie tego nie podjal no i mama by sie nie zgodzila... wszyscy mi mowia ze "taka moja uroda". ta pewnie lecze sie alergicznie mialo pomuc a nie pomoglo...
jeszcze raz HELP
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:14   #10
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Tez chcialabym znalezc sposob na pozbycie sie tych cieni..
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:26   #11
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Mam podobny problem. Opuchniętych oczu to nie mam ale cienie owszem. Jak dla mnie to one się w oczy nie rzucają ale jak tylko pokażę się komuś bez makijażu to zaraz pyta czy wszystko ok bo mam fioletowo pod oczami... W dodatku przy odpowiednim świetle wyglądam blado, jak narkoman. Może powinnam się przerzucić na styl heroin chic?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 13:24   #12
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: leczenie cieni pod oczami

ja ogolnie jestem blada teraz jak jeszcze sie nie opalam.... a cienie mam fioletowe. wyobrazcie sobie mnie rano zaspana i tymi cieniami... "dcud miod i orzeszki" a jak pytalam dermatologa jak mam se cih pozbyc to powiedziala ze jak mam alergie (a mam) to mam tego nie ruszac...
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:39   #13
ankattt18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: leczenie cieni pod oczami

....
ankattt18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:44   #14
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Też mam problem z sińcami i to sporymi... Ostatnio natknęłąm się na plastry detoxujące pod oczy i kurcze nie wiem co myśleć, czy to jakiś pic, czy może warto spróbować. Ktoś miał do czynienia z takim czymś?
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 10:57   #15
xxgosiaczek19xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Ktoś wie gdzie można tanio zrobić mezoterapię na sińce pod oczami?-szukam w obrębie woj.kujawsko-pomorskiego.W gazecie przeczytałam że ceny są od 200zł,tymczasem cały czas natykam się na jakieś kolosalne sumy. Z góry dziękuję za pomoc
xxgosiaczek19xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 01:06   #16
madziakonik
Raczkowanie
 
Avatar madziakonik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Dziewczyny, niestety jeśli nie chcemy do końca życia malować tych naszych cieni to chyba tylko pozostają dosyć poważne zabiegi. Dużo informacji o tym skąd się biorą te bezsensowne sińce i jak się ich pozbyć znalazłam w tym artykule http://kobieceprawdy.pl/article_uni/...od_oczami.html Jest tam też mowa o wspomnianej mezoterapii. Ja tymczasem idę się wyspać...
madziakonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 11:45   #17
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Podnoszę wątek, dziewczyny napiszcie czy któraś z Was stosowała jakiekolwiek zabiegi na zniwelowanie sińców pod oczami/doliny łez?
Ja mam i dolinę łez, i cienką skórą, przez którą prześwitują żyłki, to wszystko zaowocowało ogromnymi cieniami
Jeśli ktoś stosował zabieg na rozjaśnienie/wypełnienie, który może polecić, napiszcie koniecznie
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 22:21   #18
tabaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Witam, wznawiam temat bo widzę ostatnio 2 latat temau wpis:P mezoterapia igłowa - zdjęcia przed i po? efekty?
tabaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 07:27   #19
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Omg, post sprzed 2 lat jest mój, jak ten czas leci ja prawdopodobnie za jakiś czas będę robiła sobie zabieg pod oczy, wkleję zdjęcia ale za jakiś czas oznacza pewnie kilka miesięcy jbc :P (chociaż już się boję)
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 14:26   #20
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: leczenie cieni pod oczami

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Omg, post sprzed 2 lat jest mój, jak ten czas leci ja prawdopodobnie za jakiś czas będę robiła sobie zabieg pod oczy, wkleję zdjęcia ale za jakiś czas oznacza pewnie kilka miesięcy jbc :P (chociaż już się boję)
Hm, zanim spróbujesz to spróbuj na dolinę łez jakiś krem pobudzający lipogenezę - takie składniki zwykle mają kremy do biustu np. Eveline różowy. I jest to nawet skuteczne. A na sińce żel flosleku -> http://polowanie-na-zdrowie.blogspot...-flosleku.html tani jest a naprawdę działa przy systematycznym stosowaniu.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2015-01-10 o 14:42
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 15:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.