szafirowa sukienka? - jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 19:25   #1
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204

szafirowa sukienka? - jakie dodatki?


przejrzałam wątki, jeden był o szafirowej kiecce, ale trochę mało... Zwłaszcza, ze ja chcialam bardziej spytać o łączenie kolorów niż o to czy te konkretne buty pasują do tej konkretnej kiecki...

Kolor kiecki jest taki jak tej w załączniku, ta, którą będę miała jest trochę bardziej japan style. U góry lekka kopertówka, odcinana pod biustem wyszywana z przodu kamieniami, cała z plisowanego materiału, długość do kolan. [edit2: krój coś w tym kierunku http://www.boutique2007.nazwa.pl/aukcje/2530/7.JPG ale ta 'moja' ma ładniejszy maeriał i ciut inaczej jest szyta]

Tak w pierwszej chwili wymyśliłam (bo mierzyłam wcześniej buty) , że mogłabym iść w purpurę w dodatkach (chyba tak się ten kolor nazywa?)
tzn w tym kolorze torebka, marynarka i buty ... (ciut bardziej w róż niż te na załączonym zdjęciu=> takich nie chcę, mam na oku peep toe z kokardką z CCC).
Ale przyznam, że przyłożyłam sobie marynarkę wHM w tym kolorze do szafirowej bluzki i jakoś mi to nie grało...
chodzi o zestawienie kolorów takie jak na zdjęciu, tylko oczywiscie ja rajstopy chce miec cieliste ;P

Druga opcja jaką wymyśliłam, to buty w kolorze sukienk + biała torebka i marynarka.

Mam jeszcze srebrne buty, ale wtedy zupełnie nie wiem jakie dodatki....
[jak będę miała buty, torebkę i marynarkę, to biżuteria będzie z górki]


edit: ta 'purpura' to wh tej strony http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_k...99zyku_polskim coś między cyklamenem a karminem? Moze z domieszka fioletu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o7ka53.jpg (120,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3034-459017-p.jpg (37,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg High%2BHopes%2BDress.jpg (26,3 KB, 58 załadowań)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-06-05 o 21:19
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.