Praca magisterska. Pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 15:40   #1
magisterka20132014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1

Praca magisterska. Pomoc


Witajcie,
piszę obecnie pracę magisterską na temat wysiedlania Żydów do getta (w Wieliczce), tego w jaki sposób się to odbywało oraz interesuje mnie wysiedlanie wśród codzienności życia mieszkańców miejscowości takich jak Chrzanów, Myślenice, Wieliczka, Niepołomice. Poszukuję osób (starszych, więc np. Wasi dziadkowie, wujkowie, ciocie), którzy byli świadkami tych wydarzeń, mogą coś na ten temat powiedzieć lub opisać mi mailowo. Może wiece z kim mogłabym się kontaktować, gdzie jeszcze napisać - pisałam do Yad Vashem, do Waszyngtonu, będę w ŻIH-u, w IPN-ie, mam kontakt z członkiem KARTY. Nagrywam i spisuje relacje ludzi, którzy żyli w tamtych czasach, ponieważ moja praca opierała się będzie przede wszystkim na relacjach ludzi z podanych wyżej miejscowości. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc proszę o kontakt i odpowiedź tutaj, bądź na maila magisterka2013.2014@gmail .com .
magisterka20132014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.