Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-28, 10:19   #4981
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Mariamarysienka a mialas przy cywilnym panienski? Ja tam bardzo chce i nie mogę się doczekać tego baaaaaardzo cokolwiek to będzie na ostatnim panieńskim jaki był to było fajnie jechałysmy limuzyna, striptizer i posiadowa w domu i impreza powiem Wam ,że ja się cieszę ,że zobaczę wszystkie koleżanki razem super sprawa
O borze, takie rzeczy jak limuzyna i striptizer kompletnie nie są w moim stylu i czułabym sie maksymalnie zażenowana Miałam zaproszenie w sierpniu na taki panieński, ze striptizerem, party busem i tortem w kształcie penisa i podziękowałam.

Zrobiliśmy taką imprezę dla przyjaciół, coś jak panieńsko-kawalerski, ale bardziej chodziło o to, żeby się spotkać. Wiem, że Tż też miał później ognisko z 3 kolegami.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:23   #4982
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

No my zrobiłyśmy tak jak panna młoda chciała mi się podobalo ale tortu z penisem nie bylo haha dla mnie to każda forma jest dobra byle by się spotkać razem i pobawić
Dla mnie najważniejsze ,że będą najbliższe mi osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:24   #4983
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Piąteczek! Niby fajnie się pracuje z domu, praca mi dużo szybciej idzie - pod warunkiem, że się do niej zabiorę A najgorzej, jak mam kryzys i zachce mi się spać, łóżko jest niebezpiecznie blisko

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
A jeszcze tylko powiem, może którejs spodoba się taki pomysł, że z Tż na Święta daliśmy sobie listy. W nich napisalismy O swoich uczuciach, o tym za co przepraszamy, za co dziękujemy, o co się prosimy i czego oczekujemy od naszego małżeństwa. Listy te otworzymy dopiero wieczorem w przeddzień naszego ślubu Strasznie mnie korci otworzenie tej koperty, ale tłumaczę sobie, że to będzie niesamowite wieczór przed ślubem przeczytać o uczuciach swojego ukochanego i po raz kolejny, tuż przed przysięgą uświadomić sobie dlaczego to właśnie Jego i tylko Jego chce za męża

A i sprzedam Wam hit hitów!!!
Dzisiaj mój Tż dostał zaproszenie na wesele od swojego kuzyna, który bierze ślub 3 maja i doskonale wie, że półtora miesiąca później jest nasze wesele i uwaga, zagadka... W jakiej formie zaproszenie dostał Tż? Tamdadadam!!! Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ!!!! Huraaaaaa! Zagotowalo się we mnie jak diabli, poważnie rozważam czy w ogóle pójść na to wesele, bo to już jest dla mnie brak szacunku do zaproszonych gości. Na razie zgodnie stwierdziliśmy że damy im takie samo, dla niego z osobą towarzyszącą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się bardzo podoba pomysł z listami, też myślałam, czy by kiedyś nie napisać, niby nie jesteśmy bardzo sentymentalni, ale trzymamy wszystkie listy, jakie kiedykolwiek wymieniliśmy, to byłaby fajna pamiątka!

Sprawa osoby towarzyszącej dla mnie mega słaba, to naprawdę wymaga tylko MINIMUM wysiłku. Ja to jestem z tych, że bym wszystkich najchętniej pisała imiennie, ale wczoraj się na tym przejechałam, nie widziałam się z koleżanką kilka miesięcy (a to bliska znajoma, często piszemy, znamy się ze 25 lat ), a tu się okazuje, że się rozstała z facetem... No zdarza się, wydrukujemy jej nowe. Ale tu to sprawa losowa, zdarza się (jeszcze jest szansa, że się zejdą, przynajmniej tak mówi). A w przypadku tego kuzyna to po prostu chamówa.

KizdaM, ale masz krętaczy w tej pracy, no masakra zupełnie się nie dziwię, że nie chcesz tam pracować, oni tylko czekają na okazję, żeby przykantować...

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
My narazie nie kupujemy alkoholu bo nawet nie mamy gdzie tego trzymać. Narazie stanęło na tym, że temat alkoholu zostawiamy na później i to dużo później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My na razie też się wstrzymujemy z braku miejsca. No i wciąż nie wiem, ile wódki kupić liczę na cudowne olśnienie, jak już się okaże mniej więcej, ile osób wstępnie deklaruje przyjście

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86291272]
Jeszcze rozdajemy zaproszenia (zostało ok 20 szt do rozdania) ale wstępna lista to 150 osób wraz z usługodawcami, ale trzeba liczyć się z tym ze trochę osób nie przyjdzie

Wczoraj dowiedziałam się w pracy, ze na przyszły rok przechodzi mi 14 dni i łącznie bede miała 40 dni wolnego



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
40 dni fantastyczny wynik! U mnie przejdzie tylko 6
I super Wam idzie z tymi zaproszeniami! My mamy do rozdania ze 40 jeszcze, dopiero zaczęliśmy

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Kupiliśmy wczoraj dwie planszówki i w weekend będziemy sobie grać w weekend też usiądę i rozpiszę plan działań ślubnych na najbliższe 2 miesiące, bo trzeba w końcu ruszyć na poważnie z załatwianiem niektórych spraw, a mam wrażenie, że tyle tego jest, że nie ogarniam.
Super, miłych rozgrywek!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:31   #4984
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szoszo tak jak u Ciebie no to wiadomo ,może się zdarzyć ,ale raczej osoby które są ze sobą już rok zapraszamy po nazwisku a nie jako towarzyszące .
Póki co mam tylko jedną " nowa" parę ,są razem od kwietnia czy maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:31   #4985
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Mariamarysienka a mialas przy cywilnym panienski? Ja tam bardzo chce i nie mogę się doczekać tego baaaaaardzo cokolwiek to będzie na ostatnim panieńskim jaki był to było fajnie jechałysmy limuzyna, striptizer i posiadowa w domu i impreza powiem Wam ,że ja się cieszę ,że zobaczę wszystkie koleżanki razem super sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Mi też się nie chce na codzien chodzić na imprezy ,ale to mój panieński i zamierzam skorzystać ,jak impreza to się wytancze jak w domu to się wylenie jak pójdziemy na basen też się uciesze nie trzeba mi dużo do szczęścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, super podejście Fajnie, że się na nic konkretnie nie nastawiasz.

Ja zdecydowanie nie chcę typowego panieńskiego. Wszystkie moje przyjaciółki, koleżanki i znajome w jednym miejscu to dla mnie wizja jak z koszmaru, bo mam taki charakter, że bym się strasznie przejmowała, czy na pewno dobrze się bawią, bo każda jest z innej parafii, innego towarzystwa itd. Po prostu wiem, że by tak było, że bym się skupiała na tym (niepotrzebnie, bo na pewno byłoby super), zamiast na sobie i na tym, żebym ja się dobrze czuła

U mnie będzie panieński najpewniej wyjazdowy, we dwie, świadkowa i ja, tak jak na jej panieńskim Ale parę innych bliższych znajomych powiedziało, że mam sobie zarezerwować taką czy taką datę i idziemy na drinka (albo kilka ) z okazji zbliżającego się ślubu więc szykuje mi się kilka miniwieczorów w bardzo małym gronie, dla mnie idealna forma
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:35   #4986
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Też się zawsze przejmuje ale w ten wieczór dziewczyny same ustala co robimy i kazda oprócz mnie będzie wiedziała co ja czeka jeśli kiedyś będę świadkowa to bardzo się uciesze, bo lubię takie organizowanie. Napewno będę długo to planowac jeszcze taki z niewiadomą to wgl super lubię takie sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:35   #4987
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szoszo tak jak u Ciebie no to wiadomo ,może się zdarzyć ,ale raczej osoby które są ze sobą już rok zapraszamy po nazwisku a nie jako towarzyszące .
Póki co mam tylko jedną " nowa" parę ,są razem od kwietnia czy maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, totalnie się zgadzam! Tak jak pisałam, ja to bym najchętniej pisała wszystkich po nazwisku, "świeżaki" też
U nas tż w ostatniej chwili zmienił w jednej parze nazwisko na osobę towarzyszącą, bo stwierdził, że są krótko razem i ostatnio wyglądało, że mają spory potencjał rozstaniowy ale jak przeliczyliśmy, to wcale nie tak krótko, bo ponad rok. Ja się z tym czuję głupio i jak będziemy drukować zawiadomienia, to zrobimy im nowe zaproszenie z nazwiskami, bez OT (jeszcze im nie daliśmy, mieliśmy wręczyć w święta, ale akurat coś im wypadło i nie przyjechali).
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 10:39   #4988
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Mamy dwie osoby które na 95% wiem ,że przyjdą same. No ,ale im akurat damy zaproszenie z osobą towarzyszącą ,wiadomo aż mi się znowu zachciało tych zaproszeń miałam taki czas ,że oglądalam codziennie i aż mialam potem dosyć. Teraz tak sobie myślę ,że chętnie wypisze cała listę mówiliśmy ,że w nowym roku ogarniemy nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:43   #4989
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Meggie byliśmy w tym roku na wakacje w Krasnobrodzie, lubię te okolice

Ja w sierpniu organizowałam panieński i było spa, kolacja w klimatycznej knajpce i rewelacyjny apartament. Potem miała być rundka po klubach, ale jak wróciłysmy ze spa się przebrać, to uznalysmy że już się nikomu na miasto iść nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:43   #4990
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Tak, totalnie się zgadzam! Tak jak pisałam, ja to bym najchętniej pisała wszystkich po nazwisku, "świeżaki" też
U nas tż w ostatniej chwili zmienił w jednej parze nazwisko na osobę towarzyszącą, bo stwierdził, że są krótko razem i ostatnio wyglądało, że mają spory potencjał rozstaniowy ale jak przeliczyliśmy, to wcale nie tak krótko, bo ponad rok. Ja się z tym czuję głupio i jak będziemy drukować zawiadomienia, to zrobimy im nowe zaproszenie z nazwiskami, bez OT (jeszcze im nie daliśmy, mieliśmy wręczyć w święta, ale akurat coś im wypadło i nie przyjechali).
Też bym najchętniej wszystkich wpisała z imienia i nazwiska, bo wiem, jakie to okropne uczucie, gdy jesteś z kimś już dłuższy czas, a dla rodziny to nadal jakiś bezosobowy towarzysz Pamiętam, jak mi było przykro te 2 lata temu, gdy mieliśmy 5 wesel od Tż strony i tylko na 2 zaproszeniach byłam wymieniona z imienia i nazwiska. Serio, było mi mega smutno, zwłaszcza że rodzina była bardzo bliska.
Ale znowuż jak mam 18-latka, który ze swoją dziewczyną jest dopiero 3 miesiące, to nie będę się wydurniać, bo mogą się rozstać jeszcze zanim damy im zaproszenie, a jednak u nas z dorabianiem może być gorzej przez to, że potrzebna jest matryca do białych napisów.

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
U mnie będzie panieński najpewniej wyjazdowy, we dwie, świadkowa i ja, tak jak na jej panieńskim Ale parę innych bliższych znajomych powiedziało, że mam sobie zarezerwować taką czy taką datę i idziemy na drinka (albo kilka ) z okazji zbliżającego się ślubu więc szykuje mi się kilka miniwieczorów w bardzo małym gronie, dla mnie idealna forma
Ooo, brzmi świetnie Ja też bym najchętniej taką formę "panieńskiego" wybrala
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:46   #4991
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Maria no tak 18 latek to też inną sprawa ,ale myślę ,że taki chłopak nie obrazi się o taką formę zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 10:48   #4992
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szoszo super! Dobre rozwiązanie,bo jak jest jeden termin to ciężko zgrać wszystkie,a tak to w mniejszych grupach będzie swobodniej i można spokojnie porozmawiać
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:49   #4993
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Co do zaproszeń jeszcze to myślę ,że my zamowimy kilka pustych w razie jakbyśmy chcieli kogoś jeszcze doprosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:56   #4994
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Też bym najchętniej wszystkich wpisała z imienia i nazwiska, bo wiem, jakie to okropne uczucie, gdy jesteś z kimś już dłuższy czas, a dla rodziny to nadal jakiś bezosobowy towarzysz Pamiętam, jak mi było przykro te 2 lata temu, gdy mieliśmy 5 wesel od Tż strony i tylko na 2 zaproszeniach byłam wymieniona z imienia i nazwiska. Serio, było mi mega smutno, zwłaszcza że rodzina była bardzo bliska.
Ale znowuż jak mam 18-latka, który ze swoją dziewczyną jest dopiero 3 miesiące, to nie będę się wydurniać, bo mogą się rozstać jeszcze zanim damy im zaproszenie, a jednak u nas z dorabianiem może być gorzej przez to, że potrzebna jest matryca do białych napisów.



Ooo, brzmi świetnie Ja też bym najchętniej taką formę "panieńskiego" wybrala
No tak, w takich bardzo świeżych przypadkach lepiej wybrać bezpieczną opcję i wypisać OT
U nas niby to żaden problem, jeden mail do przyjaciółki i ona podmieni w zaproszeniu, co trzeba, a potem się rach-ciach wydrukuje w drukarni, ale to jednak jest dość upierdliwe i wolałabym już w pozostałych zaproszeniach niczego nie zmieniać

Też zostałam kilka razy "osobą towarzyszącą", co było jednak trochę irytujące, bo byliśmy ze sobą sporo dłużej niż zapraszający nas, no ale przecież nie jesteśmy zaręczeni, więc się nie należy ale w ogromnej większości dostawaliśmy na szczęście zaproszenia imienne.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Szoszo super! Dobre rozwiązanie,bo jak jest jeden termin to ciężko zgrać wszystkie,a tak to w mniejszych grupach będzie swobodniej i można spokojnie porozmawiać
Właśnie! Ja zdecydowanie wolę z każdą spędzić chwilę i z każdą pogadać, niż mieć jeden zbiorczy wieczór. Byłam na super panieńskim, gdzie dziewczyny się w ogóle nie znały, była limuzyna i klub i choć to w ogóle nie moje klimaty, to jednak było naprawdę fantastycznie. Tylko sama bym tak nie chciała
A jeśli są klimaty bardziej pogaduchowe niż taneczne, to moim zdaniem o wiele fajniej się sprawdza mniejsze grono, bo mogę pogadać na tematy bardziej prywatne i od serca, a nie taka ogólna gadka o tym, że wychodzę za mąż

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Co do zaproszeń jeszcze to myślę ,że my zamowimy kilka pustych w razie jakbyśmy chcieli kogoś jeszcze doprosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo sensowne i wygodne

My musimy drukować każde osobno, bo mamy bardzo proste zaproszenia, bez żadnych obrazków, tylko liternictwo, i dziadowo to wygląda, jak się wypisuje ręcznie Ale tyle dobrego, że nie zamawiamy, tylko przyjaciółka nam robi i lecimy z tym do pobliskiej drukarni
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:57   #4995
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Takie spotkania w mniejszym gronie mam właśnie jak jestem w Polsce mi się podoba takie ,że wszyscy razem no ,ale jak kto woli nie ma przymusu na szczęście, więc róbmy tak by każdy był zadowolony
Zaraz nowy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:59   #4996
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Co do zaproszeń jeszcze to myślę ,że my zamowimy kilka pustych w razie jakbyśmy chcieli kogoś jeszcze doprosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Takie spotkania w mniejszym gronie mam właśnie jak jestem w Polsce mi się podoba takie ,że wszyscy razem no ,ale jak kto woli nie ma przymusu na szczęście, więc róbmy tak by każdy był zadowolony
Zaraz nowy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie, dla każdego coś miłego!
Wiadomo, ja też mam spotkania w mniejszym gronie na co dzień, które się w zasadzie nie różnią od tych "minipanieńskich", ale mi to w ogóle nie przeszkadza, że będzie tak codziennie

Dobra, ja tu gadu-gadu, a robota się sama nie zrobi
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 10:59   #4997
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Szoszo dokładanie,wtedy takie gadanie o marynie:p

Ja zaczęłam się zastanawiać czy nie zamówić jeszcze jakichś próbek.. czy brać te z miłości,bo chyba bym musiała brać dodatkową karteczkę, boję się że za bardzo napaćkane będzie na jednej stronie..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:01   #4998
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ja jestem trochę dziczek i jednak lubię kameralnie Dlatego z Tż od kilku lat pochodzimy do bali sylwestrowych jak pies do jeża, bo z jednej strony byśmy poszli i potańczyli, a z drugiej przerażają nas tłumy Nawet jak parę lat temu byliśmy na takiej większej domówce i było tam kilkanaście obcych osób, to już nie czuliśmy się komfortowo.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:05   #4999
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Oj bardzo chętnie poszlabym na taki bal sylwestrowy z DJ lub kapela. Szkoda ,że nie jesteśmy w pl bo napewno byśmy się wybrali. Mariamarysienka ja nie wiem jak Wy wytrzymacie na weselu Waszym ,macie chyba największa liczbę gości jaka widziałam u kogokolwiek
Skoro takich dużych tłumów nie lubicie już rozumiem dlaczego nie chcialas tyłu gości.
Na codzien też raczej nie lubię tłumu w sklepach czy coś. Ale imprezy domowki czy takie posiadowy w większym gronie czy wesela to ja bardzo lubię raz na jakiś czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 11:08   #5000
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja jestem trochę dziczek i jednak lubię kameralnie Dlatego z Tż od kilku lat pochodzimy do bali sylwestrowych jak pies do jeża, bo z jednej strony byśmy poszli i potańczyli, a z drugiej przerażają nas tłumy Nawet jak parę lat temu byliśmy na takiej większej domówce i było tam kilkanaście obcych osób, to już nie czuliśmy się komfortowo.
Czyli mniejsze,zaufane grono
My lubimy się bawić, uwielbiam tańczyć na sylwestra chodzimy co roku i przeważnie paczka 15-20 osób, w tym roku idzie nas 16 osób, w przeciągu roku też jakieś dancingi itp., z moją paczką.
Też się czuję komfortowo wśród najbliższych,ale nie przeszkadza mi obecnosc innych,jeśli mam przy sobie Tżta, ekipę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:09   #5001
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Kto ma link do nowego wątku ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:09   #5002
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

To teraz zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1263044
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:09   #5003
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja dosyć późno zaczęłam się bawić:p nie szalałam jako 18stka, a dopoero coś koło 22 lat,po paru miesiącach poznałam Tżta teraz lubimy wyjść razem ze znajomymi na jakąś zabawę z muzyką na żywo,ale żeby szaleć w jakimś klubie to już nie
Zastanawiam się co moja starsza wymyśli,ale właśnie może coś być w stylu spa albo wyjazdu gdzieś na weekend:p
Ja tak samo, zaczęłam dopiero imprezowa tak po 20stce
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Meggie byliśmy w tym roku na wakacje w Krasnobrodzie, lubię te okolice

Ja w sierpniu organizowałam panieński i było spa, kolacja w klimatycznej knajpce i rewelacyjny apartament. Potem miała być rundka po klubach, ale jak wróciłysmy ze spa się przebrać, to uznalysmy że już się nikomu na miasto iść nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się przejadł teraz trochę, bo od października pracuje w tym terenie, ale na szczęście w styczniu wracam na swoj rewir Ale na wakacje tam jest ekstra

Koniec wątku! Przenosimy się na nowy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:11   #5004
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

No my właśnie nawet nie za bardzo mamy z kim iść, żeby była jakaś paczka W tym roku jedna koleżanka do mnie pisała, czy nie pójdziemy z nimi na bal, ale akurat teraz przy szykujących się wydatkach ślubnych nie jest dobry czas. No i teraz dodatkowo cieszę się, że nie skorzystaliśmy z zaproszenia, skoro oboje leżymy chorzy
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:13   #5005
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ten zgłaszam do zamknięcia.

Widzimy się tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1263044
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.