Fryzjer - Sosnowiec - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 13:24   #61
martub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja chodze do Justyny do Broadway, wlasnie bylam po raz trzeci i napewno nie ostatni. Mam krotkie krecone wlosy. Tym razem mialam tylko troche podciete wlosy ale poprzednie fryzury naprawde rewelka.
Oni gdzies chyba od wrzesnia sa na Targowej w bramie.
martub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 20:56   #62
fiolettowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Cool Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez martub Pokaż wiadomość
Ja chodze do Justyny do Broadway, wlasnie bylam po raz trzeci i napewno nie ostatni. Mam krotkie krecone wlosy. Tym razem mialam tylko troche podciete wlosy ale poprzednie fryzury naprawde rewelka.
Oni gdzies chyba od wrzesnia sa na Targowej w bramie.

Możesz jakieś zdjęcie dodać. ?
Ja "zdradziłam" ich i po raz drugi idę na Strzemieszyce , ale na pewno następny raz pójdę na Sc.
fiolettowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:09   #63
martub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Zalaczam foty, robione miesiac temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090583.jpg (58,6 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090584.jpg (82,1 KB, 212 załadowań)
martub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:05   #64
FARISIEJ
Przyczajenie
 
Avatar FARISIEJ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Sosnowiec/Kielce/Gdańsk
Wiadomości: 15
GG do FARISIEJ
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

ja również polecam salon broadway obecnie na targowej w bramie. Od trzech lat chodzę tam regularnie (średnio co 4-6tygodni) do Damiana za każdym razem strzyżenie plus dwa kolory. Przeszliśmy razem od głębokiej czerni po ciemny blond, rudy, pasemka potem znowu ciemny brąz teraz ciemny blond i ciemno fioletowe końcówki) zawsze eskperymentujemy)) potrafi szczerze doradzic, że coś nie wyjdzie i szkoda się za to w ogóle brać albo spróbujemy z czymś innym i zobaczymy. Szczerze nigdy nie byłam rozczarowana. strzyżenie bez zarzutu. Włoski zawsze pięknie wymodelowane i lśniące jak od nich wychodze to kobitki mnie zaczepiaja (w sklepie i na ulicy) jakie mam piękne włosy a to chyba najlepsze reklama zachwyt innych.

z innych salonów to Berendowicz - chodziłam do Pani Reni jeszcze kiedy byli w plazie i w europie byłam z niej zadowolona ale potem odeszła a ja razem z nią

salon welli w realu taka śmieszna pani zaciągająca po śląsku z Siemianowic sląskich też fajnie mnie obcięła i zafarbowała płaciłam wtedy 120zł moja mama też u niej była i również była zadowolona

lovely look odradzam ma straszną renomę i rozmawiałam kiedys z pseudo fryzjerką, która tam pracowała - skończyła kurs fryzjerki i tam ją przyjęli sama opowiadała jakie cuda tam sie dzieją i kto tam pracuje)))
pozdrawiam
FARISIEJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:11   #65
flo_
Przyczajenie
 
Avatar flo_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

A może ktoś podać numer do tego Brodwayu na Targowej i dokładniejszy adres?
Byłabym wdzięczna
flo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:36   #66
martub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Numer: 510 25 85 86 a dokladnego numeru na Targowej nie pamietam. Jest to w bramie w tej czesci targowej blizej tramwaju. Nad brama jest logo.
martub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:39   #67
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

a gdzie jest ulica Targowa?
To nie jest ta sama siedziba koło Rossmana na Modrzejowskiej?
Czy to daleko od dawne siedziby? Nie jestem z Sosno :/
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:03   #68
majka4442
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja się właśnie zastanawiam czy iść do tego Broadway'a. Nie wiem za bardzo co mogę zrobić z włosami bo trochę boję się eksperymentować. Prawie każde moje wyjście od fryzjera kończyło się wielkim rozczarowaniem a nawet płaczem. Ale widzę, że opinie na temat tego salonu są w większości pozytywne. Wiecie może ile tak mniej więcej kosztuje obcięcie i np wycieniowanie włosów?
majka4442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:31   #69
martub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

ziajka - nie to nie jest kolo Rossmana, w wakacje zmienieli miejsce, ale Targowa jest bardzo blisko (boczna od Modrzejowskiej)
majka- ja za obciecie place 30 zl. Nie dowiesz sie czy warto jak nie sprobujesz
martub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 09:14   #70
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

A w tym Broadwayu robilyscie balejaz/dekoloryzacje? Jaka jest cena balejazu i jak wyszlo? Do kogo lepiej sie tam umowic na takie rzeczy?
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:51   #71
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Co myślicie o salonie Dafne na ul. Zwycięstwa?

Edytowane przez 2016062116
Czas edycji: 2012-08-18 o 16:46
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 10:18   #72
Gabi78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Witam, ja polecam salon Viki Studio w Sosnowcu, od lat do nich chodzę i jestem bardzo zadowolona, są tam świetni fryzjerzy, czesałam sie tam na ślub, Ewelina zrobiła mi fryzurkę o jakiej marzyłam, potrafią super doradzić co do fryzury i koloru, gorąco polecam =]
Gabi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:22   #73
cari_falena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Co myślicie o salonie "Dafne" w Sosnowcu? Chodzi mi o grzywke i cieniowanie. I czy opłaca sie isc do pani Agnieszki?
cari_falena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:51   #74
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez Gabi78 Pokaż wiadomość
Witam, ja polecam salon Viki Studio w Sosnowcu, od lat do nich chodzę i jestem bardzo zadowolona, są tam świetni fryzjerzy, czesałam sie tam na ślub, Ewelina zrobiła mi fryzurkę o jakiej marzyłam, potrafią super doradzić co do fryzury i koloru, gorąco polecam =]
Tez polecam Viki Studio na Małachowskiego. Nareszcie mam kolor włosów jaki mi się wymarzył a fryzurka ślubna zrobiła furorę wśród gości
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 22:11   #75
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cari: poczytaj na poprzednich stronach, dziewczyny zdecydowanie odradzają Dafne
A ja teraz szukam salonu gdzie mi zrobią dobrze jedną pierdółkę, być może zapiszę się do Broadway, bo słyszałam dobre opinie otóż chcę wybielić jedno pasemko a potem zafarbować na zielono lub niebiesko włosy mam rudawe. Będzie odpał jak dojdzie do skutku
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:43   #76
FARISIEJ
Przyczajenie
 
Avatar FARISIEJ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Sosnowiec/Kielce/Gdańsk
Wiadomości: 15
GG do FARISIEJ
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

hej pisze do Ciebie w sprawie fryzjera robiłam w broadway'u podobne rewoluje, które chodzą Ci po głowie i kiedyś właśnie zamarzyło mi się żeby zrobić sobie szerokie pasmo z jednej strony na niebieski taki kolor oczo✂✂✂ny a że miałam asymetrycznego boba to pomyślałam, że z tej dłuższej strony taki niebieski look będzie fajny i mimo tego, że Damian (fryzjer z tego salonu) odradzał mi twierdząc, że to nie ma sensu bo zaraz się wypłucze ja się uparłam i po tygodniu faktycznie nie było śladu po kolorze. Następnym razem zmieszał ten niebieski z czernią granatu i było już lepiej. Potem umyślił mi się fiolet i również kolor utrzymaywał się do tygodnia i obrzydliwie to wyglądało jak się wypłukał. A niestety żeby takie kolorki chwyciły muszą Ci bardzo rozjaśnić włosy, które pozbawione pigmentu wypłukują z siebie wszystkoteraz mam wygolony jeden bok i efekt bije na głowe wszystkie kolory

pozdrawiam serdecznie i powodzenia z eksperymentami
a co so salonu to polecam ich z reką na sercu
agnieszka
FARISIEJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:06   #77
najs_sc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

http://allegro.pl/bon-200-zl-na-usl-...743218207.html
najs_sc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 12:30   #78
bluemillka
Przyczajenie
 
Avatar bluemillka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez aga378 Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma jakieś doświadczenia dot. salonu fryzjerskiego w Plejadzie "Elajne" ? Właśnie się wybieram, bo tam chodze zazwyczaj, ale zaczynam mieć mieszane uczucia, niby ok. , fryzjerka doradziła mi fajną fryzurkę na którą trzena zapuścić włosy, bo miałam za krótkie. No i zapuszczam, chodzę do niej podcinać, czeka na moją wymarzaną fryzurę, trwa już to 10 miesięcy, a ten wspaniały efekt jakoś nie przychodzi. Juz nie wiem co myśleć, może jestem niecierpliwa?
Jakieś dwa lata szukałam dobrego salonu i wpadłam na pomysł aby wybrać się do salonu w Plejadzie (Sosnowiec) i to był mój wielki błąd!!! Byłam w wielu salonach, ale jeszcze nigdy nie przeżyłam takiego koszmaru jak tam. Z salonu wyszłam z żółtymi włosami, a przy skórze białymi jak wata(utlenionymi na maxa) i jakimiś chamskimi czarnymi pasemkami i żeby tego było mało miałam poparzoną skórę na głowie. Wyglądałam jak monstrum, nie wiedziałam jak mam wrócić do domu. A za ten cały show skasowano mnie ....350!!! zł. Oszustwo, partactwo, chamstwo w najgorszej postaci. Włosy zniszczyła mi jakaś pseudo fryzjerka małolata z wyglądy max 18 lat. Absolutnie nie polecam tego miejsca nikomu nawet najgorszemu wrogowi
bluemillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 18:17   #79
mutig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Odradzam wszystkim fryzjera z teatralnej MILADY - jedna wielka porażka.
Mam włosy kręcone. Zapowiadało się dobrze , a w efekcie wyszłam z najgorszą fryzurą w swoim życiu. Nierówne strzyżenie (w tym także grzywki!!! , zdecydowanie za krótkie cięcie i niezgodnie z oczekiwaniami mimo wcześniejszych ustaleń. Pierwszy i ostatni raz!!!
teraz pozostaje mi czekać aż odrosną moje loki:-(

Przy okazji- zna ktoś dobrego fryzjera dla włosów kręconych?
mutig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 09:43   #80
martub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Do wlosow kreconych polecam Justyne z Brodaway w Sosnowcu. Juz ponad rok sie u niej strzyge i zawsze wychodze zadowolona. Wczesniej wszyscy mnie strzygli na jedno kopyto...
martub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 19:59   #81
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Całkowicie odradzam salon Ewa na modrzejowskiej.
Pani bardzo nieprzyjmna, w salonie czuć papierosy, wszystko robią praktykantki. I trochę inne pojęcie mają o niektórych usługach.
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:55   #82
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
Witam
Pomieszkuję w Sosnowcu na Pogoni od 4 lat i sprawdziłam tu w sumie 5 fryzjerek. Polecam panią Anię z salonu Maria przy Czeladzkiej, ceny nie wygórowane (ok 25 zł za obcięcie z myciem za krotkie włosy), fryzjerka w dodatku sympatyczna i można z nią miło pogawędzic, doradzi i niegdy nie wyszlam niezadowolona, choc nosilam odwazne fryzury, w stylu irokez. Gorzej z właścicielką, p. Marią - ją polecam klientkom w jej wieku (ok 60 l.) a nie młodym kobietom.

Poszukuję Pani Ani, która nie pracuje już u Marii w salonie fryzjerskim na ul. Czeladzkiej. Czy ktoś wie gdzie się przeniosła ?
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 18:39   #83
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Kochane, potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera, by zajął się moimi włosami przed studniówką + wykonanie fryzury próbnej, którą mam już w miarę wyobrażoną. Niestety, moja ostatnia wizyta u fryzjera to była bodajże Komunia I jestem nie na bieżąco, gdzie w Sosnowcu dobrze czeszą. Mam długie, proste włosy, co pewnie nie ma wielkiego znaczenia poza tym, że można z nimi naprawdę sporo fajnych rzeczy zrobić.
Koleżanka polecała mi zakład Czarny Diament przy rondzie Ludwik - jaka jest Wasza opinia na ich temat? Proszę, doradźcie
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 18:47   #84
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Pięknie czeszą w Dafne na Zwycięstwa
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 18:51   #85
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ale Dafne to ten ze słynnymi bliźniaczkami? O rany, w życiu, to za ich sprawą po komunii już do fryzjera nie poszłam.
Czy może któraś z Was się orientuje, gdzie teraz pracuje taka bardzo sympatyczna pani Ania? Ona pracowała z dziesięć lat temu właśnie w Dafne, dzięki niej ja - krnąbrne ośmioletnie dziecko - w ogóle zgodziłam się na jakąkolwiek fryzurę po tym, jak miałam do czynienia z bliźniaczkami. I poczesała mnie cudownie Ale ślad mi po niej zaginął.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 06:22   #86
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Mnie tam czesała chyba właśnie Ania, ale głowy nie dam. Z pewnością żadna z właścicielek.
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 18:07   #87
pszczoleczka13
Przyczajenie
 
Avatar pszczoleczka13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dzień dobry!
Świetny fryzjer - Wojtek, pracował w salonie EGO w Sosnowcu. Niestety zmienił miejsce pracy - gdyby ktoś się czegoś dowiedział - proszę o informacje! Ja się u niego tylko obcinałam i układałam fryzurę - więc o innych zabiegach nie mogę się wypowiadać. Ale zawsze wychodziłam zachwycona.
Pozdrawiam!
pszczoleczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:47   #88
Agata Idzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dobry wieczór. Chodzi mi o fryzjera pana Wojtka pracował w EGO na Modrzejowskiej 27. Bardzo dobry i szczery fryzjer. Nigdy jeszcze nie byłam u kogoś takiego jak on,prtofesjonalista w swoim zawodzie. Niestety już tam nie pracuje a jego koleżanka z Ego nie udziela informacji gdzie teraz pracuje. Jeżeli ktoś coś wie bardzo proszę o odpowiedz.
Agata Idzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:19   #89
pszczoleczka13
Przyczajenie
 
Avatar pszczoleczka13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez Agata Idzik Pokaż wiadomość
Dobry wieczór. Chodzi mi o fryzjera pana Wojtka pracował w EGO na Modrzejowskiej 27. Bardzo dobry i szczery fryzjer. Nigdy jeszcze nie byłam u kogoś takiego jak on,prtofesjonalista w swoim zawodzie. Niestety już tam nie pracuje a jego koleżanka z Ego nie udziela informacji gdzie teraz pracuje. Jeżeli ktoś coś wie bardzo proszę o odpowiedz.
Podbijam! Ja też rozmawiałam przez telefon z tą koleżanką z zakładu. Niestety - tak jak u Pani, powiedziała mi, że nie wie...

A może by zapytać o nazwisko Pana Wojtka? A później przegrzebać internet i wszystkie portale społecznościowe z nadzieją odnalezienia? Tylko - ustawa o ochronie danych osobowych może być przeszkodą... Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje proszę o odp! Baaardzo!
__________________
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. (Mark Twain)

Edytowane przez pszczoleczka13
Czas edycji: 2011-12-17 o 16:26
pszczoleczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:23   #90
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Wyastrczyło podejść i powiedzieć, że ma się mu coś do oddania (coś osobistego, albo pieniądze i chce mu się podać) - zwykle wtedy mówią gdzie znaleźć daną osobę - kilka razy mi się udało
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.