a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 20:40   #301
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

I do mnie tez dotarla przesylka. Weronisiu, dziekuje Ci bardzo bardzo serdecznie. pozdrawiam.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 23:02   #302
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja liquid aplikuje bezposrednio na skore.
ja też
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 18:19   #303
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

No więc za waszą radą spróbowałam polać się liquidem prosto na twarz. Rezultat był taki, że jak polałam odrobinę na czoło to momentalnie miałam wszystko w oku ale bardzosię zdziwiłam, że nic mnie nie piekło oczywiście bardzo mnie to ucieszyło, bo przez chwilę miałam starcha, że mi całe oko wypłynie Muszę popracować nad techniką
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 18:34   #304
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

ja po 3 nocach z żelem zaczęłam się łuszczyć jak wąż zrzucający skórę
robię 2 dni przerwy a potem spróbuję próbkę z mniejszym stężeniem
wygląda na to, że będę mogła stosować zel 2% tylko raz czy 2 w tygodniu :0

plusem natomiast jest to, źe żel nie podrażnia mnie i jakoś szczególnie nie zapycha więc go nie skreślam
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:20   #305
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

właśmie siedzę wysmarowana liquidem na szczęscie obyło się bez podrażnień i schodzenia skóry ale wczoraj jak zmywałam makijaż mleczkiem Sephory to troszkę piekła mnie gębula dziś do zmywania filtra uzyłam mleczka vichy i pieczenia brak czekam aż całkowicie wsiąknie i nakładam na to ystheala a rano pod filtr active c.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 10:56   #306
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
ja po 3 nocach z żelem zaczęłam się łuszczyć jak wąż zrzucający skórę
robię 2 dni przerwy a potem spróbuję próbkę z mniejszym stężeniem
wygląda na to, że będę mogła stosować zel 2% tylko raz czy 2 w tygodniu :0
Łuszczenie to chyba dobry znak? Ze mnie nic nie schodzi, przynajmniej narazie...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 11:10   #307
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja też leciutko się łuszczę (przy nosie i na brodzie) no i mam lekki wysyp (to te gule, które mogłyby mi potencjalnie wyskoczyć np w dniu mojego ślubu). Bardzo pasuje mi ta Paula. Liquid fajnie mi się nakłada (wlewam troszkę w zagłębienie dłoni i na pyszczek), nie piecze, nie szczypie. Ogólnie super
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 12:31   #308
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cieszę się, że jesteście zadowolone

Ja też się cały czas łuszczę. Ale ja używam tych kwasó rano i wieczorem. No i 2 razy w tygodniu Isotrex. Myślałam, ze to po Isotrexie się tak łuszczę... no ale skoro Wy też się łuszczycie, to to pewnie sprawka BHA

Twarz mnie na szczęście nie piecze, jedynie mam mocno ściągniętą skórę.

Za to bardzo podrażniają mnie filtry Szczypie mnie wtedy skóra. Najbardziej po emulsji Avene. Natomiast jak nałożyłam LRP DP, to znowu mnie okropnie wysuszyło, bo tam alkohol jest...
Nie wiem co dalej ... JEszcze spróbuję z LRP LAIT - on nie ma alkoholu.

Co do gul, to mi BHA ładnie je zasusza i one mi w formie łusek schodzą z twarzy.

Jeśli stan mojej skóry się nie pogorszy, to chciałabym taką pielęgnację mieć do kwietnia. Od maja odstawiam wszystko, bo w czerwcu będę się już opalać Nie wiem tylko na jak długo starczy mi mój liquid, bo ja niestety nadal nie radzę sobie z jego aplikacją. Jeśli daję go od razu na twarz to i tak mi spływa nieraz aż do pępka
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 17:12   #309
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko na jak długo starczy mi mój liquid, bo ja niestety nadal nie radzę sobie z jego aplikacją. Jeśli daję go od razu na twarz to i tak mi spływa nieraz aż do pępka
Ciesze sie, ze Wam liquid podpasowal, tak jak mnie.

Podcza aplikacji liquidu bezposrednio na twarz nie naciskam butelki, tylko lekko nia potrzasam, wtedy tak duzo plynu nie wycieka.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 19:12   #310
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

a ja stosuje i liquid i lotion codziennie i do tego acne derm również codziennie...i zwero podraznień, zero łuszczenia, zero buraka.. cudnie, do tego widzę jak ładnie się pory oczyściły.. ubóstwiam Paula
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:07   #311
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Moja sasiadka wczoraj wpadla do mnie i od razu zauwazyla, ze mam ladniejsza cere. Zdziwilam sie, bo jestem slicznie wysypana pryszczami. Stwierdzila, ze pomijajac pryszcze cera wyglada gladko, czysto.
No tylko te pryszcze psuja caly efekt....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 01:13   #312
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze Wam liquid podpasowal, tak jak mnie.

Podcza aplikacji liquidu bezposrednio na twarz nie naciskam butelki, tylko lekko nia potrzasam, wtedy tak duzo plynu nie wycieka.
dokładnie tak samo robię i nic a nic nie ścieka po szyji i innych częściach ciała
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 13:03   #313
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze Wam liquid podpasowal, tak jak mnie.

Podcza aplikacji liquidu bezposrednio na twarz nie naciskam butelki, tylko lekko nia potrzasam, wtedy tak duzo plynu nie wycieka.
O qrcze, to ja jakieś straszne marnotrawstwo uprawiam Bo wylewam go na wacik tak jak tonik... I denerwuję się, że taki niewydajny
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 13:19   #314
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
O qrcze, to ja jakieś straszne marnotrawstwo uprawiam Bo wylewam go na wacik tak jak tonik... I denerwuję się, że taki niewydajny
na to wychodzi czas się poprawić i skorzystać z dobrych rad kolażanek - wizażanek
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 13:28   #315
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
na to wychodzi czas się poprawić i skorzystać z dobrych rad kolażanek - wizażanek
o dzięki...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 16:20   #316
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Hej z liquidem radzę sobie coraz dzielniej, coraz mniej wylewa mi się niepotrzebnie

Mój liquid jest tak wodnisty, że nie muszę naciskać butelki, wystarczy ją przechylić i się leje... ale opanowałam to

No i łuszczę się, łuszczę!!!!
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 18:25   #317
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Hej z liquidem radzę sobie coraz dzielniej, coraz mniej wylewa mi się niepotrzebnie

Mój liquid jest tak wodnisty, że nie muszę naciskać butelki, wystarczy ją przechylić i się leje... ale opanowałam to

No i łuszczę się, łuszczę!!!!
mnie zaczyna swędzieć buzia to znak że lada chwila moze zacząć się wylinka, dlatego na kilka dni odstawiam kwasy żeby na świeta wygladać jak człowiek
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:25   #318
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Ja sobie dziś kuku zrobiłam, chciałam wzmocnić działanie Pauli i nasmarowala się na nią Acne Dermem. Efekt był porażający- olbrzymie czerwone placki dobrze, że miałam pod ręką Nanobase i sytuacja została opanowana Już więcej nie eksperymentuję... Zastanawiam sie tylko ile jeszcze będzie trwał ten wysyp po Pauli
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 10:14   #319
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Już użyłam lotionu Szybka jestem co?

A więc lotion wchłonął się błyskawicznie. Ma konsystencję kremu, podobną do Effaklaru K. Jest bezzapachowy. Super kremuje się nim skórę.
Troszeńkę mnie zaszczypał na twarzy, ale tylko kilka sekund.

Nie klei się tak jak żel i nie mam wrażenia suchej twarzy, jak po liquidzie.

Około godzinę po nakremowaniu się muszę stwierdzić, że moje strefy suche są ściągnięte i muszę je nawilżyć. Nie jest tak mocno jak przy liquidzie, ale jednak czuję ściągnięcie skóry. Krem dobrze się wchłonął, nie pozostawił wałków

Dodam więc do opinii również lotion:
Nakładanie:
+ żel
- liquid
+ lotion (może być problem z wydobyciem go z prawie pustej butelki)

Zapach:
+ żel
+ liquid
+ lotion
Wszystkie zero zapachu

Wchłanianie:
+ żel
+ liquid
+ lotion

Lepkość:
+ liquid nie lepi się
+ lotion nie lepi się
- żel pozostawia skórę lepką

Pamiętajcie, ze to tylko moja osobista ocena. Każdemu może służyć co innego
Jeśli znowu miałabym dla siebie wybierać to wybrałabym zamiast liquidu żel albo lotion (ale z dodatkową pompką, żeby go wydostać z butelki).

Wydaje mi się, że najmniej wydajny jest liquid, bo jest tak płynny, że używając wacika sporo go na waciku zostaje. Jeśli bezpośrednio na ręce, to można nabrać za dużo, część spłynie gdzieś pomiędzy palcami

Niestety mam liquid, więc się muszę pomęczyć.

--------------

No i dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zamówiły u mnie: kosmetyki są już w drodze do Polski , a więc dostaniecie je dużo wcześniej niż planowałyśmy.
Mój mąż dziś po południu ni stąd ni zowąd spakował się i pojechał do Polski Zdąrzyłam mu wepchnąć do torby Wasze flakoniki zapakowane już w zaadresowane koperty. Jutro mąż będzie w Polsce, więc jeśli zdąży na pocztę to od razu Wam wyśle. Jeśli poczta będzie już zamknięta to to zadanie zleci siostrze lub mamie
mi najbardziej odpowiada lotion, szybciutko sie wchłania delikatnie wygładza skórę i praktycznie odrazu mozna nałozyc na niego krem duzo przyjemniej sie go uzywa niz liquid, natomiast po liquidzie buzia się błyszczy i lepi około 40 minut potem wszystko sie ładnie wchłania,a jak tam dziewczyny wasze wrażenia na temat lotionu i liquidu?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 13:12   #320
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Witajcie właśnie sama się zastanawiałm ostatnio jak tam wasze specyfiki się spisują .
Ja mam tylko liquid więc trudno mi go z czymś porównywać. Używam go tylko na noc i to co drugi dzień. Jak używałąm co wieczór to tak mi skóra na brodzie wyschła, że nie mogłam się malować. Teraz jest już ok. Skóra jest tak przyjemnie gładka i miękka Muszę zaznaczyć, że to mój pierwszy kwas w życiu więc zupełnie nowe doznania mam wągry na nosku nie zniknęły, ale jakoś zmalały znacząco. jeśli chodzi o kwestię wchłanialności to faktycznie długo mu to zajmuje, ale nie czuję "lepienia", po prostu "wilgotną twarz" więc czekam ze 20 minut i nakładam krem na noc. Pewnie gdybym chciała aplikować go też na dzień to bardziej denerwowało by mnie to czekanie.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:17   #321
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Truheart witaj mnie niestety liquid sciaga skore, i co nieco wysusza, ale ladnie czysci skore. I dzieki regularnemu stosowaniu sporadycznie pojawiaja sie u mnie niespodzianki. Szkoda, tylko ze tak trduno go kupic.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 15:15   #322
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Truheart witaj mnie niestety liquid sciaga skore, i co nieco wysusza, ale ladnie czysci skore. I dzieki regularnemu stosowaniu sporadycznie pojawiaja sie u mnie niespodzianki. Szkoda, tylko ze tak trduno go kupic.
no własnie
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 15:40   #323
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

używam teraz żelu 2% BHA, wcześniej używałam lotionu. mam wrażenie, że żel lepiej radzi sobie z zaskórnikami.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 16:40   #324
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

po kilku dniach testowania lotionu dostałam swędzących krostek na twarzy, ciekawe co mnie podrażniło? także jednak zostane przy liquidzie.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:22   #325
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Hej

Ja nadal używam liquidu. Nie błyszczy się ani nie klei tak jak pisze Madziorka.
Mnie on strasznie wysusza. Używam go 2-3 razy w tygodniu, bo bardzo denerwuje mnie to ciągłe łuszczenie się.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 07:37   #326
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 232
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

ja po liqudzie też ciągle się łuszczę no i dopiero wysyp mi się kończy
kuleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:58   #327
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

A ja dopiero teraz zobaczyłam ten wątek:/
W zeszłym roku chyba był na kosmetycznym?
No normalnie sie zabije w zeszłym roku nie zdążyłam(czytac -przegapiłam),w tym roku tak samo
Ide sie powiesica męza wyganiam po acnederm:/ -jeśli zdąży wrócic to zostane przy zyciu, cóż mi biednej zostaje........

W nastepnym roku BARDZO prosze o jakąs reklame w telewizji ze Wizażanki zbierają juz pieniążki na kwasy Pauli
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 10:43   #328
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Truheart witaj mnie niestety liquid sciaga skore, i co nieco wysusza, ale ladnie czysci skore. I dzieki regularnemu stosowaniu sporadycznie pojawiaja sie u mnie niespodzianki. Szkoda, tylko ze tak trduno go kupic.
no mamy już ekipę od zamawiania więc może następnym razem tez jakoś siobie poradzimy
Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
po kilku dniach testowania lotionu dostałam swędzących krostek na twarzy, ciekawe co mnie podrażniło? także jednak zostane przy liquidzie.
A może to nie wynik użycia lotionu tylko np. taka faza cyklu, że skóra wrażliwa? Daj mu jeszcze szansę
Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Hej

Ja nadal używam liquidu. Nie błyszczy się ani nie klei tak jak pisze Madziorka.
Mnie on strasznie wysusza. Używam go 2-3 razy w tygodniu, bo bardzo denerwuje mnie to ciągłe łuszczenie się.
Kurczę, a ja sie tak nie łuszczę . Skóra się wysuszyła tu i tam, ale kawałki twarzy mi nie odpadają..no i co? dobrze to czy nie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 11:27   #329
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

nigdy nie łuszczyłam się po produktach Pauli, a działają tak, jak powinny.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 12:28   #330
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

A może to nie wynik użycia lotionu tylko np. taka faza cyklu, że skóra wrażliwa? Daj mu jeszcze szansę
też o tym myślałam, oglądałaś może tvn style bo wczoraj własnie było o tych fazach cyklu i to by się potwierdzało bo teraz mi się zaczął tylko lotion który testowałam ma 1% BHA, także żeby po 3 aplikacjach aż tak mnie podraznił a liquid którego uzywam praktycznie non stop ma 2% BHA i nigdy nie miałam problemów z nim tylko nie pamiętam czy uzywałam go w poczatkowej fazie cyklu .
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.