plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-06, 17:08   #1651
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Plaster evra

Dziewczyny, nie mam jak teraz zadzwonić do swojej lekarki, wiec pytam tutaj.

Z racji dwóch wyjazdów brałam 3 opakowania pod rząd. Teraz jestem przy drugim plastrze trzeciego opakowania (czyli 8 plaster). Jutro powinnam przykleić ostatni. Strasznie już plamię, to wygląda prawie jak okres, po skończonych plastrach i tygodniu przerwy zmieniam metodę na tabletki. Mogę nie przyklejać tego ostatniego plastra i zrobić przerwę wcześniej? Wcześniej moja lekarka mówiła, że kategorycznie nie, a ostatnio już się plątała. Naprawdę nie mam teraz jak iść do lekarza innego...
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 18:04   #1652
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam jak teraz zadzwonić do swojej lekarki, wiec pytam tutaj.

Z racji dwóch wyjazdów brałam 3 opakowania pod rząd. Teraz jestem przy drugim plastrze trzeciego opakowania (czyli 8 plaster). Jutro powinnam przykleić ostatni. Strasznie już plamię, to wygląda prawie jak okres, po skończonych plastrach i tygodniu przerwy zmieniam metodę na tabletki. Mogę nie przyklejać tego ostatniego plastra i zrobić przerwę wcześniej? Wcześniej moja lekarka mówiła, że kategorycznie nie, a ostatnio już się plątała. Naprawdę nie mam teraz jak iść do lekarza innego...
Popatrz stronę wcześniej-> tak, możesz nie wykorzystać wszystkich plastrów z opakowania. Jutro nie przyklejaj już i za tydzień przejdź na tabletki.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 22:52   #1653
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Doradźcie, wyjeżdżam na wakacje, no i akurat wypada mi tydzień przerwy. Dziewczyny wcześniej radziły albo łączyć opakowania, albo przykleić tylko 4 plaster i przejść po nim do przerwy, które rozwiązanie jest lepsze? I czy każde będzie mnie chronić?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 23:45   #1654
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Doradźcie, wyjeżdżam na wakacje, no i akurat wypada mi tydzień przerwy. Dziewczyny wcześniej radziły albo łączyć opakowania, albo przykleić tylko 4 plaster i przejść po nim do przerwy, które rozwiązanie jest lepsze? I czy każde będzie mnie chronić?
Każde jest bezpieczne, ale... w przypadku łączenia dwóch całych opakowań częściej pojawiają się nieplanowane plamienia więc wybór należy do Ciebie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 12:21   #1655
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Każde jest bezpieczne, ale... w przypadku łączenia dwóch całych opakowań częściej pojawiają się nieplanowane plamienia więc wybór należy do Ciebie
Mogą się pojawić to prawda. Chociaż np u mnie nie bylo
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 11:09   #1656
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Mogą się pojawić to prawda. Chociaż np u mnie nie bylo
U mnie pojawiło się przy trzecim opakowaniu pod rząd Drugie opakowanie przeszło bez żadnych problemów
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 10:04   #1657
ewelina5846
Raczkowanie
 
Avatar ewelina5846
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

A ja tak jak już kiedyś pisałam przerwę na krwaienie robię co 4 opakowania i jeszcze nigdy nic się nie wydarzyło
ewelina5846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 10:18   #1658
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ewelina5846 Pokaż wiadomość
A ja tak jak już kiedyś pisałam przerwę na krwaienie robię co 4 opakowania i jeszcze nigdy nic się nie wydarzyło
Nie masz plamień?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 10:32   #1659
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ewelina5846 Pokaż wiadomość
A ja tak jak już kiedyś pisałam przerwę na krwaienie robię co 4 opakowania i jeszcze nigdy nic się nie wydarzyło
Pozwolono Ci stosować 4 opakowania pod rząd? Ja ostatnio pytałam o to dwóch ginekologów i oboje stwierdzili, że można stosować 3 op. i potem przerwa.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 21:37   #1660
ewelina5846
Raczkowanie
 
Avatar ewelina5846
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Nie mam plamień ani innych dolegliwości. Opisywałam to na poniższej stronie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=698307&page=44

Ale pamiętajcie! To, że lekarz polecił mi tą metodę nie oznacza, że dla każdej jest to odpowiednie, więc nie róbcie tego na własną rękę.
ewelina5846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 22:41   #1661
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ewelina5846 Pokaż wiadomość
Ale pamiętajcie! To, że lekarz polecił mi tą metodę nie oznacza, że dla każdej jest to odpowiednie, więc nie róbcie tego na własną rękę.
Widzę, że nie tylko ja dziwię się zaleceniu Twojego lek...

Ja dziś zakończyłam "przygodę z plastrami" z powodu puchnięcia i ostatnio mocno swędzącej skóry pod plastrami. Póki co przechodzę na NR i zobaczymy

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2015-08-15 o 22:43
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 10:23   #1662
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
U mnie pojawiło się przy trzecim opakowaniu pod rząd Drugie opakowanie przeszło bez żadnych problemów
Nie powinno się stosować więcej niż 2
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 10:52   #1663
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie powinno się stosować więcej niż 2
Jak widać lekarz mi na to pozwolił by zastosować trzy opakowania pod rząd.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja dziwię się zaleceniu Twojego lek...

Ja dziś zakończyłam "przygodę z plastrami" z powodu puchnięcia i ostatnio mocno swędzącej skóry pod plastrami. Póki co przechodzę na NR i zobaczymy
Też po roku zaczęłam strasznie puchnąć, a skóra pod plastrami piekła i swędziała na przemian... Po zdjęciu plastra miałam zaczerwienioną i spuchniętą skórę jak po oparzeniu. Do tego libido spadło do 0...
Przeszłam na vibin mini, zobaczymy jak będzie, bo póki co 3 tabletka za mną. Póki co jest świetnie.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 13:11   #1664
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie powinno się stosować więcej niż 2
Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Jak widać lekarz mi na to pozwolił by zastosować trzy opakowania pod rząd.
Ja nie wiem jak to jest na plastrach, mi lekarze pozwolili stosować 3 op. pod rząd w stosunku do NR. Jednak z tego co czytałam, te 3 op. to max zazwyczaj.

Cytat:
Też po roku zaczęłam strasznie puchnąć, a skóra pod plastrami piekła i swędziała na przemian... Po zdjęciu plastra miałam zaczerwienioną i spuchniętą skórę jak po oparzeniu. Do tego libido spadło do 0...
Przeszłam na vibin mini, zobaczymy jak będzie, bo póki co 3 tabletka za mną. Póki co jest świetnie.
Ja zastosowałam 2 op. tylko. Jeśli na NR będą gorsze skutki uboczne niż puchnięcie, to pewnie wrócę do Evry, bo poza tym było ok.
Ja stosowałam 2,5 roku Yasmin (Vibin to jego odpowiednik, trochę mocniejszy od V. mini) i nigdy więcej tabletek.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 13:34   #1665
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Plaster evra

Na ulotce pisze ze można 2 opakowania czyli 6 tyg bez przerwy stosować.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 09:42   #1666
Novinka217
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cześć Zależy mi na przesunięciu miesiączki i z tego co rozumiem mogę stosować albo 4 plastry i wtedy zrobić przerwę, albo dwa opakowania pod rząd i dopiero wtedy przerwa. Chodzi mi natomiast o to, czy mogę to zrobić już przy pierwszym stosowanym opakowaniu?
Novinka217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 09:52   #1667
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Novinka217 Pokaż wiadomość
Cześć Zależy mi na przesunięciu miesiączki i z tego co rozumiem mogę stosować albo 4 plastry i wtedy zrobić przerwę, albo dwa opakowania pod rząd i dopiero wtedy przerwa. Chodzi mi natomiast o to, czy mogę to zrobić już przy pierwszym stosowanym opakowaniu?
Nie wiem czy można...
Ja tak zrobiłam (musiałam) i było ok.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 10:36   #1668
ewelina5846
Raczkowanie
 
Avatar ewelina5846
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Mi lekarz mówił, że jak najbardziej można od pierwszego opakowania
ewelina5846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 13:04   #1669
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Proszę o radę plaster mi się odkleil i przykleil do majtek jakies 3 godziny temu. Zmiane plasterka mam dzis o 23. Jest sens naklejac nowy, czy moge skorzystac z tych 24 godzin bezpieczeństwa wzglednegi i zostawic stary? Niestety nowy moglabym.i tak przykleic za 3 godziny bo jestem w busie.
Stary plaster odkleilam od majtek i na razie nakleilam. Nie wygladal na zanieczyszczony, mial.tylko takie biale kawałki, ktore wygladaly na klej.
Dzięki z góry za.każdą radę
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 14:31   #1670
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Proszę o radę plaster mi się odkleil i przykleil do majtek jakies 3 godziny temu. Zmiane plasterka mam dzis o 23. Jest sens naklejac nowy, czy moge skorzystac z tych 24 godzin bezpieczeństwa wzglednegi i zostawic stary? Niestety nowy moglabym.i tak przykleic za 3 godziny bo jestem w busie.
Stary plaster odkleilam od majtek i na razie nakleilam. Nie wygladal na zanieczyszczony, mial.tylko takie biale kawałki, ktore wygladaly na klej.
Dzięki z góry za.każdą radę
Plastra nie musisz zmieniać o konkretnej godzinie, ja to robię jakoś między 9 a 20 jak mi się przypomni. Jeżeli ten się jakoś trzyma to bez obaw jedz do domu i na spokojnie przyklej nowy.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 14:55   #1671
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Trzyma, trochę mnie niepokoil fakt że był przyklejony do tkaniny, ale raczej nie wiedziałam na nim jej drobin
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 09:43   #1672
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plaster evra

Ja wlasnie wrocilam z wakacji i plaster bez problemu przetrwal plazowanie, kapiele w morzu itd a mialam obawy jak to bedzie nadal jestem z plastrow bardzo zadowolona


Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 14:51   #1673
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Cześć. Potrzebuje potwierdzenia
Jadąc na wakacje przykleilam czwarty plaster, bo akurat tydzień przerwy wypadał mi na wyjazd. W poniedziałek powinnam przejść do przerwy, a tu wczoraj pojawiło się krwawienie, nie jakoś duzo, ale odczuwalna ilość, zauważyłam na papierze. I w gruncie rzeczy to była ta jednorazowa sytuacja, potem już przez cały dzień nic nie było i dziś tez. Była taka sytuacja, że pobolewało mnie dwa razy podbrzusze na wakacjach, ale zakładałam, że to infekcja pęcherza. No i teraz się zastanawiam:
1. Skoro plaster jest cały czas na miejscu, nie odkleil się ani nie przesunął, to nie muszę się martwić, że to krwawienie było oznaką braku działania plastrów (po prostu łączyłam wcześniej tabletki i nigdy nie miałam plamien) ?
2. I czy jeżeli przyjęłam 4 plastry, teraz przejdę do przerwy i za tydzień normalnie rozpoczne opakowanie to ochrona cały czas jest, mimo ze zastosowałam 4 plastry a nie 3?

Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 14:54   #1674
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
1. Skoro plaster jest cały czas na miejscu, nie odkleil się ani nie przesunął, to nie muszę się martwić, że to krwawienie było oznaką braku działania plastrów (po prostu łączyłam wcześniej tabletki i nigdy nie miałam plamien) ?
Nie. Plamienie jak najbardziej może wystąpić przy łączeniu opakowań/ dobraniu kilku tabletek/ przyklejeniu dodatkowego plastra.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 17:44   #1675
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

A ja dzisiaj powinnam nakleić pierwszy plaster z kolejnego opakowania, ale odstawiam w końcu te hormony (po 6 latach).

Mam nadzieję, że zbyt wielu skutków ubocznych po tym nie będę mieć

O dziecko chcemy się z mężem zacząć starać dopiero za jakieś 2 lata, ale myślę, że najwyższy czas odpocząć od tych hormonów.
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 19:36   #1676
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj powinnam nakleić pierwszy plaster z kolejnego opakowania, ale odstawiam w końcu te hormony (po 6 latach).

Mam nadzieję, że zbyt wielu skutków ubocznych po tym nie będę mieć

O dziecko chcemy się z mężem zacząć starać dopiero za jakieś 2 lata, ale myślę, że najwyższy czas odpocząć od tych hormonów.
Jeśli czujesz się na siłach to czemu nie u mnie nie ma opcji, nie ma szans żebym się stresowała czy nie zajdę w ciążę, czy gumka nie pęknie. Tak tylko sprawdzam wieczorem czy wzięłam tabletkę i tyle. Dopóki nie będę chciała (o ile w ogóle będę chciała) nie ma opcji na odstawienie hormonów z własnej woli.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 22:12   #1677
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Ja bym bardzo chciała odstawić hormony, ale niestety ze względu na choroby nie mogę
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 23:48   #1678
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
2. I czy jeżeli przyjęłam 4 plastry, teraz przejdę do przerwy i za tydzień normalnie rozpoczne opakowanie to ochrona cały czas jest, mimo ze zastosowałam 4 plastry a nie 3?

Dopytuje dla pewności, bo nigdy takiej metody łączenia nie stosowałam
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 09:55   #1679
Santom09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 55
Dot.: Plaster evra

Ja mam podobny problem jak koleżanka wyżej z tym ze w piątek nakleiłam 6 plaster bo łączyłam opakowaniach od wczoraj mam krwawienia, bo plamieniem nie można tego nazwać. Wygląda jak normalne krwawienie. Niby czytałam ze moga wystąpić takie objawy ale chciałam sie uspokoić, bo będąc na tabletkach mogłam łączyć i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Czy myślicie ze mam sie czym martwić? Mam zrobić do pewności test czy poczekać ten tydzień i zobaczyć czy wystąpi krwawienie po usunięciu plastra? Moze nie potrzebnie sieje panikę ale bardzo mnie to zaniepokoilo.
Santom09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 14:53   #1680
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Santom09 Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem jak koleżanka wyżej z tym ze w piątek nakleiłam 6 plaster bo łączyłam opakowaniach od wczoraj mam krwawienia, bo plamieniem nie można tego nazwać. Wygląda jak normalne krwawienie. Niby czytałam ze moga wystąpić takie objawy ale chciałam sie uspokoić, bo będąc na tabletkach mogłam łączyć i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Czy myślicie ze mam sie czym martwić? Mam zrobić do pewności test czy poczekać ten tydzień i zobaczyć czy wystąpi krwawienie po usunięciu plastra? Moze nie potrzebnie sieje panikę ale bardzo mnie to zaniepokoilo.
Nie ma powodu do niepokoju, poczekaj spokojnie na krwawienie
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.