plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 11:20   #1801
lovefrusciante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Pomóżcie: przykleiłam ostatni plaster drugiego opakowania plastrów (nie robiłam przerwy) i dzień w dzień mam plamienia. Jest to męczące i uciążliwe ale ze względu na dziwne godziny pracy nie mam możliwości w najbliższym czasie iść☠do lekarza, także któraś z was też tak miała? Wiem, że plamienia są normalne ale myślałam, że może po 2 tygodniach przejdą a te ciągną się już 2 miesiące... ;/ wcześniej przez kilka lat brałam tabletki, potem miałam rok przerwy i teraz zdecydowałam się na plastry. I póki co żałuję bo przy tabletkach nie miałam takiego problemu
lovefrusciante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 16:17   #1802
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Czy tabletki na nadciśnienie Tertensif wpływają na plastry?
?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 16:43   #1803
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
?
To chyba pytanie do lekarza.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 20:18   #1804
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
To chyba pytanie do lekarza.

Wysłane z jeżynki
Na tabletki antykoncepcyjne nie wpływały jak brałam, zastanawiam się nad plastrami
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 20:22   #1805
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Na tabletki antykoncepcyjne nie wpływały jak brałam, zastanawiam się nad plastrami
No to na chłopski rozum też nie wpływają.
Ale najlepiej zapytać lekarza lub farmaceuty. Nie ufałabym w tej kwestii wizażankom
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 09:24   #1806
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Właśnie przylepiłam pierwszy plaster. Nigdy ich nie używałam. Tabletki spowodowały spadek libido a nawet niechęć do seksu, lekarz zaproponował plastry. Oczywiście naczytałam się o zakrzepicy i innych takich. Zobaczymy.

Zawsze jak zaczynalam tabletki pojawiały sie nudności, bóle brzucha. Czy po plastrach może tak być?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 09:42   #1807
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plaster evra

Moze. Ja przez pierwsze 2 tygodnie zle sie czulam, mialam mdlosci, draznily mnie zapachy, czulam sie jakbym miala grype, oslabiona itd.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 09:55   #1808
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Moze. Ja przez pierwsze 2 tygodnie zle sie czulam, mialam mdlosci, draznily mnie zapachy, czulam sie jakbym miala grype, oslabiona itd.

Wysłane z jeżynki
Właśnie się zastanawiałam, czy to reakcja była na hormony, czy tabletkę w żołądku. No zobaczymy plaster jest niecałą godzinę i nie umarłam jeszcze :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:43   #1809
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cześć dziewczyny
Byłam dzisiaj u ginekologa, tak co roku- kontrolnie. Od 12.01. b.r. brałam tabletki Vixpo i byłam z nich zadowolona, bo poza plamieniami podczas 1 miesiąca przyjmowania nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. W międzyczasie przyplątała mi się choroba Leśniowskiego-Crohna (przewlekły stan zapalny jelit,dwunastnicy i żołądka). Powiedziałam jej dzisiaj o tym i bez zawahania stwierdziła, że powinnam zmienić metodę na plastry żeby nie obciążać moich chorych wnętrzności
Jako, że strasznie jej ufam i mam do niej wielki szacunek przyznałam jej rację i wypisała mi receptę na Evrę. Jak wróciłam do domu i poczytałam troszkę opinii to zamarłam. Jestem głęboko przerażona, bo praktycznie wszędzie można przeczytać o wzroście wagi, bólach brzucha (ja je mam przez samą chorobę potworne, jeszcze mocniejszych nie przeżyję) etc.. Jestem kurde za młoda żeby się znowu roztyć, bo ciężką pracą pożegnałam się z 16kg
Jestem strasznie rozdarta bo jako tako po tabsach nie czułam się źle, ale mając praktycznie non stop biegunki faktycznie przyswajanie może być zerowe, czyli przyjmowanie ich jest bezsensowne..
Czy któraś z Was może coś powiedzieć na ich temat, albo doradzić co zrobiłaby na moim miejscu?
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:52   #1810
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Byłam dzisiaj u ginekologa, tak co roku- kontrolnie. Od 12.01. b.r. brałam tabletki Vixpo i byłam z nich zadowolona, bo poza plamieniami podczas 1 miesiąca przyjmowania nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. W międzyczasie przyplątała mi się choroba Leśniowskiego-Crohna (przewlekły stan zapalny jelit,dwunastnicy i żołądka). Powiedziałam jej dzisiaj o tym i bez zawahania stwierdziła, że powinnam zmienić metodę na plastry żeby nie obciążać moich chorych wnętrzności
Jako, że strasznie jej ufam i mam do niej wielki szacunek przyznałam jej rację i wypisała mi receptę na Evrę. Jak wróciłam do domu i poczytałam troszkę opinii to zamarłam. Jestem głęboko przerażona, bo praktycznie wszędzie można przeczytać o wzroście wagi, bólach brzucha (ja je mam przez samą chorobę potworne, jeszcze mocniejszych nie przeżyję) etc.. Jestem kurde za młoda żeby się znowu roztyć, bo ciężką pracą pożegnałam się z 16kg
Jestem strasznie rozdarta bo jako tako po tabsach nie czułam się źle, ale mając praktycznie non stop biegunki faktycznie przyswajanie może być zerowe, czyli przyjmowanie ich jest bezsensowne..
Czy któraś z Was może coś powiedzieć na ich temat, albo doradzić co zrobiłaby na moim miejscu?
Przecież masz w ulotce wypisane wszystkie skutki uboczne razem z częstotliwościami występowania. Opinie w internetach są na tyle niewiarygodne, że nie mogą się równać z testami klinicznymi. Poza tym to, że jakiemuś anonimowi z internetów szkodziły, nie oznacza, że u ciebie nie będą wręcz cudowne (i odwrotnie). Niczego konkretnego się nie dowiesz dopóki sama nie spróbujesz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:22   #1811
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Byłam dzisiaj u ginekologa, tak co roku- kontrolnie. Od 12.01. b.r. brałam tabletki Vixpo i byłam z nich zadowolona, bo poza plamieniami podczas 1 miesiąca przyjmowania nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. W międzyczasie przyplątała mi się choroba Leśniowskiego-Crohna (przewlekły stan zapalny jelit,dwunastnicy i żołądka). Powiedziałam jej dzisiaj o tym i bez zawahania stwierdziła, że powinnam zmienić metodę na plastry żeby nie obciążać moich chorych wnętrzności
Jako, że strasznie jej ufam i mam do niej wielki szacunek przyznałam jej rację i wypisała mi receptę na Evrę. Jak wróciłam do domu i poczytałam troszkę opinii to zamarłam. Jestem głęboko przerażona, bo praktycznie wszędzie można przeczytać o wzroście wagi, bólach brzucha (ja je mam przez samą chorobę potworne, jeszcze mocniejszych nie przeżyję) etc.. Jestem kurde za młoda żeby się znowu roztyć, bo ciężką pracą pożegnałam się z 16kg
Jestem strasznie rozdarta bo jako tako po tabsach nie czułam się źle, ale mając praktycznie non stop biegunki faktycznie przyswajanie może być zerowe, czyli przyjmowanie ich jest bezsensowne..
Czy któraś z Was może coś powiedzieć na ich temat, albo doradzić co zrobiłaby na moim miejscu?
Ja też miałam problemy z żołądkiem i przeszłam na plastry. Czuję się po nich dużo lepiej niż po tabletkach i żadnych skutków ubocznych nie mam
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 22:16   #1812
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;53403648]Przecież masz w ulotce wypisane wszystkie skutki uboczne razem z częstotliwościami występowania. Opinie w internetach są na tyle niewiarygodne, że nie mogą się równać z testami klinicznymi. Poza tym to, że jakiemuś anonimowi z internetów szkodziły, nie oznacza, że u ciebie nie będą wręcz cudowne (i odwrotnie). Niczego konkretnego się nie dowiesz dopóki sama nie spróbujesz.[/QUOTE]

Gdybym miała ulotkę w ręce nie pytałabym się o skutki
Czekam dopiero na plastry, mają przyjść pojutrze.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Ja też miałam problemy z żołądkiem i przeszłam na plastry. Czuję się po nich dużo lepiej niż po tabletkach i żadnych skutków ubocznych nie mam
Bardzo Ci dziękuję
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 22:27   #1813
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Gdybym miała ulotkę w ręce nie pytałabym się o skutki
Czekam dopiero na plastry, mają przyjść pojutrze.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------



Bardzo Ci dziękuję
gdybyś POMYŚLAŁA chwilę to byś wzięła ulotkę chociazby ze strony DOZ albo w pdf.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 05:40   #1814
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
gdybyś POMYŚLAŁA chwilę to byś wzięła ulotkę chociazby ze strony DOZ albo w pdf.
A pomyślałaś moze Ty, że spytałam o skutki kogoś kto jest w podobnej sytuacji do mnie?
Ulotki napisanej specjalnie dla chorych na Crohna nie znajdę, a koleżanka wyżej mając podobny problem wyraziła swoje zdanie. Nie masz ochoty, nie komentuj- siedź cicho
__________________
Czekam na pierścionek!

Edytowane przez Oleczka14
Czas edycji: 2015-11-10 o 05:52
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 08:55   #1815
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Ja też miałam problemy z żołądkiem i przeszłam na plastry. Czuję się po nich dużo lepiej niż po tabletkach i żadnych skutków ubocznych nie mam
Ja przy każdym nowym opakowaniu mialam nudności (mowa o tabletkach). Libido spadło do zera. Jak lubię seks tak dla mnie był po prostu wstrętny. Z plastrami nie mam problemów z żołądkiem. Nie wiem jeszcze jak libido, bo jednak drugi tydzień to za mało aby coś powiedzieć.

Ja mam do was pytanie: jak sobie radzicie z tą czarną otoczką wokół plastra?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:05   #1816
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ja mam do was pytanie: jak sobie radzicie z tą czarną otoczką wokół plastra?
Generalnie olewałam ją, albo skubałam Nosiłam plaster na brzuchu więc nie robiło mi to różnicy.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:10   #1817
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
A pomyślałaś moze Ty, że spytałam o skutki kogoś kto jest w podobnej sytuacji do mnie?
Ulotki napisanej specjalnie dla chorych na Crohna nie znajdę, a koleżanka wyżej mając podobny problem wyraziła swoje zdanie. Nie masz ochoty, nie komentuj- siedź cicho
inteligencja na poziomie ujemnym widzę. Skutki uboczne każdy może mieć inne. Ja na plastrach miałam takie mdłości, że porównywałam to do zatrucia pokarmowego. I co? teraz będziesz się tym sugerować? błagam.
Ulotka jest uniwersalna a jak ktoś jest jeszcze obciążony innymi chorobami to się pyta LEKARZA a nie na forum.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:28   #1818
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
inteligencja na poziomie ujemnym widzę. Skutki uboczne każdy może mieć inne. Ja na plastrach miałam takie mdłości, że porównywałam to do zatrucia pokarmowego. I co? teraz będziesz się tym sugerować? błagam.
Ulotka jest uniwersalna a jak ktoś jest jeszcze obciążony innymi chorobami to się pyta LEKARZA a nie na forum.
Jezus Maria. Proponowałabym skupić się na swojej inteligencji i potem pić do innych. Lekarka stwierdziła, że to bezpieczniejsza forma, natomiast ja prosze o zdanie kogos kto przez temat juz przechodził i czy na coś szczególnie powinnam zwrócić uwagę.
Twierdzisz, ze jesteś zdrowa- ja pytam osób z Crohnem lub innymi chorobami układu pokarmowego. Temat nie dotyczy Ciebie? Nie komentujesz.
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 10:00   #1819
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Jezus Maria. Proponowałabym skupić się na swojej inteligencji i potem pić do innych. Lekarka stwierdziła, że to bezpieczniejsza forma, natomiast ja prosze o zdanie kogos kto przez temat juz przechodził i czy na coś szczególnie powinnam zwrócić uwagę.
Twierdzisz, ze jesteś zdrowa- ja pytam osób z Crohnem lub innymi chorobami układu pokarmowego. Temat nie dotyczy Ciebie? Nie komentujesz.
Ale Tobie nikt nie odpowiedział do tej pory chory na Crohna. Zauważyłaś? Pewnie nie, bo wystarczy, że ktoś napisze jak żołądek reagował a skutki uboczne każdy może mieć inne, bez względu na choroby. Taka magia antykoncepcji, że jednemu będzie się coś działu a innemu nie. Cięzko pojąć? widać.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 11:10   #1820
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ale Tobie nikt nie odpowiedział do tej pory chory na Crohna. Zauważyłaś? Pewnie nie, bo wystarczy, że ktoś napisze jak żołądek reagował a skutki uboczne każdy może mieć inne, bez względu na choroby. Taka magia antykoncepcji, że jednemu będzie się coś działu a innemu nie. Cięzko pojąć? widać.
Rozmowa na poziomie- pozdrawiam
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 12:01   #1821
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Rozmowa na poziomie- pozdrawiam
Trzeba się dostosowywać do rozmówcy więc się dopasowałam do Twojego absolutnie zerowego. Tylko sobie nie myśl, że na stałe się znizyłam do tego poziomu. Tylko na chwilę, żebyś pojęła ale i tak mam wrażenie, że nie pojęłaś.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 12:18   #1822
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Trzeba się dostosowywać do rozmówcy więc się dopasowałam do Twojego absolutnie zerowego. Tylko sobie nie myśl, że na stałe się znizyłam do tego poziomu. Tylko na chwilę, żebyś pojęła ale i tak mam wrażenie, że nie pojęłaś.
Dobrze, że Ty w dalszym ciągu jesteś taka wspaniała. Żyj w swoim idealnym świecie
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 14:49   #1823
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Dobrze, że Ty w dalszym ciągu jesteś taka wspaniała. Żyj w swoim idealnym świecie
nie idealna, czytam ulotki i pytam lekarzy, po prostu. jeżeli jestem idealna bo nie biorę leków jak popadnie to cóż, czuję się spoko
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 18:33   #1824
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

pffe możesz doradzać w trochę milszym tonie? To już któryś raz kiedy plujesz jadem na prawo i lewo. Po to jest forum by pytać. Wiadomym jest, że każdy zareaguje inaczej, ale nie broni się innym rozmowy na temat skutków ubocznych.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 18:43   #1825
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
pffe możesz doradzać w trochę milszym tonie? To już któryś raz kiedy plujesz jadem na prawo i lewo. Po to jest forum by pytać. Wiadomym jest, że każdy zareaguje inaczej, ale nie broni się innym rozmowy na temat skutków ubocznych.
Ależ ja nie bronię, tylko z głową a nie jak kurczak z urwanym łbem biegając w tę i z powrotem i opierając się na cudzych skutkach ubocznych. I to jeszcze na tak niskim poziomie inteligencji, że nawet nie łaska do ulotki spojrzeć.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 19:58   #1826
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ależ ja nie bronię, tylko z głową a nie jak kurczak z urwanym łbem biegając w tę i z powrotem i opierając się na cudzych skutkach ubocznych. I to jeszcze na tak niskim poziomie inteligencji, że nawet nie łaska do ulotki spojrzeć.
Arya90- szkoda zwracać uwagę na kogoś kto zamiast rozmawiać potrafi tylko się rzucać. To takie dorosłe i na poziomie nie umieć sklecić porządnej wypowiedzi tylko atakować i oceniać innych oczywiście z pełna klasą w słownictwie
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:06   #1827
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Arya90- szkoda zwracać uwagę na kogoś kto zamiast rozmawiać potrafi tylko się rzucać. To takie dorosłe i na poziomie nie umieć sklecić porządnej wypowiedzi tylko atakować i oceniać innych oczywiście z pełna klasą w słownictwie
Uwielbiam nowych użytkowników z pretensjami do całego świata a Twój podpis świadczy właśnie o Twojej dojrzałości na prawdę, aż bolą oczy jak się patrzy na to, co wypisujesz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:35   #1828
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Uwielbiam nowych użytkowników z pretensjami do całego świata a Twój podpis świadczy właśnie o Twojej dojrzałości na prawdę, aż bolą oczy jak się patrzy na to, co wypisujesz.
Do czego jeszcze w równie zabawny sposób się doczepisz?
Brak słów
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:42   #1829
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Do czego jeszcze w równie zabawny sposób się doczepisz?
Brak słów
No nareszcie, brak słów u Ciebie, coś cudownego
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:44   #1830
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No nareszcie, brak słów u Ciebie, coś cudownego
A jednak coś jeszcze znalazłam- jesteś żenująca
Tym pozytywnym akcentem kończę dyskusję z Tobą.
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.