plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 16:01   #1951
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Chudnięcie/tycie po odstawieniu antykoncepcji (Evra)

Każdy organizm reaguje inaczej, nie możesz się sugerować tym, że ktoś miał tak albo tak.
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 17:44   #1952
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Chudnięcie/tycie po odstawieniu antykoncepcji (Evra)

Ja różnicy po odstawieniu nie widziałam.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 13:35   #1953
Malpka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem z takim kwadracikiem po odklejeniu plastra? :< Najgorsze jest to, że ten ślad w ogóle nie znika. Odkleiłam dziś 3 plaster z opakowania, a mam jeszcze ślady po pierwszym i drugim plastrze ;/ W rezultacie chodzę z 3 takimi kwadracikami... Nie muszę chyba pisać, jak to wygląda Nie przypominam sobie, żebym tak miała wcześniej. Raczej szybko te ślady znikały. Zaczęło się gdzieś w grudniu, a przynajmniej wtedy zwróciłam na to uwagę. Miałam naklejony plaster na brzuchu i tak mnie piekło... Jak się okazało, plaster zrobił mi paskudnego strupa :/ Teraz też mam małe strupki, skóra w tym miejscu schodzi, po prostu fuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png plastr.png (312,7 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Malpka123
Czas edycji: 2016-01-24 o 13:36
Malpka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 15:47   #1954
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Nigdy nie miałam takiego problemu. Jedynie trochę brudnej otoczki, dwa razy wyszorowałam i śladu nie było. Może to opakowanie miało felerny klej? Ciężko mi powiedzieć ;/
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 16:09   #1955
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malpka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem z takim kwadracikiem po odklejeniu plastra? :< Najgorsze jest to, że ten ślad w ogóle nie znika. Odkleiłam dziś 3 plaster z opakowania, a mam jeszcze ślady po pierwszym i drugim plastrze ;/ W rezultacie chodzę z 3 takimi kwadracikami... Nie muszę chyba pisać, jak to wygląda Nie przypominam sobie, żebym tak miała wcześniej. Raczej szybko te ślady znikały. Zaczęło się gdzieś w grudniu, a przynajmniej wtedy zwróciłam na to uwagę. Miałam naklejony plaster na brzuchu i tak mnie piekło... Jak się okazało, plaster zrobił mi paskudnego strupa :/ Teraz też mam małe strupki, skóra w tym miejscu schodzi, po prostu fuj
Zazwyczaj zwyczajny brud który się odkłada wokół plastra da się zetrzeć oliwką, ale to wygląda nieciekawie. Może masz uczulenie na jakiś składnik z kleju?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:13   #1956
Malpka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Może to opakowanie miało felerny klej?
Plastry z poprzedniego opakowania zostawiały taki sam ślad To możliwe, żebym po 1,5 roku używania plastrów nagle dostała uczulenia?
Malpka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 08:24   #1957
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malpka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma podobny problem z takim kwadracikiem po odklejeniu plastra? :< Najgorsze jest to, że ten ślad w ogóle nie znika. Odkleiłam dziś 3 plaster z opakowania, a mam jeszcze ślady po pierwszym i drugim plastrze ;/ W rezultacie chodzę z 3 takimi kwadracikami... Nie muszę chyba pisać, jak to wygląda Nie przypominam sobie, żebym tak miała wcześniej. Raczej szybko te ślady znikały. Zaczęło się gdzieś w grudniu, a przynajmniej wtedy zwróciłam na to uwagę. Miałam naklejony plaster na brzuchu i tak mnie piekło... Jak się okazało, plaster zrobił mi paskudnego strupa :/ Teraz też mam małe strupki, skóra w tym miejscu schodzi, po prostu fuj
Cytat:
Napisane przez Malpka123 Pokaż wiadomość
Plastry z poprzedniego opakowania zostawiały taki sam ślad To możliwe, żebym po 1,5 roku używania plastrów nagle dostała uczulenia?
Mi po jakimś czasie też zaczęły się robić takie czerwone obwódki, jakbym miała uczulenie ale raczej znikają po 2-3 dniach. Z kolei kiedyś przykleiłam plaster na ramieniu i było o wiele gorzej, swędziała mnie skóra pod plastrem, a jak go odkleiłam to cała powierzchnia była czerwona i szorstka przez kilka dni. Może to uczulenie, może spróbuj zmienić miejsce bo w innym może być lepiej (albo gorzej) a najlepiej pokaż to lekarzowi.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 10:00   #1958
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plaster evra

Ja mam bardzo wrazliwa skore i zawsze po odklejeniu plastra mam dosc mocny slad, skora jest czerwona i podrazniona, smaruje to miejsce balsamem nawilzajacym i skora dochodzi do siebie.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 22:35   #1959
jamajkanamajkach
Raczkowanie
 
Avatar jamajkanamajkach
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 75
GG do jamajkanamajkach
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

hej dziewczyny, od tygodnia uzywam plastrów Evra i mam straszny problem... nakleiłam je na podbrzusze w miejsce które mniej wiecej wskazała mi pani ginekolog (tj. na linii majtek, poł jest pod majtkami pół na wierzchu) i niestety jest to mniej wiecej w miejscu gdzie mam pas od spodni. Juz raz sie zdazylo ze brzeg plastra zahaczył mi się o spodnie i odkleił (taka 1/4 plastra sie odkleila) ale przykleiłam go spowrotem (z tego co sie dowiedziałam, jezeli plaster przykleił sie spowrotem i nie ma pęcherzyków powietrza to dalej działa?) dzisiaj zdarzylo sie to ponownie - i znowu go dokleiłam. Wkurza mnie to strasznie...... wiec mam dwa pytanka:
1. czy plaster nawet jesli jego fragment przykleil mi sie do spodni(!!!) ale nadal się "klei" do mnie i odkąd go przykleiłam spowrotem nie odkleja sie działa??
2. czy mogę nakleic go wyzej? brzuch to jedyne miejsce jakie mi odpowiada (jest ukryte, ale je widzę - nie tak jak w przypadku posladka). Chcialabym go nakleic "nad" spodniami. Czy to nie jest za wysoko?
Z góry dziękuje za odpowiedz dziewczynki

Sorrki ze tak dlugo wyszło... i przepraszam jezeli pytania są głupie ale tak jak pisałam plastrow uzywam od tygodnia a niestety nie mam mozliwosci skontaktowac sie z lekarzem :/
jamajkanamajkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 05:22   #1960
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jamajkanamajkach Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, od tygodnia uzywam plastrów Evra i mam straszny problem... nakleiłam je na podbrzusze w miejsce które mniej wiecej wskazała mi pani ginekolog (tj. na linii majtek, poł jest pod majtkami pół na wierzchu) i niestety jest to mniej wiecej w miejscu gdzie mam pas od spodni. Juz raz sie zdazylo ze brzeg plastra zahaczył mi się o spodnie i odkleił (taka 1/4 plastra sie odkleila) ale przykleiłam go spowrotem (z tego co sie dowiedziałam, jezeli plaster przykleił sie spowrotem i nie ma pęcherzyków powietrza to dalej działa?) dzisiaj zdarzylo sie to ponownie - i znowu go dokleiłam. Wkurza mnie to strasznie...... wiec mam dwa pytanka:
1. czy plaster nawet jesli jego fragment przykleil mi sie do spodni(!!!) ale nadal się "klei" do mnie i odkąd go przykleiłam spowrotem nie odkleja sie działa??
2. czy mogę nakleic go wyzej? brzuch to jedyne miejsce jakie mi odpowiada (jest ukryte, ale je widzę - nie tak jak w przypadku posladka). Chcialabym go nakleic "nad" spodniami. Czy to nie jest za wysoko?
Z góry dziękuje za odpowiedz dziewczynki

Sorrki ze tak dlugo wyszło... i przepraszam jezeli pytania są głupie ale tak jak pisałam plastrow uzywam od tygodnia a niestety nie mam mozliwosci skontaktowac sie z lekarzem :/
Mozesz nakleic plaster wyzej na brzuchu, mozesz nizej tak zeby schowac caly pod majtkami (ja naklejam bardzo nisko). Musisz sama wyprobowac miejsce w ktorym bedzie Ci najwygodniej go nosic.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 09:31   #1961
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

1. Tak, działa dalej.
2. Możesz. Ja naklejałam niżej, praktycznie cały był przykryty majtkami.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 21:01   #1962
jamajkanamajkach
Raczkowanie
 
Avatar jamajkanamajkach
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 75
GG do jamajkanamajkach
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Dzięki dziewczyny! Nizej nie chcę poniewaz bioje sie ze go niechcacy zdejmę z majtkami, ale spróbuję wyzej
jamajkanamajkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 10:54   #1963
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Słuchajcie potrzebuję poprzesuwać krwawienie, bo w marcu mam wizytę u gina, a akurat wypadnie mi krwawienie czego wolę uniknąć. Nie chcę łączyć opakowań, bo boję się plamień. czy mogę zrobić tak, że zrobię przerwę i zazwyczaj na 2 dzień dostaję już krwawienie, wtedy też nalepię już kolejny plaster?
Docelowo planuję odstawić plastry w najbliższym czasie, najpewniej własnie po wizycie u gina, takie skracanie przerwy chyba nie będzie miało jakiś negatywnych skutków?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 11:44   #1964
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Słuchajcie potrzebuję poprzesuwać krwawienie, bo w marcu mam wizytę u gina, a akurat wypadnie mi krwawienie czego wolę uniknąć. Nie chcę łączyć opakowań, bo boję się plamień. czy mogę zrobić tak, że zrobię przerwę i zazwyczaj na 2 dzień dostaję już krwawienie, wtedy też nalepię już kolejny plaster?
Docelowo planuję odstawić plastry w najbliższym czasie, najpewniej własnie po wizycie u gina, takie skracanie przerwy chyba nie będzie miało jakiś negatywnych skutków?
Możesz wcześniej plaster odkleić o te 2 dni.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 11:58   #1965
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Proszę o ochrzan
Generalnie nie schizuje, ale staram sie unikać seksu w trakcie tygodnia przerwy, no tym razem jednak nie uniknelam i tak się zastanawiam czy na pewno jestem zabezpieczona w trakcie przerwy i w ogóle..
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 13:39   #1966
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Plaster evra

TAK. Jesteś zabezpieczona w czasie przerwy.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 13:46   #1967
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Plaster evra

Jeszcze jedno pytanie.. Czy pramolab wpływa na skuteczność plastrów? Czytałam że może kolidowac z doustna antykoncepcja, a jak w przypadku plastrow?
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 21:26   #1968
AnnaPanna123
Raczkowanie
 
Avatar AnnaPanna123
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: Plaster evra

Przeszlam z evry na krążek nuvaring. Męczy mnie jedna rzecz,moja ginekolog kazała mi nie robić 7 dniowej przerwy i od razu zaaplikowalam krążek. Natomiast środa była moim dniem w którym dostawałam okres,a jego brak. Zawsze był regularny i choćby się walilo i paliło nie spóźnił się. Czy któraś z was zmieniała metodę i miała to samo?
AnnaPanna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 22:03   #1969
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Plaster evra

Skoro nie robiłaś przerwy, to nie dostałaś krwawienia. I nie masz okresu, tylko krwawienie z odstawienia, a skoro odstawienia nie było to i krwawienia nie ma
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 22:10   #1970
AnnaPanna123
Raczkowanie
 
Avatar AnnaPanna123
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: Plaster evra

Ale teraz już jestem po 1 krążku i mam okres 7 dniowej przerwy..
AnnaPanna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 07:59   #1971
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez AnnaPanna123 Pokaż wiadomość
Ale teraz już jestem po 1 krążku i mam okres 7 dniowej przerwy..

Z Twojej wypowiedzi wynikało, że kazała Ci nie robić przerwy i zaaplikowałaś krążek od razu i nie dostałaś. Więc teraz masz przerwę od krążka 7dniową, tak? W ulotce jest napisane, że jeśli nie wystąpi 2x pod rząd istnieje możliwość ciąży, ale nie przejmuj się za bardzo, bo być może po tej zmianie metody coś się zadziało i stąd brak krwawienia. Jeśli nie wystąpi za miesiąc to wtedy wykonaj test
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:15   #1972
karmelciia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witam,

Jestem nowa posiadaczką plastrów Evera.
Mam do was pytanie. Wcześniej nie stosowałam żadnej antykoncepcji hormonalnej.
Z obawy przed tym, że nie zdążę w odpowiednim momencie nakleić plastra, nakleiłam go za szybko ;/
Mianowicie przykleiłam go gdy zaczełam plamić bo myślałam, że będzie to już krwawienie i dostane miesiaczkę.
Powiedzcie mi, co mam teraz zrobić ? czy zostawić normalnie plaster i kontynuować przyklejanie następnych? czy muszę go odkleić i znów czekać miesiąc na nową miesiączkę?
karmelciia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 15:32   #1973
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karmelciia90 Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem nowa posiadaczką plastrów Evera.
Mam do was pytanie. Wcześniej nie stosowałam żadnej antykoncepcji hormonalnej.
Z obawy przed tym, że nie zdążę w odpowiednim momencie nakleić plastra, nakleiłam go za szybko ;/
Mianowicie przykleiłam go gdy zaczełam plamić bo myślałam, że będzie to już krwawienie i dostane miesiaczkę.
Powiedzcie mi, co mam teraz zrobić ? czy zostawić normalnie plaster i kontynuować przyklejanie następnych? czy muszę go odkleić i znów czekać miesiąc na nową miesiączkę?
Zostaw plaster, ale stosuj dodatkowe zabezpieczenie dla pewnosci do konca tego cyklu czyli przez pierwszy m-c.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 16:12   #1974
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Zostaw plaster, ale stosuj dodatkowe zabezpieczenie dla pewnosci do konca tego cyklu czyli przez pierwszy m-c.

Wysłane z jeżynki
a z jakiej paki przez cały miesiąc? ulotka.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 16:41   #1975
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
a z jakiej paki przez cały miesiąc? ulotka.
Z takiej, ze ja bym nie ryzykowala, mi ginekolog powiedzial, ze pierwszy m-c nie daje pewnosci, bo organizm dopiero przestawia sie na hormony. I ze wpadki zdarzaja sie wlasnie w 1 m-cu brania. Radze wg siebie, a nie wg ulotki, bo ulotke kazdy sobie moze przeczytac, forum jest po to by wymieniac sie doswiadczeniami.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 16:51   #1976
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Z takiej, ze ja bym nie ryzykowala, mi ginekolog powiedzial, ze pierwszy m-c nie daje pewnosci, bo organizm dopiero przestawia sie na hormony. I ze wpadki zdarzaja sie wlasnie w 1 m-cu brania. Radze wg siebie, a nie wg ulotki, bo ulotke kazdy sobie moze przeczytac, forum jest po to by wymieniac sie doswiadczeniami.

Wysłane z jeżynki
No to wcisnął Ci bzdury. A Ty je dalej powielasz. Przy prawidłowym stosowaniu masz 99% przeszło pewności, że jesteś zabezpieczona. Ulotka jest podstawowym źródłem wiedzy, dopiero później ginekolog. Właśnie dlatego, że jest masa takich, którzy gadają pacjentkom takie bzdury, ze głowa boli.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez karmelciia90 Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem nowa posiadaczką plastrów Evera.
Mam do was pytanie. Wcześniej nie stosowałam żadnej antykoncepcji hormonalnej.
Z obawy przed tym, że nie zdążę w odpowiednim momencie nakleić plastra, nakleiłam go za szybko ;/
Mianowicie przykleiłam go gdy zaczełam plamić bo myślałam, że będzie to już krwawienie i dostane miesiaczkę.
Powiedzcie mi, co mam teraz zrobić ? czy zostawić normalnie plaster i kontynuować przyklejanie następnych? czy muszę go odkleić i znów czekać miesiąc na nową miesiączkę?
Jeśli przykleiłaś w ciągu pierwszych 24 godzin krwawienia to jest wszystko ok.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:01   #1977
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

[QUOTE=pffe;55553561]No to wcisnął Ci bzdury. A Ty je dalej powielasz. Przy prawidłowym stosowaniu masz 99% przeszło pewności, że jesteś zabezpieczona. Ulotka jest podstawowym źródłem wiedzy, dopiero później ginekolog. Właśnie dlatego, że jest masa takich, którzy gadają pacjentkom takie bzdury, ze głowa boli.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Dokładnie, od 1szej tabletki masz 99.9% nawet pewności
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:06   #1978
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No to wcisnął Ci bzdury. A Ty je dalej powielasz. Przy prawidłowym stosowaniu masz 99% przeszło pewności, że jesteś zabezpieczona. Ulotka jest podstawowym źródłem wiedzy, dopiero później ginekolog. Właśnie dlatego, że jest masa takich, którzy gadają pacjentkom takie bzdury, ze głowa boli.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------


Jeśli przykleiłaś w ciągu pierwszych 24 godzin krwawienia to jest wszystko ok.
Dziele sie informacjami od mojego gina ktoremu ufam w przeciwienstwie do osoby ktora opiera swoja wiedze tylko na przeczytanych ulotkach. Skads sie 1% wpadek wzial, taka jestes pewna ze to nie byly wpadki podczas 1 m-ca prawidlowego stosowania plastrow? Ja wole uwazac przez 1 m-c niz potem plakac ze wpadlam.


Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:08   #1979
karmelciia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Niestety mineły już dwie doby a krwawienie nie mam ;/
może to przez stres.
Nie wiem co mam teraz zrobic
karmelciia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:15   #1980
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karmelciia90 Pokaż wiadomość
Niestety mineły już dwie doby a krwawienie nie mam ;/
może to przez stres.
Nie wiem co mam teraz zrobic
A wiesz, że jak się przyklei plaster albo weźmie 1 tabletkę to krwawienie może ustać?
Ale jesli bardzo się tym stresujesz to się zabezpieczaj, twój wybór.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Dziele sie informacjami od mojego gina ktoremu ufam w przeciwienstwie do osoby ktora opiera swoja wiedze tylko na przeczytanych ulotkach. Skads sie 1% wpadek wzial, taka jestes pewna ze to nie byly wpadki podczas 1 m-ca prawidlowego stosowania plastrow? Ja wole uwazac przez 1 m-c niz potem plakac ze wpadlam.


Wysłane z jeżynki
No tak, powielaj bzdury bo usłyszałaś je od lekarza. Ulotka jest podstawowym źródłem twojej wiedzy, dopiero potem lekarz. No ale, jak mu ufasz... komedia, nie wierzę, że ludzie są tacy naiwni.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.