Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 19:21   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile

Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.


Kochane
Od lat farbuję włosy. Pierwszy raz sięgnęłam po szampon koloryzujący w odcieniu burgund gdy miałam 16 lat. Następnie nieco je rozjaśniłam i ścięłam na chłopczycę. Na mojej głowie wylądowała też czerń. Był czas że Aga była blondynką i to bardzo jasną Potem nastała era jasnego brązu. W międzyczasie pojawiały się rudości, jakieś fiolety czy kasztany-szalone lata.

Zwykle w moich farbowaniach przewijał się pewien schemat-szalony kolor a potem uporczywy powrót do naturalności.

Przez jakiś czas trzymałam się blond pasemek. A teraz? Teraz marzę o moim naturalnym kolorze a poniewaz siwieję na potęgę muszę wspomagać się farbami.

W tym wątku chciałabym pokazać Wam moje metamorfozy oraz podzielić się radami i spostrzeżeniami które nabyłam na przestrzeni tych lat odnośnie farbowania.

Zapraszam serdecznie do oglądania, wypowiadania się oraz oddawania głosów na mój wątek (po prawo macie zakładkę OCENA, rozwijacie ją i oddajecie swój głos).

Dziękuję

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krótki filmik pokazujący moje zmiany na głowie-nie zawsze były one korzystne





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPIS TREŚCI

Powitanie i filmik o moich kolorach na głowie
Rozjaśnianie włosów
Jaki kolor? Jaki produkt?

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-10-08 o 19:42
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 19:43   #2
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Tyle odcieni, a w każdym wyglądasz pięknie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 19:57   #3
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:01   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tyle odcieni, a w każdym wyglądasz pięknie
dzięki Mallo

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
masz zupełną rację też tak sądzę


jak widzę konkurencja już wlepiła jedną gwiazdkę nieładnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:20   #5
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też tak uważam

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


jak widzę konkurencja już wlepiła jedną gwiazdkę nieładnie
Ale zagrywki
Ja podnoszę średnią piąteczką
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:27   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Rozjaśnianie


Rozjaśnianie włosów to najbardziej inwazyjny sposób zmiany koloru naszych włosów.
Zwykle najpierw musimy usunąć pigment z włosa poprzez dekoloryzację. A później aplikujemy właściwy kolor.


Włosy potrafią sporo znieść ale nie wystawiaj ich na takie próby. Jeśli masz ciemne włosy a marzysz o blondzie staraj się przejść na ten kolor stopniowo, najlepiej przy pomocy pasemek czy balejażu. Nie funduj swoim włosom ekstremalnych przeżyć w postaci silnego rozjaśniania, zwłaszcza w domu. O ile inne kolory nie wymagają tak bardzo ręki fachowca to zabieg rozjaśniania polecałabym przeprowadzić u sprawdzonego fryzjera, zwłaszcza w przypadku ciemnego koloru wyjściowego.


Pamiętaj że rozjaśnianie bardzo wysusza i niszczy nasze włosy dlatego pielęgnacja powinna być ukierunkowana na nawilżanie i regenerację. Stosuj odpowiednie kosmetyki do włosów farbowanych, nie żałuj swoim włosom odżywek i masek ( są specjalne serie przeznaczone do włosów blond) . Unikaj silnie oczyszczających szamponów.



Wszelkie inne zabiegi typu trwała ondulacja powinny być wykonane w innym terminie niż farbowanie. Najlepiej najpierw trwała a po kilku tygodniach rozjaśnianie. Nie katuj swych rozjaśnianych włosów zbyt często prostownicą czy lokówką.




Jeśli zdecydowałaś się na blond w tonacji chłodnej, pamiętaj że musisz go wspomagać płukankami gdyż szybko Twój piękny popiel może stać się brzydkim kurczakiem. W sklepach bez problemu kupisz srebrzyste płukanki, ja kiedyś stosowałam wodny roztwór gencjany (do kupienia w aptece za ok 3zł)- ale uważaj i bardzo oszczędnie ją stosuj (1-2 krople na litr wody) w przeciwnym razie skończysz z fioletowymi włosami


Przy naturalnych ciemnych włosach licz się z częstym farbowaniem odrostów.







To kilka moich uwag odn. rozjaśniania włosów.











Jutro opowiem Wam jak wygląda moje domowe farbowanie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-23 o 11:23
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:43   #7
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Agus mnie sie podobasz w blondzie, jasnym brazie i aktualnie Niezdrowa konkurencja to nic nowego w tego typu konkursach, zawsze jest ale nie ma sie czym przejmowac 5 gwiazdeczek
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 22:08   #8
Helianka
Rozeznanie
 
Avatar Helianka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 610
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Witam! Po pierwsze jesteś prześliczna. Masz taką dziewczęcą urodę. Po drugie chyba najbardziej służył ci jasny brąz. Wyglądałaś tak delikatnie, świeżo. Jednak w tych włosach, które masz teraz wyglądasz hmm jak to powiedzieć na kobietę z charakterem. Ogólnie te dwa kolory najlepsze Chociaż Tobie nawet w zielonych by było ładnie:P Pozdrawiam
Helianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:43   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Też tak uważam


Ale zagrywki
Ja podnoszę średnią piąteczką


Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Agus mnie sie podobasz w blondzie, jasnym brazie i aktualnie Niezdrowa konkurencja to nic nowego w tego typu konkursach, zawsze jest ale nie ma sie czym przejmowac 5 gwiazdeczek


Cytat:
Napisane przez Helianka Pokaż wiadomość
Witam! Po pierwsze jesteś prześliczna. Masz taką dziewczęcą urodę. Po drugie chyba najbardziej służył ci jasny brąz. Wyglądałaś tak delikatnie, świeżo. Jednak w tych włosach, które masz teraz wyglądasz hmm jak to powiedzieć na kobietę z charakterem. Ogólnie te dwa kolory najlepsze Chociaż Tobie nawet w zielonych by było ładnie:P Pozdrawiam
dziękuję za komplement
Zielone powiadasz? Jak rozjaśniałam czasami był podobny efekt
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-23 o 10:28
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 10:26   #10
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

mi się najbardziej podobasz w popielatym brązie i w czarnym

w ogóle śliczna kobieta z Ciebie
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 10:48   #11
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
mi się najbardziej podobasz w popielatym brązie i w czarnym

w ogóle śliczna kobieta z Ciebie
o tak czarny i brązowy
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 11:17   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
mi się najbardziej podobasz w popielatym brązie i w czarnym

w ogóle śliczna kobieta z Ciebie
Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
o tak czarny i brązowy
dziękuję Wam

najlepiej czuję się w zimnym brązie czyli w moim naturalnym kolorze. W czerni musiałam mocniej się malować, bardzo przyciemniac brwi i generalnie do mojej bladej żółtawej karnacji czerń nie pasuje.



Wkrótce napisze jak farbuję włosy zapraszam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 11:52   #13
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Aga swietny watek najbardziej podobasz mi sie w popielach i brazach

Kupiłam roztwór wodny gencjany (czy wlac troszke do wody i splukac wlosy czy jakos inaczej, laik jestem)
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 11:56   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Farbowanie bez tajemnic czyli kilka moich porad dotyczących domowego farbowania



część 1-Jaki kolor? Jaki produkt?


Jeśli już decydujesz się na zmianę koloru włosów przede wszystkim zobacz czy Twoje włosy są w dobrej kondycji i to zniosą Kolejnym krokiem jest wybór odcienia oraz rodzaju środka koloryzującego.


Jaki kolor?
Najlepiej dobierz odcień do swojej naturalnej kolorystyki jeśli jesteś chłodnym typem sięgnij po chłodne i neutralne odcienie, jeżeli ciepłym- po te ciepłe. Spójrz na swoją cerę, tęczówki oraz oprawę oczu. Kolor włosów jest tłem dla Twojej buzi dlatego wybierz taki odcień aby ta zmiana była korzystna. Kolor włosów powinien pasować do Twojego wizerunku i do osobowości . Musisz dobrze w nim wyglądać oraz dobrze się czuć


Masz blond włosy w chłodnej tonacji, jasną karnację i delikatne rysy twarzy? Czerń i ciemne kolory do Ciebie nie pasują, zaś złociste kolory podkreślą niedoskonałości.


Jesteś brunetką? Nie rozjaśniaj włosów na prawie biały kolor. Po pierwsze taki zabieg jest mocno inwazyjny i na pewno zniszczy Ci włosy a po drugie- nie będzie Ci w nich dobrze. Matka natura dała Ci razem z ciemnym kolorem włosów ciemną oprawę oczu . Przy jasnych włosach nie będzie prezentować się to dobrze choć możesz rozjaśnić brwi ale czy warto zmieniać się na siłę? Zamiast platyny zrób sobie pasemka czy balejaż


Twoja cera jest ciepła i włosy też? Unikaj zimnych odcieni, sięgaj po farby z refleksami złocistymi, miedzianymi etc etc.




Jaka farba?


Na rynku kosmetycznym jest mnóstwo produktów którymi możesz zmienić kolor włosów. Czujesz się zagubiona? Aga Ci pomoże )


Gdy po raz pierwszy chcesz zmienić kolor włosów lub lubisz zmieniać go często sięgnij po produkt zmywalny. Masz do wyboru- pianki, lakiery, szamponetki czy nawet maskary.

Efekt nie nie trwały ponieważ nie zawierają one amoniaku i nie wnikają w głąb włosa, kolor spiera się podczas mycia i z każdym myciem blednie. Uważaj w przypadku włosów rozjaśnianych czy podatnych na zmiany koloru- wtedy produkt nietrwały może się okazać bardziej uparty jeśli chodzi o zmywanie Producenci zapewniają że produkt zniknie z naszych włosów po kilku myciach.




Szampony koloryzujące to środki półtrwałe, zmywają się po kilkunastu- kilkudziesięciu myciach wg producentów. Świetne dla osób które nie chcą trwałego efektu lub chcą pogłębić naturalny odcień swoich włosów. Często zawierają substancje pielęgnacyjne i są polecane w przypadku włosów zniszczonych.




Farby czyli produkty trwałe. Nimi zmienisz całkowicie swój kolor włosów. Wnikają one w strukturę włosa . Są polecane przy siwych włosach. Ale pamiętaj- jeśli kolor Ci się znudzi, zmiana na inny (zwłaszcza jaśniejszy) bywa trudnym i czasochłonnym procesem.







Farby roślinne czyli popularna chna. Farba ta jest stosowana już od dawna, występuje najczęściej w ciepłych odcieniach - rudości, kasztan itp. Ponieważ oblepia ona włos po takim farbowaniu nasze włosy wydają się grubsze.



Ważne- jeśli farbujesz włosy chną nie będziesz mogła zastosować farb tradycyjnych czyli chemicznych. Musisz poczekać aż Twoje włosy całkowicie odrosną by móc nałożyć zwykłą farbę czy zrobić trwałą ondulację.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 14:22   #15
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak samo uważam.
Fajne filmiki. Masz ode mnie 5 gwiazdek.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 15:33   #16
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Popielaty brąz/ czarny najlepsze Wgl dobrze Ci w ciemnych włoskach Jasne zdecydowanie nie !
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 15:41   #17
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Świetnie wyglądałaś w jasnym brązie, a Twój aktualny kolor włosów jest śliczny świetny filmik z pierwszego postu daję 5 gwiazdek oczywiście
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 16:47   #18
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Aga Kochana widzę, że szalejesz na glowie tak jak ja
ja też mialam na głowie chyba już każdy kolor: rudy, blond, jasny blond, jasny brąz, ciemny brąz, różowy, niebieski, zielony
i oczywiście długie włosy, do ramion, za ucho i jeżyk

Ja osobiście wolę Cię tak jak jest teraz i w tym jasnym brązie. Chociaż na tej fotce w czerwonej chyba sukience i fryzurze ala Merlin Monroe wyglądalaś całkiem smakowicie

5 gwiazdeczek przyznanych
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:49   #19
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.


Rudości na głowie



jak zatrzymać kolor




Marzą Ci się rudości na głowie? Podejdź do lustra i krytycznie przypatrz się sobie. Czy będą Ci pasować?


Wszelkie odcienie czerwieni pasują dynamicznym i energicznym osobom. Lubią towarzystwo zielonych, niebieskich czy brązowych oczu.

Ale uważaj gdy masz problemy z cerą. Nic tak nie podkreśli i nie wyeksponuje niedoskonałości skóry (wypryski, popękane naczynka, skłonność do rumieńców) jak czerwień.


Nasycone i soczyste barwy takie jak rudość, czerwień, kasztan itp. trudno zatrzymać na włosach.
Kolor szybko wymywa się i płowieje. Jak temu zaradzić?


Przede wszystkim zwracaj baczną uwagę na to czym myjesz włosy. Szampony przeciwłupieżowe oraz silnie oczyszczające w mgnieniu oka pozbawią Cię płomiennego koloru.

Zwracaj uwagę na kosmetyki przeznaczone do włosów farbowanych: szampony, odżywki i maski. Wiele marek posiada taką linię , niektóre z nich nawet mają podział na kolory- do włosów blond, rudych, brązowych czy dla brunetek.



Kosmetyki do włosów rudych zawierają najczęściej ekstrakty z hibiskusa, cynamonu, dzikiej róży i wiśni.




By kolor nie płowiał unikaj morskiej wody i słońca. Latem stosuj kosmetyki ochronne które zawierają filtr UV.


Co jakiś czas sięgnij po szampon koloryzujący by odświeżyć kolor swych włosów.


Rude włosy powinny być odżywione i błyszczące, nie żałuj im kosmetyków regeneracyjnych i nabłyszczaczy.


Te wszystkie rzeczy pomogą Ci cieszyć się jak najdłużej pięknymi odcieniami czerwieni





__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:01
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:02   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
Tak samo uważam.
Fajne filmiki. Masz ode mnie 5 gwiazdek.
dziękuję Wioleto

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Popielaty brąz/ czarny najlepsze Wgl dobrze Ci w ciemnych włoskach Jasne zdecydowanie nie !
dzięki Pilarku i jak najbardziej się zgadzam

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądałaś w jasnym brązie, a Twój aktualny kolor włosów jest śliczny świetny filmik z pierwszego postu daję 5 gwiazdek oczywiście
dziękuję Misiu

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Aga Kochana widzę, że szalejesz na glowie tak jak ja
ja też mialam na głowie chyba już każdy kolor: rudy, blond, jasny blond, jasny brąz, ciemny brąz, różowy, niebieski, zielony
i oczywiście długie włosy, do ramion, za ucho i jeżyk

Ja osobiście wolę Cię tak jak jest teraz i w tym jasnym brązie. Chociaż na tej fotce w czerwonej chyba sukience i fryzurze ala Merlin Monroe wyglądalaś całkiem smakowicie

5 gwiazdeczek przyznanych
Słitek, Ty taka zmienna jak i ja widzę masz fotki z różowymi, niebieskimi i zielonymi?

dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:03
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:34   #21
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

A mi się strasznie podobasz w tym blondzie! Choć wiadomo że, ładnemu we wszystkim ładnie, ale kurczę w jasnych włosach wyglądasz tak oryginalnie, nietuzinkowo! Mój drugi typ to jasny brązik, tak świeżo i promiennie...

ps ja też miałam na głowie już niemal wszystko, zdarzyła się nawet płomienna czerwień. Jak dobrze, że w końcu doceniłam naturę i już tak nie szaleję z tymi kolorami.

Daję 5 gwiazdek! Super wątek.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 10:58   #22
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję Wioleto

dzięki Pilarku i jak najbardziej się zgadzam

dziękuję Misiu

Słitek, Ty taka zmienna jak i ja widzę masz fotki z różowymi, niebieskimi i zielonymi?

dziękuję
niestety nie, to był czas jak nie miałam aparatu
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 16:05   #23
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Aga,Ty we wszystkich konkursach bierzesz udział
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 16:08   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
niestety nie, to był czas jak nie miałam aparatu
szkoda chciałabym zobaczyć

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Aga,Ty we wszystkich konkursach bierzesz udział
nie we wszystkich
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 16:57   #25
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

i ode mnie 5 gwiazdek jesteś przepiękną kobietą, która pefekcyjnie potrafi zadbać o siebie. Jestem wierną fanką Twoich makijaży, metamorfoz i filmików na youtube
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 19:24   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
A mi się strasznie podobasz w tym blondzie! Choć wiadomo że, ładnemu we wszystkim ładnie, ale kurczę w jasnych włosach wyglądasz tak oryginalnie, nietuzinkowo! Mój drugi typ to jasny brązik, tak świeżo i promiennie...

ps ja też miałam na głowie już niemal wszystko, zdarzyła się nawet płomienna czerwień. Jak dobrze, że w końcu doceniłam naturę i już tak nie szaleję z tymi kolorami.

Daję 5 gwiazdek! Super wątek.
dziękuję Charliee.

Nie lubiłam siebie strasznie w blondzie. Byłam taka delikatna, rozmyta... i w miarę ok wyglądałam tylko wtedy gdy byłam choć lekko opalona, zimą przy mojej super bladej cerze wyglądałam jak chora. No i rozjaśnianie tak ciemnych włosów to jednak duże wyzwanie i próba dla ich stanu-nigdy więcej, obiecałam im to

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
i ode mnie 5 gwiazdek jesteś przepiękną kobietą, która pefekcyjnie potrafi zadbać o siebie. Jestem wierną fanką Twoich makijaży, metamorfoz i filmików na youtube
dziękuję Kail aż mnie zawstydziłaś

Dziewczyny, a jak u Was wygląda farbowanie? Miałyście jakieś przykre/zaskakujące/śmieszne przygody związane z farbowaniem włosów?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:47   #27
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

We wszystkich kolorkach wyglądasz fantastycznie!
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:37   #28
basiunia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Witaj,

Bardzo pomocny wątek jak i wszelkie filmy, które tworzysz. Czy mogłabym dowiedzieć się jaki jest Twój aktualny kolor na głowie? Poszukuję popielatego brązu i mam podobny typ urody więc byłoby mi to niezmiernie pomocne.Bardzo dziękuję.Basia
basiunia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:44   #29
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Jestem kolejną fanką Twoich makijaży i urody. Jak dla mnie w neutralnych brązach wyglądasz naj choć w pozostałych też nie najgorzej szczerze mówiąc. Pamiętam szczególnie Twój makijaż a'la królewna śnieżka i piękne brązowe włosy, wyglądałaś po prostu cudownie ! Brąz najlepiej podkreśla Twoją niebieską tęczówkę.
Ja obecnie zaczynam się wahać, czy oby na pewno wyglądam dobrze w moich rudych/kasztanowych włosach i zastanawiam się nad powrotem do brązu, ale wiadomo jako trudno utrzymać ten kolor bez efektu wyrudzenia. Mogłabyś powiedzieć jakiej farby używasz i jak walczysz o popielaty odcień?
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:21   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
We wszystkich kolorkach wyglądasz fantastycznie!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez basiunia85 Pokaż wiadomość
Witaj,

Bardzo pomocny wątek jak i wszelkie filmy, które tworzysz. Czy mogłabym dowiedzieć się jaki jest Twój aktualny kolor na głowie? Poszukuję popielatego brązu i mam podobny typ urody więc byłoby mi to niezmiernie pomocne.Bardzo dziękuję.Basia
dziękuję Basiu
Aktualnie farbuję Wella Koleston a co 3 miesiące Wella Color Touch.
Mieszam dwa odcienie 6.71 i 5.71

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Jestem kolejną fanką Twoich makijaży i urody. Jak dla mnie w neutralnych brązach wyglądasz naj choć w pozostałych też nie najgorzej szczerze mówiąc. Pamiętam szczególnie Twój makijaż a'la królewna śnieżka i piękne brązowe włosy, wyglądałaś po prostu cudownie ! Brąz najlepiej podkreśla Twoją niebieską tęczówkę.
Ja obecnie zaczynam się wahać, czy oby na pewno wyglądam dobrze w moich rudych/kasztanowych włosach i zastanawiam się nad powrotem do brązu, ale wiadomo jako trudno utrzymać ten kolor bez efektu wyrudzenia. Mogłabyś powiedzieć jakiej farby używasz i jak walczysz o popielaty odcień?
dziękuję serdecznie Delave
Teraz używam Welli (zerknij na moją odpowiedź na cytowaną Twoją) i co jakiś czas wychładzam płukanką z gencjany. Ale lepsze popiele moim zdaniem ma Majirel Loreal (5.1 5.11 5.71 6.1 itp)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.