Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 06:33   #61
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
zalecany odstęp na bikini to 10-12 tyg. tym bardziej przy 4 zabiegu polecam poczekać dłużej chociaż 2 tygodnie to więcej włosów będzie w fazie wzrostu

naprawdę??? kurcze to nieładnie ze strony pań z gabinetu, że mi o tym nie wspomniały szkoda, bo miałam do nich absolutne zaufanie i wydawały się profesjonalistkami...no cóż...zadzwonię i dopytam w takim razie

dzięki za informację
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:06   #62
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

z ciekawości zapytam: jak to jest po pierwszym zabiegu...
czy włoski wypadają od razu czy po pewnym czasie?
po ilu dniach/tygodniach można zaobserwować na ile był skuteczny pierwszy zabieg?
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:17   #63
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

po pierwszym zabiegu włoski odrosły, po czym wypadły około 11-12 dnia od zabiegu (zabieg na pachy)
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:45   #64
maddline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

witam, ja mam taki mały problem i chciałam się poradzic.

Byłam już na 5 zabiegach depilacji laserowej bikini głębokiego. Nie był to Light Sheer ale też jakiś super podobno nowy niemiecki laser bla bla bla aha, ale też diodowy.

i generalnie tak:
zabieg trwał zwykle od 20-30 min. To jest wieksza głowica niz w tym zwykłym light sheer.
ponadto przerwy byly 6tyg, raz 8 tyg.
no i efekty... mysle ze cos jest nie tak...
na początku wypadły prawie wszystkie, nie odrosły za bardzo ale odrosły wszystkie po 3 zabiegu. Jakos po 4 miałam WSZYSTKIE wlosy z powrotem w takiej postaci jak przed zabiegami, z tym że pojawiła się jedna goła plamka, wielkosci powiedzmy 2cm x 2cm, na ktorej juz nic nie rosnie (ale jeszcze sie przyglądam).
aha zdarzalo sie ze jakas plama włosów w ogole nie wypadala (to normalne?) powinny wypadnąć wszystkie?
no a po 5 zabiegu to juz w ogole tragedia wyglada jakby zabieg byl zrobiony niedokladnie, mam normalnie paski z niewypadnietych włosów
zastanawiam sie bardzo nad rezygnacja z tego salonu i na dokończenie tego gdzie indziej.
w ogóle pytałam Pani czy może jest za słaba wiązka lasera, a ona powiedziala ze i tak mialam dużą...
nie wiem co myslec. mialam jeszcze wczesniej robiony zabieg na brzuch light sheer'em wlasnie. no i tam mega bolało ale efekt jest super. Tylko ze tam mialam pojedyncze czarne wloski a nie taki busz jak na dole
Proszę o radę czy takie dziwne niewypadanie wlosow i grube wlosy po 5 zabiegu to normalne? (light sheerm robilam 6 ale 6 juz tylko poprawialam).
Teraz na citeam jest kupon na 3 zabiegi light sheerem za 159zl i mysle czy szybko nie przeskoczyc. w sumie taniej by mnie to wyszlo i w ogole.
Proszę o rady
maddline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:33   #65
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Aaaaale zazdroszcze Wam Od dawna marzy mi się ten laser ale narazie mnie nie stać bo chciałabym wszytko na raz mieć
Mam pytanie do dziewczyn które robiły bikini: Głębokie bikini to znaczy do lini stringów czy całkiem wszystko na "zero"? Bo słyszałam różne opinie i zwątpiłam.
Zależy co kto rozumie przez wyrażenie "głębokie bikini".
Jak podczas pierwszego zabiegu rozmawiałam z panią doktor i powiedziałam, że chcę głębokie bikini, miałam na myśli niewielki prostokącik na przodzie i gładką resztę.
Pani doktor dobrze mnie zrozumiała bo dla niej "głębokie" znaczyło dokładnie to samo
To była świetna decyzja i dopiero teraz jak nie muszę już NIC robić, martwić się, że coś odrasta albo przeszkadza, widzę jaka to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Dobra inwestycja, wygoda, gładka skóra i uradowany chłopak Ale o nim to akurat na samym końcu pomyślałam

Aha, a tzw. "na zero" to bikini całkowite.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:36
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:50   #66
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

witajcie, nie wiem dlaczego al etym razem nie wypadaja mi wloski....martwie sie bo kilka lat temu innym laserem czy tez swiatlem robilam depilacje i wlasnie mialam ten sam problem, po zabiegu wloski nie wypadly i normalnie sobie rosly jakby nigdy nic....zadzwonie tam w poniedzialek niemniej jednak chcialam zapytac czy i u Was nie bylo podobnie ? a jesli bylo co to znaczy??
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 19:03   #67
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zależy co kto rozumie przez wyrażenie "głębokie bikini".
Jak podczas pierwszego zabiegu rozmawiałam z panią doktor i powiedziałam, że chcę głębokie bikini, miałam na myśli niewielki prostokącik na przodzie i gładką resztę.
Pani doktor dobrze mnie zrozumiała bo dla niej "głębokie" znaczyło dokładnie to samo
To była świetna decyzja i dopiero teraz jak nie muszę już NIC robić, martwić się, że coś odrasta albo przeszkadza, widzę jaka to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Dobra inwestycja, wygoda, gładka skóra i uradowany chłopak Ale o nim to akurat na samym końcu pomyślałam

Aha, a tzw. "na zero" to bikini całkowite.

Dziękuję za informacje Słyszałam, że w niektórych gabinetach "głębokie bikini"oznacza, że depilacje wykonuje się do lini stringów zaś w innych jest to bikini całkowite.
Tak poza tym to jednak decyduję się na depilację (w listopadzie?), nie mam niestety jeszcze wybranego gabinetu- zbieram opinię i już się cieszę na samą myśl o efektach
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 20:18   #68
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje Słyszałam, że w niektórych gabinetach "głębokie bikini"oznacza, że depilacje wykonuje się do lini stringów zaś w innych jest to bikini całkowite.
Tak poza tym to jednak decyduję się na depilację (w listopadzie?), nie mam niestety jeszcze wybranego gabinetu- zbieram opinię i już się cieszę na samą myśl o efektach
Ja efektami albo wyobrażeniami o nich żyłam
Przed zabiegiem upewnij się, czy Ty i osoba wykonująca sesję macie na myśli to samo. Powiedz jak chcesz i już

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
witajcie, nie wiem dlaczego al etym razem nie wypadaja mi wloski....martwie sie bo kilka lat temu innym laserem czy tez swiatlem robilam depilacje i wlasnie mialam ten sam problem, po zabiegu wloski nie wypadly i normalnie sobie rosly jakby nigdy nic....zadzwonie tam w poniedzialek niemniej jednak chcialam zapytac czy i u Was nie bylo podobnie ? a jesli bylo co to znaczy??
Mhm, mówi się, że laser (jeśli zabiegi są przeprowadzane prawidłowo) powinien usuwać włoski na stałe, aczkolwiek mogą one odrastać na skutek problemów hormonalnych, brania leków na te problemy itd. Być może laser, którym Ty robiłaś depilację nie był wtedy tzw. najnowszej generacji zwłaszcza, że te produkowane teraz są o wiele bardziej skuteczne.
Ja mam styczność tylko z Light Sheer Duet, więc nie wypowiem się na temat innych laserów.
Mi też od razu wszystkie włoski nie wypadły bo to jest proces.
Raz byłam bardziej zadowolona, raz mniej, ale cierpliwość i kolejne zabiegi, bądź poprawki się opłaciły
W październiku zrobię tzw. dostrzelanie, jak to moja pani doktor mówi
Czyli załatwimy te włoski na bikini, które sobie odrosły w późniejszym czasie.
Musimy wiedzieć, że włoski nie odrastają jednakowo
Cebulki jednych są zniszczone przez laser i nie mają jak odrastać, a inne dopiero wchodzą w fazę wzrostu i pojawią się później, dlatego wydaje nam się, że zabieg się nie powiódł bo one ciągle są.
Musisz nam też powiedzieć jaki odcień ma Twoja skóra i jaki kolor mają włoski.
Wiadomo, że chcąc uzyskać najlepsze efekty, najlepiej by było być bladym jak trup i mieć ciemne włoski - kontrast powoduje, że wiązka światła skupia się na ciemnym elemencie, czyli na włosku i niszczy jego cebulkę.
Ale każdy z nas ma inną skórę, jej odcień, tak samo z włoskami i dlatego ten sam laser zadziała nieco inaczej na każdą z nas.
Jedna potrzebuje tylko 3 zabiegów i jest wniebowzięta bo się udało, inna musi mieć ich 2 albo 3 razy więcej.
Ja po trzech zabiegach widziałam jakąś poprawę, ale była ona bardzo daleka od ideału, także może u Ciebie jest podobnie i trzeba uzbroić się w cierpliwość?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 21:23   #69
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja efektami albo wyobrażeniami o nich żyłam

[/COLOR]

Mhm, mówi się, że laser (jeśli zabiegi są przeprowadzane prawidłowo) powinien usuwać włoski na stałe, aczkolwiek mogą one odrastać na skutek problemów hormonalnych, brania leków na te problemy itd. Być może laser, którym Ty robiłaś depilację nie był wtedy tzw. najnowszej generacji zwłaszcza, że te produkowane teraz są o wiele bardziej skuteczne.
Ja mam styczność tylko z Light Sheer Duet, więc nie wypowiem się na temat innych laserów.
Mi też od razu wszystkie włoski nie wypadły bo to jest proces.
Raz byłam bardziej zadowolona, raz mniej, ale cierpliwość i kolejne zabiegi, bądź poprawki się opłaciły
W październiku zrobię tzw. dostrzelanie, jak to moja pani doktor mówi
Czyli załatwimy te włoski na bikini, które sobie odrosły w późniejszym czasie.
Musimy wiedzieć, że włoski nie odrastają jednakowo
Cebulki jednych są zniszczone przez laser i nie mają jak odrastać, a inne dopiero wchodzą w fazę wzrostu i pojawią się później, dlatego wydaje nam się, że zabieg się nie powiódł bo one ciągle są.
Musisz nam też powiedzieć jaki odcień ma Twoja skóra i jaki kolor mają włoski.
Wiadomo, że chcąc uzyskać najlepsze efekty, najlepiej by było być bladym jak trup i mieć ciemne włoski - kontrast powoduje, że wiązka światła skupia się na ciemnym elemencie, czyli na włosku i niszczy jego cebulkę.
Ale każdy z nas ma inną skórę, jej odcień, tak samo z włoskami i dlatego ten sam laser zadziała nieco inaczej na każdą z nas.
Jedna potrzebuje tylko 3 zabiegów i jest wniebowzięta bo się udało, inna musi mieć ich 2 albo 3 razy więcej.
Ja po trzech zabiegach widziałam jakąś poprawę, ale była ona bardzo daleka od ideału, także może u Ciebie jest podobnie i trzeba uzbroić się w cierpliwość?
dzieki za odpowiedz

ja tez zyje wyobrazeniami o efektach.....tych przyszlych oczywiscie

wiem tez ze zabiegow musi byc kilka, raczej chodzi mi o to ze wloski tym razem w ogole nie wypadaja...zdaje sobie sprawe ze kazdy zabieg jest inny, zalezy od grubosci, koloru wlosa, karnacji a nawet fazy hormonalnej

martwie sie ale postanowilam zadzwonic w poniedzialek do gabinetu, zapytam kosmetyczke co ona o tym sadzi?
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 02:30   #70
metrowca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

witajcie dziewczyny!

ja praktycznie już zdecydowałam się na ten laser.

czy któraś z Was robiła zabieg w Warszawie ew. w Łodzi?
możecie polecić jakiś konkretny gabinet?
wiem, że między miastami jest duża różnica cenowa, ale nie chciałabym jechać do Łodzi w ''ciemno''. proszę, dajcie znać.

a i jeszcze pytanie - czy któraś z Was usuwała owłosienie twarzy tj wąsik, baczki?
jak efekty?
metrowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:51   #71
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz

ja tez zyje wyobrazeniami o efektach.....tych przyszlych oczywiscie

wiem tez ze zabiegow musi byc kilka, raczej chodzi mi o to ze wloski tym razem w ogole nie wypadaja...zdaje sobie sprawe ze kazdy zabieg jest inny, zalezy od grubosci, koloru wlosa, karnacji a nawet fazy hormonalnej
Ja się wkurzam tym, że po każdym zabiegu włoski stają się coraz słabsze i jaśniejsze i te trudniej wytępić

A to, że powodzenie zabiegu może zależeć od naszych hormonków i fazy cyklu to fakt
Raz na zabiegu byłam tuż przed okresem, ciało miałam wrażliwe na wszelkie bodźce, a sam zabieg był tak bolesny, że myślałam, że oszaleję A robiłam nogi. Ból nie do opisania, a do tego jakiś stres, masakra. Po zabiegu całe nogi miałam w czerwonych plamkach, pojawiły się też małe siniaczki, ale powiem Wam, że ten zabieg był najbardziej skuteczny Nie wiem od czego to zależy, ale tak było. Następny poszedł szybciej, był mniej bolesny i... średni w efektach
Kiedyś, nie będąc w temacie wydawało mi się, że z każdym zabigiem jest coraz lepiej, ale na to niestety nie ma reguły Raz jest dobrze, raz gorzej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:32   #72
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

długo to trwało tym razem ale jednak włoski zaczynają wypadać, znowu mam łysienie plackowate
nie chcę golić tych "niewypadniętych" bo może jeszcze same z siebie wypadną a poza tym moje bikini nie znosi maszynki

Masz rację Apsik, ze raz jest gorzej raz lepiej
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:04   #73
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
długo to trwało tym razem ale jednak włoski zaczynają wypadać, znowu mam łysienie plackowate
nie chcę golić tych "niewypadniętych" bo może jeszcze same z siebie wypadną a poza tym moje bikini nie znosi maszynki

Masz rację Apsik, ze raz jest gorzej raz lepiej
Ja na początku niecierpliwiłam się jak włoski nie wypadały, ale pani doktor tłumaczyła mi , że okres wykruszania się włosków po zabiegu dużą głowicą jest dłuższy i trzeba poczekac na efekt.
Więc musimy się uzbroić w anielską cierpliwość
Na nogi jadę w środę i kurczę, obawiam się, że na te jaśniejsze, słabsze włoski laser nie zadziała albo zadziała, ale słabo
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:33   #74
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

trzymam kciuki za srode..oby laser zadzialal na wszystkie wloski, nawet te jasniutkie
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 21:09   #75
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za srode..oby laser zadzialal na wszystkie wloski, nawet te jasniutkie
Dziękuję
Wiem, że i tak nie wyjdzie jakbym chciała, ale niech wyjdzie lepiej niż poprzednio
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 11:05   #76
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

jeżeli włosy wam odrastaja bez zmian, nie wypadają, efekty sa mizerne itp. to oznacza że odstepy między zabiegami sa zbyt krótkie - 10-12 tygodni to norma, robienie kolejnego zabiegu po 6-8 tygodniach daje zwykle zerowe efekty bo włosy nie urosły na tyle by przyjąć odpowiednią dawkę promieniowania - zajrzyjcie do tematu o depilacji laserowej
chyży jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:30   #77
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

chyzy prosze podaj ktory konkretnie watek o depilacji masz na mysli??
cos w tym jest, zaraz zerkne do kalendarza i posprawdzam jakie odstepy mialam miedzy depilacjami, dzieki za info raz jeszcze
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:40   #78
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
chyzy prosze podaj ktory konkretnie watek o depilacji masz na mysli??
cos w tym jest, zaraz zerkne do kalendarza i posprawdzam jakie odstepy mialam miedzy depilacjami, dzieki za info raz jeszcze

Chodzi zapewne o ten wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4280&page=132
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:45   #79
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
jeżeli włosy wam odrastaja bez zmian, nie wypadają, efekty sa mizerne itp. to oznacza że odstepy między zabiegami sa zbyt krótkie - 10-12 tygodni to norma, robienie kolejnego zabiegu po 6-8 tygodniach daje zwykle zerowe efekty bo włosy nie urosły na tyle by przyjąć odpowiednią dawkę promieniowania - zajrzyjcie do tematu o depilacji laserowej
U mnie 10 - 12 tygodni to podstawa, krótsze przerwy nie miałyby jakiegokolwiek sensu.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 07:53   #80
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

miałam robioną depilację co 6 tygodni, po trzech zabiegach efektów ZERO!!! myślałam, że na mnie nie działa depilacja l., ale może to przez to, że za krótkie przerwy były? tylko, że tak mi doradzili w salonie, żeby robić :/
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 08:31   #81
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

poczytam tamten watek

ale sprawdzilam i ja rowniez mialam przerwy ok 10 tygodniowe wiec teoretycznie wszystko powinno byc jak nalezy
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 07:52   #82
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
miałam robioną depilację co 6 tygodni, po trzech zabiegach efektów ZERO!!! myślałam, że na mnie nie działa depilacja l., ale może to przez to, że za krótkie przerwy były? tylko, że tak mi doradzili w salonie, żeby robić :/
Ale miałaś robioną depilację Light Sheer Duet?
Jeśli tak, to ktoś przegiął pałę w tym salonie
I tylko naraził Cię na koszty
W czasie 6 tygodni włoski nie mają szans na dokładne wykruszenie się
Porozmawiaj z kimś w tym salonie i powiedz o tym.
Może personel nie został odpowiednio przygotowany
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 21:44   #83
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

tak, miałam robione tym laserem w salonie NY Laser Center, 1 zabieg robione przez pracownice, która wydawała się kompetentna, kolejne robione przez właścicielkę, ostatni zabieg miałam robiony chyba w lutym, więc już sporo czasu upłyneło, nie wiem czy wypada reklamować?
dodam, ze po pierwszym zabiegu efekty były super, wszystkie włoski mi prawie wypadły, po drugim niemal wszystko odrosło, po trzecim tak samo jak po drugim, więc dałam sobie spokój
mam 18 lat, więc może to przez młody wiek? badałam ostatnio hormony i wszystko w normie, więc to nie przez nie :/ miałam maksymalną moc lasera - 1 zabieg - 10, później 11 i trzeci zabieg 12 - maks
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 10:50   #84
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
tak, miałam robione tym laserem w salonie NY Laser Center, 1 zabieg robione przez pracownice, która wydawała się kompetentna, kolejne robione przez właścicielkę, ostatni zabieg miałam robiony chyba w lutym, więc już sporo czasu upłyneło, nie wiem czy wypada reklamować?
dodam, ze po pierwszym zabiegu efekty były super, wszystkie włoski mi prawie wypadły, po drugim niemal wszystko odrosło, po trzecim tak samo jak po drugim, więc dałam sobie spokój
mam 18 lat, więc może to przez młody wiek? badałam ostatnio hormony i wszystko w normie, więc to nie przez nie :/ miałam maksymalną moc lasera - 1 zabieg - 10, później 11 i trzeci zabieg 12 - maks
Znając mnie, to ja bym poszła porozmawiać o długości przerw pomiędzy zabiegami.
Zapytałabym jak oni to widzą i czemu te przerwy u nich są tak krótkie.
Dla swojego spokoju i poszerzenia wiedzy.
I nie można się zamartwiać czy wypada, czy nie
Ty płacisz za zabieg (i to dość kosztowny bo nie za 5 zł), a osoby go wykonujące mają za zadanie wszystko Ci wytłumaczyć.
Masz prawo czegoś nie wiedzieć i mieć wątpliwości.
Masz prawo się z czymś nie zgadzać, kwestionować to i dyskutować o tym.

Jeśli masz finanse na kolejne zabiegi, to może idź na następny, tyle że najpierw wyjaśnij tę sprawę z przerwami. U mnie trzeci zabieg to był początek i starałam się nie zrażać jak włoski radośnie odrastały
Wczoraj robiłam nogi i też się martwię, że włoski będą coraz jaśniejsze i efekty coraz słabsze, ale poczekamy, zobaczymy...
Jakiś efekt być musi bo tak jak Ty, robię największą mocą.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-09-22 o 10:57
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 05:50   #85
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

trzy zabiegi to zdecydowanie za mało żeby włosy zniknęły wszystkie i na zawsze. zabiegi należy powtarzać w odstępach 10-12 tygodniowych minimum 4-5 razy a potem mniej więcej raz w roku "dostrzelać" te które gdzieś tam się uchowały. tak mówią u mnie w gabinecie.
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:45   #86
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
trzy zabiegi to zdecydowanie za mało żeby włosy zniknęły wszystkie i na zawsze. zabiegi należy powtarzać w odstępach 10-12 tygodniowych minimum 4-5 razy a potem mniej więcej raz w roku "dostrzelać" te które gdzieś tam się uchowały. tak mówią u mnie w gabinecie.
U mnie mówili, że dwa do trzech miesięcy ma wynosić przerwa. Przez pierwszy miesiąc było super, po dwóch już mam sporo włosków i niedługo muszę się umówić na kolejny zabieg. Trochę jestem rozczarowana, miałam nadzieję, że włosy nie będą aż tak odrastać. Osobiście nie mam zamiaru iśc raczej na więcej niż 3 zabiegi.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:11   #87
Wydepilowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

witam , jesli chodzi o depilacje laserowa trwala to tylko lightsheer a nie inne ustrojstwo. Z tego co mi powiedziala kosmetyczka w salonie to jest to najlepszy laser poniewaz usuwa owlosienie na stale a nie jak np ipl usypia wlos. Jestem bardzo zadowolony z depilacji - depilowalem sobie klatke piersiowa w salonie viviean w lodzi. Efekty sa naprawde widoczne juz po 2 sesjach, jeszcze 2 i bede mial usuniete owlosienie calkowicie. Poza tym pracuje tam bardzo atrakcyjna kosmetyczka. Moze gdybym mial wiecej odwagi to umowilbym sie z nia)
Wydepilowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:06   #88
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

ja jestem po trzech zabiegach na pachy.. myślałam, że efekty będą lepsze, ale i tak jestem zadowolona. Planuje iść raz jeszcze
..a jakbym była facetem to nie chciałoby mi się nic depilować
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:58   #89
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez olla1987 Pokaż wiadomość
ja jestem po trzech zabiegach na pachy.. myślałam, że efekty będą lepsze, ale i tak jestem zadowolona. Planuje iść raz jeszcze
..a jakbym była facetem to nie chciałoby mi się nic depilować
Uwierz, że faceci też się depilują
Czasem ze względów czysto estetycznych, czasem zdrowotnych.
Niektórzy np. mają tak mocny zarost na twarzy, że po zgoleniu go dostają zapalenia mieszków włosowych i wtedy zaczyna się pielgrzymka na laser aby osłabić włoski
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:16   #90
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

no tak, masz rację..

dobrze, że technika tak idzie do przodu, że można temu wszystkiemu zaradzić - oby tak dalej!!
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.