acme derm i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 14:52   #1
annsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
GG do annsz
Question

acme derm i co dalej?


Wlasnie jestem w trakcie stoaowania 3 tubki tego specyfiku. (Efekty sa rewelacyjne wiec moge z calego serca polecic acme derm) no i wlasnie, skora mi sie baardzo wyrownala juz prawie mi nic nie wyskakuje wiec w zasadzie powinnam byc szczesliwa. no wlasnie ale jest jedno ale niestety nadal mam rozszerzone pory (pomimo ze chyba sa czyste) i niestety nie pozbylam sie wszystkich zaskorniakow z brody. Co mam zrobic? stosowac nadal dokaczyc ta tubke i zaczac 4 (2x dziennie) czy sprobowac cos innego moze mocniejszego. bede bardzo wdzieczna za odpowiedz bo jestem zielona w temacie kwasow, a podobnego pytanie nie udalo mi sie w wyszukiwarce znalesc. Ai jeszcze dodam ze chyba nie mam wrazliwej skory bo po pierwszym stoaowaniu ac nie bylo zadnago wysuszenia ani itp.

dzieki za odp. pozdrawiam wszystkie wizazanki
annsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:18   #2
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: acme derm i co dalej?

Temat o Acne Derm juz istnieje i jest dosc obszerny, wiec moze tam znajdziesz jakies rady dla siebie?

Ja na pory bardzo polecam kwasy BHA, a wiec np. Effaklar K i maseczke aspirynowa
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:52   #3
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: acme derm i co dalej?

Mi też Acne derm nie usunął wszystkich zaskórnikow z brody, widac taka jego uroda. Zresztą - zaden kwas do uzytku domowego tego nie zrobił. Spróbuj mikrodermabrazji lub kwasów gabinetowych.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.