Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 19:34   #31
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Też tak mam.Bez lakieru bolą troche jak przepiłowana płytka-mam po prostu za cienkie pazurki i bez warstw lakieru to przeszkadza.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:42   #32
Beti_biggi
Przyczajenie
 
Avatar Beti_biggi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Czytałam o tym trochę, bo też mam problem z bolącymi paznokciami..
niektórzy pisali coś o MIMOZIE, inni, że to wynik zbytnio spiłowanej płytki paznokcia. Dziewczyny pisały, że paznokcie są tak słabe i obolałe, że ciągle się zadzierają, łamią itp
Też kiedyś myślałam, że jestem dziwna lub mam schizy, bo jak mogą boleć paznokcie? Są po prostu tak słabe, że wołają o pomoc i odrobinę, większej niż dotychczas,troski.
Moje propozycje poprawy stanu paznokci (zlikwidowanie bólu na długo), które stety lub niestety są w jakiś sposób kosztowne:
+ manicure japoński. Manicure nie tylko nadaje płytce paznokcia zdrowy połysk, ale również wzmacnia ją. Zabieg zalecany jest zatem przede wszystkim tym osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci, niedogodność ta dotykała zaś w takiej samej mierze kobiety, jak i mężczyzn.

+ odżywka Nail Tek (są różne: Nail Tek I, Nail Tek II... ale osobiście polecam wypróbowaną Nail Tek Xtra - dostępne są na allegro. Kiedyś za jedna zapłaciłam 50 zł dziś ceny są znacznie niższe, bo ok 20zł) Stosowałam je razem z przyjaciółkami - wszystkie wystawiamy odżywkom Nail Teka jak najbardziej pozytywną opinię.
Sposób użycia też jest bardzo prosty: na oczyszczone paznokcie (bez lakieru itp.) nakładamy warstwę odzywki, później kolejną warstwę nakładamy kolejnego dnia i tak powtarzamy czynność do momentu:
a) stosowania jej przez 5-7 dni lub
b) gdy odżywka zacznie odpryskiwać - wówczas zmywamy całość pozostawiamy paznokcie na dzień w odpoczynku i "jedziemy z koksem" od nowa.

+Herome extra strong - co też polecam - jest to kuracja 14dniowa - wzmacnia paznokcie na maksa, cena za sztukę na allegro wynosi ok 40zł, a od Nail Teka różni się tym, że stosuje się go przez okres nie dłuższy niż 14 dni.

+ no i tabletki na wzmocnienie włosów i paznokci - też w jakimś stopniu pamagają i działają


Warto tez dodać, że należy unikać zmywaczy z ACETONEM, które wysuszają i osłabiają płytkę (ja kiedyś myślałam, że właśnie po takich zmywaczach bolą mnie paznokcie). Zmywacze BEZacetonowe są np w biedrze
A i najlepiej przez jakiś czas a szczególnie na czas kuracji Nail Tekiem albo Heromem nie malować paznocki dziadoskimi lakierami i w ogóle lakierami
Beti_biggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:42   #33
rzen
Zadomowienie
 
Avatar rzen
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 1 112
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Ja też mam taki problem, maluję nieprzerwanie od kilku lat paznokcie, zmywam to maluję za chwile... A muszę powiedzieć, że mam silne paznokcie, są twarde, nie łamią się, nie rozdwajają się, zero przebarwień... Wczoraj na dłużej (ha ha ha dobre!) ok. 3-4h nie miałam pomalowanych paznokci i myślałam, że świra dostanę... Nie mogłam pisać na klawiaturze... Dziś pobiegłam do Rossmanna po odżywkę z Wibo, jak nie pomoże to zastanowie się nad Nail Tek... Bo martwi mnie to bardzo... Wiadome, lakiery na pewno nie pomagają naszym paznokciom, a co będzie jak będę mieć 70 lat? przecież nie będę wtedy malować paznokci... A kto wie jak tym trybem będą one wyglądać Używam Wibo kompleks regenerujący, zobaczymy co zdziała
rzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:17   #34
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Nie martw się tylko maluj!maluj!Jak mają boleć to lepiej pomalować dobrą odżywką i się nie przejmować co będzie za 100 lat
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:04   #35
rzen
Zadomowienie
 
Avatar rzen
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 1 112
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Haha trochę dam im jednak odpocząć i muszę znaleźć zmywacz bez acetonu, bo to aceton wysusza płytke i stąd problemy
rzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 21:33   #36
lamiaaaaa
Przyczajenie
 
Avatar lamiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 33
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Szukałam w necie przyczyny bólu paznokci i trafiłam na te forum. Mam dokładnie tak samo, właśnie pazurki nie są pomalowane jakieś 4 godz i bolą potwornie. Zazwyczaj maluję cały czas, ale jak się zdarzy nie pomalować to mam taki ból. Cieszę się, że nie jestem sama
lamiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:11   #37
calawskowronkach
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Bolą mnie paznokcie, jak nie są pomalowane:D

Też tak miałam jak malowałam paznokcie, od dłuższego czasu nie maluję(chcę dać im odpocząć) i po problemie
calawskowronkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-07 12:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.