Ulubione kosmetyki do opalania w solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-05, 22:23   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Ulubione kosmetyki do opalania w solarium


Jestem "swiezo" po przeczytaniu artyk. o solarium ...Mam pytanko ...jakich uzywacie kosmetykow , ktore ulatwiaja opalanie ? Czy jesli zaloze recznik na wlosy ...to wystarczy by je uchronic przed szkodliwym dzialaniem sol.? Pozdrawiam. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-05, 22:38   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

A czytałaś równiez ten artykuł: http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb_cz2.php ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 09:38   #3
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

a mnie ten artykuł przestraszyłjuż nigdy więcej nie pójde na solarium!nie chodziłam często się podbrązowić np. w porównaniu z moimi koleżankami,które biegają co tydzień-w ostatnich dwóch miesiącach byłam trzy razy,a wciągu trzech lat może z 15 razy i wierzcie mi ten artukuł przeraził mnie na amen.A straszne jest to,że własnie najczęściej na solarium chodzą nastolatkiWiem to ,bo sama mam 20 lat i widze,ze moje koleżanki nie znają w tym przypadku granic.dotychczas spotykałam się z opinią,że solarium stosowane z umiarem nie szkodzi,a tu taka niemiła niespodzianka.Pani Basiu dziękuje bardzo za ten artykuł!Bardzo mnie uświadomił,teraz zamierzam kupić dobry samoopalacz i tym się ratować(bo niestety bez tego jestem blada jak trup).
Ja mam teraz pytanie:jak można się przebadać,żeby wykluczyć zmiany nowotworowe na skórze?Pytam się ,bo w zasadzie nie słyszałam nigdy o takich badaniach,jak np.w przypadku raka piersi(mamografia).
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 15:16   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

Ninah, najlepiej wybrac sie do dermatologa, ktory obejrzy dokladnie wszystkie pieprzyki, znamiona i okresli, czy sa grozne czy nie.
Mozesz tez poczytac ten artykul:
http://www.mediweb.pl/diseases/wyswietl.php?id=936
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 18:56   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

Wszystko dookola jest szkodliwe , nie tylko slonce ,ale i owoce ,warzywa...(tak do konca nie wiemy skad pochdoza) ...Nie nalezy wariowac...Ja nie jestem zadna maniaczka solarium ...chcialam sie tylko zapytac ...jakich uzywacie kosmetykow , ktor ulatwiaja opalanie ... czy zawiniecie wloso w recznik w trakcie seansu wystarczy ?...
Bede wdzieczna za odpowiedz...
Jesli chodzi o samoopalacze , to nie to samo ,albo smierdza,albo daja zolty odcien ...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 21:54   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

Wiele rzeczy szkodzi- to fakt. Ale nie musimy się celowo dodatkowo narażać na szkodliwe czynniki. Większość dziewczyn na tym forum unika opalania. Możesz mieć więc kłopot z uzyskaniem zadowalającej Cię odpowiedzi. A opalanie ułatwia np. Beta-karoten w kapsułkach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 22:30   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

Ponieważ też się nie opalam - to mogę ostrzec tylko "z drugiej ręki" [img]icons/icon12.gif[/img]
A na poważnie: moja koleżanka chodzi na solarium i ostatnio kobieta zaproponowała jej super krem wspomagający opalanie. Faktycznie - tak "wspomógł" że dziewczyna była spalona maksymalnie i schodziła jej skóra. Bóg raczy wiedzieć co to było - ale uważajcie na "nowości"
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-07, 20:38   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: SOLARIUM- KOSMETYKI ???

Dzieki
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-30, 22:06   #9
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
solarium :P

czy ktoś zna jakieś kosmetyki przeznaczone do opalania w solarium ? bo ja słyszałam ze i na słonku i tam trzeba jakiś używać tylko,że różnych
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 21:34   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: solarium :P

Do solarium (jeśli już koniecznie chcesz się opalać) polecam Soleo - nie są drogie a bardzo dobre.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 09:29   #11
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: solarium :P

A czym się właściwie róźną takie kosmetyki od siebie, czy solaryjnych można używać na słońcu?
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-02, 10:33   #12
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: solarium :P

ja polecam przyspieszacz opalania Eveline, nadaje się na słońce i do solarium, kosztuje ok 15 zł.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-02, 20:20   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: solarium :P

Kosmetyki do opalania w solarium nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych,kosmet yki przeznaczone do solarium używaj tylko do opalania w solarium,na slońcu nie będą się sprawdzały -o kosmetykach do solarium pisałam w tekście o opalaniu w solarium.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 17:50   #14
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: solarium :P

Ja polecam kosmetyki do solarium firmy Australian Gold. Są dosyć drogie gdyż 251 ml kosztuje ponad 50 zł, ale naprawdę warto.Skóra jest super nawilżona i przy okazji kosmetyki te zawieraja przyśpieszacze. Ja używam tych kosmetyków zarówno przed jak i po opalaniu się w solarium. Nie polecam Soleo, są tanie ale w porównaniu z Australian Gold są kiepskie.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 18:12   #15
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: solarium :P

Czy Soleo znasz w najnowszej wersji ,czy np. z przed roku?
Jakość zdecydowanie się poprawiła,jest duży wybór tych kosmetyków -a cena zachęcająca.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 18:24   #16
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: solarium :P

Ja kupiłam aktywator Soleo kilka miesiecy temu, na butelce jest data waznosci do 12.2003 także nie wiem czy to jest najnowsza wersja czy nie, ale kosmetyki firmy Australian Gold naprawdę są dużo lepsze. Maja gęstszą konsystencję i lepiej się rozprowadzają na skórze i naprawdę wystarczają na bardzo długo dodatkowo mają piękny zapach i skóra po nim jest super nawilżona.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 18:30   #17
przyszla_gwiazda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 1
Re: solarium :P

E, nie polecam solarium! Nie mówiąc już o raku skóry i innych takich, to przecież taka opalenizna z solarium (chociaż szybsza od tradycyjnej) jest naprawdę brzydka i nienaturalna!
przyszla_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 18:39   #18
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: solarium :P

Miło ,ze zabrałaś gwiazdko głos ale pytanie było nie o to czy polecacie solarium czy nie a o kosmetyki do solarium. Nie zgodzę się ,że opalenizna z solarium jest brzydka. Gdybyś zobaczyła dziewczynę opaloną na słońcu i w solarium pewnie nawet nie zauważyłabyś różnicy. Bardzo brzydko wygląda za bardzo opalona skóra zarówno w solarium jak i na słońcu tu się zgodzę, dlatego używam takich kosmetyków a nie innych gdyż nie mam okazji i czasu aby opalić się na słoneczku a kosmetyki te dbają o moją skórę aby nie była wysuszona i nie naturalna.Przyśpieszacz używam również dlatego aby nie chodzić często tylko raz na jakiś czas ale aby było coś widać.
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 20:04   #19
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: solarium :P

dziękuje wam bardzo moje słoneczka kochane Teraz znacznie więcej wiem i ta wiedza napewno mi się przyda.
Chciałam sie jeszcze zapytać czy te preparaty Australian Gold można kupić w każdym sklepie kosmetycznym i czy można posmarować się nimi w domku (do solarium mam ok 3 minutek drogi - może mniej ) czy dopiero jak sie jest w solarium ?
I czy na pieprzyki można nakleić jakiś plasterek ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-05, 20:18   #20
cathy22C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 130
Re: solarium :P

Niestety kosmetyków Australian Gold nie kupisz w sklepie kosmetycznym.Dostępne są jedynie w solariach.Jeżeli jesteś z wiekszego miasta to myślę ,że nie będzie problemu z kupnem. Jeśli chcesz coś więcej poczytać o tych kosmetykach to podaje link www.solar-twins.pl .Tam też są ceny, chociaż mi ostatnio udało się kupić taniej na Allegro. Ja szczególnie polecam Gelee przed opalaniem i Moisture Lock po opalaniu(te sprawdziłam na sobie). Używałam jeszcze z tej firmy przyśpieszacza 4 razy szybszego(Mega Voltage) ale to kupowałam już w solarium w strzykawkach gdyż w butelce wynisło by mnie bardzo dużo. Co do pieprzyków to należy je właśnie zaklejać plastrem lub smarować blokerem. Życzę ładnej opalenizny
cathy22C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 08:04   #21
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
kosmetyki do solarium Australian Gold ??

czesc dziewczęta mam pytanie . Czy nei wiecie gdzie dostać te kosmetyki do opalania w solarium ? Bo w moim solarium sa produkty firmy soleo tylko...a gdzie mozna dostac Australian gold ?
I czy uzywanie takich kosmetyków przed solarium cos daje?
Np. opalenizna jest bardziej rownomierna ,albo ciemniejsza?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 10:02   #22
kasiseb
Przyczajenie
 
Avatar kasiseb
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 16
GG do kasiseb
Re: kosmetyki do solarium Australian Gold ??

Hej! Jesli chodzi o kosmetyki Australian Gold to prawdowpodobnie sa one wiodącymi
ale mysle ze Soleo tez sa dobre i powiem ci szczerze nie za bardzo ja zauważam róznice w opalaniu po jednych i drugich.
Na pewno sa one dobre i pomagają przyśpieszyc opalanie. Także masz cała game kosmetyków utrwalających opaleniznę.

Niestety nie wiem dokładnie gdzie się można w nie zaopatrzyć poza gabinetami solarium. Powodzenia.
kasiseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-11, 21:50   #23
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
KOSMETYKI DO SOLARIUM->"Soleo"-gdzie?

Gdzie moglabym nabyc kosmetyki "Soleo"?.W solarium dostepne sa tylko saszetki.1 saszetka kosztuje drogo,wolalabym zakupic duze opakowanie.Gdzie moge je kupic?.Moze jest mozliwosc kupna przez internet?.Bede wdzieczna za pomoc.
Z gory dziekuje.
Iwonka.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 14:27   #24
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: KOSMETYKI DO SOLARIUM->"Soleo"-gdzie?

Nikt mi nieodpowie.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 21:16   #25
da_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 20
GG do da_girl
Re: KOSMETYKI DO SOLARIUM->"Soleo"-gdzie?

Ja odpowiem Mozesz zamowic z internetu wejdz na www.esentia.pl tam sa te kosmetyki pozdrawiam
da_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 21:00   #26
Freya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
GG do Freya
kosmetyki do SOLARIUM

Witaj wszystkie drogie wizazystki Lato niedlugo bedzie w pelni, przydalo by sie zlapac troszke soloneczka (a do urlopu jeszcze daleko,daleko).Postanowil am pochadzic do solarium,ale chce to robic odpowiedzialnie. Sa kosmetyki przyspieszajace i chroniace skore i opalenizne,ale sa b.drogie!Czy faktycznie cos daja?warto kupowac czy nie?przyspieszaja opalenizne?dzieki za info
Freya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 09:13   #27
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: kosmetyki do SOLARIUM

Z kosmetyków do opalania w solarium polecam Ci Emulsje do opalania z kompleksem braujacym Soleo Coffe Sun Express, tuba 100 ml kosztuje 35 zl, mozna kupis tylko w solarium. Ślicznie pachnie nadaje skorze zlocisty odcien, pielegnuje i dziala tak jak powinien Uzywam jeszcze przyspieszacza Dax Cosmetics w żółtym opakowaniu do stosowania na słońcu i w solarium. 150 ml kosztuje 14 zl. Moim zdaniem warto jest uzywac kosmetykow do opalania w solarium, szczegolnie jestem zadowolona z tej emulsji Soleo. Bardzo dobre produkty do solarium, niestety drogie ma Australian Gold.
Po opalaniu uzywam juz zwykłych balsamow, i balsamów brązującego Kolastyny z perłowa poświatą, a na twarz i pod oczy maseczka mawilzajaca.
Freya napisał(a):
> Witaj wszystkie drogie wizazystki Lato niedlugo bedzie w pelni, przydalo by sie zlapac troszke soloneczka (a do urlopu jeszcze daleko,daleko).Postanowil am pochadzic do solarium,ale chce to robic odpowiedzialnie. Sa kosmetyki przyspieszajace i chroniace skore i opalenizne,ale sa b.drogie!Czy faktycznie cos daja?warto kupowac czy nie?przyspieszaja opalenizne?dzieki za info
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:56   #28
meganB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 6
Cool Dot.: kosmetyki do solarium Australian Gold ??

Wydaje mi sie ze lepiej kupic Australian Gold ceny od 60-do ponad 200 złotych, ale na przyklad Soleo o pojemnosci 100ml kosztuje ok. 40-45zl a za pozadny przyspieszacz Australiana z bardzo fajnym skladem i o pojemnosci 250ml trzeba zaplacic ok. 90zl (z nizszej polki oczywiscie ale wystarczajacy)Uzywalam kiedys Soleo a teraz AG i jednak dla mnie ten drugi jest lepszy. Zmienilam tez solarium bo w poprzednim na gorze byly mocniejsze lampy i "lapalo" mnie nierownomiernie a teraz wszystko jest w porzadku zwlaszcza jak opalam sie z przyspieszaczem. Sprobuj poszukac stronki z kosmetykami AG moze bedzie mozna zamowic netem? pozdrawiam
meganB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:28   #29
madzilka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: kosmetyki do solarium Australian Gold ??

Kupilam 20 ml za 12 zl a soleo kosztuje 8 ml za 7 czyli w sumie te AS wychodza taniej..
madzilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:36   #30
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
czym sie smarujecie przed pojsciem na solarium?

czym sie 'smarujecie' idac na solarium?) mam zamiar sie wybrac i nie wiem czy opalac sie 'na sucho' czy moze lepszy efekt bedzie jak sie czyms 'natluszcze'? aaa i mam jasna karnacje wiec na 5minutek sie wybiore
pozdrawiam
women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 14:52:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.