Allegro.... Trzymać się z daleka???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 19:58   #1
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Question

Allegro.... Trzymać się z daleka????


Dziewczynki powiedzcie... Dużo tu krytyki związanej z zakupami na allegro... Ale tak szczerze... Nie macie jakichś sprawdzonych produktów tam kupowanych..??? Może jest coś co warto tam kupić... Jeśli polecacie coś to piszcie ja ze swojej strony mogę polecić ozdoby od Pana "Tenne"... Są śliczne i starannie wykonane... Tak więc jak coś kiedyś upolowałyście to taka informcja pomoże wielu, bo myślę że każda z nas która chce wykonywać coś profesjonalnie podchodzi do allegro z dużym dystansem...
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:28   #2
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

żeli na allegro nie kupuję i kupować nie zamierzam.
natomiast ozdóbki mam głównie z allegro od Dobrejrady oraz slaydis.
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:02   #3
Wiktoria0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Na allegro nie wszystko jest do kitu, wystawiaja tam rownież sklepy jak np Pronail mają super żele i inne artykuły firmy Sun Flower. Polecam również Dekorynkę mają produkty ze sklepu Dobrarada. Można też często kupić coś tzw. odzysku czyli używane zestawiki, tylko trzeba zwrócić uwagę jakiej firmy są artykuły
Wiktoria0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:06   #4
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Kupowałam i będę kupowała na allegro, wszystko co chcę, od ozdóbek po żele i akryle, to taki sam sklep jak inny, ważne jaką firmę kupujesz i od kogo
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:28   #5
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja bardzo często kupuję na all tylko sprawdzam dokładnie komentarze. Nie można uogólniać - wszystko na all jest do bani bo to nie prawda, jest wielu uczciwych sprzedawców oferujących bardzo dobry towar, tylko trzeba umieć ich wychwycić spośród badziewia jakie jawi się tam na każdym kroku.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:40   #6
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Dokładnie. Są kanciarze, oszuści - norma. Dlatego trzeba być pewnym u kogo się kupuje.
Ja polecam osoby o nicku dekorynka, magdaszewczyk i stylistka nigdy się nie zawiodłam
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 17:37   #7
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Smile Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Osobiście polecam Allegro

kupuje zawsze na allegro wszystko co mi jest potrzebne do robienia paznokci
ostatnie zakupy , to zakupy u Tenne za 60 zł zrobiłam ale mam teraz tyle ozdób ze chyba do końca życia ich nie zużyje

Żele tez zawsze na allegro , 30ml żel SunFlower [twardy - polecam] kosztuje mnie 50 zł , to bardzo tanio. W Bielsku niestety niema hurtowni która miała by dobre ceny , np za 15 ml żel chcieli 100 zł... ;/

Wieć wystarczy wiedziec gdzie kupic i bedzie sie zadowolonym.
Jedyne co mnie denerwuje w zakupach na allegro to poczta polska ostatnio moj zel SF szedl 10 dni !!!!;/

pozdrawiam

Edytowane przez Paulinax123
Czas edycji: 2008-11-20 o 10:22 Powód: dopisek ;P
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 11:36   #8
Palala69
Przyczajenie
 
Avatar Palala69
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja już dużo kupowalam od Nail Product i jestem zadowolona Nie polecam za to NewYorkNails, Naildesign, dragonlady - mają tanio ale produkty sa kiepskie a na dodatek nie szanuja klienta, słaby kontakt;/ Ale wiadomo ze w sklepach fryzjersko-kosmetycznych zawsze jest jakas pewność na nich sie nie zawiodlam, ale jest drogo to napewno i zawsze przy okazaniu rachunku mozna cos zwrócic
Palala69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:44   #9
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja rowniez kupuje tylko ozdoby na allegro odania8212wanda_c i jestem bardzo zadowolona ozdoby przychodza szybko
natomiast zele kupuje z firmy SPN maja rowniez swoja stronie w internecie wystarczy sie zalogowac i zamowic a paczka na 2 dzien jest w domu kurierem
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:45   #10
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ania8212 i wanda_c poprawiam sie bo jakos niewyraznie wyszlo
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:55   #11
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja zawsze kupuje u EM-Nail-Design i jestem bardzo zadwolona..zarowno z ozdob jak i zeli i wszelkich akcesoriow

Szybka przesylka, mily kontakt, paragony..nic dodac nic ujac
POLECAM
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 13:05   #12
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Cytat:
Napisane przez Palala69 Pokaż wiadomość
Ja już dużo kupowalam od Nail Product i jestem zadowolona Nie polecam za to NewYorkNails, Naildesign, dragonlady - mają tanio ale produkty sa kiepskie a na dodatek nie szanuja klienta, słaby kontakt;/ Ale wiadomo ze w sklepach fryzjersko-kosmetycznych zawsze jest jakas pewność na nich sie nie zawiodlam, ale jest drogo to napewno i zawsze przy okazaniu rachunku mozna cos zwrócic
zakupione rzeczy na Allegro też mozna zwrócić. to taki sam handel jak w sklepach stacjonarncyh, to samo dotyczy również sklepów internetowych.
czyli dostajesz coś do domu i stwierdzisz, że nie podoba się, albo nie jest takie jak chciałaś - masz prawo do zwrotu. najpierw piszesz do sprzedawcy że masz zamiar cos zwrócić, wysyłasz do niego tą rzecz której nie chcesz, oczywiście wszystkie rzeczy zwracane muszą być nierozpakowane, nie rozszabrowane (typu zwracam pudełko z 500 tipsami - ale wyjęłam sobie w domciu po 10 sztuk z kazdego rozmiaru), nie uzywane (typu dostalam żelik UV, odlałam sobie 5 ml i zwracam resztę), itd.....
i czekasz na zwrot pieniązków. trzeba podać dane osoby i numer konta - na który ma przyjść zwrot. zwrot przyjdzie tylko za wartość zwróconej rzeczy. Sprzedawca nie zwraca Ci ani kosztów wysylki które opłaciłaś ani kosztów odesłania zwróconych przedmiotów.

ale to jest chyba logiczne.

Zasady takie obowiązują wszystkie FIRMY sprzedające na Allegro, i tylko u firm polecam kupować. Bo jak kupisz u szaraków (sprzedawcy którzy handlują na czarno, nie prowadzą działalności gospodarczej) to nie masz żadnych praw ani gwarancji. Dlatego ZAWSZE najwazniejsze jest sprawdzić czy Sprzedawca jest uczciwym przedsiębiorcą - czyli czy prowadzi legalny biznes.

Bo jak się kupuje u oszustów którzy handlują na czarno (oszuści bo oszukują nas wszystkich i okradają Polskę czyli nas wszystkich ) to wszystko się może zdarzyć.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:28   #13
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
ania8212 i wanda_c poprawiam sie bo jakos niewyraznie wyszlo
Potwierdzam kupowalam ozdoby u wandy_c , szybka wysyłka, swietny kontakt, zawsze souvenirek, tanio i solidnie, zdarza się, że i u osob polecanych bedzie wpadka, pomyłka w przesyłce czy gorszy towar, sama kupiłam od Slaydi holo, które traciło kolor natychmiast po dotknięciu pedzelka z żelem, ale to i mercedesa mozna czasem kupić felernego
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:48   #14
pikula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja już się sparzyłam kupując na Allegro. Produkty były kiepskiej jakości. Zamiast zaoszczędzić, wydałam więcej niż normalnie bo wszystko poszło do kosza. Lepiej wyrzucić takie badziewie niż stracić klientki. Produkty zamawiać należu u sprawdzonego żródła, swoje zamawiam u bezpośredniego importera żeli i akryli znanych marek, jest sporo taniej bo od 50 zł i więcej taniej niż w EF i wszystko oryginalne. Na Allegro po żele już nie zaglądam i innym odradzam.. Pozdrawiam
pikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:23   #15
poznanianka022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Glownie zagladam tam po ozdoby ,zawsze wynajde jakis nowy kolor np hologramow ktorego jeszcze niemam choc polki juz sie uginaja haha do niektorych ozdob niezagladalam z rok bo akurat babeczki niechcialy i swaroszczak duze ilosci bo rozpiescilam klientki jak sroki na blyskotki mam sprawdzonego sprzedawce mareq2006 zawsze prosze fakture i zawsze ja dostaje a niekazdy wystawia ech.
poznanianka022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:27   #16
1cyska1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Mi na allegro siostra zakupiła cały zestaw Nail Product. Powiem tak może to nie jest zestaw jakis profesjonalny ale dla mnie wystarczający. Robię sobie pazurki od czasu do czasu na jakieś okazje i nawet nie są takie złe. Zestaw jest ok.
1cyska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:36   #17
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja polecam magdaszewczyk i andrew35 niezwykle szybko dostarczona przesyłka i zawsze mega gratisy
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 22:02   #18
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja jedyne co odradzam (i pod względem kontaktu i jakości i szybkosci przesyłki....) to gross-handel i reni-nail...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 00:14   #19
gochana
Raczkowanie
 
Avatar gochana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 361
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja tez juz kupilam pare rzeczy. Moge polecic Tenne, magdaszewczyk i stylistka. Super kontakt i szybka przesylka. Osoby godne polecenia
gochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 20:09   #20
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

bardzo dobrej jakości ozdoby ma też niejaki Jappe, dodatkowo świetny kontakt i bardzo szybka dostawa.
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:13   #21
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Polecam Slaydi. na allegro Slay. Ma świetne ozdoby, ceny przystępne, a i kontakt z nią bardzo dobry. Miła osoba
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 13:19   #22
pinki32
Raczkowanie
 
Avatar pinki32
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Też polecam Slaydi
pinki32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:12   #23
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

ja tez polecam bardzo slaydi ma w swojej ofercie super produkty w super cenach
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:24   #24
nakatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Jesli chodzi o produkty zwiazane ze stylizacja paznokci to Allegro jest istna kopalnia z ozdobami Polecam sprzedawcow Isssy, Tenne, Jaapee - bardzo dobry kontakt, szybka wysylka i gratisiki Rowniez jesli chodzi o zele to sprawdzilam Pronail, ktory oferuje produkty Sun Flower - zamowienie na Allegro kierowane jest do sklepu. Pozdrawiam
nakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:48   #25
naweelitka
Raczkowanie
 
Avatar naweelitka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja na allegro ozdoby kupuję od jaapee, a żele od maxel-cosmetics. Kupowałam też u pronail, ale niestety nie miały zabezpieczeń w postaci firmowych pazłotek, co powodowało, że zanim do mnie dotarły, rozlewały się (mowa o żelach SF)

Edytowane przez naweelitka
Czas edycji: 2009-02-25 o 12:54
naweelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:34   #26
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Jakieś 2 tyg. temu kupiłam żel Christrio..największe opakowanie..Od Pani Alicji Kowala..I jestem BARDZO zadowolona..Zaoszczędziła m ok.120zł..I będę u niej kupować dalej..Ozdoby u slaydi i Dekorynki..pozdrawiam
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:45   #27
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Zgadzam się, Tenne ma super ozdoby. tak się sklada, ze mieszka w moim mieście, wiec poprostu postanowiłam go odwiedzić. Byłam w magazynie.. oczy to mi wyszły na wierzch.. tyyyyyyle ozdób na raz nie widziałam, nie wiedziałam co mam kupić cuuuudo! polecam Tenne
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 12:27   #28
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Ja często kupuję na Allegro i w sumie jestem zadowolona. Zaopatrzyłam się tam w pierwszy zestaw startowy, żele do kosza, a reszta się przydała. Poza tym kupuję tam pilniki, ozdoby i inne akcesoria typu pojemniczki na odtłuszczacz itp. Ale zdarzyły mi się również niemiłe sytuacje. Lampa po 2 tyg się zepsuła, ale odesłałam i przysłali mi naprawioną, ostatnio kupiłam miskę do pedicure (masażer) elektryczną i po 2 użyciu już siadły "bombelki", będę musiała zareklamować. Ale najbardziej jestem uczulona aby sprawdzić komentarze, gdyż przejechałam się na pewnym sprzedawcy. Przysłał mi nie to co trzeba, aceton się wylał z butelki, patyczki do skórek wrzucił luzem do paczki i było jeszce kilka innych rzeczy. Wystawłam mu negatywa z uzasadnieniem a ten pan (SOLEDUO) zrobił ze mnie kłamczuchę i też wystawił mi nbegatywa. Więc są różni sprzedawcy. Trzeba tylko uważać i czytać komrntarze. Apropos- warto przeczytać odpowiedzi tego pana na negatywne komentarze od innych osób. Uśmiejecie się.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:08   #29
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Cytat:
Napisane przez Helka 20 Pokaż wiadomość
Ja często kupuję na Allegro i w sumie jestem zadowolona. Zaopatrzyłam się tam w pierwszy zestaw startowy, żele do kosza, a reszta się przydała. Poza tym kupuję tam pilniki, ozdoby i inne akcesoria typu pojemniczki na odtłuszczacz itp. Ale zdarzyły mi się również niemiłe sytuacje. Lampa po 2 tyg się zepsuła, ale odesłałam i przysłali mi naprawioną, ostatnio kupiłam miskę do pedicure (masażer) elektryczną i po 2 użyciu już siadły "bombelki", będę musiała zareklamować. Ale najbardziej jestem uczulona aby sprawdzić komentarze, gdyż przejechałam się na pewnym sprzedawcy. Przysłał mi nie to co trzeba, aceton się wylał z butelki, patyczki do skórek wrzucił luzem do paczki i było jeszce kilka innych rzeczy. Wystawłam mu negatywa z uzasadnieniem a ten pan (SOLEDUO) zrobił ze mnie kłamczuchę i też wystawił mi nbegatywa. Więc są różni sprzedawcy. Trzeba tylko uważać i czytać komrntarze. Apropos- warto przeczytać odpowiedzi tego pana na negatywne komentarze od innych osób. Uśmiejecie się.
Niestety, mało teraz uczciwych sprzedawców - ja już 2 razy miałam problemy.... Raz sprawa zgłoszona do Allegro nawet...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:45   #30
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Allegro.... Trzymać się z daleka????

Dziewczyny kupowała może któraś z was od tych sprzedawców żelki? Bo jaapee ma jakieś Sunny Nail (bliżej nieznana mi firma) i ten mleczny różowy spodobał mi się i mam dylemat brać czy nie

Edytowane przez Niffer
Czas edycji: 2009-04-14 o 15:46
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.