Stały aparat na część zębów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 19:33   #1
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806

Stały aparat na część zębów?


Chciałabym nosić aparat ze względów kosmetycznych, a ostatnio natknęłam się w internecie na wzmianki o aparatach tylko na część zębów - np. na 6 przednich górnych. Jestem bardzo ciekawa czy coś takiego faktycznie istnieje (nie chciałabym się ośmieszyć u ortodonty ) i czy się sprawdza.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 02:04   #2
EffectMotyl
Przyczajenie
 
Avatar EffectMotyl
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Stały aparat na część zębów?

Hej,
są aparaty tylko na cześć zębów, ale to zalezy tylko i wyłącznie jaką masz wade. Po przebadaniu ortodnta mówi Ci diagnozę i poleca najlepszy aparat oraz plan leczenia. Tu nie ma kwestii wyboru. Zdecydować możesz tylko o tym jaki chcesz wybrać rodzaj aparatu (metalowy, kryształowy, porcelaowy<klasyczne z ligaturami>, aparat Damon<samoligaturującego> czy może aparat językowy <w tym wypadku moim zdaniem trzeba znaleźć bardzo dobrego specjaliste, który wie co robi>). A o tym, jaki aparat wybierzesz decyduje to na jaki Cię stać.
__________________
MatyldaEm
EffectMotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:11   #3
toffilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Stały aparat na część zębów?

Hej, ja mam aparat na 6 górnych zębów, ale to jest powtórne leczenie. Od ostatniego leczenia ortodontycznego przesunął mi się jeden ząb i prostuje go właśnie aparatem częściowym.
toffilka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.