Licea w Katowicach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 11:28   #2581
freshprince
Przyczajenie
 
Avatar freshprince
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3
GG do freshprince
Dot.: Licea W Katowicach

hej wiecie jak z dojazdem z Sosnowca do Padarewy albo do Długosza?? wiem, że do padarewy można dojechać 5 a do Długosza pociągiem??
wspomóżcie odpowiedzią
PS: mam jeszcze małe pytanko wiecie coś może o dyrektorach bądź dyrektorkach tych 2 szkół, jacy są?

Padarewa/Długosz

aha jeszcze jedno: jak w tych sql podchodzą do oceny z zachowania? bardzo się czepiają jak ktoś ma słabą ocenę? bo aniołkiem nigdy nie byłam i nie będę
__________________
yo freak!
freshprince jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:50   #2582
koczkofi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez koczkofi
Czas edycji: 2013-08-27 o 14:02
koczkofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:23   #2583
fairground
Raczkowanie
 
Avatar fairground
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 46
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez freshprince Pokaż wiadomość
hej wiecie jak z dojazdem z Sosnowca do Padarewy albo do Długosza?? wiem, że do padarewy można dojechać 5 a do Długosza pociągiem??
pociągiem!
Sosnowiec Gł. -> Szopienice -> Zawodzie

Długosz na Szopach, Paderewa na Zawodziu i potem se odpowiednio podejść tylko do celu i już
fairground jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:07   #2584
zaklejona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
Dot.: Licea W Katowicach

Biol-chem w Paderewie, otóż nauczyciele są wymagający, ale też tacy dzięki którym nie trzeba długo siedzieć nad książkami. W Paderewie nie ma kartkówek, ale są odpowiedzi ustne i to na każdej lekcji jest losowanko. Jednak jak to różnie bywa często nam się upiecze albo się ubłaga, żeby nie pytać, albo nauczyciele sami nie pytają. Jednak w tym roku jak pojawił się nowy Dyrektor była przeprowadzana ankieta by wprowadzić kartkówki.... mnie się wgl ten pomysł nie podoba, gdyż nagle w ostatniej klasie nie mam zamiaru pisać kartkówek, w tym roku zobaczymy czy je wprowadzą, czy też nie. Ja mam rozszerzenie z biologii, chemii i geografii. Z biologii jest bardzo dużo do ogarnięcia, nauczyciel też wymagający zatem nie można się obijać. Co do chemii to zmienił mi się nauczyciel w 2 klasie, ogólnie w szkole jest tylko jeden z chemii, ale teraz w tym roku szkolnym przychodziła specjalnie nowa pani by prowadzić u nas lekcje i będzie mnie uczyć także w tym roku, zatem może i Wam się ona trafi. Jest bardzo fajna, według mnie ma lepsze metody nauczania. A co do geografii to jest świetnie nauczyciel zabawny, zawsze jest wesoło, ale jest wymagający i żeby wyrobić na 5 to trzeba się bardzo starać.

Zatem,
pynior nie uważam by tylko można było iść na pielęgniarstwo, zdecydowanie wieksza część klasy wybiera się na medycynę, matury są pisane fajnie, zatem poziom jest wysoki, ale wiadomo, że dużo zależy od ucznia, bo oczywiście są i tacy, którzy kompletnie nic nie robią i jadą na 2 będąc na biol-chemie...


Jeszcze jedna kwestia, Wy idziecie nowym programem nauczania, macie inny rozkład godzin, większą ilość danych przedmiotów i nawet sami możecie sobie wybierać któych w kolejnych latach chcecie się uczyć. Ja jestem ostatnim rocznikiem który uczy się po staremu, z tego co wiem to teraz te 1 klasy co były to miały tylko biologię rozszerzoną i mało godzin w tygodniu, nie wiem czy tylko nie 2 bodajże, mozecie sprawdzic w planie a teraz w 2 klasie maja miec po 7,8h biologii -.- dla mnie to jest głupota, gdyz to straszny nawał. Ja miałam 1kl 4h, 2kl 3h a teraz w 3kl bd miec chyba znów 3h. Zatem jak widzicie nie mamy zbytniego porównania gdyż będziecie działac zupełnie inaczej.

Ale źle nie jest. Jeszcze dodam, że z każdego przedmiotu są tzw wytwory czyli prace semestralne, bo moze jeszcze tego nie wiecie. Są to różne projekty albo wieksze zadania, na kazdy semestr. I z biologii zawsze pierwszaki organizują Dzień Ziemii lub Ochrony Środowiska, pracujecie wtedy w grupach i dla Was poświęcony jest cały jeden dzien i się prezentujecie w salach a 2 klasy Was oceniąją a potem nauczyciel biologii was ocenia. Zatem są różne typy tych wytworów, np. kręcimy filmy z historii czy tez rozwiązujemy tylko kilka zadań z matmy . Hmm..co jeszcze.... są chwile, że jest bardzo dużo pracy a tez momenty, ze wszystko idzie łatwo. Ogólnie nauczyciele są w porządku, mozna z nimi pogodać i jest zabawnie.

freshprince
Co do wyglądu to czepiają się krótkich spodenek, także zdarzy się, że będzie mowa o dekoldzie czy gołych ramionach. Ogólnie wszystko co przed kolana nie jest mile widziane. Ale niktórym zawsze się upiecze i chodzą ubrani jak chcą. Kolczyki w uszach to żaden problem, w statucie tylko pisze, że nie wolno miec jakis długich, wiszących. Ale nigdy nie widziałam, zeby ktos sie o nie czepial. Co do tatuaży to jedną osobę widziałam z takim na ramieniu, nawet z samorządu szkolenego, ale chyba to nie był zaden problem, gdyz miała juz 18, zapewne nikt nie widział, ale nic o tym nigdzie nie pisze wiec problemu nie ma Co do włosów, to chodzą z niebieskimi pasemkami itd itp. zatem dozwolone. A mundurków nie ma

Jeżeli chodzi o ocenę z zachowania, to jest taki specjalny pkt na stronie szkoły przy stystemie oceniania. Tam są różne punkty itd. Kazdy zawsze robi samoocenę, liczy pkt. Samorząd klasowy sprawdza i ewentulanie zmienia cos, potem wychowawca przegląda i wystawia ocenę na podstawie tych pkt. Zwykle oceny z zachowania są takie jakie sobie wystawimy, czasem są wyższe. Lub niższe gdy ktos nieźle zaszaleje z nieusprawiedliwionymi godzinami. Zatem z tym nie ma żadnego problemu.


Dobra to już chyba wszystko co mi się nasunęło na tę chwilę Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie.

Dodam jeszcze, że w szkole jest pełno wymian, projektów zagranicznych. Duzo mozliwości i praktycznie same wyjazdy jak ktos ma tylko ochotę i pieniądze. Nawet w kazdym miesiącu można miec wyjazdy. Ale potem dużo nadrabiania bo dużo się traci. Ale to zalezy od każdego z Was. Np. ja w tym roku byłam na wymianie w Danii, potem Londyn z klasą i jeszcze jechało z nami parę osób z 1kl biol-chem i z innych. a potem byłam na Litwie i Łotwie z humanem. Zatem wiele możliwości, wymiany, symulacje obrad ONZ w kilku państwach, comenius i wielee wiele innych

Jeszcze przypomniało mi się o jednek kwestii. Chyba najgorszy ból dla ucznia to to , że (+) przy ocenie to 0,25 -.- zatem gdy dostaniemy 4+ to do sredniej jest liczone 4,25... co strasznie nam pogarsza sytucję. Jeszcze jak byłam w 1kl to na biologii dawno nam np. 4++ i liczono jako 4,5 wiec to było ok, ale jak nam ciut brakuje do tego -5 czyli 4,75 to takie 4+(4,25) niezbyt nas urządza,...no, ale co zrobic takie są zasady. Trzeba duzo się starac by wyrabiac na 5 i na pasek A z 100% frekwencje otrzymywało się 5 z danego przedmiotu oraz dodatkowe np. na kolejny semestr. Jednak w tym roku ma byc zmiana i prawdopodobnie w kazdym miesiącu gdy ktos bd miał ze wszystkiego 100% frekwencji to otrzyma jedno np z wybranego przedmiotu. I wydaje mi się to nieco lepsze bo tak ktos musiał cały rok chodzić by miec na koniec tę dodatkowa 5 i jedno np na przyszły semestr, a jak ktoś pod koniec roku się strasznie rozchorował to mu całość przepadała... zatem moze teraz bd lepiej.

Dobra myslę, ze na częsc pytań w miarę Wam odpowiedziałam
zaklejona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:33   #2585
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Re: Licea W Katowicach

Ja mam parę pytań Dużo osób miało świadectwo z paskiem? Jak wyglądają wymiany - jakie trzeba ponieść koszty, kto jest wybierany? W większości uczniowie się już znają czy są raczej z różnych miast? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało


130/1000
saane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:56   #2586
Patronum
Przyczajenie
 
Avatar Patronum
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
Dot.: Licea W Katowicach

Ja bym chciała się zapytać gdzie ostatnio odbywała się studniówka w Paderewskim?
Patronum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:15   #2587
Hayasakaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hayasakaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 967
Dot.: Licea W Katowicach

Witam, jestem po biol-chemie w Mickiewiczu. Skończyłam go w tym roku, a w październiku wybieram się na stomatologię w Zabrzu

Nie będę się rozpisywać odnośnie tej szkoły - po prostu ją gorąco polecam pod kątem naukowym, a przede wszystkim towarzyskim

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące III LO, to proszę się nie krępować, służę pomocą
__________________

"A może kłamał, bo nie chciał powiedzieć nam prawdy?!"

talia: 68-67-66-65-64-63
Hayasakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 13:52   #2588
koczkofi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez koczkofi
Czas edycji: 2013-08-27 o 14:01
koczkofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:58   #2589
zaklejona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
Dot.: Re: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez saane Pokaż wiadomość
Ja mam parę pytań Dużo osób miało świadectwo z paskiem? Jak wyglądają wymiany - jakie trzeba ponieść koszty, kto jest wybierany? W większości uczniowie się już znają czy są raczej z różnych miast? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Nie wiem jak w 1 klasach, ale wiem, że w biol-chemie były i takie osoby ze średnią 5,6 i 5,7. Wśród 2 klas dość dużo pasków, z każdej klasy ktoś się znalazł, u mnie w biol-chemie było najwięcej bo 6 pasków Ale widać, że się polepszyło gdyż jak ja byłam w 1 klasie to wśród nas mało było tych z paskiem.

Jeżeli chodzi o wymiany to zgłaszają się osoby chętne, tylko jeżeli chodzi o Hiszpanię i Francję to pierwszeństwo ma klasa z hiszpańskim i te osoby które uczą się francuskiego, a potem jak zostaną wolne miejsca to kto chce. Jest jeszcze wymiana z Danią, Niemcami, Węgrami, Comenius(tak jakby do tego był nabór i osoby chętne brały udział w tym projekcie, jednak nie wszyscy o tym wiedzieli, że mozna się zapisywać -.-) a z niego wyjazdy gdzie kto chce np. w tym roku jechali do Włoch, Francji i Turcji. Oraz obrady ONZ tzw, symulacje. Do tego zgłaszają się osoby chętne, albo Ci co bardzo dobrze umieją angielski oraz maja zainteresowania polityczne itd itp, ale o to nie nalezy się martwić bo przygotowując się do takich obrad uczycie się specjalnego słownictwa i piszecie własną rezolucje, więc wystarczy swobodnie mowić po angielsku. I takie obrady maja miejsce w Rzymie, to tzw RIMUN, potem jeszcze są w Holandii IMUNA - Alkmaar, MUNOL Lubeka - Niemcy, MUNOH Hamburg - Niemcy zależy od danego roku i gdzie co będzie organizowane. W tym roku jechali także do Bukaresztu - MUNOB

Odnośnie wymian to warunek jest taki by zapewnić osobne łóżko osobie, którą przyjmujemy Musimy zajmować się gośćmi wieczorami, zapewniać im rozrywkę, wyżywienie.
Co do kosztów to są różne. Za wymianę z Danią płaciłam tylko za przejazd - 400zł, a gdy Duńczycy byli u nas to składaliśmy się po 50zł bodajże na ich przyjęcie.
Z tego co słyszałam gdy były wymiany z Niemcami to płaciło się 400zł na ich przyjęcie a potem 400zł na wyjazd tam. Hiszpania to koszt ponad 1000zł, przelot samolotem. Jeżeli chodzi o te obrady to np. RIMUN w Rzymie 1500 i tez przelot samolotem. Jednak ceny co roku są inne, zatem to tak informacyjnie podaję.
Jeżeli chodzi o uczniów to i Ci w szkole i z wymiany są z tych samych miast i różnych, zatem nie jest nudno .




Cytat:
Napisane przez Patronum
Ja bym chciała się zapytać gdzie ostatnio odbywała się studniówka w Paderewskim?
W tym roku odbywała się w Marysinym Dworze, prawdopodobnie ostatni raz tam i ostatni poza szkołą. Gdyż teraz są plany by studniówka odbywała się w szkole i bez osób towarzyszących. Zatem było wielkie oburzenie teraz wśród wszystkich 2 klas, bo to nasza studniówka i dlaczego nie może być tak jak od zawsze, ale niby udało nam się wywalczyć, że nie będzie jej w szkole tylko poza, jednak jak na razie jeszcze nic nie jest pewne....

Edytowane przez zaklejona
Czas edycji: 2013-07-31 o 16:02
zaklejona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 19:21   #2590
Angela11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez Hayasakaa Pokaż wiadomość
Witam, jestem po biol-chemie w Mickiewiczu. Skończyłam go w tym roku, a w październiku wybieram się na stomatologię w Zabrzu

Nie będę się rozpisywać odnośnie tej szkoły - po prostu ją gorąco polecam pod kątem naukowym, a przede wszystkim towarzyskim

Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące III LO, to proszę się nie krępować, służę pomocą
czjy mogłabyś napisać coś więcej jak wyglądają zajęcia z biologii i chemii na tym profilu jak się realizuje przygotowania do matury z tych przedmiotów
Angela11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 20:35   #2591
Hayasakaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hayasakaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 967
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez Angela11111 Pokaż wiadomość
czjy mogłabyś napisać coś więcej jak wyglądają zajęcia z biologii i chemii na tym profilu jak się realizuje przygotowania do matury z tych przedmiotów
Jako że zmieniła się podstawa programowa i generalnie wprowadzono zmiany w systemie edukacji to nie jestem pewna czy nauka Twojego rocznika będzie wyglądała tak jak to było w moim przypadku.
Cóż, w każdym razie, zajęcia wyglądają całkiem normalnie. Na biologii oczywiście będą zajęcia z mikroskopem i będziecie męczyć preparaty z liści i własnego naskórka W ogóle będziesz miała do czynienia z masą rozmaitości zanurzonych w formalinie czy też innych kosteczek i stworzonek (zarówno żywych jak i martwych ).
Na chemii na pewno będą zajęcia praktyczne. Wzdłuż środka sali ciągną się stanowiska, przy których będziesz miała okazję obcować z wszelakimi substancjami chemicznymi.

Reszta zależy już od tego na jakiego nauczyciela traficie. W moim przypadku na chemii w trzeciej klasie wałkowaliśmy sprawdziany powtórkowe do porzygu. Na biologii oczywiście też, ale nie w tak intensywnym stopniu
Tak czy owak przed maturą będzie Ci ta nauka już wychodziła bokiem i śniła po nocach, ale taka już jest cena dostania się na medycynę/stomatologię
__________________

"A może kłamał, bo nie chciał powiedzieć nam prawdy?!"

talia: 68-67-66-65-64-63
Hayasakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 21:33   #2592
koczkofi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez koczkofi
Czas edycji: 2013-08-27 o 14:00
koczkofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:23   #2593
marco95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 24
Dot.: Licea W Katowicach

Jeżeli ktoś ma pytania o Paderewę to chętnie odpowiem Piszcie na priv jakby co.
marco95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 13:58   #2594
Black_Swan16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Licea W Katowicach

Wiem, że jeszcze dużo czasu do rekrutacji, ledwo co się poprzednia zakończyła, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś o Maczku, Paderewie i Micku ? Które LO polecacie ? Jak wyglądają wf ? Jak to jest z nauką, da się przeżyć ? I czy serio wywalają z Micka jak ktoś pije alkohol poza terenem szkoły ?
Black_Swan16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 19:55   #2595
cococigarette
Przyczajenie
 
Avatar cococigarette
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez cococigarette
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:22
cococigarette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:18   #2596
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez Black_Swan16 Pokaż wiadomość
Wiem, że jeszcze dużo czasu do rekrutacji, ledwo co się poprzednia zakończyła, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś o Maczku, Paderewie i Micku ? Które LO polecacie ? Jak wyglądają wf ? Jak to jest z nauką, da się przeżyć ? I czy serio wywalają z Micka jak ktoś pije alkohol poza terenem szkoły ?
A ma pić na terenie szkoły?
Żarcik taki, ja niestety nie wiem.
__________________

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało


130/1000
saane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:21   #2597
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez cococigarette Pokaż wiadomość
Hej kochani, a może jest tutaj ktoś ze Słowaka i mógłby się wypowiedzieć na temat tego liceum? Wprawdzie to Chorzów, a nie Katowice, ale myślę, że możemy podciągnąć pod ten temat
Ja skończyłam Słowaka w 2011 i bardzo polecam, o ile nie przeszkadzają Ci mundurki Słyszałam co prawda, że poziom się obniżył, od kiedy mój rocznik wyszedł ze szkoły, ale nauczyciele w 90% są naprawdę w porządku i mają ogromną wiedzę. Mam bardzo dobre wspomnienia z tej szkoły i często mi smutno, że już ją skończyłam
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 08:13   #2598
cococigarette
Przyczajenie
 
Avatar cococigarette
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez cococigarette
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:22
cococigarette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:01   #2599
fairground
Raczkowanie
 
Avatar fairground
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 46
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez Black_Swan16 Pokaż wiadomość
I czy serio wywalają z Micka jak ktoś pije alkohol poza terenem szkoły ?
Hahaha, Boże... Może i nie wywalają, ale możesz mieć prze**bane.
fairground jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 20:14   #2600
Black_Swan16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez fairground Pokaż wiadomość
Hahaha, Boże... Może i nie wywalają, ale możesz mieć prze**bane.
Co masz na myśli pisząc "przej*bane" ?
Black_Swan16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 14:06   #2601
Ephel Brandir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 73
Dot.: Licea W Katowicach

Proszę o kontakt na priv osoby które uczą się bądź uczyły w LO im. Matejki w Siemianowicach
Ephel Brandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 13:05   #2602
Catovicia
Przyczajenie
 
Avatar Catovicia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 19
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez cococigarette Pokaż wiadomość
Hej kochani, a może jest tutaj ktoś ze Słowaka i mógłby się wypowiedzieć na temat tego liceum? Wprawdzie to Chorzów, a nie Katowice, ale myślę, że możemy podciągnąć pod ten temat
Hej, hej. Ja chodzę do Słowaka
__________________
"Historia magistra vitae est"
Dźwigam żelastwo
Ćwiczenia + zdrowe odżywianie od VIII.2013
Catovicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 14:08   #2603
cococigarette
Przyczajenie
 
Avatar cococigarette
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez cococigarette
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:22
cococigarette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 00:42   #2604
Hayasakaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hayasakaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 967
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez Black_Swan16 Pokaż wiadomość
I czy serio wywalają z Micka jak ktoś pije alkohol poza terenem szkoły ?
lol. A niby dlaczego mieli by to robić? skąd taka myśl?
__________________

"A może kłamał, bo nie chciał powiedzieć nam prawdy?!"

talia: 68-67-66-65-64-63
Hayasakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:16   #2605
Black_Swan16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Licea W Katowicach

W statucie tak pisze :3
Wiesz może ktoś ile trzeba mieć punktów mniej więcej żeby dostać się do klasy E lub D w Mickiewiczu ? ;>

Edytowane przez Black_Swan16
Czas edycji: 2014-01-22 o 11:22
Black_Swan16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 17:04   #2606
cococigarette
Przyczajenie
 
Avatar cococigarette
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 23
Dot.: Licea W Katowicach

.

Edytowane przez cococigarette
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:22
cococigarette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:56   #2607
viveremilitareest
Przyczajenie
 
Avatar viveremilitareest
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
GG do viveremilitareest
Dot.: Licea W Katowicach

No właśnie, co tu tak cicho? dziewczyny, niedługo egzaminy! Gdzie się wybieracie dalej?
viveremilitareest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:02   #2608
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Dot.: Licea W Katowicach

Ja nadal myślę nad Paderewą, ale do końca jeszcze nie jestem pewna Słyszałyście jakieś opinie o Długoszu? ;>

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało


130/1000
saane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:28   #2609
ada68111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: Licea W Katowicach

Ja jestem w 1 klasie w Batorym w Chorzowie, ale od 2 zmieniam na Maczka :P
ada68111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:44   #2610
Ephel Brandir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 73
Dot.: Licea W Katowicach

Cytat:
Napisane przez ada68111 Pokaż wiadomość
Ja jestem w 1 klasie w Batorym w Chorzowie, ale od 2 zmieniam na Maczka :P
Czy mogłabyś przyblizyć nam co jest tego przyczyną?
Ephel Brandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-24 22:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.