Boudoir a Libertine Vivienne Westwood ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 22:11   #1
Ania888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6

Boudoir a Libertine Vivienne Westwood ?


Kochane kobietki proszę opiszcie mi zapach Libertine.
Bardzo lubię Boudoir jest bardzo zmyslowy, tajemniczy, intrygujący. Moje pierwsze spotkanie z "nim" nie bylo wielką milością ale z czasem tak mnie oswoił i zaintrygowal glębią, że zapragnęlam Libertine ale nie mam możliwości przetestowania tego zapachu Pani Westwood. Ciekawi mnie czy jest równie niesamowity jak Boudoir?
pozdrawiam Ania.
Ania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 12:35   #2
kajkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 69
Dot.: Boudoir a Libertine Vivienne Westwood ?

Mnie się osobiście ten zapach nie podoba. Jak dla mnie, jest za bardzo szyprowy; żadnych nut owocowych w nim nie wyczuwam. O ile pamiętam, użyłam go raz i natychmiast rozbolała mnie głowa.

Boudoir nie znam, ale z opisów wynika, że jest to coś zupełnie innego.....

Na KWC jest kilka recenzji. No i oczywiście na osmoz.com. Niedawno widziałam też miniaturkę Libertine na allegro, ale chyba już się sprzedała :-(
kajkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 13:59   #3
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Post Dot.: Boudoir a Libertine Vivienne Westwood ?

Wąchałam Libertine tylko raz i było to jedno z moich większych rozczarowań perfumiarskich . Boudoir jest zapachem trudnym i kontrowersyjnym, ale nie sposób mu odmówić oryginalności. Trochę jak z Angelem - można pokochać, można znienawidzić, nie sposób pozostać obojętnym.
Libertine natomiast mój nos odebrał jako kwiatuszkowaty i banalny do bólu
Szkoda zmarnowanej ekscytującej nazwy i ładnego flakonu
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 20:19   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Boudoir a Libertine Vivienne Westwood ?

Libertine szyprowy? Jeśli Libertine szyprowy, to Boudoir jest mega szyprowym killerem - tak dopiero te ostre nuty obezwładniają... Nie widzę żadnego najmniejszego nawet podobieństwa między obojgiem (no może kształt flakonika nieco...). Boudoir to zapach oryginalny - nie da się ukryć, taki pudrowy killer, z ostrą szyprową nutą na początku, kojarzący się wręcz aptecznie, potem łagodnieje, robi się miękki i slodki. Bardzo ciężki kaliber, myślę że migrenogenny Na pewno jest niepowtarzalny, ciężko znaleźć coś podobnego. Skusiłam się ostatnio na flakon B. ale coś czuję że nie dam rady go nosić obezwładnia mnie tą swą pudrowością...
Libertine jest z zupełnie innej bajki, u mnie w Gdańsku wciąż można go powąchac i kupić. Kiedyś mi sie spodobał - lekki, o wiele lżejszy od Boudoiru, przy ktorym wydaje się wręcz świeżakiem pachnie dość rześko jak dla mnie, owocowo, grejpfrutowo-kwiatowo, ma jakiś dodatek szypru ale całość dla mnie zdecydowanie bardziej mydlana niż szyprowo-ostra nie jest tak wyrazisty jak Boudoir ale znośniejszy jak dla mnie...

Psiknęłam właśnie Boudoir na papierek - nie mam odwagi na łapę - rany, jaki to killer! Ale kręci w nosie...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.