Ginekolog Warszawa, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-12, 12:07   #1
dobrapolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Ginekolog Warszawa, pomocy!


Cześć wszystkim!
Chciałabym zapisać się do ginekologa na NFZ, chodziłam już do jednego w Warszawie, przychodnia Medicover na Wołowskiej. Nazywał się Tadeusz Issat. Poszłam do niego po przeczytaniu pozytywnych opinii, jednakże jest to lekarz nie wykazujący zainteresowania pacjentem, wizyty trwały 5 minut albo i krócej, mówił ogólnikowo a na moją prośbę o przepisanie mi tańszych odpowiedników moich tabletek zapisał mi tabletki 3 razy droższe i z zupełnie innym składem!
Szukam zatem innego lekarza, lecz nie mogę znaleźć dobrego na NFZ W sumie ta przychodnia na Wołowskiej jest nowoczesna i sprawna, więc myślę nad powróceniem tam, jednakże już do innego ginekologa. I tu moje pytanie:
Są tam dwie kobiety : dr Irena Behrens i dr Idalia Podsiadły. Czy ktoś może mi coś powiedzieć na ich temat? Nie wiem, którą wybrać, bo w internecie prawie nic o nich nie ma.
Pani Idalia to ponoć starsza pani, dlatego obawiam się, że mogłaby się czepiać mnie, 20 letniej dziewczyny, że biorę tabletki anty albo coś..
W każdym razie czekam na odpowiedzi
dobrapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:16   #2
malowana_lala
Raczkowanie
 
Avatar malowana_lala
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 30
Dot.: Ginekolog Warszawa, pomocy!

U Behrens byłam raz po receptę, zrobiła na mnie dobre wrażenie i teraz chce się do niej zapisać na normalną wizytę. Tej drugiej nie kojarzę, za to na pewno nie polecam Kwasiżur która też tam przyjmuje.
malowana_lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 13:16:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.