Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-16, 11:12   #4201
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja dzis spalam do 11stej
Synus przyszedl po psa,bo spala ze mna zeby poszla siku i słyszę "mama spi ,o niee" sobie mysle ze jest 9ta , patrze na zegar a tam 11sta
No tak mi sie spalo fajnie. O 6 bylam siku i tak sie super spalo
Teraz za to mam turbolenia. Zjadlam sniadanko , zaraz bede pila kawe i moze poodkurzam i pozmywam podlogi bo dawno nie mylam ale brudno nie jest
A na 17sta idziemy na sesje świąteczną 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:41   #4202
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mycha gratuluje donoszenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Coraz więcej donoszonych mamusiek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki dziewczyny



Nilka, dla mnie to niemożliwe, żeby kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży. Jedna wielka ściema.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:41   #4203
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

My dziś idziemy na parapetówke do znajomych tż... Tak mi sie nie chcę... Nie darzę ich jakąś wielką sympatią :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:42   #4204
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja dzis spalam do 11stej
Synus przyszedl po psa,bo spala ze mna zeby poszla siku i słyszę "mama spi ,o niee" sobie mysle ze jest 9ta , patrze na zegar a tam 11sta
No tak mi sie spalo fajnie. O 6 bylam siku i tak sie super spalo
Teraz za to mam turbolenia. Zjadlam sniadanko , zaraz bede pila kawe i moze poodkurzam i pozmywam podlogi bo dawno nie mylam ale brudno nie jest
A na 17sta idziemy na sesje świąteczną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O a ja na 17stą idę na parapetówkę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
My dziś idziemy na parapetówke do znajomych tż... Tak mi sie nie chcę... Nie darzę ich jakąś wielką sympatią :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha o widzę, że takie same plany mamy

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:42   #4205
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Pisalam ,ze musze podlogi ogarnac ale brudno nie jest, a to maz odkurzal jak ja spalam hahahaha. Mistrz jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 11:44   #4206
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Jak mi jest źle z tą swoją nieporadnością. Muszę sobie zagarnąć parę tematów w domu, żeby milej się siedziało wieczorem i akurat dziś muszę mieć dzień totalnego bezdechu i niemocy. No co próbuję coś robić to mam wrażenie, że ducha wyzionę.. Ale do tego stopnia, że mogę zemdleć więc niemoc totalna. Ech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:02   #4207
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Wpadłam tylko sprawdzić czy nikt nie rodzi i zmykam miska szydelkowac, a mam jakiś dziwny przypływ energii ciasto upiekłam, byłam z N na zakupach i dom ogarniam.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 12:04   #4208
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny



Nilka, dla mnie to niemożliwe, żeby kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży. Jedna wielka ściema.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie wierzę w to, że do samego końca można żyć w takiej nieswiadomosci. Ale ostatnio się dowiedziałam, że moja ciocia nie wiedziała, że jest w ciąży dowiedziała się w 6 miesiącu, to była jej 4 ciąża, jedna poroniła. Po porodzie dostała takie babybluesa, że wyszła ze szpitala, zostawiła 5 dniową córkę mojej mamie i pojechała na wakacje. Odstresowała się i po powrocie już zajmowała się nią całkiem normalnie 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:04   #4209
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Złota zasada jest taka: jak rano biegniesz do WC i chce Ci się sikać oraz zwracać jednocześnie, to NAJPIERW SIKASZ Ewentualnie sikasz z miską na kolanach albo z głową w wannie... Potwierdzone info!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ok taaak tak! Podobnie przy obustronnie oczyszczającym się zatruciu pokarmowym. A btw to w takich sytuacjach najlepiej zaraz koło kibelka mieć bidet
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:28   #4210
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
PATI, dziękuję



Kasi, czemu dostałaś skierowanie do szpitala? Chodzi o te rozwarcie?


OLA, no to faktycznie ta żona kuzyna miała przerąbane Ale najgorzej jak nie można powstrzymać fizjologii, to jest odruch Też w czwartek nie dobieglam do WC i był żyg po drodze na szczęście nie na dywan



OLA, to kwestia pewnie jak będziesz się czuła i jak będziecie dali radę ogarnąć wszystko z TŻ ja narazie mam plan pierwsze 2 tygodnie nikogo nie wpiuszczać, i mam nadzieję, że wszystko ogarniemy sami z mężem, ale wiadomo, różnie bywa, myślenie sobie a życie sobie... tylko wydaje mi się, że te pierwsze tygodnie są właśnie po to, żeby zapoznać się z nową sytuacją, i myślę, że jak we dwójkę sobie poradzimy teraz, to potem już będzie z górki
Ale to jest indywidualna sprawa każdej pary moja koleżanka po porodzie wprowadziła się do rodziców, mama jej ogarniała dziecko, chłop nocował oddzielnie w ich mieszkaniu (nie z rodzicami), i niestety tego małżeństwa już nie ma. Nie dogadywali się no. Ale to już jakaś totalnie ekstremalna sytuacja..nie umiał się zajmować dzieckiem



O to to Dokladnie, też mam nadzieję, że z TŻ wspólnie uda nam się ogarnąć i dotrzeć do dziecka To może być cieżki, ale też fajny czas


Dziewczyny, ja nie wiem co to miało być z tymi skurczami wczoraj. Na razie po tych skurczach ani śladu, Młoda buszuje w brzuchu co prawda, ale czuję się nawet nawet (odpukać)... serio się wystraszyłam wczoraj, Tym bardziej, że rok temu przeżyłam poronienie, i te bóle były dość podobne, nie to samo- bo tamtego nie da się opisać, ale naprawdę myślałam że już rodzę Dzisiaj spoczywam na laurach i caly dzień będę leniuchować, bo się nieźle wystraszyłam

Miłęgo weekendu dzierwczyny!!
Skierowanie ze względu na cukrzyce. W poniedziałek jade do diabetologa to jeszcze dopytam czy to konieczne.
Dopiero sobie uświadomiłam ile rzeczy jeszcze chciałam zrobić przed porodem, a tu w tydzień się muszę ogarnąć przed szpitalem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:34   #4211
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Właśnie ja rozumiem, że do pewnego czasu można nie być świadomym bycia w ciąży no ale kurde nie mogę sobie wyobrazić, że dziecko może się tak mało ruszać żeby tego w ogole nie czuć....choć moja kumpela twierdzi, że to możliwe, ze jej pierwsze dziecko praktycznie w ogole sie nie ruszalo, jedynie w nocy i to w okreslonej godzinie i to tez ledwo ledwo, że jakby nie wiedziała, ze jest w ciąży to te ruchy by przegapila....

Ja też dziś na imprezkę się wybieram, wszyscy tam pijący a ja jedna trzezwa będę takze moze byc ciekawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 12:43   #4212
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Właśnie ja rozumiem, że do pewnego czasu można nie być świadomym bycia w ciąży no ale kurde nie mogę sobie wyobrazić, że dziecko może się tak mało ruszać żeby tego w ogole nie czuć....choć moja kumpela twierdzi, że to możliwe, ze jej pierwsze dziecko praktycznie w ogole sie nie ruszalo, jedynie w nocy i to w okreslonej godzinie i to tez ledwo ledwo, że jakby nie wiedziała, ze jest w ciąży to te ruchy by przegapila....

Ja też dziś na imprezkę się wybieram, wszyscy tam pijący a ja jedna trzezwa będę takze moze byc ciekawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poza ruchami jest przecież tyle innych objawów i dolegliwości związanych z ciążą, że też mi się to wydaje niepojęte jak ktoś może nie wiedzieć do samego porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:46   #4213
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

To u mnie tż nie pije chociaż sama go namawiam... Boi się że zacznę rodzić i nie będzie mógł mnie zawieźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:01   #4214
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U nas tz dziś w pracy a ja trochę dom ogarniam bo wieczorem znajomi maja wpaść na domowa pizze i mecz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:05   #4215
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U nas się spotkanie wysypało. I mimo, że miałam na nie ochotę to mi strasznie ulżyło. No nie nadaję się dziś do niczego.. Po prostu przewegetuję na półsiedząco do wieczora Bo leżąc się duszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:09   #4216
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja dzisiaj siedzę w domu cały dzień. TŻ zaraz wróci z pracy i będziemy leniuchować. Ostatnio nie mam siły na żadne aktywności, więc większość czasu spędzam po prostu w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:16   #4217
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Do nas przychodzi brat z dziewczyna, zrobimy jakies jedzonko na szybko po powrocie z sesji. Pogramy sobie w cos i tyle bedzie mily wieczor i przede wszystkim na luzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:21   #4218
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzien dobry

Ja wlasnie krece chałke. Pozniej jakis obiad.
A pozniej chyba spakuje torbe 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:24   #4219
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja się zastanawiam czy się jakoś nie wymiksować z trj domówki... Chociaż tż pewnie nie będzie chciał iść sam :\

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 13:37   #4220
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj siedzę w domu cały dzień. TŻ zaraz wróci z pracy i będziemy leniuchować. Ostatnio nie mam siły na żadne aktywności, więc większość czasu spędzam po prostu w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tz nie pojechał na pogrzeb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 14:03   #4221
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Tz nie pojechał na pogrzeb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie tym bardziej, że wczoraj wieczorem znowu mnie brzuch bolał i się nie mogłam ruszyć, więc nie chciał ryzykować. Poszedł normalnie do pracy bo stwierdził, że woli wracać 15 min z pracy niż 2.5h z pogrzebu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 14:27   #4222
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Ciąża to taki krótki czas xDDDDDD chyba jak się sypia w nocy, bo ja np. od kwietnia nie przespałam bez godzinnej pobudki i na płasko dłużej niż blok 2-3h. Po paru miesiącach tak nienaturalny cykl/warunki snu wchodzą na psychikę.


Jeez, uwielbiam moich teściów, ale fajnie, że już sobie pojechali. Oni są głodni na obiad o 12, podczas gdy ja wtedy dopiero wstaję do życia i czasami wciąż kontempluję, czy kontrolnie się nie zrzygać :|
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 15:17   #4223
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Ciąża to taki krótki czas xDDDDDD chyba jak się sypia w nocy, bo ja np. od kwietnia nie przespałam bez godzinnej pobudki i na płasko dłużej niż blok 2-3h. Po paru miesiącach tak nienaturalny cykl/warunki snu wchodzą na psychikę.


Jeez, uwielbiam moich teściów, ale fajnie, że już sobie pojechali. Oni są głodni na obiad o 12, podczas gdy ja wtedy dopiero wstaję do życia i czasami wciąż kontempluję, czy kontrolnie się nie zrzygać :|
Seven Twoj przypadek jest absolutnie hardcorowy! Serio, nie slyszalam ,żeby ktoś tak ciezko ten czas przechodzil wiec masz prawo miec dosc ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 16:08   #4224
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Seven Twoj przypadek jest absolutnie hardcorowy! Serio, nie slyszalam ,żeby ktoś tak ciezko ten czas przechodzil wiec masz prawo miec dosc ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To raczej Ty masz jakiś wyjątkowy lajt, bo nawet tu na wątku jest więcej takich, które od dawna mają dość

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 16:35   #4225
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nie tym bardziej, że wczoraj wieczorem znowu mnie brzuch bolał i się nie mogłam ruszyć, więc nie chciał ryzykować. Poszedł normalnie do pracy bo stwierdził, że woli wracać 15 min z pracy niż 2.5h z pogrzebu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O dobrze ) a jak teraz się czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 16:47   #4226
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Moi rodzice już pojechali. Mama przywiozła mięsko to obiad z głowy zjedliśmy z nimi, upiekłam tylko ciasto

Dziś Młody testuje nasze nerwy. Mało się ruszał zanim przyjechali rodzice, żadne jedzenie nie pomagało :/ dopiero po obiedzie i deserze zaczął. Już serio myślałam, że nas czeka IP jak nie zwariuje przez kolejne 3 tygodnie to serio powinnam zostać świętą tyle stresu mam przez te ruchy na końcówce, boje się ciagle że coś przegapię, a sprawa z łożyskiem wcale nie ułatwia wyluzowania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 16:54   #4227
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was, więc wpadnę i napisze - opryszczka w ciąży jest wskazaniem do sprawdzenia słuchu u dziecka, dodatkowo bodajże dwa razy w okresie niemowlęcym. Warto powiedzieć na oddziale po porodzie,że miało się opryszczkę to dadzą dodatkowe skierowania dla dziecka . A słuch zawsze warto sprawdzić tym bardziej, że badanie jest bezbolesne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w szpitalu standardowo wszystkim noworodkom sprawdzają słuch. Mają sprzęt z wosp. Ale dzięki za radę. Zdaje sobie sprawę, że nie w każdym szpitalu są sprzęty do tego.
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Wiesz co, mi też już zrobienie głupiego śniadania robi straszny problem teraz pokroiłam jeszcze warzywa na zupę ogórkowa, to padłam na kanapę myślę że po porodzie wrócimy do kondycji

Dzień dobry wszystkim
Wczoraj prawie cały dzień się głodzilam, i dzis już lepiej, zgaga naprawdę minimalna... tak jak pisałaś SEVENOFNINE, spałam na kilku poduszkach, i kark co prawda boli niemiłosiernie, ale ta głodówka i podwyższone spanie jednak pomogły...
Na sniadanuevdzis zjadłam kaszę manną, no i liczę że zupa mi nie zaszkodzi później :/
I pomyśleć że ostatnio miałam ochotę na kfc

Ale mi się nic nie chce.
To widzę, że Rzeczozn jest w kolejce przede mną ! trzymam kciuki żeby choróbsko Ci przeszło
RZECZOZN, A gdyby Cie teraz ten wirus nie zaatakowal, to mialabys cc jeszcze o tydzień wcześniej?

Mego dnia dziewczyny
Mój lekarz ma dyżury na porodówce w piątki. Czyli wypada 22. lub 29. Mówił, że cięcie najlepiej przeprowadzić 29, bo wtedy będzie 38+3, ciąża donoszona. A jeśli będzie źle, to zrobi 22, choć to będzie 37+3 i wcześniak.
Jutro mam ostatni dzień steryd A już dziś wyglądam i czuje się tragicznie. Mam wizytę we wtorek 19. i rozsądzą się moje losy. Ciężko mi będzie jeszcze 2 tyg wytrzymać, ale w sumie aktualnie nie mam wyboru leczenie i tak zaczynam 12 grudnia niezależnie od porodu, więc pewnie będę obstawiać przy 29 i jakoś się przemęczę 🤷♀️ sama nie wiem co mam robić 🤦♀️

Za to syn na obustronne zapalenie płuc 🤦♀️🤦♀️masakra jakaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rzeczozn
Czas edycji: 2019-11-16 o 16:57
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 17:01   #4228
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ciąża donoszona jest 37+1 kiedyś to było 38+1 ale widzę że wielu ginekologów żyje jeszcze starymi wytycznymi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 17:01   #4229
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
O dobrze ) a jak teraz się czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cały czas mam bóle podbrzusza, takie okresowe. Czekam do poniedziałku żeby pogadać z lekarzem co tam się dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 17:02   #4230
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Masakra, zdrówka dla synka



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.