Ile dzisiaj zjadłam ? :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 22:45   #1441
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez CinnaMoon Pokaż wiadomość
Misie, ale jak ktoś ma problem w głowie to mu nie wystarczy "weź się za siebie" Ryczałam kiedyś rzewnie, jak mama wepchnęła we mnie po godzinie 18 kilka sztuk szparagowej fasolki ugotowanej w wodzie. Ryczałyśmy zresztą unisono - ona, że takie mam schizy, ja - że od tej fasoli na mur i beton utyję.

Politowanie niepotrzebne. Lepsze zrozumienie i wsparcie.
Zgadzam się Ale zgadzam się też z Sathi, że nie można tego tak zostawić i trzeba wprost napisać, że jedząc w ten sposób można sobie i swoim bliskim wielką krzywdę zrobić

Smutne jest to, że dopóki ktoś sam nie zda sobie sprawy, że jest chory i powinien i chce się leczyć to tak naprawdę takie pisanie pewnie niewiele pomaga, a czasmi wręcz przeciwnie, wręcz motywuje do ograniczenia jedzenia
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 05:37   #1442
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

najgorsze jest to że niektórzy kochają tą chorobę...

a ja dziś zamieniłam 100ml mleka na dodatkową łychę płatków. Ale teraz to się najadłam!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 06:11   #1443
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

jeju dziewczyny czemu wy tak liczycie kalorie co do jednej...ja jem codziennie owsiankę z prawie pełnej szklanki płatków i szklanki mleka (+ dużo bakali ), do tego jem normalnie pozostałe posiłki...wychodzi mi conajmniej 1500kcal dziennie (takie sobie ustaliłam minimum). Nie jem przy tym słodyczy i białego pieczywa, jestem najedzona i szczęśliwa bo po 3 tygodniach zniknęły mi 2 kg jaki jest więc sens w wyliczaniu płatków co do łyżek i oszczędzaniu kalorii na zdrowych posiłkach? tym bardziej, że jest to śniadanko...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 06:54   #1444
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Może jak komuś lepiej po tym jak sobie odmierzy płatki owsiane łyżeczkami, to niech przy tym zostanie Ja zawsze sypie na oko i żyję w słodkiej nieswiadomości
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 08:16   #1445
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Przez ostatnie pare dni przekonałam się a raczej sobie przypomniałam co to znaczy prawie nie jeść.
Od wtorku walcze z zatruciem pokarmowym i mimo, że staram się jeść to mam odruch wymiotny na sam zapach.
Jestem bardzo głodna i bardzo zła.
Mam wrażenie, że po wtorkowych wielu godzinach wymiotów coś mi się stało z przełykiem i że nie trawie jedzenia.
Dzisiej jest mi troche lepiej i mam nadzieje, że w końcu bede mogła zacząć jeść.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 12:51   #1446
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Oj dziewczyny....
Wczoraj:
Śn: kanapka (2 kromki ciemnego chlebka) z warzywami, jajkiem, wędlinką + jogurcik naturalny
II Śn: jabłko
O: kasza jęczmienna, 3 kotlety sojowe, kalafiorek
P: kromka ciemnego z sałatą, chudym warogiem i papryką
K: serek wiejski z brzoskwiniami i łyżeczką malutką rodzynek

i myślałam, że to wcale nie tak dużo... byłam strasznie głodna wczoraj, ale nic nie tknęłam... ale dzisiaj rano się załamałam...wchodzę rano na wagę, a tam 200 gram więcej niż wczoraj!! kurde moze to już jakaś obsesja na tym pukncie, ale nienawidzę, jak mi się coś nie udaje...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 13:17   #1447
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Ja Orchidee rozumiem chociaż nie popieram... Kiedyś też tak jadłam i pewnie trwałoby to dłużej gdyby nie rodzina... Chciaż mój obecny jadłospic też pozostawia wiele do życzenia więc wole go nie pisać... Ordidee wiem że możesz mieć jakieś przeżycia ze sobą nie chcesz żeby inni pomyśleli żże jesteś słaba bo przytyłaś, niechcesz być znowu gruba (napewno myślisz że byłaś gruba chociaż w rzeczywistości tak niebyło) ale zrozum nawet jak złapiesz te kilka kg to lepiej żebyś zdrowo jadła. Tak będzie lepiej (poza tym będziesz sie innym bardziej podobać- ja kiedyś byłam kobieca, teraz patyk... kiedyś jedna z najładniejszych-dziś ju.z mniej) Trzymaj sie i zrozum że inni chcą dla ciebie dobrze
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 13:20   #1448
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
wchodzę rano na wagę, a tam 200 gram więcej niż wczoraj!!
idę sie pochlastać...
Agness to, że ważyłaś CAŁE 200g więcej niz wczoraj nie oznacza, że tyle przytyłaś tym bardziej, że zjadłaś za mało więc od czego chcesz przytyć?
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 13:42   #1449
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
ale dzisiaj rano się załamałam...wchodzę rano na wagę, a tam 200 gram więcej niż wczoraj!! kurde moze to już jakaś obsesja na tym pukncie, ale nienawidzę, jak mi się coś nie udaje...
Aż 200 gram - koniec świata, i co teraz zrobimy, całe 200 gram...

Przecież waga w ciągu dnia się non stop zmienia. Proszę nie przezywaj tego, że Twoja waga pokazała o 200 gram więcej niż kilka godzin wczesniej. Przecież to jest wręcz śmieszne

Po co skupiasz się tak na tej wadze. Czy nie wazniejsza jest ogólna sylwetka, ładna figura, jędrne i umięśnione ciało, a nie to, żeby waga pokazywała codziennie o kilka gramów mniej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:04   #1450
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Ja wiem, że nie powinnam się przejmować taką różnicą, ale chyba naprawdę mam już jakąś obsesję...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:14   #1451
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że nie powinnam się przejmować taką różnicą, ale chyba naprawdę mam już jakąś obsesję...
niestety na to wygląda...radzę odstawic wagę na szafę i dać jej tam przezimować
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 14:15   #1452
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

TYlko, że to nie takie proste... nie ważyć się...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:32   #1453
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

dziewczyny wiem, ze zle robie, ale ja chce jeszcze troche schudnac, dlatego tyle jem no i nie ma efetkow wiec zastanawialm sie an jedzeniem jeszcze mniej, no ale nic z tego nie wyszlo. Hogatka@ dzieki za zorzumienie
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:32   #1454
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

^OrchiDe^ - a ile ważysz i przy jakim wzroście, szczerze??
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:36   #1455
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
TYlko, że to nie takie proste... nie ważyć się...
oczywiście, że nie jest i nie będzie to proste ale dla chcącego nic trudnego...też miałam taki czas, że ważyłam sie codziennie...wczoraj weszłam pierwszy raz na wagę od jakiś 2 miesiecy bo teraz nie uważam tego za potrzebne- przecież kiedy sie przytyje widać to po ciuchach
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:49   #1456
Zuzanna19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
GG do Zuzanna19
Question Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Każdy z nas dąży do bycia szczupłym, ale to nie tylko po to by podobać się innym, ale także dla samych siebie... wolimy zgubić kilka kg by móc potem cieszyć się, z własnej pracy, jaką włożyłyśmy dla osiągnięcia celu... Ja także mam problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi... Chociaż plusem jest to, że mam silną wolę... Lubię jeść, w szczególności słodkie... Ale kiedy w pewnym momencie zobaczę w lustro jestem przerażona..Jestem w szoku, że tak szybko znów wróciłam do poprzedniej wagi. Nie chcę efektu jojo!!
Łatwo przybrać kg , ale bardzo trudno je zgubić...Osobiście muszę prawie cały czas myśleć o tym co zjeść i o tym na co moge sobie pozwolić w odpoowiednich proporcjach. Faktycznie, jest to męczące. Mam 160 wzrostu i waże 60 kg.. a chciałabym z 8 kg zgubić to dużo wiem, ale muszę sobie powiedzieć dosyć jedzenia słłodkiego i niezdrowych potraw !!! Wierzę, że potrafię, ale najgorsze sa 4 dni, potem już się po mału przyzwyczaja organizm... Ja muszę dodatkowo dużo ćwiczyć, ale nie ukrrywam, że potem mój organizm lepiej funkcjonuje, poprawia się przemiana materii, a co najważniejsze... tracisz na wadzę i masz lepsze samopoczucie...Obiecuje sobie nie jeść kolacji, żadko smażone mięso, broń boże nie tłuste !! a słodkie zastąpić owocem... -grejfrut najlepszy na chudnięcie.. Chcałabym do gwiazdki móc zgubić 8-9 kg i zrobić wrażenie na rodzinie, że można D Trzymajcie za mnie kciuki, że mi się uda osiągnąć zamierzony cel...
Zuzanna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 14:58   #1457
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
^OrchiDe^ - a ile ważysz i przy jakim wzroście, szczerze??
wstyd sie przyznac, ale waze 53 przy wzroscie 158 cm staram sie codziennie cwiczyc, wie cmoze troche tesh tegom to miesnie, ale sie nie usprawiedliwiam, no i wiem ze musze schudnac
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 17:03   #1458
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

ja dzisiaj zjadłam:
I. ś: kromka chleba z serkiem
II. 2ś: pol bulki, jogurt, jabłko
III. O: kapusta z grochem
IV. banan
V. K: serek wiejski, 2 plasterki cebuli, pol pomidora


Wiem, ze to malo, ale jakos nie umiem wiecej w siebie wcisnąć.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 18:33   #1459
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez ^OrchiDe^ Pokaż wiadomość
wstyd sie przyznac, ale waze 53 przy wzroscie 158 cm staram sie codziennie cwiczyc, wie cmoze troche tesh tegom to miesnie, ale sie nie usprawiedliwiam, no i wiem ze musze schudnac
Więc twoje BMI wynosi 21,2 - jak najbardziej prawidłowe.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 18:51   #1460
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez ^OrchiDe^ Pokaż wiadomość
wstyd sie przyznac, ale waze 53 przy wzroscie 158 cm staram sie codziennie cwiczyc, wie cmoze troche tesh tegom to miesnie, ale sie nie usprawiedliwiam, no i wiem ze musze schudnac
Może jak nie jesteś zadowolona ze swojej figury spróbuj ją wymodelowoć ćwiczeniami Piszesz, że starasz się codziennie ćwiczyć, ale pewnie jedząc w taki sposób, nie masz za bardzo na te ćwiczenia siły
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:27   #1461
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Może jak nie jesteś zadowolona ze swojej figury spróbuj ją wymodelowoć ćwiczeniami Piszesz, że starasz się codziennie ćwiczyć, ale pewnie jedząc w taki sposób, nie masz za bardzo na te ćwiczenia siły
w pewnym sensie masz racje, ale jak jush wpadne w trans podczas cwiczen to moge ciwczyc i cwiczyc nie mam jush pomyslow na cwiczenia, jak bylo cieplo to codziennie biegalam a teraz to sie nie da
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:31   #1462
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Więc twoje BMI wynosi 21,2 - jak najbardziej prawidłowe.
wiem, ze mam dobre BMI ale jednak cos mi sie nie [podoba w mojej figurze. znajomi mowia, ze widac ze duzo schudlam, wagowo to nie duzo, ale po ubraniach widze. Pewnie przez top ze duzo biegalam, tluszcz sie spalil, a miesnie sie wyrobily I wszystko bylo by ok, lae chcialabym miec plaksi brzuch i biust o 2 rozmiary mniejszy
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 20:36   #1463
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez ^OrchiDe^ Pokaż wiadomość
w pewnym sensie masz racje, ale jak jush wpadne w trans podczas cwiczen to moge ciwczyc i cwiczyc nie mam jush pomyslow na cwiczenia, jak bylo cieplo to codziennie biegalam a teraz to sie nie da
ja proponuję basen, świetnie kształtuje sylwetkę, sama uwielbiam pływać, choć teraz niestety nie mam na to zupełnie czasu
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 21:07   #1464
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez ^OrchiDe^ Pokaż wiadomość
wiem, ze mam dobre BMI ale jednak cos mi sie nie [podoba w mojej figurze. znajomi mowia, ze widac ze duzo schudlam, wagowo to nie duzo, ale po ubraniach widze. Pewnie przez top ze duzo biegalam, tluszcz sie spalil, a miesnie sie wyrobily I wszystko bylo by ok, lae chcialabym miec plaksi brzuch i biust o 2 rozmiary mniejszy
A czy czasami nie dążysz do jakiegoś nierealnego ideału Skoro znajomi Ci mówią, że dużo schudłaś i sama to widzisz po ubraniach. Waga nie zawsze wszystko nam pokazuje. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz I nie liczą się cyferki jakie wskazuje waga, a chyba ogólny wygląd sylwetki Zastanawiam się czy naprawdę, aż tak grubo wyglądasz, ze potrzebujesz do szczęścia biustu aż o 2 rozmiary mniejszego Jedząc w ten sposób pewnie niedługo zaczniesz mieć problemy ze zdrowiem (albo już je masz).

Nierozumiem dlaczego wszyscy się tak na tej wadze skupiają. Tak jakby ona była miernikiem wszystkiego Ja nawet w domu wagi nie mam. Mi wystarczy lusterko
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 07:30   #1465
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Ja myślę, że nie powinnaś się odchudzać

Myślicie, że na diecie można pieczoną pierś z kurczaka czy nie bardzo???
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 08:04   #1466
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nie powinnaś się odchudzać

Myślicie, że na diecie można pieczoną pierś z kurczaka czy nie bardzo???
Pieczoną można jak najbardziej, byleby nie pływała w tłustym sosie
Dieta nie musi byc niesmaczna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 08:18   #1467
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny....
Wczoraj:
Śn: kanapka (2 kromki ciemnego chlebka) z warzywami, jajkiem, wędlinką + jogurcik naturalny
II Śn: jabłko
O: kasza jęczmienna, 3 kotlety sojowe, kalafiorek
P: kromka ciemnego z sałatą, chudym warogiem i papryką
K: serek wiejski z brzoskwiniami i łyżeczką malutką rodzynek

i myślałam, że to wcale nie tak dużo... byłam strasznie głodna wczoraj, ale nic nie tknęłam... ale dzisiaj rano się załamałam...wchodzę rano na wagę, a tam 200 gram więcej niż wczoraj!! kurde moze to już jakaś obsesja na tym pukncie, ale nienawidzę, jak mi się coś nie udaje...
1 g węglowodanów zatrzymuje w organizmie 3 g wody
na czerwono masz zaznaczone produkty, które mogły to spowodować
ZATRZYMANIE WODY PRZEZ ORGANIZM NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZYTYCIEM
moim zdaniem jesz zdecydowanie za mało, stąd organizm przestawił sie już na tryb awaryjny i brak efektów
zacznij jesc 5-6 posiłków dziennie (jabłko to nie posiłek) a organizm zacznie znowu spalać więcej

Cytat:
Napisane przez ^OrchiDe^ Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem, ze zle robie, ale ja chce jeszcze troche schudnac, dlatego tyle jem no i nie ma efetkow wiec zastanawialm sie an jedzeniem jeszcze mniej, no ale nic z tego nie wyszlo. Hogatka@ dzieki za zorzumienie
Jak u koleżanki powyżej - organizm przestawił sie na tryb klęski głodu i nie spala więcej niż niezbędznie musi (oddychanie, praca serca i mózgu) paradoksalnie intensywne ćwiczenia mogą ten efekt tylko nasilać
zacznij od wprowadzenia posiłku w miejsce lub obok jabłka, żeby dac mu sygnał, że otrzymuje jedzenie na bieżąco, pilnuj też żeby odstęp między jedzeniem a snem nie był większy niż 2 godziny.
Jeśli ten posiłek w ciągu dnia będzie sie składał z warzyw i białka (np wspomniana wcześniej przeze mnie sałatka) a kolacje zjesz czystobiałkową bez dodatku pieczywa czy owoców to NA PEWNO NIE PRZYTYJESZ a poprawisz efekty
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 18:02   #1468
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

1.sniadanie: 2 jogurty
2.sniadanie: 2 kanapki z serem zoltym i szynka
nastepnie kilka wafelkow i czipsy z B. na pol
obiad: ryz z miesem i jakims sosem
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 19:26   #1469
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

I.owsianka z kokosem
II.grahamka z serkiem
III.serek waniliowy
IV.ziemniak, kotlet schabowy bez panierki, surówka
V.grapefruit, pol grahamki ze schabem
VI. pol serka wiejskiego, ogorek, pol pomidora

dzisiaj troche duzo zjadlam
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 19:32   #1470
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
I.owsianka z kokosem
II.grahamka z serkiem
III.serek waniliowy
IV.ziemniak, kotlet schabowy bez panierki, surówka
V.grapefruit, pol grahamki ze schabem
VI. pol serka wiejskiego, ogorek, pol pomidora

dzisiaj troche duzo zjadlam
zaryzykowałabym stwierdzenie, że prawidłowo
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.