Ostatnio obejrzane filmy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-07, 18:51   #1501
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Heh ja też przez Amelię nie potrafiłam przebrnąć .... no po prostu nie mogłam i już - wydawał mi się flegmatyczny tak samo jak japońskie Ringi i inne

Obejrzałabym sobie coś w kinie ... polecacie coś co można w kinie obejrzeć a niekoniecznie wyrzucić pieniądze w błoto ??
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 19:51   #1502
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Nie wiem, co Wy macie z tą "Amelią". Chociaż takie opninie właściwie mnie nie dziwią, bo już słyszałam podobne komentarze. Wiadomo, kwestia gustu, tak jak we wszystkim. Tylko są filmy budzące mniej skrajnych emocji. Ja "Amelię" lubię, mogę do niej wracać, bo ma w sobie coś optymistycznego, pogodnego. Nawet mimo tego, że trochę irytuje mnie, że tak to nazwę, lekka naiwność tego filmu. Może nie jest to arcydzieło, ale mnie akurat dobrze się to ogląda.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:46   #1503
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Bridget, ja tez 2 Pierwszy raz zasnelam i tylko przez sen slyszalam muzyke, ale drugi raz, ostatnio, po prostu sie rozmarzylam podczas ogladania!! Jak dla mnie super
Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co Wy macie z tą "Amelią". Chociaż takie opninie właściwie mnie nie dziwią, bo już słyszałam podobne komentarze. Wiadomo, kwestia gustu, tak jak we wszystkim. Tylko są filmy budzące mniej skrajnych emocji. Ja "Amelię" lubię, mogę do niej wracać, bo ma w sobie coś optymistycznego, pogodnego. Nawet mimo tego, że trochę irytuje mnie, że tak to nazwę, lekka naiwność tego filmu. Może nie jest to arcydzieło, ale mnie akurat dobrze się to ogląda.
obiecuję, że spróbuję raz jeszcze. w końcu do 3 razy sztuka
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 21:18   #1504
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Bri, mnie tam obiecywać nie musisz. Aż takie arcydzieło to nie jest, żeby się zmuszać do jego oglądania. Tak jak pisałam - kwestia gustu. Ale jak kiedyś przebrniesz , to daj znać.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 22:51   #1505
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Ja także przedstawię recenzję "Świadka koronnego".Wczoraj byłam na nim z TŻtem w kinie.
Mi osobiście film się podobał,chociaż nie lubię takich 'gangsterskich' filmów.Podobało mi się,że to wszystko było ukazane w formie wywiadu,nawet w pewien sposób skojarzył mi sie "Wywiad z Wampirem" .Fabuła także mi sie podobała.Jednak były tez rzeczy,które mi nie pasowały,dlatego też film oceniam 8,5/10.
to byś zgodziła się z moim Tż-tem jemu tez się bardziej podobał niż mi mnie zamiast fabuły pocieszył Małaszyński
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 23:47   #1506
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

dzien próby
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 01:55   #1507
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
dzien próby
No i?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 08:17   #1508
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

no, a ja wreszcie oglądnęłam Pulp Fiction. bylo to moje zadanie domowe :P z polskiego. Pan powiedzial, ze kto tego nie ogladal ten naprawdę nie żyje... :P

jestem zafascynowana, długo myslalam o tym filmie. całkiem wykracza poza gatunki, wykracza schemat budowy filmów. jest niepowtarzalny, a przy okazji śmieszny i filozoficzny. naprawdę mistrzowski. warto było poswięcić te dwie godzinki.
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 10:31   #1509
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

We wtorek obejrzałam Apocalypto i jak dla mnie film nie był taki beznadziejny, jak tu większość pisała. Owszem, niektóre sceny były bezwzględnie i do końca przedstawione, ale taka już chyba natura Gibsona. Pokazuje wszystko i bez granic.
Najbardziej podobał mi sie ten mały chłopczyk "Żółwi bieg" (czy jak mu tam było na imię ) - syn głównego bohatera. Był taki śmieszny i uroczy z tym kucykiem na czubku głowy
Podobała mi się też dziewczynka, która była chora i przepowiadała im przyszłość. Miała piękne czarne oczy. Jak mały diabełek
A na scenie rodzenia w wodzie zaczęłam się śmiać. To było zupełnie jakby korek z szampana wystrzelił Nawet dźwięk był podobny
Podsumowując, film nie okazał się tak zachwycający, jak zapowiadało się z reklam, ale też nie był dla mnie taki straszny, jak dla większości wypowiadajacych sie tutaj
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:06   #1510
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Thumbs up Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

'436 mieszkańców' ('Population 436')

Zobaczyłam 'z braku laku'.Oceniam z przyjemnością(może tylko troszkę kłamaną).Choć wiadomo ,że w filmach już wiele razy pojawiał się motyw miasteczka-utopii, to ten film spodobał mi się.Zdecydowanie najbardziej przypadło mi do gustu zakończenie(oklepane ale jare).

7/10
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:53   #1511
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Świadek koronny"

Napiszę tak - nic odkrywczego nie zostało przedstawione w tym filmie. Mafia, zabawa w dobrego / złego bohatera, wątek miłosny. Jak na polski film "kryminalny" zrobiony nie najgorzej.
Ogólnie zjadliwy, pogapiłam się na Małaszyńskiego (lubię gdy mu tak oczka błyszczą) i jego blond koleżankę po fachu (również ładna).

Dam 7/10.

Ciekawe kiedy "Świadek koronny II"
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 19:22   #1512
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

A ja oglądałam 2 części Bridget Jones i poprawił Mi sie humor.Filmy oglądałam pierwszy raz, ale warto było poświęcić czas wolny.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 19:35   #1513
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Wczoraj TZ wyciągnął mnie do kina na Świadka Koronnego i przyznam, ze jestem mu za to wyciągniecie mnie na siłę bardzo wdzięczna. Film podobał mi się bardzo.
Cytat:
hathayoga napisała: Jak na polski film "kryminalny" zrobiony nie najgorzej.
Jak na polski film- zrobiony świetnie.

Daję mu 9,5 na 10
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 20:07   #1514
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Talking Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Poszłam do kina oczekując filmu, który mogłabym okreslić mianem sztuki i zostałam oszukana. To kino pseudoartystyczne; obrazkami przypominającymi klimatem wspaniałą sztukę Wermera, czy Velasqueza pokrywające pustkę, a przynajmniej wielkie braki. Reżyser pokazuje pseudożycie w pseudoświecie - przedstawionym jednostronnie i dośc sztampowo. Można by to na siłę tłumaczyć faktem, że opowieśc snuta jest z perspektywy psychopaty (głównego bohatera), jednak kiedy wszystkie, absolutnie wszystkie postacie filmu okazują się jednowymiarowe, papierowe i nieautentyczne - zaczyna to utrudniać odbiór. Nie ma w tym filmie ludzi, są jakieś ubogie konstrukty. Brakuje autentycznych wzruszeń, czy emocji - całą historię ogląda się z zainteresowaniem, ale zupełnie na zimno.

Widać, że film ma ambicje artystyczne i udało się to chyba tylko w sferze obrazu - estetyka jest interesująca. Muzyka piękna i świetnie uzupełnia obraz. Pod kazdym innym względem film wydaje mi się zbyt płaski. Nie nudny, ale zdecydowanie nużący.

Finał filmu to porażka. Zamiast oczekiwanego katharsis widz dostaje zwykłą orgię i serię obrazków niebezpiecznie ocierających się o groteskę i wulgarność.

Błędów logicznych nie tłumaczy nawet estetyka baśni, w której utrzymana jest opowieść. Facet wyczuwający precyzyjnie (i jednocześnie) setki zapachów zgromadzonych w zamkniętych butelkach w piętrowym pomieszczeniu, komponujący z nich w mgnieniu oka perfumy nie znając stężeń i nie używając miarki...? Hmmm... Skropiona perfumami chusteczka wywołująca narkotyczny trans u tłumu zgromadzonego na otwartym placu?
.
myślę, że warto przeczytać też książkę "Pachnidło"
ja nie widziałam jeszcze filmu..

ale z opisu wynika że jest b. podobny do książki..

no i taka właśnie jest fabuła - irracjonalna, trudna do zaakceptowania, koncepcja zapachów, które działają na ludzką podświadomość, które potrafią wzbudzić w nieświadomym "odbiorcy" określone odczucia (sympatię, ufność... miłość ..euforię, tak wielkie uwielbienie, że jedynym sposobem na spełnienie jest pożarcie osoby upragnionej )

w sumie zapachy potrafią wywołać w nas miłe uczucie, jak i obrzydzenie - więc jest w tym ziarnko prawdy
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 20:23   #1515
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
A ja oglądałam 2 części Bridget Jones i poprawił Mi sie humor.Filmy oglądałam pierwszy raz, ale warto było poświęcić czas wolny.
Na Bridget Jones zawsze..
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 22:00   #1516
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

wreszcie przyszedł czas na Pulp fiction to jest znakomity film!
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 22:40   #1517
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

hej filmow ogladam bardzo duzo i duzo juz obejrzalam, dochodzi do tego ze czytam o filamch i ciezko znalesc cos nowego, chetnie poogladalabym sobie ciekawe kino europejskie, niestety tutaj ciezko znalesc cos, a w kinie glownie leca amerykanskie produkcje.(jesli ktos ma jakies ciekawe filmy na mysli takie nieamerykanskie niech pisze)
Ostatnio po raz zreszta 3 wlaczylam sobie "Ediego" Ten film jak dla mnie 10/10 jest niesamowity, zarazem taki prosty, a i filozoficzny a i zabawny tez.Niesie w sobie jakis smutek i pozytywizm zarazem. Bardzo dobra gra glownego aktora Golebiewskiego, pasowal do tej roli.
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 22:49   #1518
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
hej filmow ogladam bardzo duzo i duzo juz obejrzalam, dochodzi do tego ze czytam o filamch i ciezko znalesc cos nowego, chetnie poogladalabym sobie ciekawe kino europejskie, niestety tutaj ciezko znalesc cos, a w kinie glownie leca amerykanskie produkcje.(jesli ktos ma jakies ciekawe filmy na mysli takie nieamerykanskie niech pisze)
Ostatnio po raz zreszta 3 wlaczylam sobie "Ediego" Ten film jak dla mnie 10/10 jest niesamowity, zarazem taki prosty, a i filozoficzny a i zabawny tez.Niesie w sobie jakis smutek i pozytywizm zarazem. Bardzo dobra gra glownego aktora Golebiewskiego, pasowal do tej roli.
Z nieamerykańskich produkcji z całego serca polecam kino francuskie [Smak Życia 1 i 2, kreskówka Trio z Belleville, większość filmów Luca Besona, szczególnie Wielki Błękit i wiele innych ].
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 23:01   #1519
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

jasne jasne znam luca bessona, kto nie ogladal taxi, purprowych rzek, leona zawodowca czy piatego elementu, tak dobre filmy powiem
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 23:22   #1520
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Mój wczorajszy maraton filmowy:
1.Benchwarmers - juz dawno nie uśmiałam sie tak z zadnego filmu
2. Running scare - zaskakujacy, podobał mi się , jedyny minus wg mnie to zbyt duzo krwawych scen
3. Egzorcysta. Poczatek. - nic specjalnego
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 08:55   #1521
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio "Elizabethtown" - prosty i wzruszający.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 11:20   #1522
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

'Ja wam pokaże' Na początku myślałam że go wyłącze Tak mnie irytowała obsada.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 11:28   #1523
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

a ja ostatnio byłam na mało ambitnej ale za to smiesznj komedii " Noc w muzeum"-śmiełam się jak nigdy.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 12:03   #1524
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
a ja ostatnio byłam na mało ambitnej ale za to smiesznj komedii " Noc w muzeum"-śmiełam się jak nigdy.
moja rodzinka była wniebowzięta po tym filmie (mnie ze sobą nie wzieli, bo musiałam się uczyć ) i strasnie mnie namawiają żebym to obejrzała.
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 13:30   #1525
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
We wtorek obejrzałam Apocalypto i jak dla mnie film nie był taki beznadziejny, jak tu większość pisała. Owszem, niektóre sceny były bezwzględnie i do końca przedstawione, ale taka już chyba natura Gibsona. Pokazuje wszystko i bez granic.
Najbardziej podobał mi sie ten mały chłopczyk "Żółwi bieg" (czy jak mu tam było na imię ) - syn głównego bohatera. Był taki śmieszny i uroczy z tym kucykiem na czubku głowy
Podobała mi się też dziewczynka, która była chora i przepowiadała im przyszłość. Miała piękne czarne oczy. Jak mały diabełek
A na scenie rodzenia w wodzie zaczęłam się śmiać. To było zupełnie jakby korek z szampana wystrzelił Nawet dźwięk był podobny
Podsumowując, film nie okazał się tak zachwycający, jak zapowiadało się z reklam, ale też nie był dla mnie taki straszny, jak dla większości wypowiadajacych sie tutaj
mi tez się podobał. nie wiem jakie opwazne błędy można mu wytknąc. oceniam na 7/10
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 13:44   #1526
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ostatnio Rzeka Tajemnic oraz Terminal

obydwa filmy ciekawe
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 14:53   #1527
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
moja rodzinka była wniebowzięta po tym filmie (mnie ze sobą nie wzieli, bo musiałam się uczyć ) i strasnie mnie namawiają żebym to obejrzała.
Ja sie chce na to wybrac.Moze jutro;> Hmmmm...
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 15:48   #1528
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Efekt motyla"
podobał mi sie. mialam ochote na cos takiego (lzejszego)
jami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 16:44   #1529
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez jami Pokaż wiadomość
"Efekt motyla"
podobał mi sie. mialam ochote na cos takiego (lzejszego)
no film superowy jeden z moich ulubionych

ja wlasnie skonczyłam "Nic śmiesznego" z cezarym pazurą w roli głównej. polska komedia, poan od polskiego tak nam bardzo ją polecał. fakt, była śmieszna, ale według mnie dzień świra jest lepszy.

no i teraz oglądam wsiekłe psy Q.T, zafascynowana Pulp Fiction, mam nadzieje ze pan QT mnie nie zawiedzie
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 21:18   #1530
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

"Układ idealny" - komedia, parę dialogów i sytuacji zabawnych, ale to raczej taka miła ciepła historia niż śmiechadło
oglądało się dobrze, choć brakuje elementów zaskoczenia -

jako film romantyczny trochę zbyt chłodny jak dla mnie - ognia tam nie widziałam :0

8/10
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.