mamy,czy nie przesadzacie ? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 16:39   #361
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Dzisiaj jest u nas słonecznie, więc założyłam małej kapelusik. Jak zobaczyłam na inne dzieci, to...jedne w ogóle zero czapek i ubrane normalnie do pogody, inne zero czapek i ubrane jak na sanki...chyba jedyne dzieci z czapkami, jakie miałam okazję oglądać, to noworodki . Tutaj ludzie albo przeginają z przegrzewaniem, albo z wyziębianiem...w sumie tak samo ubierają dzieci, jak siebie. Zauważyłam, że czarni i Turcy grubo się ubierają (tak piszę ogólnie) i tak samo ubierają swoje dzieci.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:47   #362
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

My dzisiaj długie spodnie, kurteczka na polarku, kaptur i biegiem do żłobka i z powrotem to sama. Od wczoraj leje wieje ciemno i zimno, hurra to 4 dzień LATA
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:59   #363
mamunia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 55
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Pare dni temu byl u mnie w miescie koncert hiphopowy,ktory rozpoczal sie o 21 niedosc,ze byly idiotki matki z niemowlakami to jeszcze zaginelo 3letnie dziecko...to odnosnie chodzenia z dziecmi na imprezy

Edytowane przez mamunia20
Czas edycji: 2013-06-25 o 17:11
mamunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:35   #364
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez mamunia20 Pokaż wiadomość
Pare dni temu byl u mnie w miescie koncert hiphopowy,ktory rozpoczal sie o 21 niedosc,ze byly idiotki matki z niemowlakami to jeszcze zaginelo 3letnie dziecko...to odnosnie chodzenia z dziecmi na imprezy
gratuluje poziomu wypowiedzi
łazisz, obserwujesz i oceniasz, jak rozumiem jesteś super mamą która wszytko robi cacy
za przeproszeniem guzik Cie powinno interesować w co matka ubiera bądz nie ubiera swoje dziecko i w jakich porach z nim wychodzi.............. może teraz w domach wiele wizażanek mówi tak o tobie? miło?



chyba mam zmeczenie materiału, ale co watek , co dyskusja to ciagle to samo
idiotki matki mnie powaliły............żenad a naprawde
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:40   #365
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
chyba mam zmeczenie materiału, ale co watek , co dyskusja to ciagle to samo


Normalnie jak dejavu, te same tematy, te same wypowiedzi, te same uzytkowniczki, tylko lata mijaja
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:20   #366
mamunia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 55
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

TY tez jestes mamuska,ktora zabralaby niemowlaka na koncert o 21,gdzie mlodzi czesto pijani chodza z kosami
mamunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:19   #367
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez mamunia20 Pokaż wiadomość
TY tez jestes mamuska,ktora zabralaby niemowlaka na koncert o 21,gdzie mlodzi czesto pijani chodza z kosami
mój miał 3 tygodnie gdy byłam z nim na szantach w Tychach
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 12:54   #368
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Mamunia no poziom pokazałaś swoją wypowiedzią

u mnie na osiedlu 2 lata temu zadźgali faceta nożem w biały dzień w pobliżu Biedronki, ośrodka zdrowia
banda ścigała 1 gościa - głośna swego czasu sprawa
idąc tokiem rozumowania byłam idiotką bo poszłam z córką na spacer a z nożami biegali....

weź Ty się kobieto czasami zastanów co piszesz i w jaki sposób

to, że ktoś postępuje inaczej niż Ty nie koniecznie od razu musi być idiotą......
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:56   #369
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Jeśli chodzi o strój kąpielowy to zależy kto co lubi. Moja 4 latka ma cały i dwuczęściowy, ale ja wolę dwuczęściowy ze względów praktycznych. Moja córka też woli dwuczęściowy bo samo odsłonięcie materiału jej nie wystarcza ( boi się, że obsusia sobie majtki a u mojej córki sikanie to cały rytuał ) Jak kto woli i zależ co woli dziecko.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:27   #370
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Od kiedy synek skończył rok ubieram go w tyle warstw ile siebie. Najwyżej wożę ze sobą dodatkowa bluzę na wypadek ochłodzenia. Co do czapek moje dziecko nie wyjdzie z domu bez czapki Jak chce wyjść na podwórko to przynosi mi moje buty i swoją czapeczkę. tak samo wygląda sytuacja ze skarpetkami - nie założymy butów jak nie ma skarpetek i bądź tu mądra i tłumacz 1,5 rocznemu brzdącowi że jest gorąco i skarpety mu nie potrzebne. Osobiście nigdy nie zwróciłabym uwagi komuś " mi sie wydaje żę .... " być może dlatego że sama nie znoszę tego typu uwag.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 11:37   #371
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Od kiedy synek skończył rok ubieram go w tyle warstw ile siebie. Najwyżej wożę ze sobą dodatkowa bluzę na wypadek ochłodzenia. Co do czapek moje dziecko nie wyjdzie z domu bez czapki Jak chce wyjść na podwórko to przynosi mi moje buty i swoją czapeczkę. tak samo wygląda sytuacja ze skarpetkami - nie założymy butów jak nie ma skarpetek i bądź tu mądra i tłumacz 1,5 rocznemu brzdącowi że jest gorąco i skarpety mu nie potrzebne. Osobiście nigdy nie zwróciłabym uwagi komuś " mi sie wydaje żę .... " być może dlatego że sama nie znoszę tego typu uwag.
Ale dlaczego od kiedy rok skonczył?
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 13:09   #372
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Ale dlaczego od kiedy rok skonczył?
Do roku czasu ubierałam go w jedną warstwę więcej niż ja - tak było zimą, wiosną i jesienią. Latem gdy bardzo gorąco to brykał w samej pieluszce albo samym bodziaczku
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:20   #373
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Ja ubieram synka tak, żeby nie zmarzł, ani się nie przegrzał, niekoniecznie tak samo, jak siebie. Przecież on może inaczej odczuwać temperaturę niż ja - ja jestem zmarźluch, on biega jak szalony. Czasem jesteśmy ubrani tak samo, on ma rączki i karczek cieplutki, a mnie zimno. Jak pogoda jest zmienna, to biorę ze sobą dodatkową warstwę i dla niego, i dla siebie. I do tej pory moje sposoby się sprawdzały na tyle, że miał tylko 2 razy katar w swoim 17-miesięcznym życiu i to zaraził się ode mnie

W ogóle cały ten wątek jest co najmniej dziwny
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!


Edytowane przez misiula_88
Czas edycji: 2013-06-27 o 13:22
misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:08   #374
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Ja też nie wycierałam Młodej po każdym pobycie w wodzie. W zeszłym roku latała w kompielowych majtkach. W tym roku mam dla niej jedno i duwczęściowy kostium. Dwu częściowy dla odpieluchowanego dziecka wydaje mi się praktyczniejszy. Z tym, że nie podoba mi się typowe bikini dla takich małych dziewczynkach. kupiłam coś takiego http://image.ceneo.pl/data/products/...-cz-926535.jpg.
W zeszłym roku i tak zakładałam luźną cieńką koszulkę.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:10   #375
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja też nie wycierałam Młodej po każdym pobycie w wodzie. W zeszłym roku latała w kompielowych majtkach. W tym roku mam dla niej jedno i duwczęściowy kostium. Dwu częściowy dla odpieluchowanego dziecka wydaje mi się praktyczniejszy. Z tym, że nie podoba mi się typowe bikini dla takich małych dziewczynkach. kupiłam coś takiego http://image.ceneo.pl/data/products/...-cz-926535.jpg.
W zeszłym roku i tak zakładałam luźną cieńką koszulkę.
Bardzo fajny strój, nie nasuwa niepotrzebnych skojarzeń i pewnie jest wygodny.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 17:45   #376
mamunia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 55
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Nie sadzisz,ze tak pozna pora i tak duzo ludzi,wrazen,pijanych,wul garnych osob ,glosna muzyka (siedzialy z malymi obok sceny ) nie jest dobrym miejscem dla niemowlaka ? Co trzeba miec w glowie,by myslec,ze takiemu dziecku to pasuje.
mamunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 23:33   #377
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez mamunia20 Pokaż wiadomość
Nie sadzisz,ze tak pozna pora i tak duzo ludzi,wrazen,pijanych,wul garnych osob ,glosna muzyka (siedzialy z malymi obok sceny ) nie jest dobrym miejscem dla niemowlaka ? Co trzeba miec w glowie,by myslec,ze takiemu dziecku to pasuje.
a co ty tam robilas w takim razie? z kim zostalo twoje dziecko?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 07:36   #378
mamunia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 55
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Na szczescie zostalo w domu z tatusiem .
mamunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 10:26   #379
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

a ty sie zabawialas z malolatami co z kosami lataja??

(widzisz jak latwo jest wydawac opinie na podstawie tylko jednej liniki wypowiedzi? zajmij sie swoim dzieckiem, ma prawdopodobnie 20 lat wiec mloda jestes i wiele rzeczy przed toba do odkrycia min to, ze wolnoc tomku w swoim domku)
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 12:38   #380
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez mamunia20 Pokaż wiadomość
Nie sadzisz,ze tak pozna pora i tak duzo ludzi,wrazen,pijanych,wul garnych osob ,glosna muzyka (siedzialy z malymi obok sceny ) nie jest dobrym miejscem dla niemowlaka ? Co trzeba miec w glowie,by myslec,ze takiemu dziecku to pasuje.
a Ty oczywiście wiesz najlepiej co danemu niemowlakowi sie podoba a co nie
co trzeba mieć w głowie żeby zakładać taki watek i pisac takie rzeczy już nie wspominając o obrażaniu i wydawaniu pochopnych opinii na temat innych?

mam wrażenie ze chcesz po prostu tutaj prowokować itd, moze lepiej zajmij sie swoim życiem, zrób coś konkretnego a nie oceniaj innych-kompletnie ci to nei wychodzi i jak dla mnie to tylko sie kompromitujesz i pogrążasz...na podstawie całego wątku i tego co piszesz to nie mam o tobie najlepszej opinii - miło?

kurde zazwyczaj nie wdaje sie w takie dyskusje bo nie mają sensu, ale jak czytam takie rzeczy to w pewnym momencie przychodzi kryzys i nie moge sie powstrzymac, czepiasz sie wszytkiego poczawszy od czapeczek, czarnych wózków po to gdzie inni wychodzą ze swoim dzieckiem-masakra, naprawde az tak podbudowuje cie mysl ze jesteś taka cudowna i wszytko robisz lepiej? bo co? bo nie założyłas czapki i masz różowy wózek?
strasznie to ograniczone.. serioo

nawet jeśli masz 20 lat to nie jest to usprawiedliwienie-dorośnij, żyj i daj żyć innym

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2013-06-30 o 12:39
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:36   #381
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez mamunia20 Pokaż wiadomość
TY tez jestes mamuska,ktora zabralaby niemowlaka na koncert o 21,gdzie mlodzi czesto pijani chodza z kosami
ani pijanego nie trzeba, by oberwać, ani godziny 21, ani kosy
Na koncercie nie byłam (bo nie chadzam, nie lubię), ale rózne grille młodsza już z nami zaliczyła (i tak, np. wczoraj grubo po 21 w domu była).
Spała.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja też nie wycierałam Młodej po każdym pobycie w wodzie. W zeszłym roku latała w kompielowych majtkach. W tym roku mam dla niej jedno i duwczęściowy kostium. Dwu częściowy dla odpieluchowanego dziecka wydaje mi się praktyczniejszy. Z tym, że nie podoba mi się typowe bikini dla takich małych dziewczynkach. kupiłam coś takiego http://image.ceneo.pl/data/products/...-cz-926535.jpg.
W zeszłym roku i tak zakładałam luźną cieńką koszulkę.
Mam tego typu też a drugi jednoczęściowy. Nie lubię nago dziecka puszczać.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:22   #382
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Ja tam akurat jestem w tej frakcji, która uważa, że po pierwsze nie ma sensu dzieci wszędzie ze sobą ciągać, a po drugie, jeśli już, to dzieci zmywają się z imprezy typu wesele o stosownej porze, 21 maks, a nie że dzieci biorą udział w otrzęsinach, to bardzo niestosowne według mnie. Sa imprezy dla dzieci i dla dorosłych, warto się tego podziału trzymać dla zdrowia psychicznego tych grup
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:34   #383
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Ja też jestem za tym, żeby dzieci ze sobą wszędzie nie zabierać.
Co to za impreza z dzieckiem haha
I do tego tak się złożyło, że moje dziecię jest nie-imprezowe, skupiska ludzi plus głośna muzyka ją stresują.

Ale co kto lubi
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:41   #384
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja tam akurat jestem w tej frakcji, która uważa, że po pierwsze nie ma sensu dzieci wszędzie ze sobą ciągać, a po drugie, jeśli już, to dzieci zmywają się z imprezy typu wesele o stosownej porze, 21 maks, a nie że dzieci biorą udział w otrzęsinach, to bardzo niestosowne według mnie. Sa imprezy dla dzieci i dla dorosłych, warto się tego podziału trzymać dla zdrowia psychicznego tych grup
Chyba oczepinach
Podzielam Twoje zdanie, dzieci na imprezie typu wesele, jak już muszą być, to tylko do 20-21 i do widzenia. Wesela są różne, zbieranina ludzi różna i zabawy weselne różne- dzieci nie powinny w nich uczestniczyć.

Widać jak się kończy jak ktoś nie wyczuje sytuacji. Dzieciaki walają się rodzicom po kolanach, usypiają na siedząco i są męczące.
Wesele to zabawa dla dorosłych, dzieci mają swoje zabawy, kinderbale i takie tam, gdzie im nikt uczestnictwa nie odmawia i tak powinno pozostać. Tak samo jak nie bierze się dziecka na bal sylwestrowy czy imieniny wujka Antka w knajpie.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:48   #385
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Zgadza się, oczepinach

Dziecko jest członkiem rodziny, więc powinno uczestniczyć w rodzinnych imprezach, ale zawsze trzeba znaleźć umiar i złoty środek. Chociaż niemowlaka na wesele bym nie targała.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:52   #386
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Ale tu o weselu nikt nie pisał chyba
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:25   #387
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

No ale oczepiny są na weselu

Na wieczorne koncerty zresztą też bym małego dziecka nie brała.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:26   #388
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

A ja się przyznam że zdarzyło nam się zabrać dziecko na wesele, ale moje zawsze chodzi spać 22-23 więc nie był to problem, pierwsza balowała na parkiecie i robiła wygibasy aż do momentu wyjścia. Miała wtedy półtorej roku. Gorzej że nie chciała usiedzieć w jednym miejscu przy stole i często gęsto musiałam jej szukać w 150 osobowym gronie i chociaż trochę się pobawiliśmy to jednak padałam na buzię. Inne nieco starsze dzieci zostawały do 1-2 w nocy, my o 23 byliśmy już w domu.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:37   #389
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

A dla mnie to jest przesada, kiedy "nieco starsze" niz 1,5 roku dzieci baluja z dorosłymi do 1 czy 2 w nocy na weselu. Dorośli też chcą się czuć swobodnie, na takich imprezach nierzadko się pije morze wódki i nie dam się przekonać, że to odpowiednia pora i miejsce dla w gruncie rzeczy maluchów.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:43   #390
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: mamy,czy nie przesadzacie ?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A dla mnie to jest przesada, kiedy "nieco starsze" niz 1,5 roku dzieci baluja z dorosłymi do 1 czy 2 w nocy na weselu. Dorośli też chcą się czuć swobodnie, na takich imprezach nierzadko się pije morze wódki i nie dam się przekonać, że to odpowiednia pora i miejsce dla w gruncie rzeczy maluchów.
i chwała Ci za to

jednak to ze Ty masz takie, a nie inne zdanie nie upoważnia nikogo do mówienia o kimś kto ma inne i zabiera dziecko na imprezy czy koncert plenerowy ze jest idiotką (teraz odnosze sie do wątku nie bezpośrednio do ciebie)

ja tez wiele rzeczy robi etak a nie inaczej, nawet jesli ja bym dziecka na koncert nie zabrała to widząc taka osobe nie przyszło by mi na myśl zeby leciec na wątek i pisać jakie to idiotki widziałam

serio mam styczność z różnymi ludzmi, obracam sie w rożnym otoczeniu ale tak szybko nie osądzam, nie wyzywam, moze pomyśle coś przez chwile , ale wiem ze nie zawsze wszystko jest czarne albo białe...po prostu
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.