Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 17:51   #1411
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś mnie w ten sposób potraktuję, Bóg mi świadkiem, będę nawiedzać te osoby.
O tym samym poinformowałam moich znajomych w związku z sytuacją, którą wyżej opisałam.
I jeśli ktoś, kto może to usunąć, mimo wszystko będzie trzymał moje konto. oO
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 17:56   #1412
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

własnie przed chwilą trafiłam na profil dziewczyny, która zmarła rok temu. Konto dalej jest, niektórzy składają jej życzenia urodzinowe (sic!) i wysyłają jej zdjęcia. no na co to komu?!
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:51   #1413
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
JA to robię inaczej. Biorę duży rozmiar, łydki wchodzą na luzie, uda też, biodra ojjj, jakoś wejdą a na brzuchy wisi i powiewa, kur... czy wszystkie spodnie są szyte na brzuchatych?
Ja mam dużą d. i uda a wąską talię i o dopasowanych spodniach mogę zapomnieć. Tak jak i o ciuchach z miejscem na biust ( ale to się akurat zmienia)
Mam to samo niestety. I z udami, i z biustem. Kurtkę/płaszcz kupić, żeby mnie nie ciągnęło w biuście to graniczy z cudem, a dużym mojego biustu zdecydowanie bym nie nazwała.

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie i nie rozumiem (chyba nigdy nie zrozumiem) trzymania na facebooku konta osoby, która zmarła.
Jak widzę jakieś wydarzenie i w 'zaproszeni' zdjęcie tego chłopaka, to mi się białko w mózgu ścina.
Albo '<imię wspomnianego chłopaka> i Antoni K. są teraz znajomymi'. No dziwne to jest dla mnie strasznie.
Ja mam w znajomych osobę, któa nie żyje, i w ogóle trzymanie takich kont mnie trochę dziwi. Ja wiem, że to jest problem, żeby usunąć takie konto, że trzeba pisać do facebooka czy coś, no ale właśnie potem ktoś wysyła wszystkim znajomym zaproszenia na wydarzenie a tam wśród zaproszonych ta osoba. Niieee wiem, mnie to jakoś nie ten tego.
A korzystania z konta przez kogoś innego-tak jak napisałaś-akceptowanie zaproszeń itp. to już w ogóle nie ogarniam.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:59   #1414
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
U mnie jak wejdą na łydki, kolana, uda i tyłek (wtedy już się łudzę, że poszukiwanie spodni zaraz się zakończy) to za cholerę na biodra nie mogę wcisnąć. Mam 2 pary spodni, które faktycznie noszę.
O tak, biodra to też problem, jestem chuda ale biodra mam względnie szerokie, a raczej kości nie ociosam, żeby spodnie pasowały.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:59   #1415
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
JA to robię inaczej. Biorę duży rozmiar, łydki wchodzą na luzie, uda też, biodra ojjj, jakoś wejdą a na brzuchy wisi i powiewa, kur... czy wszystkie spodnie są szyte na brzuchatych?
Ja mam dużą d. i uda a wąską talię i o dopasowanych spodniach mogę zapomnieć. Tak jak i o ciuchach z miejscem na biust ( ale to się akurat zmienia)
Tak, dokładnie. Żeby mi się biust zmieścił do koszuli, to ta koszula musi mi zazwyczaj w talii odstawać. A dużego biustu nie mam, 65DD. Ze spodniami podobnie. W pasie dobre, to na biodra nie wejdą. W biodrach dobre, to w pasie odstają .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:26   #1416
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Wybrałam się dzisiaj z dzieckiem nad wodę Wszystko super fajnie, woda ciepła, pogoda super, super towarzystwo a tu nagle ZONK. Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego dzieci lat 20 ( tak, tak dzieci-, bo niestety większość z nich uważa się za dorosłych a w głowie mózg, który chyba nigdy nie odczuł samodzielnego myślenia), nic sobie nie robią z dzieciaczków będących przy brzegu? Sorry- leci taki "koń" 2 metry wzrostu, albo "konica" 160 cm i 80 kilo wagi i nie patrzy. Dziecko, staruszek, kobieta w ciąży- a co ich to obchodzi leci taki na "hura" i rzuca się na wodę. Na dodatek jeszcze piwo leje się strumieniami. Dzisiaj taki jeden prawie staranował mi córkę- miała szczęśćcie, że w wodzie zawsze jestem obok niej i zwyczajnie dbam o jej bezpieczeństwo. Co prawda wyrostek został sprowadzony do parteru a potem wyproszony przez ratownika z terenu kąpieliska, ale i tak niesmak pozostał.
Mnie uczono kultury- szanuję wszystkich, którzy korzystają z kąpieliska, nie biegałam jak bydło do wody, jeśli kogoś pochlapałam przypadkiem to przeprosiłam i nikomu na kocu nie zostawiałam śladów moich stóp. Niech młodzi zapamiętają, że jak mają ochotę wlatywać jak bydło do wody to niech wybierają tereny gdzie nikomu krzywdy nie zrobią.
Jestem przeczulona, bo jak sama miałam 20 lat byłam świadkiem, kiedy dziecko poszło pod wodę przez takiego barana i ratownicy ratowali dzieciaczka a potem pogotowie zabrało
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:46   #1417
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest dziwne w tej sytuacji, że nie mając stałego źródła dochodu(renta po rodzicach kiedyś się kończy) laska zrobiła sobie 2 dzieci i płacze, bo kasy nie będzie.
Dwa: dziwi mnie, że prawo jest ustalone tak, żeby można było bezkarnie ciągnąć kasę z państwa i to wcale nie ci, którzy najbardziej potrzebują i starają się poprawić swoją sytuację. Moim zdaniem jeśli coś powinno być nagradzane przez państwo - to zaradność obywatela, nie odwrotnie.
Nie myślę w tym przypadku o rencie, bo ona się należy, ale jestem ciekawa cóż to za "dodatki" ona pobiera.
W sumie ciekawe co jakie się dodatki skłądają na jej dochód.

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Wybrałam się dzisiaj z dzieckiem nad wodę Wszystko super fajnie, woda ciepła, pogoda super, super towarzystwo a tu nagle ZONK. Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego dzieci lat 20 ( tak, tak dzieci-, bo niestety większość z nich uważa się za dorosłych a w głowie mózg, który chyba nigdy nie odczuł samodzielnego myślenia), nic sobie nie robią z dzieciaczków będących przy brzegu? Sorry- leci taki "koń" 2 metry wzrostu, albo "konica" 160 cm i 80 kilo wagi i nie patrzy. Dziecko, staruszek, kobieta w ciąży- a co ich to obchodzi leci taki na "hura" i rzuca się na wodę. Na dodatek jeszcze piwo leje się strumieniami. Dzisiaj taki jeden prawie staranował mi córkę- miała szczęśćcie, że w wodzie zawsze jestem obok niej i zwyczajnie dbam o jej bezpieczeństwo. Co prawda wyrostek został sprowadzony do parteru a potem wyproszony przez ratownika z terenu kąpieliska, ale i tak niesmak pozostał.
Mnie uczono kultury- szanuję wszystkich, którzy korzystają z kąpieliska, nie biegałam jak bydło do wody, jeśli kogoś pochlapałam przypadkiem to przeprosiłam i nikomu na kocu nie zostawiałam śladów moich stóp. Niech młodzi zapamiętają, że jak mają ochotę wlatywać jak bydło do wody to niech wybierają tereny gdzie nikomu krzywdy nie zrobią.
Jestem przeczulona, bo jak sama miałam 20 lat byłam świadkiem, kiedy dziecko poszło pod wodę przez takiego barana i ratownicy ratowali dzieciaczka a potem pogotowie zabrało
Na pewno

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
W szkole tłumaczyli, żeby pod 112 dzwonić w ostateczności - gdy nie można się dodzwonić pod np. 997 albo gdy nie wiadomo, który z numerów 99x jest w danej sytuacji właściwy.

edit: w mojej klasie oczywiście. ;p na lekcji PO bodajże.
112 powinno się korzystać dzwoniąc z komórki.
Działa rowniez poza Polską.
Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie i nie rozumiem (chyba nigdy nie zrozumiem) trzymania na facebooku konta osoby, która zmarła.
Jak widzę jakieś wydarzenie i w 'zaproszeni' zdjęcie tego chłopaka, to mi się białko w mózgu ścina.
Albo '<imię wspomnianego chłopaka> i Antoni K. są teraz znajomymi'. No dziwne to jest dla mnie strasznie.
Bardzo mnie to dziwi. FB cmentarny ?
Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
mnie się ścina białko jak widzę wirtualne znicze, wiersze i smutne buźki na profilu zmarłej osoby. Jeśli ktoś mnie w ten sposób potraktuję, Bóg mi świadkiem, będę nawiedzać te osoby.
Mam podobne odczucia.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 19:52   #1418
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
W sumie ciekawe co jakie się dodatki skłądają na jej dochód.


Na pewno


112 powinno się korzystać dzwoniąc z komórki.
Działa rowniez poza Polską.


Bardzo mnie to dziwi. FB cmentarny ?


Mam podobne odczucia.
Wyobraź sobie, że dopóki jakiś kaszalot nie skacze na plecy mi lub mojemu dziecku to niech robi, co chcę. Ja na nikogo nie skakałam, czyjeś koce omijam i omijałam a pijana do wody nie wchodzę- to się nazywa wychowanie. Zapomniałam, że w dzisiejszych czasach wychowanie to jakieś dziwne zjawisko.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:54   #1419
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Znalazłam coś takiego na wiki:

Numer 112 należy wybierać przede wszystkim wtedy, kiedy potrzebne jest przybycie przynajmniej dwóch służb. Jeżeli zdarzenie wymaga przybycia tylko jednej służby, należy dzwonić pod jej numer alarmowy. Te numery to:
  • 981 – pogotowie drogowe i pomoc drogowa
  • 983 – pogotowie weterynaryjne
  • 984 – pogotowie rzeczne
  • 985 – Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • 986 – straż miejska
  • 987 – wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego
  • 988 – telefon zaufania
  • 991 – pogotowie energetyczne
  • 992 – pogotowie gazowe
  • 993 – pogotowie ciepłownicze
  • 994 – pogotowie wodno-kanalizacyjne
  • 996 – centrum antyterrorystyczne
  • 997 – policja
  • 998 – straż pożarna
  • 999 – pogotowie ratunkowe
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:58   #1420
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Bardzo mnie to dziwi. FB cmentarny ?
Ty, to jest niezły pomysł, taki oddzielny FB dla osób zmarłych, tam można by stawiać wirtualne znicze, kwiatki, podszywać się pod nieboszczyka...Mam nawet nazwę Death Book (Note)
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:58   #1421
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że dopóki jakiś kaszalot nie skacze na plecy mi lub mojemu dziecku to niech robi, co chcę. Ja na nikogo nie skakałam, czyjeś koce omijam i omijałam a pijana do wody nie wchodzę- to się nazywa wychowanie. Zapomniałam, że w dzisiejszych czasach wychowanie to jakieś dziwne zjawisko.
Mnie wychowano tak by ludzi od bydła i kaszalotów nie wyzywać
Chamskie zachownie mnie wkurza: zarówno nie zwracanie uwagi na innych plazujących: skakanie do wody i ochlapywanie, sypanie piachem, stwarzanie zagrozenia, robienie jeziora toalety jak i wyzywanie kogoś (bo coś tam).
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 19:59   #1422
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
112 powinno się korzystać dzwoniąc z komórki.
Działa rowniez poza Polską.
997 nie zadziała z komórki? Nawet jak był normalnie sygnał?
Dlaczego sieć mi automatycznie wpisała w kontakty Policja i 997, skoro mam komórkę a nie stacjonarny
Przyznam, że pierwszy raz dzwoniłam o tej porze i pod ten numer, wcześniej dzwoniłam, ale bezpośrednio na komisariat.
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:10   #1423
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
997 nie zadziała z komórki? Nawet jak był normalnie sygnał?
Dlaczego sieć mi automatycznie wpisała w kontakty Policja i 997, skoro mam komórkę a nie stacjonarny
Przyznam, że pierwszy raz dzwoniłam o tej porze i pod ten numer, wcześniej dzwoniłam, ale bezpośrednio na komisariat.
Nie wiem. Ja w Polsce nie miałam okazji korzystac z 112 czy 997 z telefonu komórkowego.
W UK jest przyjęte, ze 112 z komórek. I tu wiem- działa niezawodnie
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:18   #1424
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Mnie wychowano tak by ludzi od bydła i kaszalotów nie wyzywać
Chamskie zachownie mnie wkurza: zarówno nie zwracanie uwagi na innych plazujących: skakanie do wody i ochlapywanie, sypanie piachem, stwarzanie zagrozenia, robienie jeziora toalety jak i wyzywanie kogoś (bo coś tam).
Ok nasza cudowna młodzież zachowywała się haniebnie uważając się za jedynych użytkowników plaży. Przepraszam, że nazwałam grupę pijanych, rozpędzonych i niezwracających uwagi na nic ludzi bydłem. Następnym razem napiszę, ze była to grupa młodych ludzi, którzy przecież mają prawo, bo jak wiadomo młodzi muszą się zabawić.

Co do wyzywania- spokojnie, co to jest 90 kilo chłopa na moich 53 kilogramach albo 19 mojej córki.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:26   #1425
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41641172]Ty, to jest niezły pomysł, taki oddzielny FB dla osób zmarłych, tam można by stawiać wirtualne znicze, kwiatki, podszywać się pod nieboszczyka...Mam nawet nazwę Death Book (Note)[/QUOTE]
Ale jest coś takiego! Współlokatorka mi kiedyś pokazywała

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Znalazłam coś takiego na wiki:

Numer 112 należy wybierać przede wszystkim wtedy, kiedy potrzebne jest przybycie przynajmniej dwóch służb. Jeżeli zdarzenie wymaga przybycia tylko jednej służby, należy dzwonić pod jej numer alarmowy. Te numery to:
  • 981 – pogotowie drogowe i pomoc drogowa
  • 983 – pogotowie weterynaryjne
  • 984 – pogotowie rzeczne
  • 985 – Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • 986 – straż miejska
  • 987 – wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego
  • 988 – telefon zaufania
  • 991 – pogotowie energetyczne
  • 992 – pogotowie gazowe
  • 993 – pogotowie ciepłownicze
  • 994 – pogotowie wodno-kanalizacyjne
  • 996 – centrum antyterrorystyczne
  • 997 – policja
  • 998 – straż pożarna
  • 999 – pogotowie ratunkowe
Ja dzwoniłam pod 112 kiedy wzywałam karetkę
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:29   #1426
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ale jest coś takiego! Współlokatorka mi kiedyś pokazywała
Czyli nie zbiję fortuny Kurcze następny plan spalił na panewce, i jak tu się wzbogacić.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:17   #1427
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Znalazłam coś takiego na wiki:

Numer 112 należy wybierać przede wszystkim wtedy, kiedy potrzebne jest przybycie przynajmniej dwóch służb. Jeżeli zdarzenie wymaga przybycia tylko jednej służby, należy dzwonić pod jej numer alarmowy. Te numery to:
  • 981 – pogotowie drogowe i pomoc drogowa
  • 983 – pogotowie weterynaryjne
  • 984 – pogotowie rzeczne
  • 985 – Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • 986 – straż miejska
  • 987 – wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego
  • 988 – telefon zaufania
  • 991 – pogotowie energetyczne
  • 992 – pogotowie gazowe
  • 993 – pogotowie ciepłownicze
  • 994 – pogotowie wodno-kanalizacyjne
  • 996 – centrum antyterrorystyczne
  • 997 – policja
  • 998 – straż pożarna
  • 999 – pogotowie ratunkowe
Taaaaa... i ja mam te numery znac albo miec zawsze przy sobie

997 dziala z komorki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:22   #1428
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Jest jakaś procedura postępowania dla usuwania konta osoby która nie żyje, gdy nikt nie zna hasła.
Myślę, ze to nie jest trudne do wykonania. Tak na zdrowy rozsądek - konto w banku należy za kogoś zamknąć, rozwiązać umowę np. z siecią telefonu, to i facebooka można usunąć.
Ja sobie nie wyobrażam i nie chciałabym, żeby po śmierci mi ktoś składał na tablicy życzenia czy mnie zapraszał na wydarzenia (wiem, dziwne porównanie, ale już tak mam). Może niech ktoś z konta nieżyjącej osoby wysyła jeszcze zaproszenia na coś, świetne uczucie coś takiego dostać, naprawdę.
Ciekawe kto w rocznicę śmierci czy urodzin będzie pamiętał o tej osobie bez pomocy fejsbuka.
edit: wiem, że po śmierci już się ma na to wyj...ne, ale teraz, za życia taka wizja mnie wk...ia.
CzasKomety, Ty masz wyłączone PW?

Edytowane przez malootka
Czas edycji: 2013-07-04 o 22:28
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:22   #1429
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41641739]Czyli nie zbiję fortuny Kurcze następny plan spalił na panewce, i jak tu się wzbogacić.[/QUOTE]

Pójdź w drugą stronę i bardziej w kierunku Note Wpisywanie ludzi, których chce się kilim.

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Taaaaa... i ja mam te numery znac albo miec zawsze przy sobie

997 dziala z komorki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wpisać w pamięć telefonu i po sprawie.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 23:04   #1430
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Jest jakaś procedura postępowania dla usuwania konta osoby która nie żyje, gdy nikt nie zna hasła.
Myślę, ze to nie jest trudne do wykonania. Tak na zdrowy rozsądek - konto w banku należy za kogoś zamknąć, rozwiązać umowę np. z siecią telefonu, to i facebooka można usunąć.
Ja sobie nie wyobrażam i nie chciałabym, żeby po śmierci mi ktoś składał na tablicy życzenia czy mnie zapraszał na wydarzenia (wiem, dziwne porównanie, ale już tak mam). Może niech ktoś z konta nieżyjącej osoby wysyła jeszcze zaproszenia na coś, świetne uczucie coś takiego dostać, naprawdę.
Ciekawe kto w rocznicę śmierci czy urodzin będzie pamiętał o tej osobie bez pomocy fejsbuka.
edit: wiem, że po śmierci już się ma na to wyj...ne, ale teraz, za życia taka wizja mnie wk...ia.
CzasKomety, Ty masz wyłączone PW?
Czytałam gdzieś kiedyś artykuł na ten temat, i wydaje mi się, że właśnie usunięcie konta w takiej sytuacji nie jest tak proste. Ale pewna nie jestem, wg. mnie jak najbardziej powinna być taka możliwość, bo dla mnie takie coś jest zdecydowanie dziwne.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 23:26   #1431
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

znalazłam coś takiego
Cytat:
Realizujemy niektóre wnioski specjalne potwierdzonych członków najbliższej rodziny zmarłego, w tym prośby o usunięcie konta zmarłej osoby. Takie działanie oznacza całkowite usunięcie osi czasu i całej powiązanej z nią zawartości z Facebooka, co sprawi, że nikt nie będzie miał dostępu do tych treści.
W przypadku wniosków specjalnych wymagamy potwierdzenia, że autor wniosku jest członkiem najbliższej rodziny lub wykonawcą testamentu zmarłej osoby. Jeśli nie uda nam się potwierdzić związku autora wniosku ze zmarłym użytkownikiem, nie będziemy mogli zrealizować wniosku.
Przykłady akceptowanych przez nas dokumentów:
  • Akt urodzenia zmarłego
  • Akt zgonu zmarłego
  • Zgodny z lokalnym prawem dokument potwierdzający pełnomocnictwo przedstawiciela zmarłej osoby lub wykonawcy testamentu
Jeśli należysz do najbliższej rodziny zmarłego i chcesz, abyśmy usunęli konto zmarłego z serwisu, kliknij tutaj. Z tego formularza należy także skorzystać w przypadku specjalnych życzeń dotyczących konta zmarłej osoby.

rozumiem, że nie zawsze ktoś z rodziny ma fejsa, nie każdy mysli o tym w takiej sytuacji itp., ale co mają w głowie osoby, które znają potrzebne hasło a i tak pozwalają profilowi wisieć w sieci - no nie zrozumiem
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 00:02   #1432
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Ok nasza cudowna młodzież zachowywała się haniebnie uważając się za jedynych użytkowników plaży. Przepraszam, że nazwałam grupę pijanych, rozpędzonych i niezwracających uwagi na nic ludzi bydłem. Następnym razem napiszę, ze była to grupa młodych ludzi, którzy przecież mają prawo, bo jak wiadomo młodzi muszą się zabawić.

Co do wyzywania- spokojnie, co to jest 90 kilo chłopa na moich 53 kilogramach albo 19 mojej córki.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 07:00   #1433
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że dopóki jakiś kaszalot nie skacze na plecy mi lub mojemu dziecku to niech robi, co chcę. Ja na nikogo nie skakałam, czyjeś koce omijam i omijałam a pijana do wody nie wchodzę- to się nazywa wychowanie. Zapomniałam, że w dzisiejszych czasach wychowanie to jakieś dziwne zjawisko.
Nie wiem co wspolnego z dobrym wychowaniem ma kobita, ktora po swoim "dzieciaczkowaniu" okresla innych uzytkownikow kapieliska jako "bydlo", "kaszaloty" i przy swoich szalowych 53 kg wypomina Bogu ducha winnej dziewczyninie jej, ojej, az 80 kg Rozumiem o co Ci chodzi w kwestii szacunku dla innych podczas plazowania, sama staram sie na nikogo nie chlapac / nie sypac piaskiem / uwazac na dzieci, ale pokazujesz przy okazji tendencje wielu matek do robienia z siebie pepka swiata i matrony, na ktora wszyscy musza chuchac i dmuchac, nie wspominajac juz o jej dziecku.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:49   #1434
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
rozumiem, że nie zawsze ktoś z rodziny ma fejsa, nie każdy mysli o tym w takiej sytuacji itp., ale co mają w głowie osoby, które znają potrzebne hasło a i tak pozwalają profilowi wisieć w sieci - no nie zrozumiem
Wiesz, to może być potrzeba zachowania pamięci po zmarłej osobie. Takie usuwanie wszelkich kont, wiąże się z unicestwieniem śladów po tym człowieku. Dziwnie to brzmi, ale w dzisiejszych czasach "trzeba" być w internecie- wystarczy wypisać nazwisko i już wyskakują zdjęcia i najważniejsze informacje. Może rodzina chce, żeby wyszukiwarka nadal pokazywała ze ktoś taki był.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:58   #1435
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41641172]Ty, to jest niezły pomysł, taki oddzielny FB dla osób zmarłych, tam można by stawiać wirtualne znicze, kwiatki, podszywać się pod nieboszczyka...Mam nawet nazwę Death Book (Note)[/QUOTE]
Oj do tyłu jesteś, wpisz sobie w google "grobonet <jakieś-miasto>", np. http://polski-cmentarz.com/krakowmog...onet/start.php
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:13   #1436
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie wiem co wspolnego z dobrym wychowaniem ma kobita, ktora po swoim "dzieciaczkowaniu" okresla innych uzytkownikow kapieliska jako "bydlo", "kaszaloty" i przy swoich szalowych 53 kg wypomina Bogu ducha winnej dziewczyninie jej, ojej, az 80 kg Rozumiem o co Ci chodzi w kwestii szacunku dla innych podczas plazowania, sama staram sie na nikogo nie chlapac / nie sypac piaskiem / uwazac na dzieci, ale pokazujesz przy okazji tendencje wielu matek do robienia z siebie pepka swiata i matrony, na ktora wszyscy musza chuchac i dmuchac, nie wspominajac juz o jej dziecku.
Też mnie ten kaszalot uderzył.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:27   #1437
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Chyba powinnam odetchnąć z ulgą, na miano kaszalota w aspekcie wagi jeszcze nie zasłużyłam
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:45   #1438
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie wiem co wspolnego z dobrym wychowaniem ma kobita, ktora po swoim "dzieciaczkowaniu" okresla innych uzytkownikow kapieliska jako "bydlo", "kaszaloty" i przy swoich szalowych 53 kg wypomina Bogu ducha winnej dziewczyninie jej, ojej, az 80 kg Rozumiem o co Ci chodzi w kwestii szacunku dla innych podczas plazowania, sama staram sie na nikogo nie chlapac / nie sypac piaskiem / uwazac na dzieci, ale pokazujesz przy okazji tendencje wielu matek do robienia z siebie pepka swiata i matrony, na ktora wszyscy musza chuchac i dmuchac, nie wspominajac juz o jej dziecku.
Odniosłam takie samo wrażenie.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Wybrałam się dzisiaj z dzieckiem nad wodę Wszystko super fajnie, woda ciepła, pogoda super, super towarzystwo a tu nagle ZONK. Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego dzieci lat 20 ( tak, tak dzieci-, bo niestety większość z nich uważa się za dorosłych a w głowie mózg, który chyba nigdy nie odczuł samodzielnego myślenia), nic sobie nie robią z dzieciaczków będących przy brzegu? Sorry- leci taki "koń" 2 metry wzrostu, albo "konica" 160 cm i 80 kilo wagi i nie patrzy. Dziecko, staruszek, kobieta w ciąży- a co ich to obchodzi leci taki na "hura" i rzuca się na wodę. Na dodatek jeszcze piwo leje się strumieniami. Dzisiaj taki jeden prawie staranował mi córkę- miała szczęśćcie, że w wodzie zawsze jestem obok niej i zwyczajnie dbam o jej bezpieczeństwo. Co prawda wyrostek został sprowadzony do parteru a potem wyproszony przez ratownika z terenu kąpieliska, ale i tak niesmak pozostał.
Mnie uczono kultury- szanuję wszystkich, którzy korzystają z kąpieliska, nie biegałam jak bydło do wody, jeśli kogoś pochlapałam przypadkiem to przeprosiłam i nikomu na kocu nie zostawiałam śladów moich stóp. Niech młodzi zapamiętają, że jak mają ochotę wlatywać jak bydło do wody to niech wybierają tereny gdzie nikomu krzywdy nie zrobią.
Jestem przeczulona, bo jak sama miałam 20 lat byłam świadkiem, kiedy dziecko poszło pod wodę przez takiego barana i ratownicy ratowali dzieciaczka a potem pogotowie zabrało
Szczerze to ja sobie jakoś nie potrafię tej sytuacji wyobrazić. Chyba ten chłopak nie biegł wprost na Twoje dziecko z zamiarem przewrócenia go, tylko jakoś obok? A jeśli obok to co w tym złego? Jakoś nie widziałam nigdy takiej sytuacji, żeby ktoś na kogoś wbiegł przypadkiem. No i raczej nikt nie rzuca się na płytką wodę przy brzegu...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 13:16   #1439
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
własnie przed chwilą trafiłam na profil dziewczyny, która zmarła rok temu. Konto dalej jest, niektórzy składają jej życzenia urodzinowe (sic!) i wysyłają jej zdjęcia. no na co to komu?!
może nie do wszystkich to dotarło?
Po prostu na szybko wklejają życzenia i nie patrzą na nic?

Ludzie potrafią napisać 'nic się nie zmieniłeś' komuś nieżyjącemu 2 lata :d

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Zdziwilo mnie wczoraj ze przez ponad godzine nikt nie odbieral pod 997 i do teraz nikt sie nie zainteresowal czemu z mojevgo numeru bylo tyle nieodebranych polaczen, o ile sie to im wyswietla. To norma ze nikt nie oddbiera?!
Ja kiedyś nie mogłam się dodzwonić na 112 przez dłuższą chwilę. Dopiero po przekroczeniu miasta się udało.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 13:16   #1440
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ludzie potrafią napisać 'nic się nie zmieniłeś' komuś nieżyjącemu 2 lata :d
O losie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.